4:1 (2:0, 1:0, 1:1) Zakończony
2020-01-26
17:00
V runda / 44. kolejka
1:0 Andrej Themár #88 ( Daniił Oriechin #91, Patryk Noworyta #55 ) (+1) 5/4 16:12
2:0 Siemion Garszyn #96 ( Patryk Noworyta #55, Łukasz Krzemień #44 ) 5/5
odłożona kara
19:00
3:0 Sebastian Kowalówka #12 ( Gregor Koblar #9, Klemen Pretnar #7 ) (+2) 5/3 21:56
48:57 2 min. Henrich Jabornik #27 Spowodowanie upadku przeciwnika
59. min - Kasperlik wyprzedził Zatkę. Oddał strzał, ale Sunders jest na posterunku.
59. min - Wrzutka Garszyna! Themar próbował zmieniać lot krążka, ale Marek zdołał złapać gumę.
58. min - Unia stara się szanować krążek.
57. min - Kasperlik wjechał do tercji i uderzył z nadgarstka. Bez efektu bramkowego.
55. min - Ciekawe, czy trener Robert Kalaber zdecyduje się na manewr z wycofaniem bramkarza.
54. min - Jastrzębianie rzucili wszystkie siły do ataku.
53. min - Czas zaczyna pracować na korzyść oświęcimian.
52. min - JKH w pełnym składzie.
51. min - Jabornik jest już na lodzie.
51. min - Chyba najsłabiej rozgrywana przewaga w wykonaniu Unii w tym meczu.
50. min - Przygodzki! Miał przed sobą pustą bramkę. Nie zdołał trafić po podaniu Trandina.
49. min - Nie jest to najlepszy mecz w wykonaniu Jabornika. Włożył kij w łyżwy Koblara i przewrócił Słoweńca.
49. min - Jastrzębianie teraz aktywniejsi. Nieco późno zabrali się za gonienie wyniku.
48. min - GOOOL! 4:1! Kocioł pod oświęcimską bramką i Kostek zdobywa - póki co - honorowego gola dla jastrzębia
47. min - Wróbel odebrał krążek Zatce, który wyprowadzał krążek. Uderzył ze slotu, ale Saundersa uratował słupek.
46. min - GOOOL! 4:0 Garszyn w ekwilibrystyczny sposób dobija gumę po uderzeniu Wanackiego
45. min - Kasperlik oddał kąśliwy strzał z nadgarstka, ale Saunders świetnie broni.
44. min - Jastrzębianie jak na razie nie oddali w tej tercji żadnego strzału.
43. min - Unia stara się szanować krążek.
42. min - Na tafli - w miejsce Malickiego - pojawił się Piotrowicz.
42. min - Prosty błąd Jabornika, który zamiast uruchomić kontrę wystrzelił gumę na uwolnienie.
41. min - Zaczynamy ostatnią odsłonę.

40. min - Malicki zjechał z lewego skrzydła do środka, uderzenie z bekhendu. Broni Marek.
39. min - Przygodzki wzdłuż bramki do Trandina. Ten nie trafił w krążek
38. min - Dobrze ogląda się ten mecz. Zadziorność, zaangażowanie, dynamika. To wszystko dziś jest.
36. min - Unia w pełnym składzie.
36. min - Kasperlik! Uderzył obok bramki.
35. min - Kalan dojechał do odbitego krążka, gumę próbował wybić Marek. Zrobił to bardzo niedokładnie, Kalan znalazł się za bramką i został osaczony przez czterech zawodników gości.
35. min - Bardzo ofiarnie bronią oświęcimianie.
34. min - Kara dla Garszyna, który nie zgadza się z decyzją sędziego.
33. min - Przygodzki spod bandy do Trandina, ten przed bramkarzem przełożył sobie gumę na bekhend. Strzał! Marek broni!
32. min - Twarde spotkanie oglądamy w Oświęcimiu. Na tempo nie możemy narzekać.
31. min - Unia gra w pełnym zawieszeniu.
30. min - Mały kocioł pod oświęcimską bramką. Pretnar wybija krążek.
30. min - Jabornik z niebieskiej, broni Saunders.
29. min - Kontra Unii. Kalan, zahaczany przez obrońcę JKH, dogrywa do Koblara. Uderzenie, interwencja Marka i nie ma gola. Ruszona bramka. Kary też nie ma, choć było to podręcznikowe zahaczanie.
29. min - Kara dla Themara.
28. min - Ładnie wygląda gra rosyjskiego duetu i Themara. Są bardzo aktywni.
27. min - Garszyn z nadgarstka, Marek został przestrzelony. Guma powędrowała obok słupka.
26. min - Jastrzębianie w pełnym zestawieniu.
25. min - Skaczący krążek, Zatko próbował z powietrza. Nie ma gola.
24. min - Prosty błąd na niebieskiej. Strata krążka przez Wanackiego, ale jastrzębianie
23. min - Drugi atak biało-niebieskich nie stworzył zagrożenia.
23. min - Unia dalej w przewadze.
22. min - GOOOL! 3:0! Jastrzębska obrona rozklepana. Kowalówka z najbliższej odległości dopełnia formalności.
22. min - Pretnar zamarkował strzał, dograł do Kowalówki, ale ten nie trafił w dobrej sytaucji.
21. min - Jabornik fauluje Bezuszkę. Mamy krew, więc będzie kara 2+2.
21. min - Kara dla Pasia, który powalił szarżującego Koblara.

20. min - Malicki dostał dobre podanie wzdłuż bramki od Wanata. Nie zdołał jednak posłać gumy do siatki. Dobitka Wanata! Tylko dobra interwencja Marka sprawiła, że oświęcimianie nie zdobyli trzeciego gola.
19. min - GOOOL! 2:0! Garszyn dopadł do odbitego krążka i umieścił go pod poprzeczką
19. min - Luża urwał się z kontrą, ale zamiast oddać strzał. Starał się podać.
18. min - Łukasz Nalewajka spod bandy. Saunders łapie do raka.
17. min - GOOOL! 1:0! Themar wjechał do tercji, uderzył z nadgarstka. Marek nie zdążył ze skuteczną interwencją
16. min - Meidl do Trandina, a ten ze slotu uderzył z klepy. Niecelnie.
15. min - Przygodzki zderzył się z sędzią liniowym. Gra przerwana.
15. min - Kara dla jastrzębian. Do boksu wędruje Auvinen.
15. min - Kowalówka! Marek odbił przed siebie.
14. min - Malicki w sytuacji sam na sam z Markiem. Górą czeski golkiper JKH.
14. min - Szybki mecz, akcja za akcję.
13. min - Oriechin! Niesygnalizowany strzał rosyjskiego środkowego. Broni Marek.
12. min - Pretnar pociągnął z nadgarstka. Marek odbił gumę, ze strony Unii zabrakło zawodnika na dobitkę.
11. min - Jeszcze raz Malicki! Tym razem posłał gumę tuż obok słupka.
11. min - Malicki przechwycił krążek we własnej tercji, minął rywali i uderzył. Marek świetnie interweniuje.
10. min - Twardo grają oba zespoły. Nawet mierzący 173 centymetry Garszyn stara się atakować ciałem.
9. min - Trener Kalaber niczym Tuhaj-bej rozsierdził się. Powód? Sędziowie niesłusznie odgwizdali uwolnienie.
8. min - Błąd Themara, do krążka dopadł Jass. Wjechał do oświęcimskiej tercji, jednak jego strzał z bekhendu nie stworzył wielkiego zagrożenia.
7. min - Trandin spod bandy zagrał przed bramkę. Tam Bezuszka zmienił lot krążka. Broni Marek.
7. min - Seria prostych błędów w wykonaniu Unii. Jastrzębianie ich nie wykorzystują.
6. min - Wygrany bulik i niesygnalizowane uderzenie Wanata. Słupek ratuje Marka.
5. min - Zmiana w jastrzębskiej bramce. Marek za Raszkę.
5. min - Leży na lodzie Ondrzej Raszka. Uderzył chyba głową w słupek.
5. min - Piękna kombinacyjna akcja Unii. Themar wypuścił Garszyna, ten wyprzedził defensora JKH, ale został wepchnięty na bramkarza.
4. min - Luża uderzył z niebieskiej. Niecelna próba.
3. min - Łukasz Nalewajka wjechał do tercji. Oddał strzał, ale golkiper Unii był na posterunku.
2. min - Kasperlik do Rohtli! Ten kropnął z lewego bulika, broni Saunders.
1. min - Trzeszczą bandy od samego początku.
1. min - Zaczynamy. W bramkach Saunders i Raszka.