04:37 2 min. Alexander Pettersson #17 Spóźniony atak ciałem
08:41 2 min. Maciej Sulka #76 Zahaczenie
32:40 2 min. Krystian Dziubiński #61 Ostrość
32:40 2 min. Miroslav Zaťko #6 Nadmierna liczba graczy na lodzie
35:25 2 min. Luka Kalan #93 Zahaczenie
46:11 2 min. Maciej Sulka #76 Spowodowanie upadku przeciwnika
50:32 2 min. Miroslav Zaťko #6 Podcięcie
Koniec meczu, po początkowej przewadze Unii, pewne zwycięstwo Podhala. Dziękujemy za uwagę.
60 min. - Wrzutkę Noworyty łapie Odrobny. 19 sekund do końca.
59 min. - Unia ambitnie walczy do końca, nowotarżanie rozbijają te ataki gości.
58 min. - Pretnar z natychmiastowym strzałem pod poprzeczkę, piersią broni Wiedźmin.
57 min. - Próbka technicznych umiejętności Seeda za własną bramką.
56 min. - Przygodzki wrzucał do Trandina, nie przejął ten drugi.
55 min. - Unia próbuje wyjść z twarzą z tego meczu, ale Podhale jest w gazie, niesione dopingiem.
54 min. - Dziubiński z nadgarstka, łapie do raka Saunders.
53 min. - Dwie szanse Franka w przeciągu kilkunastu sekund. Broni Saunders.
52 min. - Gol dla Podhala! Pettersson przed bramką na dołożenie do Jencika i krążek po raz piąty w siatce Unii. Wykorzystana druga przewaga gospodarzy.
51 min. - Dziubiński indywidualnie, jeszcze Jencik mógł dobić.
51 min. - Teraz oblężenie bramki Unii. Strzał Seeda, dobija Franek. Jest sygnalizacja kary. Zatko odpocznie 2 minuty
50 min. - Luza spod niebieskiej próbował zaskoczyć Odrobnego.
49 min. - Szybkość Jencika, ale osaczony przez obrońców Unii, strzał Themara po drugiej stronie zablokowany.
49 min. - Przygodzki próbował sam. Koniec kary.
48 min. - Zatko z Pretnarem ładnie rozgrywali w zamku, ale Szarotki wybijają.
47 min. - Odrobny broni maską strzał, przy sygnalizacji kary dla Podhala, oświęcimianie grali bez bramkarza w 6 na lodzie.
46 min. - Strzał Krzemienia efektownie do raka chwyta Odrobny.
45 min. - Themar wycofał do Wanackiego, wrzutka na bramkę.
44 min. - Neupauer wychodził z kontrą, ale lekko spóźnił zagranie do Jencika i mamy spalonego.
43 min. - Garszyn sprawdził Odrobnego po drugiej stronie.
42 min. - Jencik zza bramki do Valentino, Kanadyjczyk niewiele się pomylił.
42 min. - Pettersson z bliska w krótki róg. Tylko jęk zawodu na trybunach.
41 min. - Kowalówka przejął krążek po stracie Seeda, Pretnar wrzucał na bramkę.
Rozpoczynamy III tercję.
Koniec II tercji. 4:2 dla Podhala. Przerwa.
40 min. - Jeszcze Bezuska niepokoił Odrobnego, a po drugiej stronie lodu Dziubiński wyjechał zza bramki i pociągnął po lodzie tuż przy słupku, Saunders na posterunku.
40 min. - Bomba Stadela spod niebieskiej, Saunders kijem paruje nad pleksę.
39 min. - Unia próbuje się odkuć, zamieszanie pod bramką Odrobnego, ale nie miał kto dobić krążka.
38 min. - Gol dla Podhala! Svec wcisnął przy bliższym słupku odbity od bandy za bramką strzał. 4:2 dla Podhala.
37 min. - Teraz Neupauer z Suominenem zagrażali bramce Saundersa.
36 min.- Kalan na ławce kar. Oblężenie bramki Unii, strzelali Stadel i Nattinen.
35 min. - Świetny strzał Stadela, wyciągnął się jak długi Saunders i obronił parkanem.
34 min. - Svec wycofał do Chaloupki, ten uderzył z nadgarstka, ale zbyt lekko.
33 min. - Dziubiński pracował na bramkarzu, zaatakowany przez Zatkę i mamy pojedynek pięściarski.
33 min. - Dziubiński z ostrego kąta najeżdżał na bramkę Saundersa. Nie wcisnął krążka do bramki.
32 min. - Teraz Unia w natarciu, ale Podhale skutecznie neutralizuje poczynania gości.
31 min. - Gol dla Podhala! Długo rozgrywali gospodarze w tercji gości, Jencik huknął potężnie ze środka dopadając nieco bezpańskiego krążka i uszczęśliwił kibiców z Nowego Targu. 3:2 dla Podhala.
31 min. - Suominen po lodzie z backhandu, ale zbyt lekko by zaskoczyć Saundersa.
30 min. - Campbell trafia w poprzeczkę.
30 min. - Svec przejął krążek w przestrzeni miedzy bulikami w strefie gości i pociągnął mocno z nadgarstka, minimalnie nad bramką. Jeszcze dobitka z rogu, ale ruszona bramka.
29 min. - Jencik wychodził na dobrą pozycję, ale sędziowie odgwizdali spalonego.
28 min. - Pettersson zawinął z półobrotu po wprowadzeniu Dziubińskiego. Nie ma bramki.
27 min. - Svec mógł szybko przywrócić Szarotkom prowadzenie, ale nie opanował krążka pod bramką gości.
27 min. - Gol dla Unii. Przygodzki sam wjechał środkiem w tercję gospodarzy i nad prawym parkanem Odrobnego umieścił krążek w siatce. 2:2.
26 min. - Malicki miał dwie szanse ze środka. Raz Odrobny obronił, drugi strzał przestrzelony nad bramką.
25 min. - Stadel uderzał po rozegraniu z Neupauerem i Valentino, chwilę potem po drugiej stronie lodu Przygodzki niewiele się pomylił.
24 min. - Jencik z ostrego kąta próbował zmieścić w krótki róg.
23 min. - Gol dla Podhala! Świetne zagranie Sveca z lewego bulika na środek do niepilnowanego Willicka i Kanadyjczyk wprawia kibiców w euforię strzałem w okienko. 2: 1 dla Szarotek.
22 min. - Gol dla Podhala! Jencik uderzał z bliska, poprawił Valentino i Szarotki cieszą się z wyrównania w tym meczu.
22 min. - Trandin bliski zaskoczenia Odrobnego, dostawiał tylko kij w kontrze przed bramką.
21 min. - Strzał Pretnara z prawego skrzydła.
Zaczynamy II tercję.
Koniec I tercji. Unia przeważa i prowadzi 1:0. Przerwa.
20 min. - Jeszcze Willick uderzał ze środka, dobijał Campbell z backhandu, ale dostawił parkan Saunders.
19 min. - Wysoki pressing Unii, Podhale wychodzi, szybki mecz.
18 min. - Jencik huknął z prawej flanki, ale w gąszcz nóg pod bramką.
17 min. - Pettersson, Stadel i Nattinen wychodzili trójkową akcją z kontrą, sędziowie dopatrzyli się spalonego na niebieskiej.
16 min. - Strata Valentino, Themar górą minimalnie przestrzelił.
15 min. - Zamek 5 na 5 w tercji Unii. Dziubiński z Nattinenem kręcą do spóły ze Stadelem, ruszona bramka i gwizdek.
15 min. - Koblar na niebieskiej sam wyszedł na pozycję i oddał strzał.
14 min. - Kalan miał szansę sam przed bramką Odrobnego.
13 min. - Svec do Franka przez pół lodowiska, Franek uderzył mocno pod poprzeczkę z klepy. Nie ma gola.
12 min. - Wanat do Malickiego, Malicki sam wyjechał na środek i uderzał na bramkę Podhala. Wiedźmin czujny.
11 min. - Indywidualna akcja Stadela, jeszcze poprawiał mocnym strzałem Suominen. Broni Saunders.
10 min. - Gol dla Unii. Oriechin pociągnął z nadgarstka z przestrzeni między bulikami w okienko. Odrobny bez szans. Wykorzystana przewaga gości.
9 min. - Garszyn trafiony podniesionym kijem, przypadkowo, ale Sulka musi zjechać na ławkę kar.
8 min. - Strzał Luzy, broni parkanem Odrobny, wyjechał z bramki, ale nie było skutecznej dobitki.
7 min. - Zatko mierzył w okienko, odbijaczką Odrobny.
6 min. - Strzał Themara ze środka po dobrze rozegranym zamku broni Odrobny.
5 min. - Atak ciałem na Przygodzkiego, wydawało się, że czysto, ale jest sygnalizacja kary. Pettersson odpocznie 2 minuty.
4 min. - Koblar świetnie przez całą tercję Podhala zagrał do Kowalówki, ale ten nie opanował krążka.
3 min. - Czwarty atak Podhala zrobił trochę zamieszania pod bramką Unii, sędzia odgwizdał spalonego w polu bramkowym.
2 min. - Themar wycofał do Garszyna, natychmiastowy strzał, Odrobny zasłonił krótki róg.
1 min. - Kowalówka zagrywa na niebieską do Zatki. Strzał, pewnie chwyta Odrobny.
Zaczynamy.
W bramce Unii Clarke Saunders, w bramce Podhala Przemysław Odrobny.
Zapraszamy na relację na żywo z Nowego Targu. Derby Małopolski. Niegdysiejszy klasyk: Podhale - Unia.
#50 Paweł Bizub B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#90 Przemysław Odrobny B 2 2.00 36 36 0 0 0 0 94.44 60:00 0 0 0 0.00 1 0 0 0 0 0 0