V runda / 46. kolejka
1:0 Maciej Urbanowicz #92 ( Kamil Wałęga #21 ) 5/5 00:37
2:0 Jakub Gimiński #94 ( Dominik Jarosz #98, Kamil Wałęga #21 ) (+1) 5/4 13:06
2:1 Emil Švec #62 ( Tomáš Franek #87, Dylan Willick #11 ) 5/5 19:04
3:1 Henrich Jabornik #27 ( Artem Iossafov #71, Martin Kasperlík #82 ) (+2) 5/3 26:53

- Koniec Meczu 4-3.
- 60 min. - GOL! 4-3! Dziubiński wrzucił spod niebieskiej, lot krążka zmienił Pettersson i pada kontaktowa bramka.
- 59 min. - GOL! 4-2! Błąd na niebieskiej, krążek przejmuje Jabornik i trafia do pustej bramki!
- 58 min. - Nowotarżanie bez bramkarza, ale szybka strata gości ...
- 57 min. - Kaskiem odbija uderzenie Souminena bramkarz JKH David Marek.
- 55 min. - W doskonałej sytuacji spudłował Kamil Wróbel.
- 54 min. - Utykając Paś schodzi do szatni.
- 54 min. - Uderzenie Rohli łapie Vilardo.
- 53 min. - Kilka minut bez konkretnej akcji z obu stron.
- 50 min. - Valentino uderzył obok słupka. Już po przewadze gości.
- 49 min. - Strzał Seeda zablokowany.
- 48 min. - Na ławkę kar siada Auvinen za wystrzelenie krążka poza taflę.
- 46 min. - Fatalny błąd Marka, który podał na wprost kija Siutego, ale ten trafił nie zdołał trafić do pustej bramki bo Jabornik zdążył zablokować gumę!
- 44 min. - GOL 3-2! Strata pod bandą Gimińskiego na rzecz Dziubińskiego, nowotarżanin podał pod bramkę a akcję zamknął Campbell.
- 43 min. - Urbanowicz ruszył na bramkę chciał minąć Puzica ale ten nie dał sie przepchać.
- 42 min. - Suominen spod niebieskiej, ale obok bramki.

- 40 min. - Z bliska dobijał Jencik, ale prosto w parkan Marka.
- 38 min. - Seed przejął wystrzeloną gumę, ale strzał zbyt lekki i łapie Marek.
- 37 min. - Wrzutka Chaloupki, ale Marek zamraża gumę.
- 35 min. - Mocny strzał Rohtli obok bramki, zaraz ponownie Rohtla łapie Vilardo ale spalony w polu bramkowym.
- 35 min. - Atak jastrzębian i pewnie łapie Vilardo.
- 34 min. - Na ławkę kar trafia Franek, w przewadze ponownie gospodarze.
- 32 min. - Svec wpadł w Marka, ale na szczęście nic się nie stało bramkarzowi JKH. Zagotował się Czech, któremu coś powiedział Jass.
- 31 min. - Gospodarze w sytuacji 2 na 1, ale uderzenie Iossafova łapie Vilardo.
- 30 min.- Uderzenie Pasia, odbija Vilardo.
- 29 min. - Kontra Podhala 2 na 1, ale Nattinena zablokował ofiarnie interweniujący zawodnik JKH.
- 28 min. - Po lodzie Jabornik i odbija Vilardo. Atakują w przewadze gospodarze.
- 27 min. - GOL! 3-1! Szybko wykorzystana przewaga gospodarzy, uderzył Jabornik z pierwszego krążka po podaniu Iossafova spod niebieskiej.
- 27 min. - Chaloupka faulował Jassa, który wpadł na bramkę i znów trzyma się za rękę. W przewadze 5 na 3 przez 51 sekund.
- 26 min. - Kara dla Puzića i w przewadze gospodarze.
- 25 min. - Z nadgarstka Urbanowicz i odbijaką podbija gumę Vilardo
- 24 min. - Rohtla świetnie wypuścił Urbanowicza, ten w sytuacji sam na sam ale Vilardo nie dał się pokonać!
- 22 min. - Ze strzałem Michałowskiego radzi sobie Vilardo.
- 21 min. - Vilardo broni strzał Iossafova i Jabornika.

- Koniec I tercji. Strzały: 14-7.
- 20 min. - Jeszcze kara dla Pettersona na 3 sekundy przed końcem tercji. Uderzenie po wygranym buliku i pierwsza interwencja Vilardo.
- 20 min. - Podhale poczuło krew i w ostatnich minutach to oni atakują w tercji rywala.
- 19 min. - GOL! 2-1! Podanie ze swojej tercji pod bandę do Sveca, ten ruszył wyprzedzając w połowie lodowiska przeciwnika, uderzył na szybkości z bulika i zaskoczył Marka strzałem pod długim rogu!
- 18 min. - Uderzenie Jass przyjął na rękawicę, szybko ją zrzucił i zjechał do boksu. Tam zwija się z bólu, może coś poważniejszego się stało.
- 17 min. - Uderzenie Valentino z bulika nad bramką.
- 16 min. - Nieporozumienie za bramką JKH ale sędzia uznał że Campbell był w polu bramkowym Davida Marka i przerwa w grze.
- 15 min. - Gra się uspokoiła, bez strzałów i groźnych akcji.
- 13 min. - Za Odrobnego wchodzi nowy nabytek Vilardo.
- 13 min. - GOL! 2-0! Gimiński z bliska dobija strzał i guma ląduje pod poprzeczką!
- 12 min. - Strzał Auvinena odbija Odrobny, przed pustą bramką wydawałoby się Paś, ale podskoczył krążek i został zablokowany!
- 12 min. - Pierwszy okres przewagi JKH za nami, wybronili się Podhalanie.
- 11 min. - 32 sekundy gospodarze zagrają 5 na 3.
- 11 min. - Uderzał Auvinen, a z dobitką popędził Urbanowicz - zamieszanie pod bramką i faul Sulki.
- 10 min. - Kontra JKH i uderzył Kasperlik po kiju rywala wysoko nad bramką.
- 9 min. - Nattinen uderzył z dwóch metrów nad bramką.
- 7 min. - Siuty dopadł do krążka przed bramką, ale uderzył nieczysto i ponad bramkę!
- 4 min. - Iossafov z bulika, łapie Odrobny.
- 4 min. - Valentino nie wykorzystał rzutu karnego, uderzył obok słupka.
- 4 min. - Sam na sam Valentino, oddał strzał ale Auvinen uderzył go w kija i sędzia dyktuje rzut karny!
- 3 min. - Ostro pomiędzy zawodnikami, wymiana ciosów i Wałęga i Campbell trafiają na ławkę kar.
- 2 min. - Wróbel pod bramką, ale jego podanie zablokowane.
- 1 min. - GOL! 1-0! Pierwszy strzał i ląduje w bramce! Z okolicy bulika uderzył z nadgarstka Urbanowicz i zaskoczył Odrobnego gdy guma wylądowała po krótkim rogu.

Poprawiliśmy w ostatnich dniach działanie strony, prosimy szanownych naszych czytelników o klikanie w reklamy na Hokej.Net, aby dalej rozwijać stronę i ją utrzymywać. Nie bądź obojętny, to Cię nic nie kosztuje a nam pomoże! Z góry dziękujemy!
#90 Oskar Prokop B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#23 Grzegorz Radzieńciak PO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#11 Jesse Rohtla ŚR 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#92 Maciej Urbanowicz LS 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#28 Mikko Virtanen ŚR 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#21 Kamil Wałęga ŚR 0 2 1 1 2 0 2 1 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#15 Kamil Wróbel PS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
KH Podhale Nowy Targ
#90 Przemysław Odrobny B 2 9.16 11 11 0 0 0 0 81.82 13:06 0 0 0 0.00 0 0 0 0 0 0 0
#50 Nicholas Vilardo B 1 1.31 28 28 0 0 0 0 96.43 45:57 0 0 0 0.00 0 0 0 0 0 0 0