2020-02-02
17:00
V runda / 47. kolejka
1:0 Jan Krasowskij #70 ( Jegor Rożkow #43, Władisław Jełakow #66 ) 5/5 32:03
1:1 Sebastian Kowalówka #12 ( Luka Kalan #93, Miroslav Zaťko #6 ) (+1) 5/4 51:00
1:2 Jakub Šaur #33 ( Martin Przygodzki #11, Aleksiej Trandin #87 ) (+1) 5/4 52:25
Koniec. Pełna pula jedzie do Oświęcimia
60. min - Koblar przytrzymał krążek. Chciał uderzyć na pustą bramkę, ale został zablokowany.
60. min - Pastryk! Genialna interwencja Saundersa.
60. min - Gdańszczanie bez bramkarza.
60. min - Czas dla trenera Marka Ziętary. 48 sekund do końca regulaminowego czasu gry.
59. min - Publiczność w Gdańsku już na stojąco ogląda to spotkanie.
58. min - Goście starają się teraz trzymać krążek z dala od własnej tercji.
57. min - Themar uderzył spod bandy! Fuczik interweniuje parkanem
56. min - Unia schowana za podwójną gardą. Czekają na kontrę.
55. min - Marzec do Danieluka! Dobra szansa dla gospodarzy, ale Saunders broni.
54. min - Odważnie ruszają gdańszczanie. Szukają wyrównującego gola. Tymczasem czas zaczyna pracować na korzyść Unii.
53. min - GOOOL! 1:2! Szaur z niebieskiej zaskoczył Fuczika, któremu pole widzenia ograniczył Bezuszka
52. min - Piotrowicz nadział się na kij Rożkowa. Opuszcza taflę z grymasem bólu na twarzy.
52. min - Vitek faulował szarżującego Garszyna.
51. min - GOOOL! 1:1! Kalan idealnie dograł do Kowalówki, a ten uderzeniem bez przyjęcia pokonał Fuczika/. Przewaga wykorrzystana.
51. min - Trandin! Kolejna świetna interwencja bramkarza gospodarzy.
50. min - Kara dla Lotosu. Błąd przy zmianie.
49. min - Ależ szansa dla Unii. Themar znalazł się z krążkiem w korytarzu międzybulikowym. Wypalił z nadgarstka. Broni Fuczik.
48. min - Themar ruszył z kontrą. Szukał krótkiego rogu gdańskiej bramki. Fuczik jest na posterunku.
48. min - Unia w pełnym składzie.
48. min - Koblar ukradł kilkanaście cennych sekund.
47. min - Ponownie Polodna. Poprzeczka ratuje Saundersa!
47. min - Polodna! Gdyby tylko trafił w krążek, mielibyśmy drugiego gola.
46. min - Zatko uderzony przez Stasiewicza. Słowak nie wytrzymał ciśnienia i oddał gdańszczaninowi. Kara tylko dla Słowaka.
46. min - Teraz aktywniejsi są oświęcimianie. Wiedzą, że muszą jak najszybciej zaskoczyć Fuczika.
45. min - Kontra Unii. Kalan wjechał do tercji, zostawił gumę Kowalówce. Wychowanek Unii uderzył, ale Fuczik nie dał się pokonać.
45. min - Rac! Wjechał do tercji, uderzył, ale Saunders jest na posterunku.
44. min - Piotrowicz zagrywał zza bramki do Trandina. Guma przecięta.
42. min - Unia szuka wyrównującego gola. Powinna zmienić jednak metody. Długie rozgrywanie krążka nie da tyle, co strzały.
41. min - Gdańszczanie od samego początku agresywnie.
41. min - Zaczynamy trzecią odsłonie.

40. min - Bezuszka z niebieskiej. Broni Fuczik.
40. min - Steber spod niebieskiej. Niecelny strzał.
40. min - Danieluk! Mogło być 2:0!.
39. min - Unia ofiarnie się broniła. Młodszy z braci Noworytów jest już na lodzie.
38. min - Havlik uderzył z niebieskiej! Saunders wyciągnął się jak długi i popisał dobrą interwencją.
37. min - Noworyta podciął Stebera. Napastnik Lotosu próbował dobijać gumę. Nie zdążył.
36. min - Gdańszczanie ofiarnie się bronili i przetrzymali ten trudny czas.
36. min - Wrzutka Wanackiego, zmiana lotu krążka Oriechina. Broni Fuczik.
35. min - Danieluk jest już na lodzie.
35. min - Szaur potężnie z niebieskiej! Broni Fuczik.
35. min - Na lodzie atak dowodzony przez Trandina.
34. min - Unia dalej rozgrywa przewagę. Tieslukiewicz uderzył w kij Koblara. Unia zagra przez 42 sekundy w podwójnej przewadze.
33. min - Kalan zagrywał do Koblara. Guma ugrzęzła gdzieś między parkanami Fuczika.
33. min - Będzie kara dla Danieluka.
33. min - GOOOL! 1:0! Uderzenie Rożkowa dobija Krasowskij. Przygodzki nie zdążył go zablokować.
32. min - Popow po lodzie! Broni Saunders.
31. min - Pesta wjechał do tercji i pociągnął z nadgarstka.
30. min - Themar w swoim stylu uderzył z nadgarstka. Krążek powędrował nad poprzeczką.
30. min - Kalan uruchomił Koblara. Uderzenie, broni Fuczik.
29. min - Ładna kontra gdańszczan. Rożkow do Jełakowa, ten źle przyjął sobie gumę i nie oddał groźnego strzału.
28. min - Jeszcze raz groźnie Trandin! Gdański golkiper łapie gumę i ją mrozi.
28. min - Strata krążka, do gumy dopadł Trandin. Mierzył w okienko, jednak Fuczik popisał się świetną interwencją.
27. min - Pesta ładnie wjechał do tercji. Uderzył z bekhendu, po raz kolejny świetnie Saunders.
26. min - Koblar efektownie wprowadził gumę do tercji, zostawił gumę Kalanowi, ten uderzył! Broni Fuczik.
25. min - Niezła akcja Piotrowicza i Trandina. Zagranie rosyjskiego środkowego, ale skrzydłowy pierwszej formacji nie zdołał dołożyć kija.
25. min - Jełakow! Spory zamach, ale nieczysto trafił w gumę. Zbyt słaby strzał, by zaskoczyć Saundersa.
24. min - Strzał Zatki z niebieskiej, próba zmiany lotu krążka przez Krzemienia. Fuczik jest na posterunku.
23. min - Fuczik mrozi krążek, naprawiając błąd jego kolegów z pola.
23. min - Jeszcze raz Rac! Tym razem jednak jego strzał zablokowany.
22. min - Rac uderzył tuż po wygranym wznowieniu! Broni Saunders
21. min - Na razie akcja przenosi się spod jednej bramki pod druga.

19. min - Tieslukiewicz potężnie uderzył spod niebieskiej! Guma powędrowała nad poprzeczką.
18. min - Themar z Garszynem powalczyli o gumę za bramką. Rosjanin uderzył z bekhendu, ale Fuczik zdołał odbić krążek.
17. min - Strzelali Rac i Danieluk! Oba uderzenia zablokowane.
16. min - Na razie więcej z gry mają gospodarze.
15. min - Kolejna świetna okazja dla gdańszczan! Polodna przed bramkę do Bilczika! Ten oddał niecelny strzał.
13. min - Popow objechał bramkę, dograł do Rożkowa, który czaił się w korytarzu międzybulikowym. Uderzenie bez przyjęcia! Broni Saunders. To była najlepsza sytuacja w tym spotkaniu.
12. min - Twarda walka pod bandami. Mecz na razie może się podobać.
11. min - Themar po dograniu Oriechina uderzył bez przyjęcia. Nieczysto trafił w krążek.
11. min - Popow przedzierał się przez zasieki obronne oświęcimian. Stracił jednak kij.
10. min - Rac przejechał z krążkiem niemal całą taflę. Wypalił z nadgarsrtka, ale Saunders broni jego strzał.
9. min - Niezłe tempo tego spotkania.
8. min - Pesta! Ładnie mierzył, minimalnie niecelnie.
7. min - Oriechin do Garszyna, ten od razu uderzył. Broni Fuczik.
7. min - Gramy pięciu na pięciu.
6. min - Luża wrzucił gumę z niebieskiej. Fuczik dobrze interweniuje, guma wybita z gdańskiej tercji.
5. min - Gdańszczanie dobrze się bronią.
4. min - Świetna interwencja Fuczika. Zatrzymał uderzenie Przygodzkiego. To powinna być pierwsza bramka dla gości.
4. min - Szaur wrzucił gumę z niebieskiej, tor lotu krążka zmieniał Trandin.
4. min - Kara dla Szurowskiego.
3. min - Oriechin wrzucił krążek, Themar starał się go strącić do bramki. Niewiele zabrakło.
2. min - Kalan zablokował strzał Pastryka.
1. min - Vitek z bekhendu! Broni Saunders.
1. min - Zaczynamy! W bramkach Fuczik i Saunders.

Poprawiliśmy w ostatnich dniach działanie strony, prosimy szanownych naszych czytelników o klikanie w reklamy na Hokej.Net, aby dalej rozwijać stronę i ją utrzymywać. Nie bądź obojętny, to Cię nic nie kosztuje a nam pomoże! Z góry dziękujemy!