25:23 4 min. Alexander Szczechura #8 Ostrość
34:31 2 min. Alexander Szczechura #8 Uderzanie kijem
41:19 2 min. Zdeněk Bahenský #32 Opóźnianie gry
48:36 2 min. Łukasz Kamiński #8 Uderzanie kijem
52:39 2 min. Kara tech. dla drużyny Nadmierna liczba graczy na lodzie
59:21 2 min. Bartłomiej Pociecha #67 Zahaczenie
59 min - Tyszanie jeszcze walczą, Jefimienko w słupek!
58 min - GOOOL! 5:2! Mikula tuż po wznowieniu oddaje strzał i pokonuje Murraya!
56 min - GOOOL! 4:2! Leivo przymierzył pod poprzeczkę i tyszanie pod ścianą!
54 min - Kapica strzela, zmieniał kierunek lotu Urban, ale końcówką kija broni Murray!
53 min - Mroczkowski miał dużo miejsca, bramkę zasłaniał Cichy, ale minimalnie ponad poprzeczką poszybował krążek
51 min - Gospodarze już w 5
51 min - Mocny strzał Bizackiego, broni Koprziva
51 min - Klimienko zdecydował się sam zabrać z krążkiem, ale trafił prosto w bramkarza
49 min - Tyszanie zagrają w przewadze
47 min - Szczechura dość przypadkowo wyszedł sam na sam, ale obrońcy wytrącają z rytmu tyskiego napastnika
46 min - Klimienko mógł zaskoczyć Koprzivę strzałem z ostrego kąta, jednak krakowski bramkarz nie dał się pokonać
45 min - Kapica sam na sam! Górą tyski golkiper!
44 min - Bahensky w krótki róg, broni Murray
44 min - Novajovsky wrzuca na bramkę, z problemami Koprziva
44 min - Klimienko przedarł się przez obronę, ale jego podanie do Bagińskiego jest niecelne
43 min - Zahaczany Novajovsky... bez reakcji sędziego
42 min - Pociecha z niebieskiej, ale wprost w Koprzivę
41 min - Krążek zawieruszył się pod nogami Murraya, ten nie widział krążka, ale w porę wybijają defensorzy
41 min - Tyszanie w pełnym zestawieniu
41 min - Goście jeszcze przez 16 sekund będą grali w osłabieniu. Wznawiają gospodarze

Koniec II tercji
40 min - Tvrdoń z bliska! Murray ekwalibrystycznie zatrzymuje jego uderzenie!
40 min - Kruczek z metra ponad bramką!
39 min - Tyszanie będą grali w osłabieniu
39 min - Kapica starł się z Kotlorzem, będą kolejne wykluczenia
38 min - Bahensky w dobrej sytuacji! Murray łapie
37 min - Bepierszcz sam na sam! Kijem odbija Murray!
37 min - Kiepska przewaga gospodarzy i wynik pozostaje bez zmian
35 min - Znów Cichy i Jeżek mają sobie coś do wyjaśnienia, tyski napastnik ląduje na ławce kar
32 min GOOOL! 3:2! Cracovia w gazie! Tym razem na listę strzelców wpisał się Bepierszcz!
29 min - GOOOL! 2:2! Urban znakomicie zwiódł Murraya i kieruje krążek do bramki!
28 min - GOOOL! 1:2! Domogała zbił krążek w powietrzu po strzale Jachyma
27 min - Mikula z ostego kąta! Murray ledwo broni
26 min - Tvrdoń oddaje strzał z bulika! Murray skutecznie odbija!
26 min - Bójka pomiędzy Cichym, a Jeżkiem. Górą tyski napastnik
25 min - Kapica do Kruczka! Ten nie trafia do pustej bramki!
21 min - Bepierszcz dostaje krążek przed bramkę i strzela! Murray odbija parkanem
21 min - Zaczęła się druga tercja. Wznawiają gospodarze

Koniec I tercji
20 min - Kapica z pierwszego krążka tuż przed bramką! Murray skutecznie interweniuje
17 min - Pociecha z niebieskiej, krążek odbija się od Szczechury i minimalnie mija bramkę
15 min - Urban do Leivo przed bramkę. Murray odbija
14 min - Ożywiona dyskusja pomiędzy Ciurą, a Kapicą. Sędziowie szybko rozdzielają zawodników
13 min - Bryniczka obraca się i strzela. Murray broni, ale z problemami
12 min - Kruczek strzela z niebieskiej! Murray odbija przed bramkę. Jest tam Domogała, ale skutecznie zneutralizowany przez tyskich obrońców
10 min - Tyszanie nadal aktywni w tercji Cracovii, kolejna bramka wisi w powietrzu
7 min - Trener Rohaczek poprosił o czas
7 min - GOOOL! 2:0! Komorski najlepiej się zachował w zamieszaniu podbramkowym i wpakował krążek do bramki!
7 min - Galant zbija krążek przed bramką, ale instynktownie Koprziva broni
6 min - Zamieszanie pod bramką tyską. Domogała dwukrotnie chciał zaskoczyć bramkarza, ale Murray na posterunku
5 min - Kapica przejmuje bezpański krążek i bez namysłu oddaje strzał, lecz odbija do boku Murray
3 min - GOOOL! 1:0! Mroczkowski strzela z nadgarstka i ładuje krążek tuż pod poprzeczkę!
3 min - Bahensky oddaje kąśliwy strzał, ale również niecelnie
2 min - Domogała znalazł się w dobrym miejscu, ale jego strzał mija bramkę
1 min - Strzał Ciury z bliska! Broni Koprziva!
1 min - Już bliski zdobycia gola był Galoha, ale w zamieszaniu podbramkowym lepszy Koprziva
1 min - Rozpoczynamy mecz! Pierwszy krążek dla tyszan!

Poprawiliśmy w ostatnich dniach działanie strony, prosimy szanownych naszych czytelników o klikanie w reklamy na Hokej.Net, aby dalej rozwijać stronę i ją utrzymywać. Nie bądź obojętny, to Cię nic nie kosztuje a nam pomoże! Z góry dziękujemy!