02:53 2 min. Przemysław Odrobny #90 Spowodowanie upadku przeciwnika
08:45 2 min. Przemysław Odrobny #90 Ostrość
08:45 2 min. Mateusz Michalski #69 Ostrość
08:45 2 min. Filip Starzyński #26 Ostrość
25:41 2 min. Jussi Makkonen #25 Zahaczenie
31:02 2 min. Kara tech. dla drużyny Nadmierna liczba graczy na lodzie
31:33 2 min. Tadej Čimžar #92 Spowodowanie upadku przeciwnika
34:29 2 min. Filip Starzyński #26 Wysoko uniesiony kij
34:29 2 min. Nestori Lähde #14 Wysoko uniesiony kij
36:01 2 min. Patryk Wajda #8 Spowodowanie upadku przeciwnika
Koniec. Podhale wygrywa z GKS Katowice 2 do 1. Dziękujemy za uwagę.
60 min. - Katowice bez bramkarza przez ostatnią minutę. Ale nic się tu już gospodarzom nie stanie.
60 min. – Strzał Porselanda, nie puszcza Odrobny.
59 min. – GKS bez bramkarza.
58 min. – Svec ofiarnie rzuca się pod krążek, Suominen wyprowadza ale bez wsparcia w ofensywie. Goście w natarciu.
57 min. – Po drugiej stronie strzał Jaśkiewicza broni Odrobny.
56 min. - Dziubiński wywalczył krążek w tercji gości.
55 min. - Franek sam wjeżdżał między obronę gości, strzelał zza zasłony, ale w nogi obrońcy.
54 min. - Szarotki nie dają się rozpędzić gościom. Rozbijają ataki w zarodku. Uwolnienie.
53 min. - Kolusz po podaniu Łopuskiego odwracał się ze strzałem przed bramką Podhala.
52 min. - Pettersson indywidualnie, wjechał w tercję prawą flanką i uderzał górą, tylko jęk zawodu na trybunach.
51 min. - Porseland uderzał ze środka spod niebieskiej, efektownie chwyta Odrobny.
50 min. - Strzał Bulina broni ramieniem Rahm.
49 min. - Gol dla GKS. Cimzar i Lahde zamieszani w bramkę opuszczoną przez Wiedźmina. Goście łapią kontakt.
48 min. - Dwa strzały Wajdy w przeciągu kilku sekund, jeszcze Kolusz się przedzierał sam przed bramkę, ale jego kij zblokowany.
47 min. - Pasiut wyłożył do Ozolsa, niewiele brakowało. Mocny strzał obok.
46 min. - Strzał Starzyńskiego maską broni Wiedźmin.
46 min. - Strzał Wajdy, Michalski wcześniej rozprowadził tę akcję.
45 min. - Goście wychodzili z kontrą, ale spalony, nie mogą wjechać.
44 min. - Krężołek strzelał z ostrego kąta z lewego skrzydła. Odrobny przytula krążek do piersi.
43 min. - Stadel do Suominena, strzał Fina, zwarł parkany Rahm.
42 min. - Franek strzelał po podaniu Bulina ze środka. Wcześniej Dziubiński. Obronił oba strzały Rahm.
41 min. - Porseland wyłożył przed bramkę. Nikt z jego kolegów nie zamknął. Jeszcze pusta bramka gospodarzy, nikt nie zdołał wepchnąć krążka do siatki.
Zaczynamy III tercję.
40 min. - Nattinen z pół obrotu, wywalczony krążek znowu w tercji GKS. Podhale lepsze w tej odsłonie i do końca to demonstruje. Przerwa.
39 min. - Gol dla Podhala! Kuriozalna bramka po końcu długiego osłabienia gości, po strzale Stadela, niefortunne strącenie Salmi, obrońcy GKS, zaskakuje bezradnego Rahma. 2:0 dla Podhala.
38 min. - Dziubiński strzelał, potem Neupauer po podaniu Valentino. Nie ma bramki.
37 min. - Ale źle wygląda ta przewaga Podhala, już tylko 5 na 4. w kontrze Pasiut był sam na sam. Odrobny wybronił.
37 min. - Jeszcze jedna kara dla gości. Odłożona. Wajda zaatakował nieprzepisowo Sveca.
36 min. - Dziubiński ze środka po podaniu Neupauera uderzał.
35 min. - Będzie podwójna przewaga gospodarzy.
35 min. - Znowu sygnalizacja kary dla gości. W międzyczasie jeszcze jeden faul gości.
34 min. - Był moment przewagi Podhala, ale krótki, niewykorzystany.
33 min. - Mocny strzał Franka. Obok bramki.
33 min. - Nattinen atakowany przed bramką w dogodnej sytuacji, gwizdki milczą.
32 min. - Ładnie teraz rozgrywali 4 na 4 wychowankowie Podhala w barwach Katowic, Kolusz i Jaśkiewicz, strzał tego ostatniego broni Odrobny.
32 min. - Faul na Dziubińskim, siły się wyrównają.
32 min. - Będzie wykluczenie dla gospodarzy. To jest za 6 na lodzie. Svec jedzie na ławkę kar.
31 min. - Świetnie wywalczył krążek Nattinen w tercji gości, strzelał Pettersson, jeszcze Dziubiński w to zamieszany. Barkiem broni Rahm.
30 min. - Valentino sam objechał całą tercję gości, ale zabrakło dokładnego wyłożenia.
29 min. - Svec zagrał do Sulki na środek, ale strzał nie wyszedł obrońcy Podhala.
28 min. - Pettersson próbował sam w krótki róg po podaniu Neupauera.
27 min. - Podhale od razu zamyka gości, Franek i Stadel najaktywniejsi.
26 min. - Willick świetnie dogrywał do Campbella, ten faulowany, sygnalizacja kary.
25 min. - Podhale przycisnęło, czwarty atak szarżuje na lodzie.
24 min. - Franek zza bramki do Seeda, strzał Kanadyjczyka ze środka, blisko gola.
23 min. - Willick do Chaloupki, strzał, jeszcze Puzic poprawiał, ale w bramkarza.
22 min. - Valentino wyprowadził Suominena na strzał, dogranie na środek, nie przecięte, jeszcze Seed poprawiał z drugiej strony.
21 min. - Strzał Nattinena minimalnie obok prawego okienka Rahma, znowu mocne wejście Podhala.
Zaczynamy II tercję.
20 min. - Goście próbują odpowiedzieć jeszcze przed przerwą. Pasiut bliski szczęścia pod bramką Wiedźmina.
19 min. - Gol dla Podhala! Świetne zagranie Franka do Neupauera i napastnik Szarotek trafia do odsłoniętego rogu bramki. 1:0.
19 min. - Końcówka należy do Podhala, Neupauer wrzucał na bramkę na strącenie, ale po interwencji kijem bramkarza, krążek ląduje nad pleksą.
18 min. - Dobry strzał Puzica po rozegraniu z Petterssonem.
17 min. - Próbowali się odgryźć gospodarze, Svec zasiał zamęt pod bramką Rahma.
16 min. - Okres lepszej gry gości. Odrobny zachowuje koncentrację.
15 min. - Turtiainen z backhandu w krótki róg, Odrobny broni.
14 min. - Najpierw Słowakiewicz z lewego skrzydła, później Willick z prawego skrzydła niepokoili bramkarza gości.
13 min. - Strzał Franka z pół dystansu, parkanami broni Rahm.
12 min. - Sulka z Mrugałą rozegrali jak rasowi napastnicy, ale ten ostatni podniósł zbyt wysoko krążek przy strzale.
11 min. - Strzał Tomasika z niebieskiej pewnie chwyta Odrobny.
10 min. - Dziubiński wrzucał na bramkę, ale sprzed czerwonej, będzie uwolnienie.
9 min. - Jednak są kary. Starzyński i Michalski po stronie GKS, Campbell i Franek po stronie Podhala. Gramy 5 na 5. Franek za Odrobnego.
9 min. - Starzyński wyprowadzał kontrę, chwilę później miał szansę sam przed Odrobnym, ale za blisko, za mały kąt. Jeszcze obaj panowie poleżeli w polu bramkowym, ku uciesze kibiców. Ale kończy się bez agresji.
8 min. - Świetne wyprowadzenie akcji przez Kolusza, Łopuski był sam przed Wiedźminem, ale nie trafił czysto w krążek.
8 min. - Rajamaki strzelał z ostrego kąta, krążek w łapaczce Odrobnego.
7 min. - Svec do Mrugały, zablokowany strzał obrońcy Podhala, chwilę później Svec strącał przed bramką Rahma.
6 min. - Wybronili nowotarżanie osłabienie, w pełnych składach wrzucał Kolusz, na bramce pracował Krężołek.
5 min. - W końcu wymiana serii podań w tercji Podhala, strzelał Franssila.
4 min. - Nieporadne próby założenia zamka.
3 min. - Michalski backhandem objeżdżał bramkarza, faulowany, Svec odpocznie 2 minuty. Za Odrobnego.
3 min. - Valentino długo utrzymywał się przy krążku, do spółki ze Słowakiewiczem próbowali zagrozić bramce Rahma.
2 min. - Odpowiedź gości, Rajamaki na środek dogrywał do Makkonena.
1 min. - Mocne wejście Podhala. Willick, Stadel i Svec kręcili w tercji gości.
Zaczynamy.
Zapraszamy na relację na żywo z Nowego Targu. Szarotki podejmują GKS Katowice.

- Kto chce i ma ochotę nam pomóc może kliknąć w reklamy na Hokej.Net, kto nie chce nie musi :) Pozdrawiamy!