0:1 Tomáš Franek #88 ( Jan Bulín #86 ) 5/5 11:05
0:3 Tomáš Franek #88 ( Robert Mrugała #77, Bartłomiej Neupauer #9 ) 5/5 35:50
1:3 Petr Polodna #11 ( Josef Vítek #73, Jan Steber #24 ) (+1) 5/4 52:00
00:39 2 min. Petr Chaloupka #24 Zahaczenie
03:43 2 min. Mateusz Danieluk #29 Wysoko uniesiony kij
15:59 2 min. Kara tech. dla drużyny Nadmierna liczba graczy na lodzie
51:40 2 min. Krystian Dziubiński #61 Trzymanie przeciwnika
55:59 2 min. Szymon Marzec #71 Atak kijem trzymanym oburącz
58 min. - Lotos w pełnym składzie.
58 min. - Ładnie rozegrali to Górale. Svec (Podhale Nowy Targ) miał pustą bramkę, ale nie trafił w krążek.
57 min. - Dobrze rozbijają ataki przyjezdnych gdańszczanie.
56 min. - Marzec (LOTOS PKH Gdańsk) ukarany karą 2 minutową.
56 min. - Z pełnego zamachu uderzył Lehmann (LOTOS PKH Gdańsk). Refleksem popisał się Odrobny (Podhale Nowy Targ).
53 min. - Głośne "Jeszcze jeden!" z trybun.
52 min. - GOL! 1-3! Zdobywcą bramki Polodna. W końcu gdańszczanie przełamali Odrobnego! Vitek dograł do Polodny, a ten tylko dołożył łopatkę kija i krążek zatrzepotał w siatce.
51 min. - Wynik już chyba rozstrzygnięty. Żaden z zespołów nie kwapi się do szaleńczych ataków.
49 min. - Fatalna strata Tesliukiewicza (LOTOS PKH Gdańsk) na własnej linii niebieskiej. Na jego szczęście Pettersson (Podhale Nowy Targ) nie wykorzystał tego prezentu.
46 min. - Stasiewicz (LOTOS PKH Gdańsk) wyszedł sam na sam z Odrobnym (Podhale Nowy Targ), ale miał na plecach Mrugałę (Podhale Nowy Targ) i ten dobrze mu przeszkodził w oddaniu dobrego strzału.
46 min. - Nie klei się gra Lotosu. Brakuje pomysłu na zaskoczenie Podhala.
45 min. - Pozmieniał formacje w tej tercji trener Ziętara. Próbuje jeszcze pobudzić swój zespół
44 min. - Valentino (Podhale Nowy Targ) od własnej tercji jechał sam na sam. Górą w tej sytuacji Tomas Fucik (LOTOS PKH Gdańsk)!
43 min. - Vitek (LOTOS PKH Gdańsk) szukał podaniem Jełakowa (LOTOS PKH Gdańsk). Lepiej by zrobił gdyby samemu strzelił na bramkę.
41 min. - Vitek (LOTOS PKH Gdańsk) wrzucił na bramkę z czerwonej linii. Bez problemu odbił krążek Odrobny (Podhale Nowy Targ).
41 min. - Rozpoczęła się trzecia tercja.

40 min. - Zakończyła się druga tercja.
40 min. - Indywidualnie Rac (LOTOS PKH Gdańsk), ale strzelił obok bramki Odrobnego (Podhale Nowy Targ).
39 min. - Mocno spod niebieskiej Havlik (LOTOS PKH Gdańsk). Krążek przeleciał jednak obok bramki.
37 min. - Dużo błędnych decyzji podejmują dziś sędziowie.
36 min. - GOL! 0-3! Zdobywcą bramki Franek. Sulka dograł do Franka, a ten obrócił się z krążkiem i strzelił z klepki. Guma wpadła pod pachą Fucika do siatki.
35 min. - "Hej Stocznia gol..." Kibice próbują pobudzić Lotos do lepszej gry i zdobycia kontaktowej bramki.
33 min - GOL! 0-2! Zdobywcą bramki Dziubiński. Kuriozalna bramka! Tesliukiewicz miał krążek za bramką Fucika i wyjeżdżał z nim zza niej. W tym momencie zaatakowało go dwóch zawodników gości i krążek wpadł do bramki zdezorientowanego Fucika. Trener Ziętara aż złapał się za głowę.
33 min. - Dłuższy okres gry bez przerwy. Akcja za akcję. To może się podobać.
31 min. - Co chwilę groźnie jest pod gdańską bramką. Tylko znakomita postawa Fucika (LOTOS PKH Gdańsk) sprawia, że nadal jest 0:1.
30 min. - Znów kontra 2 na 1. Tym razem Svec (Podhale Nowy Targ) do Stadela (Podhale Nowy Targ), ale ten nie trafił w krążek.
29 min. - Kolejne dwie szanse przyjezdnych z najbliższej odległości. Spory kocioł, ale nie ma bramki.
28 min. - Podhale z kontrą 2 na 1. Stadel (Podhale Nowy Targ) do Nattinena (Podhale Nowy Targ), ale tego dobrze przyblokował obrońca Lotosu i Fin nie umieścił krążka w pustej bramce.
27 min. - Protesty publiczności po tym, jak sędzia liniowy odgwizdał spalonego.
25 min. - Ładna sztuczka Dziubińskiego (Podhale Nowy Targ), wjechał przed bramkę, ale nie zdołał umieścić krążka w bramce.
24 min. - Kąśliwe uderzenie Sveca (Podhale Nowy Targ). Szukał krótkiego słupka, ale odbił krążek Fucik (LOTOS PKH Gdańsk).
22 min. - Szybka kontra Podhala zakończona strzałem Campbella (Podhale Nowy Targ). Dobrze ustawiony był Fucik (LOTOS PKH Gdańsk) i złapał krążek.
22 min. - Marzec (LOTOS PKH Gdańsk) strzelał z bekhendu. Nie zdołał zaskoczyć Odrobnego (Podhale Nowy Targ).
21 min. - Rozpoczęła się druga tercja.

20 min. - Koniec I tercji.
20 min. - Równo ze syreną próbował Puzić (Podhale Nowy Targ). Dobrze interweniował Fucik (LOTOS PKH Gdańsk).
18 min - Przyjezdni już w pełnym zestawieniu.
18 min - Kąśliwie uderzył Rac (LOTOS PKH Gdańsk). Krążek wypadł Odrobnemu (Podhale Nowy Targ) z rękawicy, ale zabrakło dobitki!
17 min. - Trzymają gdańszczanie w zamku Górali, ale nic z tego nie wynika.
16 min. - Kara dla Podhala za sześciu zawodników na lodzie.
14 min. - Tesliukiewicz (LOTOS PKH Gdańsk) spod niebieskiej. Złapał krążek bramkarz gości.
12 min. - Błyskawicznie mogli odpowiedzieć gdańszczanie. Danieluk (LOTOS PKH Gdańsk) w sytuacji sam na sam nie zdołał pokonać Odrobnego (Podhale Nowy Targ)!
11 min. - GOL!0-1!Zdobywcą bramki Franek. Próbował wybić krążek Lehmann, trafił on w łyżwę Neupauera i trafił na łopatkę kija Franka. Ten nie zastanawiał się długo i wystrzelił w samo okienko.
11 min. - Dobre, szybkie tempo meczu. Akcja za akcję.
9 min. - Rac (LOTOS PKH Gdańsk) próbował zaskoczyć Odrobnego (Podhale Nowy Targ) strzałem z bliska, ale krążek poleciał prosto w bramkarza "Szarotek".
8 min. - "Stocznia...Stocznia" z trybun.
6 min. - Gdańszczanie w pełnym składzie.
6 min. - Marzec (LOTOS PKH Gdańsk) sam na sam w osłabieniu...obronił Odrobny (Podhale Nowy Targ)! Jeszcze dobijał Vitek (LOTOS PKH Gdańsk)...znów parkanem odbił bramkarz Podhala.
5 min. - Bliscy szczęścia Stadel (Podhale Nowy Targ) i Franek (Podhale Nowy Targ), ale Fucik (LOTOS PKH Gdańsk) znakomicie interweniował!
3 min. - Górale w pełnym składzie.
3 min. - Po wrzutce Havlika (LOTOS PKH Gdańsk) krążek wypadł Odrobnemu (Podhale Nowy Targ) i turlał się za jego plecami. Na jego szczęście przeleciał obok bramki.
3 min. - Szarpana gra. Dużo przerw, mało płynności i biało-niebiescy nie mogą wprowadzić krążka do tercji ataku.
1 min. - Gołowin (LOTOS PKH Gdańsk) pociągnął po lodzie. Znakomicie obronił ten strzał Odrobny (Podhale Nowy Targ).
1 min. - Chaloupka (Podhale Nowy Targ) ukarany karą 2 minutową.
1 min.. - Rozpoczęła się pierwsza tercja. Wznowienie wygrali gospodarze.

- Kto chce i ma ochotę nam pomóc może kliknąć w reklamy na Hokej.Net, kto nie chce nie musi :) Pozdrawiamy!
#44 Damian Szurowski PO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#14 Konstantin Tieslukiewicz LO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#73 Josef Vítek PS 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
KH Podhale Nowy Targ
#90 Przemysław Odrobny B 1 1.00 33 33 0 0 0 0 96.97 60:00 0 0 0 0.00 1 0 0 0 0 0 0
#50 Nicholas Vilardo B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0