13:47 2 min. Jarosław Dołęga #29 Zahaczenie
28:54 2 min. Nikita Wiejtow #91 Zahaczenie
34:45 2 min. Nikita Wiejtow #91 Atak łokciem
54:26 2 min. Daniił Oriechin #91 Trzymanie przeciwnika
60. min - GOOOL! 4:2! Sierguszkin ulokował gumę w pustej bramce
60. min - Unia bez bramkarza.
59. min - Luża z dystansu. Guma odbiła się od bandy za bramką. Dobitka Bezuszki! Speszny zdążył się przemieścić.
58. min - Szaur huknął z niebieskiej. Dobra parada Spesznego.
58. min - Szybka kontra Unii. Strzał Koblara zablokowany.
57. min - Themar z zerowego krążka. Broni toruński golkiper.
57. min - Oriechin jest już na lodzie.
57. min - Dwa uderzenia Zielińskiego. Oba groźnie.
56. min - Kontra Unii. Atakowali Słoweńcy, ale trochę przekombinowali.
55. min - Torunianie rozgrywają krążek, ale na razie nie stworzyli zagrożenia.
54. min - Sygnalizacja kary dla Unii. Jesajan zatrzymany przez Oriechina.
53. min - Smirnow poradził sobie z naciskającym Przygodzkim. Próba kontry, ale krążek nie został dobrze rozegrany.
52. min - Prentar kolejna próba. Tym razem niecelna.
51. min - Tempo spotkania nieco siadło.
50. min - Oriechin wzdłuż bramki do Themara! Zabrakło dokładności.
49. min - Meidl! Ma dzisiaj sporego pecha. Ma świetne sytuacje, ale nie zdołał jeszcze trafić do siatki.
49. min - Uderzenie Koblara broni Speszny. Kolejna próba zablokowana.
48. min - Pretnar wrzucał z niebieskiej! Broni Speszny.
47. min - Torunianie szukają okazji do kontry.
47. min - Dobry pressing trzeciej formacji Unii. Torunianie wybili gumę na uwolnienie.
46. min - Odpowiedź torunian! Jesajan uderzał, Lipiński dobrze bronił.
46. min - Meidl! Dobra decyzja, ale strzał był daleki od perfekcji.
45. min - Unia w tym meczu ma spore problemy na początku każdej z tercji.
44. min - Kozłow z niebieskiej! Znów świetnie Lipiński.
44. min - Dołęga z bekhendu! Broni "Lipa".
43. min - Kontra torunian! Zatrzymana przez Lipińskiego.
43. min - Wiejtow! Uderzył z pełnego zamachu, minimalnie niecelnie.
42. min - Oświęcimianie znów zaczęli bardzo pasywnie. Torunianie przez 30 sekund rozgrywali krążek. Wydaje się, że druga formacja biało-niebieskich przedłużyła zmianę.
41. min - Zaczynamy ostatnią odsłonę. Torunianie mają szansę na to, by po raz pierwszy w tym sezonie pokonać oświęcimian.

40. min - W tej odsłonie podopieczni Juryja Czucha lepsi.
38. min - Sierguszkin jest dzisiaj bardzo aktywny. Odzyskuje wiele krążków, oddaje sporo strzałów.
37. min - Gramy w pełnych składach.
37. min - Przygodzki zdecydował się na strzał. Zrobiłby lepiej, gdyby oddał do Meidla. Był on pozostawiony bez opieki.
36. min - Pretnar! Poprzeczka ratuje Spesznego.
35. min - Atak łokciem Wiejtowa. Będzie kara dla gospodarzy.
35. min - Błąd drugiej formacji oświęcimian. Zgubienie krążka we własnej tercji, ale Sierguszkin nie trafił do siatki. Sporo szczęścia miała ekipa z grodu nad Sołą.
34. min - GOOOL! 3:2! Szkodienko z niebieskiej, przekierowanie Jesejana i mamy trzeciego gola dla "Stalowych Pierników"
33. min - Raszka dostał krążek w okolice slotu! Nie ma gola.
32. min - Kolejna szansa gości. Garszyn kąśliwie uderzył.
32. min - Meidl! Ładnie złożył się do strzału. Broni Speszny.
32. min - Sierguszkin! Czujnie broni Lipiński.
31. min - Oświęcimianie nie wykorzystali tej przewagi.
30. min - Brakuje soczystego uderzenia.
30. min - Zbyt czytelnie w przewadze grają biało-niebiescy.
29. min - Wiejtow powalił wychodzącego na czystą pozycję Garszyna. Będzie kara dla torunianina.
29. min - Bezuszka nieczysto trafił w krążek, zrobiło się zagrożenie, ale Lipiński naprawił jego błąd.
28. min - Torunianie kontrują. Lipiński dobrze interweniuje.
27. min - Zatko z pełnego zamachu. Broni Speszy.
27. min - Raszka starał się przekierować krążek do bramki po wrzutce swojego kolegi z obrony. Speszny zdołał złączyć parkany.
27. min - Wiejtow uderzył z pełnego zamachu. Lipiński nie dał się zaskoczyć.
26. min - Fraszko trafiony krążkiem. Zjeżdża do boksu o własnych siłach.
25. min - Trandin do Meidla, ten uderzył. Toruński golkiper broni.
24. min - Piotrowicz! Wypalił z bulika, Speszny broni.
23. min - Smirnow! Broni Lipiński.
23. min - GOOOL! 2:2! Zamieszanie pod oświęcimską bramką i torunianie zdobyli wyrównującego gola. Autorem gola Fraszko
23. min - Wołżankin do Griebieniuka! Broni Lipiński.
22. min - Garszyn przyspieszył, ale był naciskany przez Griebieniuka i nie zdołał oddać soczystego uderzenia.
22. min - Smirnow! Potężne uderzenie, ale Lipiński broni jego strzał.

20. min - Bomba z niebieskiej Adriana Jaworskiego. Jak mocno, tak niecelnie.
20. min - Kalinowski! Mógł doprowadzić do wyrównania przed przerwą.
20. min - Karczocha próbował gola w stylu la crosse. Krążek ześlizgnął mu się z łopatki.
19. min - Wiejtow dostał krążkiem w twarz. Znalazł się w złym miejscu i w złym czasie. Najechał, gdy Themar wybijał krążek bekhendem.
19. min - Wanacki wybił krążek Sierguszkinowi.
18. min - Piotrowicz bardzo dobrze dostrzegł Koblara! Broni Speszny!
17. min - Torunianie próbują odpowiedzieć. Sierguszkin, broni Lipiński!
16. min - GOOOL! 1:2! Co się odwlecze, to nie uciecze! Themar z nadgarstka i Speszny bez szans
16. min - Oriechin! Jak on tego nie strzelił? Wanacki do Luży, ten wystawił gumę jak na tacy Rosjaninowi! Nie ma gola, bo uderzenie Oriechina zbyt słabe.
15. min - Teraz ładnie Przygodzki dograł do Trandina. Sztuczka techniczna Rosjanina! Broni Speszny.
14. min - Meidl! Ładnie wjechał przed bramkę. Uderzył! Ale toruński golkiper na posterunku.
14. min - Dołęga faulował. Unia zagra w przewadze.
13. min - Pretnar położył na lodzie napastnika rywali, wypalił z nadgarstka. Minimalnie niecelnie.
13. min - Jakby na potwierdzenie moich słów - brak dokładności przy wyprowadzaniu krążka. Uwolnienie.
13. min - Torunianie po stracie bramki jakby przygaszeni..
12. min - Themar szukał Garszyna, ale toruńscy obrońcy zdołali zastopować tę akcję.
11. min - Szaur! Ładnie mierzył z prawego bulika.
10. min - Unia próbuje iść za ciosem.
9. min - Zatko i Pretnar posłali uderzenia na toruńską bramkę. Broni Speszny.
8. min - GOOOL! 1:1! Sędziowie zaliczyli trafienie Zatki. Cofamy czas i gramy dalej. Gol Garszyna nie zostanie już uznany

10. min - GOOOL! 1:1! Garszyn z bekhendu posłał gumę do siatki. Będzie analiza wideo poprzedniej sytuacji.
9. min - Kontra Wiejtowa! Broni Lipiński.
8. min - Zatko uniósł już ręce w geście triumfu, ale sędziowie nie zaliczyli gola.
8. min - Pretnar z niebieskiej! Broni Speszny.
7. min - Kalan na prawy bulik do Koblara. Uderzenie! Broni Speszny.
7. min - Kara techniczna dla Unii? Trwają konsultacje. Nie jednak, wszystko przebiegło w zgodzie z przepisami. Decyzja sędziego liniowego anulowana przez głównego.
6. min - Garszyn zagrał na do Krzemienia! Toruński bramkarz na posterunku.
5. min - Garszyn! Broni Speszny.
4. min - GOOOL! 1:0! Kontra torunian i Fraszko w sytuacji sam na sam pokonuje Lipińskiego. Zbyt mocno pod
4. min - Wołżankin zakręcił pirueta i uderzył. Broni Lipiński.
3. min - Karczocha! Dobra interwencja Lipińskiego.
3. min - Wanacki z niebieskiej! Broni Speszny.
2. min - Fraszko! Broni Lipiński.
1. min - Dobra interwencja oświęcimskiego bramkarza po strzale Kalinowskiego.
1. min - Zaczynamy. W bramkach Speszny i Lipiński.

- Kto chce i ma ochotę nam pomóc może kliknąć w reklamy na Hokej.Net, kto nie chce nie musi :) Pozdrawiamy!
#46 Patrik Spěšný B 2 2.00 33 33 0 0 0 0 93.94 60:00 0 0 0 0.00 1 0 0 0 0 0 0
#39 Krzysztof Bojanowski B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#29 Jarosław Dołęga LS 0 2 1 1 2 0 2 1 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#84 Jegor Fieofanow ŚR 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#95 Bartosz Fraszko ŚR 2 0 0 0 2 0 0 0 0 0 2 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#7 Aleksandr Griebieniuk LO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#11 Adrian Jaworski PO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#86 Jakub Jaworski LS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#75 Jewgienij Jeriomienko PO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0