22:29 2 min. Mateusz Danieluk #29 Wysoko uniesiony kij
26:14 2 min. Jakub Stasiewicz #10 Atak kijem trzymanym oburącz
26:14 2 min. Jakub Stasiewicz #10 Ostrość
26:28 2 min. Miroslav Zaťko #6 Wysoko uniesiony kij
38:43 2 min. Jegor Rożkow #43 Spowodowanie upadku przeciwnika
42:02 2 min. Andrej Themár #88 Uderzanie kijem
45:31 2 min. Peter Bezuška #4 Przeszkadzanie
48:22 2 min. Martin Przygodzki #11 Zahaczenie
53:39 2 min. Filip Pesta #93 Spowodowanie upadku przeciwnika
60. min – GOOL! 1:4! Kowalówka ulokował gumę w pustej bramce. Strzał z 40 metrów
60. min – Unia wybija na uwolnienie.
60. min – Uderzenie Havlika! Guma tańczyła na linii bramkowej.
59. min – Rac! Broni Saunders.
59. min – Ależ kotłuje się pod oświęcimską bramką.
59. min – Na 90 sekund przed końcem swój posterunek opuszcza Fuczik. Kibice już na stojąco oglądają ten mecz.
58. min – Marek Ziętara wkrótce wycofa bramkarza.
57. min – Gdańszczanie nie mają nic do stracenia. Żwawo i agresywnie atakują.
56. min – Pesta zakończył odbywanie kary.
56. min – Bomba Przygodzkiego! Broni Fuczik.
55. min – Gdańszczanie wybili krążek i zaatakowali oświęcimian w ich tercji.
54. min – Kara dla Pesty.
53. min – Czas zaczyna pracować na korzyść Unii, która wciąż ma dwubramkową zaliczkę.
52. min – Groźnie pod gdańską bramką. Duetowi Garszyn-Oriechin zabrakło odrobiny szczęścia
51. min – Przygodzki jest już na lodzie.
50. min – Kalan znów ukradł wiele cennych sekund. Słoweński środkowy znakomicie utrzymuje się przy krążku.
49. min – Kara dla Przygodzkiego. Trudne chwile przed oświęcimianami.
48. min – Przycisnęli gospodarze. Nie poddają się i szukają kontaktowego gola
48. min – Na trybunach głośne: jeszcze jeden, jeszcze jeden!
47. min – GOOOL! 1:3! Bilczik z najbliższej odległości pokonuje Saundersa.
46. min – Kara dla Bezuszki. Gospodarze zagrają w przewadze.
45. min – Słowacki napastnik Re-Plast Unii jest już na lodzie.
44. min – Gdańszczanie praktycznie nie zagrozili. Ofiarna interwencja Noworyty, który przyjął na ciało potężny strzał.
43. min – Kontra Unii! Trandin do Przygodzkiego, który znalazł się w sytuacji sam na sam z Fuczikiem. Górą gdański golkiper.
43. min – Themar złapał dwuminutowe wykluczenie.
42. min – Agresywnie starają się grać gospodarze. Wóz albo przewóz.
41. min – Gdańszczanie muszą szybko znaleźć sposób na Saundersa. Odrobienie trzech bramek w ciągu dwudziestu minut to niezwykle trudne zadanie.
41. min – Zaczynamy ostatnią odsłonę.

40. min – Zatko potężnie z bulika. Tor lotu próbował zmieniać Kowalówka! Broni Fuczik. Gdańszczanie wyrzucili gumę z własnej tercji i oddalili zagrożenie.
39. min – Rożkow wędruje na ławkę kar. Unia znów w przewadze.
38. min – Garszyn ostro potraktowany przez Bilczika.
37. min – Jełakow uderzał. Broni Saunders! Poprawka Gołowina! Broni Saunders. Kanadyjski golkiper Unii jest dziś w nieziemskiej dyspozycji.
37. min – Kowalówka ładnie się przedzierał. Oddał strzał, ale za słaby by zaskoczyć Fuczika.
36. min – Fuczik zagrał dalekie podanie do Vitka. Saunders był bez kija, a jednak obronił strzał.
35. min – Bezuszka! Próbował uderzać z bekhendu. Nie ma gola.
35. min – Szaleje Siemion Garszyn! Jest dzisiaj bardzo aktywny.
34. min – Marzec do Pesty! Dobry pomysł reprezentanta Polski, ale Pesta nie spodziewał się podania.
34. min – Kalan wjechał do tercji, dograł do Koblara. Ten uderzył, ale Fuczik zdołał się przemieścić.
33. min – Kowalówka! Gdyby zdecydował się na strzał z pełnego zamachu byłoby groźniej.
33. min – Tymczasem goście starają się trzymać krążek jak najdalej od własnej tercji.
32. min – Pretnar z nadgarstka! Broni Fuczik.
31. min – Ławki kar puste.
30. min – Jeśli gdańszczanie chcą wrócić do meczu, muszą jak najszybciej trafić do siatki.
29. min – Naróg, odsiadujący karę za Stasiewicza, jest już na lodzie
29. min – Malicki sam na sam z Fuczikiem! Starał się zmieścić gumę między jego parkanami. Górą czeski golkiper.
28. min – Clarke Saunders zamroził krążek. Kijem potraktował go Smal i mała sprzeczka za bramką.
28. min – Marzec! Marnuje sytuację sam na sam z Saundersem.
27. min – Kara dla Zatki. Słowacki defensor reklamuje, że Marzec symulował faul.
27. min – Małe spięcie pomiędzy Stasiewiczem a Wanatem. Za to starcie obaj ukarani dwiema minutami. Gdańszczanin za atak kijem trzymanym oburącz. Unia zagra zatem w przewadze.
25. min – Saunders broni uderzenie Lehmanna.
24. min – Krasowskij jest już na lodzie. Oświęcimianie nie wykorzystali jednego okresu gry w przewadze.
24. min – Zatko! Potężnie uderzył z dystansu. Broni Fuczik.
23. min – Unia przez 64 sekundy w podwójnej przewadze. Garszyna faulował Danieluk.
23. min – Goście zbyt frywolnie rozgrywali przewagę. Do krążka dopadł Danieluk i wypalił.
22. min – Krasowskij odesłany na ławkę kar.
21. min – Zaczynamy drugą odsłonę.

20. min - Saunders! Dwie genialne interwencje. Najpierw strzał Rożkowa, potem dobitka Jełakowa! Świetnie dysponowany jest dzisiaj kanadyjski golkiper.
18. min - Teraz odrobina niedokładności w szeregach Unii. Uwolnienie, gra wycofana przed posterunek Saundersa.
17. min - Pretnar! Wrzucał krążek, ale został on zablokowany.
16. min - GOOOL! 0:3! Garszyn fantastyczny rajd! Minął obrońców, a następnie zaskoczył Fuczika strzałem w piątą dziurę
15. min - Próbował Jełakow! Ale został sprowadzony do parteru przez Lużę.
13. min - Podopieczni Marka Ziętary muszą się otworzyć i zagrać ofensywniej.
12. min - Oświęcimianie są w komfortowej sytuacji.
11. min - Czas dla gdańszczan. Marek Ziętara musi wstrząsnąć zespołem.
11. min - 0:2! Przygodzki bekhendem dobił uderzenie Trandina! Fuczik przy strzale Rosjanina powinien zachować się lepiej.
10. min - Kontra gdańszczan. Uderzał Jełakow, ale świetnie Saunders.
9. min - Unia próbuje iść za ciosem.
8. min - Garszyn! Miał szansę na zdobycie drugiego gola.
GOOOL! 0:1! Wanat uderzył ze slotu i pokonał zasłoniętego Fuczika.
6. min - Szaur! Niesygnalizowane uderzenie, broni Fuczik.
6. min - Obronili się oświęcimianie. Gdańszczanie nie stworzyli większego zagrożenia.
5. min - Kalan z Koblarem agresywnie powalczyli za bramką. Naciskali Bilczika i Havlika. Ukradli kilkanaście sekund.
4. min - Wysoko atakują gracze Unii. Gdańszczanie mają problem z rozegraniem krążka.
3. min - Kalan uderzył na bramkę Fuczika. Ten mrozi krążek. Gra zatrzymana.
3. min - Kara dla Wanackiego.
3. min - Smal z Mocarskim sprawdzili czujność Saundersa.
2. min - Niezłe tempo. Brakuje dokładności.
1. min - Bilczik ostro potraktował ciałem Pretnara.
1. min - Zaczynamy! Pierwszy bulik dla Unii.