Rozgrywki: 2019/20 - Ekstraliga: Play-off
4:1 (1:1, 2:0, 1:0) Zakończony
2020-02-22
18:00
Play-Off / Ćwierćfinał 3
1:0 Krystian Dziubiński #61 ( Alexander Pettersson #17, Jussi Nättinen #19 ) 5/5 09:55
59:34 2 min. Kalvis Ozols #6 Ostrość
60 min. – Siuty był sam na sam po świetnym lobie Suominena, ale przestrzelił obok prawego okienka Rahma. Koniec meczu. Dużo emocji, Podhale notuje pierwszą wygraną w ćwierćfinale play off. Jutro kolejny mecz. Dziękujemy za uwagę.
59 min. - Gol dla Podhala! Nattinen mimo asysty rywala wywozi krążek z własnej tercji i umieszcza go w pustej bramce. 4:1.
59 min. - Poprzeczka po strzale jednego z zawodników z Katowic.
58 min. - Jeszcze będzie obustronne wykluczenie. Porseland i Svec.
58 min. - Bomba Porselanda, broni Odrobny, potworne zamieszanie, niezamrożony krążek, jest gwizdek sędziego. Krążek wpadł do bramki, ale po gwizdku.
58 min. - GKS bez bramkarza.
57 min. – Bomba Franssili trafia w maskę Odrobnego, sędzia przerywa grę.
56 min. – Kolejne wybicie na uwolnienie. Ale to goście muszą się tutaj spieszyć.
55 min. – Nowotarżanie wychodzą spod opresji.
54 min. – Stadel próbował lekko o bandę, ale wyszedł krążek na uwolnienie. Podhale w defensywie.
53 min. – Puzic miał świetną szansę ze środka, zdążył jeszcze poprawić krążek i strzelić, ale nie zdobył gola.
52 min. – Podhale wybija z rytmu katowiczan, ci wybijają na uwolnienie.
51 min. – Jencik z Willickiem, Svec to jeszcze zamykał, nie doszło do zagrożenia bramki Rahma. Wcześniej Kolusz ograny w tercji Podhala.
50 min. – Pasiut do Krężołka przed bramkę, bardzo blisko gola, Odrobny mrozi krążek w zamieszaniu.
49 min. – Salamon próbował od zakrystii.
48 min. – Bomba Petterssona trafia w maskę Rahma, bramkarz sygnalizuje, że potrzebuje przerwy.
47 min. – Krężołek, Pasiut, Franssila - łomot na bramkę Odrobnego.
46 min. – Michalski huknął spod niebieskiej, zablokowany strzał ląduje nad pleksą.
45 min. – Pasiut z ostrego kąta, dostawił parkan do słupka Odrobny.
44 min. – Nattinen z Dziubińskim wychodzili w dwójkowej akcji. Groźnie było.
43 min. – Paszek się przedzierał do tercji gospodarzy.
42 min. – Bulin z Frankiem wyjeżdżali, ale osamotnieni.
41 min. – Suominen z pół obrotu bliski szczęścia.
Rozpoczynamy III tercję.
40 min. – Strzał Franssili odbija Odrobny. Koniec II tercji. 3:1 dla Podhala. Przerwa.
40 min. – GKS próbuje jeszcze w tej tercji złapać kontakt bramkowy, Podhale umiejętnie rozbija ataki.
39 min. – Bulin szarżował przy bramce gości, dostał dobre podanie zza bramki.
39 min. – Odrobny wyjechał i uratował swój zespół w bardzo groźnej sytuacji.
38 min. – Podhale wysoko atakuje drużynę gości.
37 min. – Odrobny świetnie domknął róg i obronił strzał Paszka.
36 min. – Franek huknął po podaniu Bulina, blisko szczęścia dla gospodarzy.
35 min. – Uderzenie Porselanda ofiarnie zablokował Svec ciałem, chwilę później ponownie wybił krążek spod kija przeciwnika, ale zdaniem sędziów spowodował przy tym upadek przeciwnika. Będzie kara dla Sveca. Anulowana ta kara po interwencji kapitana i po konsultacji sędziów. Niespotykana sytuacja na polskich lodowiskach. Rozwijamy się!
34 min. – Chaloupka do Jencika przed bramkę podawał, niewiele zabrakło by podanie doszło.
33 min. - Gol dla Podhala! Campbell po podaniu Stadela wcisnął krążek pod parkanem Rahma do bramki gości. 3:1 dla Podhala.
33 min. - Gol dla Podhala! Neupauer wprowadza w ekstazę kibiców zgromadzonych w Miejskiej Hali Lodowej. 2:1 dla gospodarzy. .
33 min. – Svec z prawej flanki pociągnął z nadgarstka, ale Rahm ani nie drgnął.
32 min. – Jeszcze Seed pociągnął spod niebieskiej i po przewadze Podhala. Wynik bez zmian.
32 min. – Stadel z niebieskiej do Nattinena, natychmiastowy strzał Fina sparowany nad pleksę.
32 min. – Jencik do Petterssona, nie opanował Szwed. Chwilę później Jencik sam z ostrego kąta, ale tylko w boczną siatkę.
31 min. – Neupauer huknął z prawego skrzydła.
30 min. – Dziubiński wychodził sam na sam po podaniu Nattinena, faulowany. Michalski odpocznie 2 minuty.
29 min. – Makkonen miał w odpowiedzi sytuację sam na sam, ale wyciągnął parkan Odrobny.
29 min. – Svec świetnie w kontrze wycofał do Puzica, strzał Chorwata nie wpada do bramki.
28 min. – Wajda ofensywnie, próbował z bliska wepchnąć Odrobnemu krążek do bramki. Przeważają katowiczanie.
28 min. – Krężołek w doskonałej sytuacji przed bramką, ale wprost w bramkarza.
27 min. – Tomasik wjechał środkiem i strzelał, ale Odrobny na posterunku.
26 min. – Łopuski wychodził z kontrą, podanie wzdłuż bramki, ale nikt z jego partnerów nie przeciął.
25 min. – Bomba Mrugały z niebieskiej, zamieszanie pod bramką, nie zamrożony krążek.
25 min. – Pasiut do Wajdy, bomba obrońcy GKS, rakiem paruje nad bramkę Odrobny. Po drugiej stronie Stadel strzelał. Kaskiem broni Rahm.
24 min. – Podhale długo utrzymywało krążek w tercji gości, ale nic pod bramką nie udało się zdziałać.
23 min. – Stadel wjechał do tercji gości i uderzył tuż nad lodem, parkanem broni Rahm.
22 min. - Bulin był sam na sam, szukał dziury między parkanami, ale nic z tego.
22 min. – Dziubiński zagrał do Franka, ten natychmiast strzelał, ale trafił w nogę obrońcy.
21 min. – Seed uderzał, Willick szukał strącenia.
Rozpoczynamy II tercję.
20 min. – Jeszcze groźny strzał niewiele minął bramkę Odrobnego, To był chyba Kolusz. Koniec I tercji. Wynik remisowy 1:1.
20 min. – Pasiut przez całą strefę obronną gości zagrywał do Ozolsa, ten do Krężołka przed bramkę, nie zorientował się napastnik GKS i zmarnował dobrą szansę.
19 min. – Turtiainen strzelał, głową odbił Odrobny.
18 min. – Jencik uderzał z lewego bulika Rahma. Obok.
17 min. – Dużo gry w środku pola, jedni i drudzy bronią dostępu do własnej strefy obronnej.
16 min. – Bulin próbował zaskoczyć Rahma.
15 min. - Gol dla GKS! Zamieszanie pod bramką Odrobnego i strzał po lodzie ląduje w bramce Podhala. 1:1 .
14 min. – Kolusz uderzał z niebieskiej, chwilę potem Pasiut trafia w poprzeczkę.
14 min. – Nattinen miał szansę na bramkę w osłabieniu. Podwójna kara jest dla Franka.
13 min. – Franek zahaczył rywala wysokim kijem. Będzie wykluczenie dla gospodarzy.
12 min. – GKS próbuje szybko odpowiedzieć, Kolusz dorzucał do Michalskiego.
11 min. – Dobre wejście Porselanda, wykładał Makkonenowi, obrońcy Podhala wyjaśniają.
10 min. - Gol dla Podhala! Pettersson przytomnie pod bramką podał do Dziubińskiego który do pustaka strzelił bez problemu. 1:0 dla gospodarzy.
9 min. - Stadel pociągnął z ostrego kąta.
8 min. - Franek próbował strzelać zza zasłony obrońcy, ale dobrze blokowany.
7 min. - Stadel dobrze wprowadził do tercji gości i próbował sam strzałem finalizować akcję.
6 min. - Strzał Suominena broni barkiem Rahm.
6 min. - Będzie pierwsze wykluczenie. Dla gości. Fransilla. Atak kijem trzymanym oburącz.
5 min. - Świetny strzał Porselanda tuż po wznowieniu, efektownie chwyta Wiedźmin.
4 min. - Krężołek podawał do Franssili w kontrataku, nie uderzył czysto w krążek Fin.
4 min. - Dziubiński wrzucał na bramkę, Nattinen mógł zmienić tor lotu krążka, ale się nie zorientował.
3 min. - Twarde starcia przy bandach, aktywnie ciałem Svec, zawodnicy GKS wybijają na uwolnienie.
2 min. - Strzał Sulki po wprowadzeniu Neupauera, Rahm odbił przed siebie. Nie było nikogo do dobitki.
1 min. - Krężołek szarżował pod bramką Podhala, Odrobny nakrył krążek rakiem.
W bramce Podhala Odrobny, w bramce GKS Rahm. Zaczynamy.
Zapraszamy na relację na żywo z Nowego Targu. Ćwierćfinał play off. Podhale Nowy Targ kontra GKS Katowice.

- Prosimy o klikanie w reklamy, pomoże to w rozwoju strony :)