2:1 Tomáš Franek #88 ( Justin Valentino #21, Emil Švec #62 ) 5/5 56:06
07:49 2 min. Maciej Sulka #76 Przeszkadzanie
07:49 2 min. Mateusz Michalski #69 Uderzanie kijem
09:39 2 min. Krystian Dziubiński #61 Spóźniony atak ciałem
11:41 2 min. Mikołaj Łopuski #28 Ostrość
11:41 2 min. Mikołaj Łopuski #28 Uderzanie kijem
17:23 2 min. Tadej Čimžar #92 Zahaczenie
19:53 2 min. Robert Mrugała #77 Spowodowanie upadku przeciwnika
24:36 2 min. Patryk Wajda #8 Przeszkadzanie
36:16 2 min. Miika Franssila #17 Natarcie
46:28 2 min. Jaakko Turtiainen #82 Spowodowanie upadku przeciwnika
Koniec meczu. Podhale osiąga sukces, który łatwo nie przyszedł. 2:0 w serii do czterech zwycięstw, dla Podhala. Dziękujemy za uwagę. Rywalizacja przenosi się do Katowic.
60 min. - GKS bez bramkarza. Strzelał Salmi, potem Pasiut podawał do Krężołka, który uderzał z ostrego kąta, ale Odrobny przykrył krótki róg.
59 min. - Czas dla gości. Chwilę później czas dla gospodarzy.
59 min. - GKS nerwowo wyprowadza krążek, będzie uwolnienie.
58 min. - Pasiut z Koluszem zasiali zamęt w tercji Podhala, ale Szarotki się bronią.
57 min. - Gol dla Podhala! Svec na środek do Franka, potężny strzał bez namysłu, ląduje w siatce Rahma. 2:1 dla Podhala.
56 min. - Ofensywne wejście Porselanda, ale strzał obrońcy GKS nie wyszedł.
55 min. - Svec blisko przed bramką, strzał, broni bramkarz.
54 min. - Makkonen ładnie obrócił się z krążkiem w tercji Podhala i backhandem próbował po lodzie.
53 min. - Franek, po wznowieniu szybki i mocny strzał, niecelnie.
52 min. - Nattinen świetnie w tempo zagrał do Stadela, blok i strzał nad bramką wysoko.
51 min. - Wrzutka Porselanda po wygranym wznowieniu Paszka, Starzyński kaskiem strącał.
50 min. - Oblężenie bramki Podhala, Odrobny bez kija.
49 min. – Svec strzelał, później Stadel, jeszcze Willick w locie próbował to dobijać. 2 sekundy do końca kary Turtiainena.
48 min. – Dziubiński pociągnął w krótki róg z nadgarstka.
47 min. - Sygnalizacja kary dla gości.
46 min. - Svecowi niewiele zabrakło by wyjść sam na sam, zgrywał sobie krążek kolanem.
45 min. - Dziubiński strzelał, jeszcze w tej akcji Nattinen przejął krążek i podawał przed bramkę do Petterssona.
44 min. - Bulin przed szansą pod bramką Rahma, mecz nabrał rumieńców.
43 min. - Strzał Starzyńskiego broni Odrobny, jeszcze Krężołek poprawiał.
42 min. - Gol dla Podhala! Suominen wyjechał sam przed bramkę, otrzymał świetne podanie ze skrzydła i z dużego zamachu, bez asysty przeciwników, pokonał Rahma. 1:1.
42 min. - Dziubiński wyjechał na pozycję i uderzył zza obrońcy, jeszcze Pettersson miał szansę na dobitkę.
41 min. - Krężołek do Pasiuta, strzał po zblokowaniu ląduje wysoko nad bramką
Rozpoczynamy III tercję.
Koniec II tercji. 1:0 dla GKS Katowice.
40 min. – Dziubiński i Pettersson niepokoili Rahma.
39 min. - Strzał Stadela minął już bramkarza, Salmi obronił to nogami. Po drugiej stronie Wajda wyjeżdżał od zakrystii.
38 min. – Makkonen z Porselandem rozegrali w kontrze dwójkową akcję w osłabieniu, Wiedźmin uratował swój zespół.
38 min. - Suominen strzelał, Jencik przeszkadzał bramkarzowi, dobra akcja Podhala.
37 min. - Willick rzucony na bandę, będzie kara dla gości.
36 min. - Błażej Salamon wyprowadził Salmiego na strzał.
35 min. - Bomba Wajdy po podaniu Porselanda, odbijaczką Odrobny.
34 min. – Turtiainen zagrał do Makkonena, była szansa na podwyższenie rezultatu.
33 min. - Nattinen wychodził skrzydłem na pozycję, ale krążek miał za sobą, nie mógł przejąć, żeby nie spalić.
32 min. – Jencik przed bramkę do Willicka, niewiele zabrakło, jeszcze dwa strzały Sveca w przeciągu kilku sekund.
31 min. - Kolusz w świetnej sytuacji przed bramką, strzelił ponad.
30 min. - Dziubiński kręcił w strefie gości, Pettersson zgrał przed bramkę do Nattinena, Rahm mrozi.
29 min. - Suominen do Seeda, strzał Kanadyjczyka, Svec przejeżdżał przed bramką.
28 min. – Kolusz do Salamona, ten przed bramkę, zamieszanie, goście chcą pójść za ciosem.
27 min. - Jest gol dla GKS! Krążek był w bramce. 1:0 dla gości.
27 min. - Pasiut wyszedł sam na sam, położył Odrobnego, podniósł krążek. Będzie sprawdzane czy guma wpadła do bramki.
26 min. - Dziubiński utrzymał krążek w tercji gości, ale tylko na chwilę, źle te przewagi wyglądają dzisiaj u jednych i drugich.
25 min. - Franek zaatakowany w głowę, bez krążka, będzie kara. Wajda.
25 min. - Svec świetnie do Willicka na środek, jeszcze Svec dostał podanie od Wsóła, blisko było.
24 min. - Franssila wrzucał na strącenie, Wiedźmin broni, gwizdek, choć krążek nie zamrożony, ale był pod kontrolą bramkarza gospodarzy.
23 min. - Pasiut wprowadzał do tercji Podhala, ale katowiczanie spalili.
22 min. - Zamek gości, Franssila z Porselandem najaktywniejsi, ale Podhale przetrzymało osłabienie.
21 min. - Valentino przedarł się po wznowieniu i huknął na bramkę, mógł zaskoczyć Rahma.
GKS rozpocznie w przewadze. 1:52, jeśli nie padnie bramka dla gości.
Koniec I tercji. Bez bramek.
20 min. - Jeszcze Mrugała powędruje na ławkę kar, za spowodowanie upadku przeciwnika, chociaż to Podhale wychodziło z akcją.
20 min. - Łopuski do Paszka, goście w kontrze w osłabieniu mogli zdobyć bramkę.
19 min. - Strzał Stadela, jeszcze Franek, poprawiał Willick, dużo strzałów, ale nie ma bramki.
18 min. - Cimzar zwodem do środka wyszedł na strzał, obronił Wiedźmin. Cimzar powędruje na ławkę kar za hakowanie.
17 min. - Łopuski strzelał, wcześniej Porseland, lepiej wyglądają goście w tej fazie meczu.
17 min. - Pasiut wyłożył do pustej bramki, ale Salamon nie trafił, krążek otarł się o słupek.
16 min. - Trochę przypadkowa akcja pod bramką Rahma, która mogła skończyć się stratą bramki przez GKS.
15 min. - Paszek dojeżdżał do krążka wstrzelonego w strefę gospodarzy i uderzał z backhandu, obronił parkanem Odrobny.
14 min. – Koniec przewagi Podhala, bez większego zagrożenia bramki Rahma.
13 min. - Valentino do Sveca, strzał zablokowany.
12 min. – Będą kolejne wykluczenia, Sulka i Łopuski zbyt agresywni.
11 min. – Oblężenie bramki Odrobnego, strzelali Cimzar, Franssila, Turtiainen.
10 min. – Dziubiński wędruje na ławkę kar. Będzie jednak przewaga gości.
10 min. - Chaloupka mógł dobić strzał Nattinena, miał odsłonięty cały róg bramki, ale nie trafił czysto w krążek.
9 min. - Gramy 4 na 4 więcej miejsca na lodzie.
8 min. - Kolusz wrzucał na bramkę przy sygnalizacji kary dla Podhala, Michalski zaatakował bramkarza, który złapał krążek i również powędruje na ławkę kar.
7 min. - Turtiainen przed bramką Odrobnego mógł wcisnąć krążek do bramki, ale obrońcy skutecznie wybili.
7 min. - Makkonen ładnie środkiem wychodził na pozycję, ale sędziowie odgwizdali spalonego.
6 min. - Salamon do Porselanda, ten próbował wrócić podanie, ale to chyba zbyt koronkowo było zamierzone.
5 min. - Strzał Jaśkiewicza przyjął na ciało Svec. Aplauz kibiców.
4 min. - Bulin wycofał do Seeda, strzał Kanadyjczyka trafił w przejeżdżającego w świetle bramki Suominena.
3 min. - Krężołek próbował dograć przed bramkę do Łopuskiego, ale zablokowane to podanie i krążek ląduje wysoko w siatce nad pleksą.
2 min. - Franek huknął zza niebieskiej, wypluł z raka Rahm, ale nikogo z gospodarzy nie było w pobliżu.
2 min. - Cimzar uderzał z lewego skrzydła, obok bramki.
1 min. - Bomba Porselanda, przygotowana na niebieskiej. Obok bramki.
W bramce Podhala Odrobny, w bramce GKS Rahm. Zaczynamy.
Zapraszamy na relację na żywo z drugiego meczu ćwierćfinału play off z Nowego Targu. Podhale - GKS Katowice. Stan rywalizacji w serii do czterech wygranych 1:0 dla gospodarzy.