08:17 4 min. Emil Švec #62 Wysoko uniesiony kij
16:01 2 min. Kara tech. dla drużyny Nadmierna liczba graczy na lodzie
28:09 2 min. Mateusz Michalski #69 Uderzanie kijem
30:21 2 min. Mateusz Michalski #69 Uderzanie kijem
37:21 2 min. Riley Stadel #3 Przeszkadzanie
38:46 2 min. Patryk Krężołek #88 Wysoko uniesiony kij
42:34 2 min. Jason Seed #88 Spowodowanie upadku przeciwnika
59:41 2 min. Krystian Dziubiński #61 Spowodowanie upadku przeciwnika
- Mamy w rywalizacji 2-2!
- 74 min. - GOL! 4-3! Teddy Da Costa! Gumę wymienił Wajda z Koluszem, jednak ten drugi się pogubił pod bramką co od razu wykorzystał i uderzył w okienko Da Costa!
- 73 min. - W odpowiedzi Franssila i z trudem Odrobny!
- 73 min. - Świetna okazja Podhala Svec wystawił gumę Jencikowi, ale broni Rahm!
- 72 min. - Rajamaki z bulika uderzył w dogodnej sytuacji nad poprzeczką.
- 71 min. - Strzał i dobitkę Da Costy broni Odrobny.
- 70 min. - Cimzar objechał bramkę, kąśliwie uderzył ale Odrobny jednak miał parkany na lodzie i odbija gumę.
- 69 min. - Podhale przy krążku, ale nie może się przebić przez defensywę gospodarzy.
- 68 min. - Uderzenie Porselanda zablokowany
- 67 min. - Strzał Sveca zablokowany, poprawił napastnik Podhala, ale odbija Rahm.
- 65 min. - Rajamaki na przeciw bramki, ale uderzał prosto w bramkarza.
- 64 min. - Uderzenie Krężołka, odbija Odrobny.
- 63 min. - Dziubiński zakręcił za bramką, ale powstrzymany przez defensorów.
- 63 min. - Podhale przed szansą ale zamiast strzału było podanie i przejęli gumę gospodarze.
- 62 min. - Makkonen uderzył obok bramki.
- 61 min. - Porseland z okolicy bulika, ale sygnalizowany i prosto w bramkarza.
- Katowiczanie prawie 2 minuty zagrają 4 na 3.

- Będziemy mieli dogrywkę!
- 60 min. - Rajamaki przed bramkę, krążek meczowy mieli katowiczanie ale nie dał się pokonać z bliska bramkarz Podhala!
- 60 min. - Na 19 sekund przed końcem 3 odsłony faulowany Rajamki i będzie kara dla Podhala!
- 59 min. - Uderzenie Porseland zza bulika, łapie Odrobny.
- 58 min. - Zamknięci katowiczanie w tercji, ale dwa strzały obok bramki Rahma.
- 57 min. - Stara krążka pod bramką Rahma, próbował Nattinen ale powstrzymany.
- 56 min. - Seed spod niebieskiej i guma zablokowana.
- 55 min. - Uderzał Salmi, ale spokojnie Odrobny.
- 53 min. - Więcej przy krążku goście, tworzą kolejne akcje zaczepne.
- 52 min. - Chaloupka z połowy lodowiska, odbija Rahm.
- 51 min. - Franek pod bramkę, ale Campbell nie opanował gumy.
- 50 min. - Uderzenie spod niebieskiej i łapie Rahm.
- 49 min. - Świetna sytuacja gospodarzy, broni jak długi wyciągnięty parkanem Odrobny.
- 48 min. - GOL! 3-3! Franssila pod bramkę a tam kija dołożył Krężołek - kopia akcji na 1-1.
- 47 min. - Rajamaki przed szansą, ale nie zdołał pokonać Odrobnego.
- 46 min. - GOL! 2-3! Svec strzałem z nadgarstka spod niebieskiej kompletnie zaskoczył Rahma!
- 46 min. - Michalski objechał bramkę, ale nie dał się zaskoczyć Odrobny.
- 45 min. - Słabo w przewadze gospodarze, bez zagrożenia pod bramką rywala.
- 43 min. - Pasiut przed bramkarza, ale wybijają goście poza swoją tercję.
- 42 min. - Sygnalizowana kara na Seeda. Katowiczanie zamknęli rywala w ich tercji, uderzenie Da Costy, odbija bramkarz.

- Koniec II tercji. Strzały: 12-15
- 39 min. - GOL! 2-2! Szybko wykorzystana przewaga gości! Podanie z rollingu na bulik do Petterssona a ten strzałem z pierwszego krążka huknął skutecznie na bramkę Rahma!
- 38 min. - GOL! 2-1! Z niebieskiej z nadgarstka uderzył Franssila skutecznie zaskakując Odrobnego!
- 37 min. - Gospodarze zagrają w przewadze. Na ławkę siada Stadel.
- 36 min. - Pasiut do Da Costy ale ten nie trafia dokładnie w krążek.
- 36 min. - Franssila uderzył obok słupka.
- 35 min. - Turtianen sam na przebój ale zatrzymany przez defensora Podhala.
- 32 min. - Z bulika Svec z pierwszego krążka, ale pewnie łapie Rahm.
- 31 min. - Michalski ledwo wyjechał z ławki kar i ponownie na nią trafia...
- 30 min. - Kontra gospodarzy, Kolusz sam na sama i broni Odrobny!
- 28 min. - Michalski uderzył rywala kijem, będzie przewaga Podhala.
- 28 min. - GOL! 1-1! Z niebieskiej uważnie Jaśkiewicz zagrał do będącego przed bramką Krężołka a ten dołożył kija pakując gumę do bramki!
- 27 min. - Strzał Porselanda, do boku odbija Odrobny.
- 25 min. - Valentino z kontrą 2 na 1 ale ofiarnie rzucił się i zablokował podanie Salmi.
- 24 min. - Krężołek z okolicy bulika, łapie Odrobny.
- 23 min. - Uderzenie Porselanda po rykoszecie i odbity przez Odrobnego przechodzi nad bramką
- 23 min. - GOL! 0-1! Podanie zza bramki w okolice koła bulikowego i Stadel po długim rogu zaskoczył Rahma.
- 22 min. - Rahm stracił gumę pod bramką, lecz nie było nikogo kto by mógł dobić krążek.
- 21 min. - Sulka prosto w łapaczkę Rahma.

- Koniec I tercji. Strzały: 12-6.
- 20 min. - Ostatnie dwie minuty spokojnej gry z obu stron, tak wyglądała ta tercja chociaż więcej strzałów z racji przewag mieli gospodarze.
- 18 min. - Z niebieskiej uderzał z pierwszego krążka Kolusz, odbija Odrobny.
- 17 min. - Willick w kontrze, ale uderzył obok bramki.
- 17 min. - Łopuski nad bramką.
- 16 min. - Franssila do Rajamakiego, ale ten nie trafił do pustej bramki!
- 16 min. - Błąd w szeregach gości i sześciu na lodzie. Ponownie GieKSa w przewadze.
- 14 min. - Wajda z bulika, ale po rykoszecie obok bramki.
- 13 min. - Uderzenie Franka ląduje na słupku bramki Rahma!
- 12 min. - Wrócił na lód Svec, goście przetrwali cztery minuty osłabienia.
- 12 min. - Da Costa z pierwszego krążka obok bramki.
- 12 min. - Z dwóch metrów Kolusz i łapie Odrobny.
- 11 min. - Da Costa z boku, odbija Odrobny.
- 11 min. - Porseland z pierwszego krążka z bulika, odbija Odrobny.
- 10 min. - Pasiut pod bramkę i ... nie trafił do pustej siatki Makkonen!
- 9 min. - Uderzenie Krężołka odbija Odrobny i wybijają z tercji goście.
- 8 min. - Svec otrzymuje 2+2 po uderzeniu Paszka, który ucierpiał w tym starciu.
- 7 min. - Dużo jazdy z obu stron, walki pod bandami. Niewiele groźnych strzałów.
- 5 min. - Odrobny mrozi gumę po strzale z dalszej odległości.
- 5 min. - Dwukrotnie uderzali goście, ale na posterunku Rahm.
- 4 min. - Kolusz nad poprzeczką.
- 3 min. - Z niebieskiej uderzył Sulka po wygranym wznowieniu, łapie Rahm.
- 2 min. - Na razie spokojnie początek spotkania z obu stron.

- Szanowni kibice, staramy się wyeliminować wszystkie błędy, które dotyczą naszego portalu. Cały czas działamy w temacie. Jeśli ktoś ma ochotę nam pomóc wystarczy, że kliknie w reklamy na portalu. Dziękujemy za wyrozumiałość!
KH Podhale Nowy Targ
#90 Przemysław Odrobny B 4 3.23 49 49 0 0 0 0 91.84 74:15 0 0 0 0.00 0 0 0 0 0 1 0
#50 Nicholas Vilardo B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0