Rozgrywki: 2019/20 - Ekstraliga: Play-off
0:1 Patryk Wajda #8 ( Marcin Kolusz #20 ) 5/5 04:31
0:2 Jussi Makkonen #25 ( Tuukka Rajamäki #23, Marcin Kolusz #20 ) 5/5 14:45
1:2 Richard Jenčík #52 ( Dylan Willick #11, Emil Švec #62 ) 5/5 26:06
1:3 Marcin Kolusz #20 ( Grzegorz Pasiut #18 ) (-1) 4/5 28:53
1:4 Mikołaj Łopuski #28 ( Tuukka Rajamäki #23, Miika Franssila #17 ) (+1) 5/4 55:38
59:29 4 min. Emil Švec #62 Ostrość
Koniec meczu. Zasłużone zwycięstwo graczy z Katowic, którzy obejmują prowadzenie w serii 3 do 2. W środę mecz w Katowicach. Dziękujemy za uwagę.
60 min. - Gol dla GKS! 7 sekund przed końcem Pasiut strzela do pustej bramki i ustala wynik tego meczu. 5:1 dla GKS.
60 min. – Dziubiński strzela. I pojedynek zapaśniczo-pięściarski Sveca z Krawczykiem.
60 min. – Jeszcze Stadel próbuje szczęścia mocnym strzałem.
59 min. – Bomba Franka spod niebieskiej, barkiem broni Rahm.
58 min. – Świetne wejście do tercji gości Franka, Dziubiński wyprowadzony na strzał.
58 min. – Zjechał Odrobny z bramki.
57 min. – Michalski sam na sam, przestrzelił, mógł chyba podawać do Pasiuta.
56 min. - Gol dla GKS! Rajamaki uderzał w stronę bramki, chyba to strącił Łopuski, GKS wydaje się, że rozstrzyga losy dzisiejszej rywalizacji. 4:1 dla gości.
55 min. - Teraz podcięty Krężołek, kara dla Dziubińskiego.
54 min. - Kolejny mocny strzał Franka obok słupka bramki GKS.
53 min. - Dziubiński po podaniu Jencika blisko bramki Rahma, chyba zbyt mały kąt był by coś zrobić z krążkiem.
53 min. - Znowu groźnie pod bramką gości, ale wybijają krążek z tercji.
52 min. - Uderzenie Sveca przytula do łona Rahm.
51 min. - Chaloupka wjeżdżał zza bramki, podcinany, będzie wykluczenie dla gości.
50 min. - Bomba Stadela po podaniu Puzica, jeszcze Franek strącał po lodzie.
49 min. - Indywidualna akcja Willicka, wyjechał przed bramkarza i pchał po lodzie między parkany.
48 min. - Dziubiński zza obrońcy po zwodzie, obok.
47 min. - Svec zza obrońców, trafił w bark Rahma, czujny i skoncentrowany bramkarz. Chwilę później golkipera sprawdził jeszcze Willick.
46 min. - Strzał Makkonena zza obrońcy, ale wprost w Odrobnego.
46 min. - Franek pociągnął z nadgarstka tuż po wznowieniu, Rahm obronił i utrzymał krążek nad lodem.
45 min. - Dziubiński sam, hakowany, ale utrzymał się przy krążku i oddał strzał.
44 min. - Willick do Sulki, ten nie opanował krążka.
43 min. - Valentino wyłożył Campbellowi na środek, strzał, broni Rahm.
43 min. - Oblężenie bramki GKS, dwa strzały Seeda, niewiele minęły światło bramki Rahma.
42 min. - Cimzar wyłożył Krężołkowi, nie zorientował się młody napastnik GKS.
41 min. - Wrzutka Seeda, potem strzał Suominena, Jencik w świetle bramki.
Rozpoczynamy III tercję.
Koniec II tercji, Podhale miało szansę, żeby wrócić do meczu, ale po dwóch odsłonach ciągle dwubramkowa przewaga gości. 3:1 dla GKS. Przerwa.
40 min. - Bulin do Franka, bomba natychmiastowa, obok bramki.
39 min. - Chaloupka ze zwodem wszedł za niebieską do tercji gości, uderzył. Rahm na raty mrozi krążek.
38 min. – Da Costa miał krążek na kiju tuż przed bramką, nie trafił.
37 min. – Nie doszło podanie Seeda do Jencika, mało widoczny dzisiaj Kanadyjczyk.
36 min. – Michalski sam na sam, mierzył w lewe okienko bramki Odrobnego. Niewiele się pomylił.
35 min. – Dziubiński zagrywał na środek do Petterssona, blokowany skutecznie Szwed.
34 min. - Jencik najpierw sam, później Svec ze środka, próbują nowotarżanie.
33 min. – Nattinen z prawego skrzydła próbował zmieścić krążek pod pachą Rahma.
32 min. - Franssila wrzucał na bramkę, mogło to zaskoczyć Odrobnego.
31 min. – Dziubiński dobijał strzał Suominena. Nic nie wchodzi. Koniec kary.
31 min. – Jencik próbował od zakrystii po rozegraniu zamka.
30 min. – Cimzar uderzał na bramkę Odrobnego, wygląda to jakby to goście mieli przewagę.
29 min. - Gol dla GKS! Kolusz z Pasiutem wyszli z kontrą w osłabieniu, po faulu na Pasiucie była sygnalizacja kary, ale kary nie będzie, Kolusz wepchnął krążek do pustej bramki. 3:1 dla gości.
29 min. - Willick mógł zaskoczyć Rahma. Miał dwie szanse. Franssila zaatakował Stadela przed bramką. Odpocznie za zbytnią agresję.
28 min. - Sulka na środek do Dziubińskiego, zbyt koronkowo chyba.
27 min. - Gol dla Podhala! Willick świetnie wyjechał zza bramki zagrał do Jencika, ten do pustaka. Szarotki łapią kontakt.
26 min. - Znowu Franek zadziałał, sam wjechał w tercję gości i uderzył w okienko, z trudem łapaczką Rahm.
25 min. - Nattinen wychodził z Petterssonem i z Dziubińskim, Rahm mrozi krążek. Bezpiecznie.
24 min. - Słowakiewicz wrzucił na bramkę i... pojechali wszyscy na zmianę.
23 min. - Bulin z Frankiem w tercji gości, wycofanie na środek, ale nikt z partnerów nie zamknął tej akcji.
22 min. - Turtiainen ruszył lewą flanką i mierzył w krótki róg, sparował ten strzał Wiedźmin.
21 min. - Jeszcze jedna szansa Krężołka, wychodził sam na sam, ale zbyt nisko podniósł krążek.
21 min. - Krężołek wywalczył krążek, ale strzał Wajdy zbyt lekki by zrobić krzywdę Odrobnemu.
Rozpoczynamy II tercję.
Koniec I tercji. Goście są lepsi i zasłużenie prowadzą 2 do 0. Przerwa.
20 min. - Cimzar z bliska próbował wepchnąć krążek Odrobnemu między parkany. Mogła być kolejna bramka dla gości.
20 min. - Jeszcze Krężołek wychodził na czystą pozycję, ale umiejętnie blokowany przez Suominena.
19 min. - Franek zdecydował się na indywidualna akcję, pociągnął z nadgarstka, ale obok bramki. Po drugiej stronie lodu Wajda sprawdził Odrobnego. Niepotrzebne przepychanki między zawodnikami.
18 min. - Willick wyjeżdżał na środek, ale jego strzał zablokowany.
17 min. - Będą pierwsze wykluczenia, Jaśkiewicz i Chaloupka odpoczną 2 minuty.
16 min. - Pettersson wrzucał na bramkę Rahma, nic z tego groźnego nie wynika.
15 min. - Gol dla GKS! Rajamaki świetnie obsłużył samotnie stojącego przed bramką Makkonena, który nie miał problemu z trafieniem do pustej bramki. 2:0 dla gości.
15 min. - Stadel do Franka, strzał, broni Rahm.
14 min. - Dziubiński do Petterssona, ten do Nattinena, strzał z pierwszego krążka, obok bramki. Było groźnie.
13 min. - Svec dogrywał do Chaloupki na lewą flankę, nie doszło to podanie.
12 min. - Pettersson ze zwodem, ale zszedł krążek z patki i mocnego strzału zabrakło.
11 min. - Michalski przed szansą z prawego bulika Odrobnego, obok bramki.
10 min. - Pasiut zrobił kółeczko i zagrał do Da Costy, nie trafił w krążek Francuz.
9 min. - Nattinen z Dziubińskim walczyli w strefie gości, wybicie na uwolnienie.
8 min. - Coraz groźniej pod bramką Odrobnego. Makkonen z bliska miał szansę.
7 min. - Oblężenie bramki Podhala, goście poczuli krew.
6 min. – Tomasik wyjeżdżał sam na sam po stracie gospodarzy, ale zbyt słabo z backhandu strzelał, broni bramkarz.
5 min. - Gol dla GKS! Świetna indywidualna akcja Wajdy, wjechał jak między tyczki, między obrońców i z backhandu uderzył lekko i precyzyjnie w okienko. 1:0 dla gości.
4 min. - Pasiut świetnie wprowadził krążek do tercji Podhala, ale podanie do Krawczyka na łyżwę.
4 min. - Bomba Sulki z szybkiego podania wzdłuż bramki, pewnie chwyta Rahm.
3 min. - Goście wychodzą spod pressingu, zagrożenie po drugiej stronie lodu, strzał Jaśkiewicza pewnie broni Wiedźmin.
2 min. - Podhale utrzymuje krążek w tercji GKS. Bulin aktywny.
1 min. - Da Costa wrzucał na bramkę, Kolusz strącał, jeszcze strzał Wajdy spod niebieskiej broni Odrobny.
Zaczynamy.
W bramce Podhala Odrobny, w bramce GKS Rahm.
Zapraszamy na relację na żywo z Nowego Targu. Piąty mecz ćwierćfinału play off. Podhale podejmuje GKS Katowice. Stan serii do czterech wygranych 2:2.
Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców do wspierania portalu. Można to uczynić przez niekorzystanie z Adblocka i klikanie w reklamy, które są dostępne na stronie. Wpływy z reklam pozwalają nam utrzymać portal na obecnym poziomie i każdego dnia relacjonować to, co dzieje się w środowisku hokejowym. Dziękujemy, że jesteście z nami!