46:01 2 min. Siemion Garszyn #96 Spowodowanie upadku przeciwnika
50:06 2 min. Sebastian Kowalówka #12 Atak kijem trzymanym oburącz
51:22 2 min. Mateusz Strużyk #40 Wymuszanie kary (symulowanie)
52:55 5 min. Siemion Garszyn #96 Atak kolanem
52:55 20 min. Siemion Garszyn #96 Kara za niesportowe zachowanie 10min
52:55 4 min. Siemion Garszyn #96 Ostrość
55:29 2 min. Michał Zając #8 Uderzanie kijem
56:16 2 min. Kara tech. dla drużyny Nadmierna liczba graczy na lodzie
57:42 2 min. Patrik Luža #24 -
59:34 2 min. Oskar Lehmann #3 Spowodowanie upadku przeciwnika
59. min - Oba zespoły są już myślami przy końcu tego pojedynku.
57. min - Chaos na lodzie. Sporo niedokładności.
55. min - Sypią się wykluczenia Zając ukarany za uderzenie kijem interweniującego Saundersa.
54. min - Gdańszczanie w przewadze przez 5 minut. Szansa na podreperowanie swojego dorobku.
53. min - Mała bójka między Garszynem a Maciejem Rybakiem. Rosjanin odesłany do szatni za wcześniejszy atak kolanem.
53. min - GOOOL! 6:1! Przygodzki dostał podanie od Glenna i wypalił z pełnego zamachu. Guma odbiła się od słupka i wpadła do siatki
52. min - Teraz Strużyk ukarany za próbę wymuszenia faulu.
51. min - Strużyk do Pesty! Ten próbował złapać na przemieszczeniu Saundersa. Świetny refleks Kanadyjczyka.
51. min - Kowalówka udaje się na ławkę kar. 54 sekundy w podwójnej przewadze gości.
50. min - Groźnie pod bramką Unii.
49. min - Luża wędruje na ławkę kar. Kolejna szansa dla gdańszczan.
49. min - Unia gra w pełnym zestawieniu.
48. min - Teraz Lehmann był o krok od pokonania oświęcimskiego golkipera.
48. min - Maciejewski z niebieskiej! Broni Saunders.
47. min - Unia na razie dobrze się broni. Ładnie powalczył Krzemień. Wprasował w bandę Rompkowskiego.
46. min - Przygodzki! Uderzył ze slotu z pełnego zamachu. Mocno, ale niecelnie.
45. min - Tempo tego spotkania nie porywa.
44. min - Seria błędów pierwszej formacji Unii. Vitek! Saunders broni jego strzał.
43. min - Unia szuka kolejnych goli.
42. min - Eli Sherbatov w swoim stylu. Położył sobie krążek na łopatce, zakręcił pirueta i uderzył. Kieler broni, a kibice docenili inwencję Izraelczyka.
41. min - Zaczynamy ostatnią odsłonę.

39. min - Kowalówka! Dobry refleks Kielera ratuje gdańszczan. To mógł być kolejny gol dla gospodarzy.
38. min - GOOOL! 5:1! Sherbatov wystawił gumę Trandinowi, a ten uderzeniem po lodzie zaskoczył Kielera
37. min - Oriechin wjechał przed bramkę, ale nie zdołał zmieścić gumy między słupkiem a parkanem Kielera.
36. min - Kolejna przewaga i kolejna niewykorzystana. Unia przed niedzielnym meczem w Tychach musi poprawić "power play".
35. min - Bardzo odważnie za własną bramką gra Saunders.
35. min - Glenn z niebieskiej. Kieler broni z problemami, dobitka Sherbatova! Nie ma gola.
34. min - Kara dla Vitka.
32. min - Gramy w pełnych składach.
31. min - Kalan! Dostał podanie wzdłuż bramki od Koblara. Zabrakło mu precyzji!
31. min - Pretnar! Słupek ratuje Kielera.
30. min - Unia zagra w podwójnej przewadze przez 58 sekund. Kara dla Mocarskiego.
29. min - Dwie minut karne dla Żurauskiego.
28. min - GOOOL! 4:1! Pretnar z niebieskiej pociągnął z nadgarstka. Guma zanim wpadła do siatki odbiła się jeszcze od słupka
26. min - Pokaz power skatingu w wykonaniu Sherbatova. Brawa od publiczności.
25. min - Oriechin do Kowalówki! Kieler rozciągnął się jak długi i obronił strzał "Kowala".
24. min - Kontra gości. Zając uciekł oświęcimskim defensorom, oddał strzał, ale niecelny.
23. min - Gdańszczanie w tej tercji na razie prezentują agresywniejszy hokej niż przed przerwą.
22. min - Gramy w pełnych składach.
22. min - Rompkowski zamiast wstrzelić gumę do tercji lobem, posłał go poza bandę.

20. min - Kara dla Przygodzkiego złapana w tercji ofensywnej.
19. min - Kalan przed bramkę do Koblara! Słoweński skrzydłowy źle trafił w krążek. To powinien być czwarty gol dla Unii.
17. min - GOOOL! 3:1! Bezuszka wrzucił gumę z niebieskiej, a zasłonięty Kieler przepuści gumę do siatki.
16. min - Oświęcimianie słabo dzisiaj rozgrywają przewagi. Wolno i zbyt statycznie.
14. min - Kara dla Filipa Pesty.
13. min - Unia stara się iść za ciosem. Garszyn i Oriechin mieli swoje okazje. Zabrakło odrobiny szczęścia.
12. min - GOOOL! 2:1! Glenn do Sherbatova, a ten w sytuacji sam na sam pokonał Kielera
11. min - Kalan! Wjechał do tercji, uderzył, guma podbita.
9. min - Glenn dobrze uderzył z bulika. Dobitki Przygodzkiego i Sherbatova. Nie ma gola.
7. min - Nie był to dobry okres gry w przewadze w wykonaniu Unii.
6. min - Glenn z niebieskiej! Trandin próbował strącić krążek, ale nie ma gola.
5. min - Maciej Rybak fauluje Sherbatova.
4. min - GOOOL! 1:1! Szybka odpowiedź gości. Na listę strzelców wpisuje się Pesta. Dostał dobre dogranie zza bramki
3. min - GOOOL! 1:0! Malicki zza bramki do Krzemienia, a ten uderzeniem w długi róg pokonuje Kielera.
2. min - Gdańszczanie schowani za podwójną gardą.
2. min - Przygodzki! Ładne uderzenie z lewego bulika. Broni Kieler.
1. min - Niewiele zabrakło, a Helenius podzieliłby los Kamila Wróbla. W porę się uchylił, łyżwa Rompkowskiego była blisko.
1. min - W bramkach Clarke Saunders i Michał Kieler.
1. min - Zaczynamy! Pierwszy bulik dla Re-Plast Unii.

Przedsprzedaż Hokejowego Niezbędnika Kibica na sezon 2020/21! Zapraszamy do zakupy --- > http://www.hokej.net/pl/news,artykul,5,55689,przedsprzedaz-hokejowego-niezbednika-kibica-20202021.html

#4 Peter Bezuška LO 1 0 0 0 1 1 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#8 Krzysztof Dudkiewicz PO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#96 Siemion Garszyn LS 0 1 1 0 1 1 31 4 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#47 Ryan Glenn LO 0 2 2 0 2 2 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
#10 Jere Helenius LS 0 1 0 1 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#93 Luka Kalan ŚR 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#9 Gregor Koblar PS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#12 Sebastian Kowalówka ŚR 0 0 0 0 0 1 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#11 Wiktor Soliński B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#22 Dzmitryj Bandarenka PS 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#93 Filip Pesta ŚR 1 0 0 0 1 -1 2 1 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#97 Mateusz Rompkowski LO 0 0 0 0 0 -4 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#24 Maciej Rybak PS 0 0 0 0 0 -1 6 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#13 Michał Rybak LS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#77 Michał Sadowski ŚR 0 0 0 0 0 -3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0