1:0 Emil Švec #62 ( Michal Vachovec #69 ) +/-
(+) Bepierszcz #11, Birziņš #43, Chaloupka #24, Švec #62, Vachovec #69
(-) Horzelski #59, Jass #3, Kasperlík #82, Rác #89, Sawicki #13
5/5 03:18
2:0 Bartłomiej Neupauer #9 ( Alexander Pettersson #17, Alan Łyszczarczyk #88 ) +/-
49:45 2 min. Przemysław Odrobny #90 Opóźnianie gry
Nie ma tego ostatniego gola. Ale 3 punkty zostają w Nowym Targu. 3 do 2 dla Podhala. Teraz już koniec.
Jeszcze ta bramka będzie sprawdzana.
Dziękujemy za uwagę.
60 min. - Gol dla Podhala! W ostatniej sekundzie Pettersson trafia do pustej bramki. Podhale wygrywa 4:2!
60 min. – Napór Jastrzębia, dobrze goście rozgrywają. Uwolnienie. 10 sekund zostało.
59 min. – Uwolnienie Podhala, czy JKH wycofa bramkarza?
58 min. – Podhale próbuje przetrzymać napór JKH i mądrze się broni.
57 min. – Guzik ładnie opanował krążek po wrzutce Ankudinowa, Sulka do środka, ale nie przeszło to podanie.
56 min. – Bryk w roli napastnika wjechał lewym skrzydłem i uderzył.
55 min. – Bomba Pasia sprzed bramki, nad poprzeczką. Ciśnie JKH.
54 min. – Dobra akcja Jastrzębia, Sawicki minął się z krążkiem w doskonałej sytuacji.
53 min. - Gol dla GKS. Już po końcu kary, potworne zamieszanie pod bramką i krążek wtoczył się do siatki po lodzie. Ponownie Sawicki. 3:2.
52 min. – Odrobny broni strzał Philipsa. Groźni jastrzębianie.
51 min. – Kasperlik sam przed bramką, strzał. Groźni goście w przewadze.
50 min. – Znowu sędziowie w rolach głównych. Wykluczenie dla Podhala. Odrobny, za rzekome ruszenie bramki. W niegroźnej sytuacji.
49 min. - Łyszczarczyk wprowadził środkiem i zagrał do Petterssona, Szwed zablokowany. Po drugiej stronie tafli Paś w górny róg, efektownie chwyta Odrobny.
48 min. - Trzy z rzędu uwolnienia Szarotek. Pierwsza formacja na lodzie.
47 min. - Bryk miał odsłonięty róg bramki Odrobnego po akcji Urbanowicza, ale nie był precyzyjny.
46 min. – Neupauer z backhandu przed bramką po tym jak nowotarżanie przejęli krążek w tercji gości, ale bramkarz nie dał się zaskoczyć.
45 min. - Urbanowicz szarżował w tercji Podhala, ale ześlizgnął mu się krążek z patki.
44 min. - Jastrzębianie próbują złapać kontakt bramkowy, strzał Raca.
43 min. – Paś dogrywał do partnera, kij zawodnika Podhala na lodzie zablokował to podanie.
42 min. - Rac wyszedł z kontrą w osłabieniu, jeszcze zamieszanie i pusta bramka Szarotek, była szansa gości.
42 min. – Bomba Tomasika z niebieskiej trafia w twarz zawodnika gości. To Maris Jass. Zjeżdża o własnych siłach.
41 min. - Wrzutka Chaloupki na bramkę, ale nie ma strącenia, wybijają goście.
III tercja rozpocznie się z przewagą Podhala. 1 sekunda 5 na 3, 1 minuta 56 sekund 5 na 4, jeśli nowotarżanie nie trafią do bramki przeciwnika.
40 min. - Jeszcze Neupauer próbował z backhandu po lodzie. Czas się skończył. Przerwa.
40 min. – Kuriozalna sytuacja. Hovorik wyrzucony za podbijanie kija Bepierszcza, przed wznowieniem.
40 min. – Bombę Chaloupki dobijał z backhandu Guzik. Ruszona bramka.
40 min. – Guzik strącał wrzutkę Sveca, podstawił instynktownie w odpowiednie miejsce łapaczkę Nechvatal.
40 min. – Neupauer obił poprzeczkę po podaniu Petterssona. Chwilę potem oddał podanie koledze. Broni Nechvatal.
39 min. – Kara dla gości. Pettersson finalizował szybko zorganizowaną akcję drugiej formacji Podhala.
38 min. – Vachovec na raty, później jeszcze Bepierszcz próbował, Guzik z backhandu, jeszcze raz Guzik z ostrego kąta w odsłonięty prawy róg bramkarza. Nie ma gola.
37 min. – Klimicek próbował przed bramką wymanewrować Odrobnego.
36 min. – Hovorka z ostrego kąta w pełnym biegu sprawdził Odrobnego. Ten nie wypluwa.
36 min. – Świetne podanie Łyszczarczyka do Petterssona, strzał Szweda zablokowany.
35 min. – Strzał Petterssona zza obrońcy.
35 min. – Urbanowicz wyłożył Kostkowi, groźny strzał gracza JKH.
34 min. – Radosław Nalewajka miał dwie szanse w jednej akcji pod bramką Wiedźmina.
33 min. - Gol dla Jastrzębia. Sawicki wymanewrował obronę gospodarzy i strzelił po lodzie obok Odrobnego. 3:1.
32 min. - Mocny pressing Podhala w tercji gości, w osłabieniu.
31 min. - Guzik zaatakował Jassa. Będzie wykluczenie.
30 min. - Łyszczarczyk świetnie zakręcił w tercji gości i wystawił Chaloupce, chwilę potem jeszcze tę akcję finalizował z lewej flanki Neupauer.
29 min. – Bochnak pognał prawą flanką i uderzył dołem, chwilę później w podobnej sytuacji podniósł krążek, ale Nechvatal broni.
28 min. – Guzik w słupek, po świetnym podaniu Fabiana Kapicy.
27 min. – Łyszczarczyk świetnie zagrał do Neupauera, ten próbował po lodzie.
26 min. - Gol dla Podhala! Napór pierwszej formacji Szarotek z Guzikiem zamiast Birzinsa kończy strzałem w okienko Vachovec, przy ogromnym kotle pod bramką gości. 3:0.
26 min. - Sygnalizacja kary dla gości. Podhale w 6.
25 min. - Mocny strzał z nadgarstka Philipsa w okienko, odbija Odrobny.
24 min. - Urbanowicz strącał wrzutkę po lodzie Klimicka, Odrobny zwarł parkany.
23 min. - Świetna akcja młodego, czwartego ataku Podhala, którą kończył strzałem Słowakiewicz. Najaktywniejszy był Worwa.
22 min. - Pettersson przed szansą, jeszcze Neupauer dobijał z ostrego kąta. Już w równych składach.
21 min. - Tomasik wrzucił na bramkę i o mało nie zaskoczył Nechvatala, jeszcze strzał Vachovca broni bramkarz, nie miał kto dobić.
II tercja rozpocznie się z przewagą Podhala. 1:11, jeśli gospodarze wcześniej nie zdobędą gola.
20 min. - Dobry zamek w wykonaniu drugiej formacji Podhala - z Neupauerem i Łyszczarczykiem w ataku - mógł się zakończyć wypadem gości, ale Paś nie opanował, zabrakło czasu w tej tercji. Przerwa.
20 min. - Bepierszcz raniony w twarz, będzie wykluczenie dla Hovorki z ekipy Jastrzębia.
19 min. - Bepierszcz ładnie się odwrócił i szukał Ankudinowa, nie doszło to podanie.
18 min. - Dobra przewaga gości, w końcu Łyszczarczyk wyprowadził i sprytnie przytrzymał w tercji JKH.
17 min. - Bryk z niebieskiej, ale w gąszcz nóg pod bramką Odrobnego.
16 min. – Chaloupka odpocznie 2 minuty za spowodowanie upadku przeciwnika. Szybko Urbanowicz próbował wykorzystać przewagę strzałem ze środka, ale Odrobny niewzruszony.
16 min. - Urbanowicz po zwodzie pociągnął z nadgarstka, Wiedźmin zatrzymuje krążek. Wcześniej pod drugą bramką Łyszczarczyk szukał sprytnym podaniem partnera.
15 min. - Horzelski z niebieskiej sprawdził Odrobnego.
14 min. - Ankudinow za szybko wjechał do tercji gości i musiał uciekać ze spalonego.
13 min. - Hovorka dostał dobre podanie od Radosława Nalewajki tuż przy końcu kary w kontrze, było groźnie pod bramką Wiedźmina.
12 min. - Tomasik złapał krążek wylatujący z tercji gości i zagrał do Łyszczarczyka, nie ma gola.
12 min. - Dobre wyjście z kontrą Urbanowicza, w osłabieniu.
11 min. - Chaloupka sfaulowany, role się odwrócą - przewaga Podhala.
10 min. - Dobrze wyglądało Jastrzębie w tej przewadze, ale wybronili się gospodarze.
9 min. - Hovorka do Philipsa, potem strzał Urbanowicza, jeszcze jedna szansa Philipsa, niebezpiecznie pod bramką Odrobnego.
8 min. - Będzie pierwsze wykluczenie. Słowakiewicz za atak kijem trzymanym oburącz.
8 min. - Kasperlik po lodzie między parkanami Odrobnego, ale trącił bramkarz i krążek mija bramkę Podhala.
7 min. - Łyszczarczyk próbował z ostrego kąta zmieścić krążek w bramce.
6 min. - Próbuje się odkuć drużyna przyjezdnych, akcja Kamila Wróbla, parkanem broni Wiedźmin.
5 min. - Bryk wyjechał środkiem na strzał, Odrobny wypuścił z łapaczki, ale na zewnętrzną część siatki, na szczęście dla Podhala.
4 min. - Gol dla Podhala! Napór Szarotek kończy przytomnym zachowaniem pod bramką Nechvatala Neupauer. 2:0 dla gospodarzy.
4 min. - Gol dla Podhala! Co się odwlecze, to nie uciecze. Svec ze środka sprzed bramki nie daje szans golkiperowi gości. Dobra asysta Vachovca. 1:0 dla Szarotek. .
3 min. - Worwa świetnie się uwolnił spod opieki rywala i zagrał do Słowakiewicza, ale ten minął się z krążkiem przed bramką.
2 min. - Radosław Nalewajka próbował z backhandu w krótki róg, chwilę później strącał Paś przed Odrobnym, połapali się Podhalanie.
1 min. - Strzał Chaloupki z niebieskiej nad łapaczką Nechvatala i nad poprzeczką.
Zaczynamy.
Zapraszamy na relację z Nowego Targu. Tauron Podhale podejmuje JKH GKS Jastrzębie.

Uwaga! TRWAJĄ JUŻ PRACE NAD NOWĄ ODSŁONĄ PORTALU dlatego Szanownych naszych czytelników prosimy o klikanie w reklamy na Hokej.Net. Nie bądź obojętny, to Cię nic nie kosztuje a nam pomoże! Z góry dziękujemy!

Już jest! Zamów teraz Hokejowy Niezbędnik Kibica na sezon 2020/21! Zapraszamy do zakupy --- > http://www.hokej.net/pl/news,artykul,5,55689,przedsprzedaz-hokejowego-niezbednika-kibica-20202021.html

#50 Paweł Bizub B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#90 Przemysław Odrobny B 2 2.00 28 28 0 0 0 0 92.86 60:00 0 0 0 0.00 1 0 0 0 0 0 0