06:24 2 min. Sebastian Kowalówka #12 Wysoko uniesiony kij
26:17 2 min. Lassi Raitanen #33 Zahaczenie
34:28 2 min. Ryan Glenn #47 Spowodowanie upadku przeciwnika
38:26 2 min. Eliezer Sherbatov #13 Atak kijem trzymanym oburącz
47:58 2 min. Teddy Da Costa #77 Uderzanie kijem
53:55 2 min. Jakub Wala #76 Spowodowanie upadku przeciwnika
59:55 2 min. Oskar Lehmann #3 Ostrość
Koniec meczu.
60. min - Jeszcze kara dla Lehmanna na 5 sekund przed końcem.
59. min - GOOOL! 0:6! Pretnar w swoim stylu, czyli uderzeniem spod linii niebieskiej zaskoczył zasłoniętego Kielera
58. min - Bezuszka! Jego wrzutkę strącił jeszcze Helenius. Boczna siatka.
57. min - Oświęcimianie pewnym krokiem zmierzają w kierunku zwycięstwa.
56. min - Wala jest już na lodzie.
56. min - Sherbatov! Zamiast strzelać szukał jeszcze Przygodzkiego.
55. min - Strzał Pretnara z niebieskiej! Kieler efektownie złapał go do raka.
54. min - Kara dla gospodarzy. Wala udaje się do boksu.
54. min - Koblar zostawił gumę Piotrowiczowi. Ten strzelał w "piątą dziurę". Broni Kieler.
53. min - Błąd Raitanena przy wyprowadzaniu krążka. Ale fiński defensor w porę go naprawił, rzucając się pod krążek.
52. min - Mocarski! Uderzenie najskuteczniejszego zawodnika Stoczniowca zablokowane.
50. min - Da Costa jest już na lodzie i kończy akcję strzałem. Broni Kieler.
49. min - Dobrze bronią się oświęcimianie. Inteligentnie oddalają zagrożenie, wybijając krążek z własnej tercji.
48. min - Sygnalizowana kara dla gości. Da Costa wędruje na ławkę kar.
47. min - Bardzo ładna akcja drugiego ataku Unii. Sherbatov do Przygodzkiego, a ten zamiast strzelać szukał jeszcze Trandina. Przekombinowali goście.
47. min - Unia nie rezygnuje i szuka kolejnych bramek.
46. min - Teraz Piotrowicz! Kolejny raz świetnie broni Kieler.
45. min - Piotrowicz znakomicie spod bandy dograł do Malickiego. Skrzydłowy Unii uderzał trzykrotnie, ale nie zdołał znaleźć sposobu na Kielera.
44. min - Da Costa! Świetnie interweniuje Kieler.
43. min - Unia rozgościła się w gdańskiej tercji.
42. min - Wołoszyk z bulika! Broni Lipiński.
42. min - Sherbatov jest już na lodzie.
41. min - Zaczynamy ostatnią odsłonę. Unia jeszcze przez kiladziesiąt sekund zagra w osłabieniu.

40. min - Dobrze bronią się oświęcimianie.
39. min - Kara dla Sherbatova.
38. min - Unia przy krążku, hokeiści z południa Polski szukają kolejnych goli.
37. min - Gramy w pełnych składach.
36. min - Kotłuje się pod oświęcimską bramką. Lipiński dobrze sobie radzi.
35. min - Kara dla Glenna. Stoczniowiec w przewadze.
33. min - Więcej miejsca na lodzie. Unia szu
32. min - Drobna utarczka między Koblarem a Lehmannem. Obaj odpoczną przez dwie minuty.
31. min - GOOOL! 0:5! Luża obił gumę o bandę, a Koblar od razu wypalił. Krążek znalazł się w okienku gdańskiej bramki
30. min - GOOOL! 0:4! Daniił Oriechin wrzucił krążek na bramkę, a jeden z zawodników gospodarzy skierował gumę do własnej bramki
30. min - Trandin do ustawionego na prawym buliku Sherbatova! Izraelczyk od razu wypalił, ale Kieler fantastycznien złapał gumę do raka.
29. min - Bandarenka! Miał genialną sytaucję. Broni Lipińśki.
28. min - Dobrze bronią się biało-niebiescy, ukradli wele cennych sekund.
27. min - Kara dla Raitanena.
27. min - Helenius do Da Costy. Kolejny raz dobrze Kieler.
26. min - Trandin! Słupek ratuje Kielera.
26. min - Przygodzki! Minimalnie niecelnie.
25. min - Kolejne ataki suną na gdańską bramkę.
24. min - Oriechin za bramki do Heleniusa! To powinien być gol! Sami nie wiemy, w jaki sposób obronił to Kieler.
23. min - Jeszcze raz Da Costa, bez efektu bramkowego.
23. min - Da Costa! Broni Kieler.
22. min - GOOOL! 0:3! Przygodzki z najbliższej odległości trafia do siatki, dobijając strzał Pretnara odbity od słupka. Łatwiejszego gola chyba nie mógł sobie wyobrazić.
21. min - Kalan wrzucił krążek, Koblar przekierował. Guma powędrowała nad bramką.
21. min - Nie ma na lodzie Miroslava Zatki. W jego miejsce Ryan Glenn.
21. min - Zaczynamy drugą odsłonę.

20. min - Trandin do Sherbatova! Broni Kieler.
19. min - Wala sfaulował Kowalówkę. Unia w przewadze.
18. min - Unia idzie za ciosem.
17. min - GOOOL! 0:2! Krzemień wygrał wznowienie, Piotrowicz od razu zdecydował się na strzał. Kieler odbił krążek, ale przy dobitce Krzemienia nie miał już szans
17. min - Oriechin! Ładnie przymierzył z nadgarstka, ale Kieler wyłapał krążek.
16. min - Sherbatov szuka drugiego gola! Po jego uderzeniu dobrym refleksem wykazał się golkiper gospodarzy.
14. min - Zatko miał bliskie spotkanie z bandą. To musiało boleć. Zawodnik Unii przy pomocy kolegów zjechał do boksu.
14. min - Bandarenka chciał pokonać Lipińskiego od zakrystii! Golkiper gości zdołał się przesunąć i parkanem odbić krążek.
13. min - Piotrowicz! Uderzył z wysokości bulika. Minimalnie niecelnie.
11. min - Miroslav Zatko miał doskonałą okazję do podwyższenia prowadzenia. Kalan z Koblarem rozklepali obronę gości, ten pierwszy idealnie dograł do słowackiego defensora. Zatko przestrzelił ze slotu.
11. min - Rybak z niemal zerowego kąta chciał zaskoczyć Lipińskiego. Nie ma gola.
10. min - Bezuszka spod niebieskiej! Broni Kieler.
9. min - Unia w pełnym składzie.
8. min - Rybak! Broni Lipiński.
7. min - Kara dla Kowalówki za niebezpieczny atak wysokim kijem. Ucierpiał Stasiewicz.
7. min - Piotrowicz do Krzemienia. Ten od razu uderzył z pełnego zamachu. Broni
6. min - Zając! Ładnie zabrał się z krążkiem i pociągnął z nadgarstka! Broni Lipiński.
6. min - GOOOL! 0:1! Sherbatov wykorzystał dobre dogranie Luży i pokonał Kielera
5. min - Kalan! Broni Kieler
5. min - Zatko nawinął obrońcę rywali, wypalił z nadgarstka, ale niecelnie.
3. min - Oriechin był blisko zaskoczenia gdańskiego golkipera. Kieler zdążył się przemieścić.
3. min - Maciej Rybak! Potężnie huknął z czerwonej linii. Broni Lipiński.
2. min - Glenn z niebieskiej! Kiler na posterunku.
1. min - Zaczynamy. W bramkach Kieler i Lipiński.

Uwaga! TRWAJĄ JUŻ PRACE NAD NOWĄ ODSŁONĄ PORTALU dlatego Szanownych naszych czytelników prosimy o klikanie w reklamy na Hokej.Net. Nie bądź obojętny, to Cię nic nie kosztuje a nam pomoże! Z góry dziękujemy!

Już jest! Zamów teraz Hokejowy Niezbędnik Kibica na sezon 2020/21! Zapraszamy do zakupy --- > http://www.hokej.net/pl/news,artykul,5,55689,przedsprzedaz-hokejowego-niezbednika-kibica-20202021.html

Tylko u nas gdy zarejestrujesz się z kodem HOKEJNET otrzymasz ofertę powitalną 155 zł zakład bez ryzyka i bonus od drugiego depozytu do 500 złotych. ----- >>>> KLIKNIJ TUTAJ
#11 Wiktor Soliński B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#22 Dzmitryj Bandarenka PS 0 0 0 0 0 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#93 Filip Pesta ŚR 0 0 0 0 0 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#97 Mateusz Rompkowski LO 0 0 0 0 0 -4 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Re-Plast Unia Oświęcim
#45 Sebastian Lipiński B 0 0.00 15 15 0 0 0 0 100.00 60:00 1 0 0 0.00 1 0 0 0 0 0 0
#90 Clarke Saunders B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0