4:3 Luke Ferrara #29 ( Štěpán Csamangó #94, Taylor Doherty #4 ) +/-
5:3 Artiom Osipow #92 ( Jegor Fieofanow #9, Artiom Smirnow #22 ) +/-
5/5 48:23
35:11 2 min. Kara tech. dla drużyny Nadmierna liczba graczy na lodzie
45:37 2 min. Andriej Czwanczikow #75 Atak kijem trzymanym oburącz
57:06 2 min. Kara tech. dla drużyny Nadmierna liczba graczy na lodzie
60. min - Koniec kary Tomasa Franka. Krakowianie na tafli w pełnym zestawieniu.
58. min - Zamieszanie pod bramką gości, nie ma bramki.
57. min - Kara dla zespołu gości za nadmierną ilość zawodników. Karę odbywa Tomas Franek.
57. min - Dwie akcje KH Energi Toruń w krótkim czasie.
57. min - Doherty na spalonym. Wznowienie w tercji neutralnej.
56. min - Znów Ferrara i jeszcze raz obrona Mateusza Studzińskiego.
56. min - Ferrara! Bardzo ładny strzał łapie bramkarz gospodarzy, mrozi krążek.
55. min - Świetny strzał Nemca - ale broni Studziński.
54. min - Zawodnicy Cracovii rozgrywają ładnie krążek na tercji drużyny toruńskiej.
53. min - Akcja Cracovii zakończona niepowodzeniem.
52. min - Blokowany strzał Kalinowskiego przez Nemca! Uwolnienie.
52. min - Krążek zamrożony przez Kowalówkę!
52. min - Osipow nie trafia w bramkę.
51. min -Uwolnienie w tercji gospodarzy wygrane przez Cracovię - strzał niecelny
51. min - Strzał Guly z niebieskiej ląduje poza bramką toruńskiego klubu!
50. min - Krakowianie wychodzą z akcją.
49. min - GOOOL! Zamieszanie pod bramką wykorzystuje Artiom Osipow! 5:3 dla gospodarzy.
49. min - Cracovia nie wykorzystuje przewagi. Drużyna gospodarzy w pełnym zestawieniu.
47. min - Kara dla Czwanikowa - zawodnika gospodarzy.
45 min. - GOOL ! zamieszanie w tercji Torunian wykorzystuje Luke Ferrara. Wynik jaki widnieje na tablicy - 4:3 dla KH Energi.
44. min - Krążek zamrożony przez Studzińskiego. Uwolnienie w tercji obronnej gospodarzy.
43. min - Nemec oddaje uderzenie z zamachu, ale ładna obrona przez bramkarza gospodarzy.
42. min - Strzał Czwancikowa na raty broni Kowalówka!
41. min - Świetne podanie krążka przez Cracovie. Krążek zamraża Studziński.
40. min - Początek trzeciej tercji spotkania! Krakowianie bardzo blisko zdobycia bramki !

KONIEC DRUGIEJ TERCJI SPOTKANIA - WYNIK 4:2 NA KORZYŚĆ DRUŻYNY TORUŃSKIEJ !

39. MIN - GOOL! 6s przed końcem tercji bramkę z nadgarstka zdobywa zawodnik z numerem 12-stym - Gleb Bondaruk. WYNIK - 4:2
39. min - Mocny strzał zawodnika gości - Dohertyego.
38. min - Niewykorzystana przewaga przez Torunian.
37. min - Niecelne uderzenie Smirnowa.
36. min - Kara techniczna . Sześciu zawodników na lodzie.
35. min - Uderzenie Smirnowa - słupek.
34. min. - Błąd gości zakończył się wjazdem Rożkowa do tercji Cracovii. Zawodnik gospodarzy chciał wykończyć tą akcję finezyjnym uderzeniem. Broni Kowalówka.
33. min - Spalony Torunian. Wznowienie z tercji neutralnej wygrane przez Cracovię.
32. min - Goście przeważają na tafli lodowiska
29. min - Błąd Kozłowa i GOOL DLA CRACOVII ! Strzałem z nadgarstka Mateusza Studzińskiego pokonuje Csamango! 3:2 na tablicy!

BRAMKA ZALICZONA! NA TABLICY WIDNIEJE WYNIK 3:1 DLA TORUNIA! PRZEPIĘKNA BRAMKA KAMILA KALINOWSKIEGO!!

28. min - Wygrany bulik przez Kalinowskiego, analiza wideo, czy wpadła bramka dla Torunia!
27. min - Saloranta dwukrotnie próbuje pokonać Kowalówkę, lecz mu się to nie udaje.
26. min - Cracovia przejmuje inicjatywę w tercji obronnej zespołu gospodarzy, ale toruńscy zawodnicy dobrze się bronią.
25. min - Szansa na bramkę dla Cracovii, ale zawodnik nie trafia w światło bramki Mateusza Studzińskiego.
24. min - GOOL! Fenomenalne podanie Serguszkina do Feofanowa, i drużyna toruńska prowadzi 2:1.
23. min - Konsta Jaakola na spalonym.
22. min - Wyrzucenie krążka przez Podsiadło - uwolnienie.
21. min - Torunianie ładnie rozgrywają krążek w tercji obronnej Cracovii, co skutkuje strzałem Smirnowa
20. min - Bardzo ładne uderzenie z nadgarstka Denisa Sergjuszkina, ale Kowalówka broni.
Obie drużyny znów na tafli. Zaraz rozpoczynamy 2 tercję spotkania.

20. min - KONIEC 1 TERCJI SPOTKANIA! PO 1 TERCJI REMIS 1:1
19. min - Wygrane wznowienie przez Torunian, i blisko brakowało do zdobycia bramki.
18. min - Smirnow uderza, ale Kowalówka mrozi krążek między parkanami.
16. min - Fieofanow oddaje strzał obok linii niebieskiej, ale świetnie spisał się w bramce Kowalówka
15. min - GOOOOOOOOOOOOL! Szabanow zdobywa bramkę dla Torunia - grzechem byłoby nie wykorzystać tego pięknego podania.
13. min - Cracovia oddaje dwa bardzo groźne strzały.
12. min - Wyłożenie krążka do Yegora Fieofanowa, który oddał strzał prosto w Kowalówkę.
11. min - Drużyna Cracovii przeważa na tafli.
8 min. -Jaakola miał trochę miejsca, więc oddał strzał z nadgarstka - ale odbijaczką krążek odbił bramkarz gości.
7 min - Szabanow bardzo bliski zdobycia bramki dla toruńskiego zespołu, ale nie celnie.
6 min. - Adrian Jaworski zmusił do obrony Kowalówkę, oddając strzał zza niebieskiej linii.
4 min. - Jakkola podaje krążek do Saloranty, ale krążek wylądował poza lodowiskiem.
3 min. - Wznowienie w tercji obronnej zespołu z Torunia wygrywają gospodarze.
2 MIN - GOOOOOOL! Pierwsza bramka w tym spotkaniu dla Cracovii! Bramkę zdobywa Nejezchleb Richard.
1 MIN - wznowienie ze środka wygrywają hokeiści Cracovii.
Obie drużyny są już obecne na lodowisku. Zaraz rozpoczynamy spotkanie!

Już za 5 minut w Toruniu rozpoczynamy zaległe spotkanie 12. kolejki Polskiej Hokej Ligi. Gospodarze - KH Energa Toruń zmierzy się na własnym lodowisku z zespołem Cracovii .
#45 Szymon Guranowski B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#51 Mateusz Studziński B 3 3.00 44 44 0 0 0 0 93.18 60:00 0 0 0 0.00 1 0 0 0 0 0 0
#12 Gleb Bondaruk LS 1 0 0 0 1 2 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1
#75 Andriej Czwanczikow ŚR 0 1 1 0 1 1 2 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
#23 Jegor Szkodienko PO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#53 Robert Kowalówka B 5 5.00 34 34 0 0 0 0 85.29 60:00 0 0 0 0.00 0 0 0 0 1 0 0
#75 Jacek Szczepanik B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#81 Mateusz Bezwiński PO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#71 Sebastian Brynkus LS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#94 Štěpán Csamangó LS 1 1 1 0 2 -1 0 0 0 0 1 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0