12:53 2 min. Oskar Lehmann #3 Zahaczenie
14:06 4 min. Jakub Wala #76 Wysoko uniesiony kij
24:48 2 min. Gilbert Leśniak #9 Spowodowanie upadku przeciwnika
29:26 2 min. Maciej Rybak #24 Spowodowanie upadku przeciwnika
38:38 2 min. Damian Tomasik #15 Zahaczenie
40:37 2 min. Michał Rybak #13 Zahaczenie
41:02 2 min. Bartłomiej Neupauer #9 Wysoko uniesiony kij
43:09 2 min. Mateusz Rompkowski #97 Spowodowanie upadku przeciwnika
43:09 2 min. Michał Rybak #13 Spowodowanie upadku przeciwnika
49:07 2 min. Oskar Lehmann #3 Trzymanie przeciwnika
55:25 2 min. Arciom Żurauski #33 Przeszkadzanie
57:42 2 min. Alexander Pettersson #17 Uderzanie kijem
Koniec meczu. Bez kibiców i bez historii. Podhale pokonuje zdziesiątkowaną kadrę Stoczniowca. Dziękujemy za uwagę.
60 min. - Pettersson jeszcze przypuścił szarżę po wyjściu z ławki kar.
59 min. - Goście ambitnie próbują do końca grać i zmniejszyć rozmiary porażki.
58 min. - Gol dla Podhala! W końcu Guzik skończył oblężenie bramki Kielera golem, dobijając strzał Vachovca. Gdańszczanie grali już w pełnym składzie.
57 min. - Bochnak ładnie mierzył w okienko, młode wilki wypuszczone na przewagę.
56 min. - Kolejny zawodnik gości ukarany.
55 min. - Pettersson pod poprzeczkę mierzył po rozegraniu z Neupauerem, broni bramkarz. Szwed raz podaje, raz sam próbuje, ale nie może otworzyć swojego worka z bramkami.
54 min. - Dwójkowe rozegranie Guzika z Tomasikiem, napastnik Podhala strzela w bark Kielera, jeszcze jedna szansa Guzika przed bramką. Chwilę później Ankudinow oko w oko z Kielerem, bramkarz ratuje dziś skórę gościom.
53 min. - Najpierw Łyszczarczyk, potem Słowakiewicz mieli swoje szanse.
52 min. - Znowu strzał Petterssona próbował dobić nie zamrożony krążek Ankudinow, ale i z tej przewagi gola nie będzie.
51 min. - Neupauer z Petterssonem zagrozili bramce, jeszcze Ankudinow próbował dobić.
50 min. - Svec na raty, wychodzi z tego obronną ręką Kieler.
50 min. - Będzie kolejne wykluczenie dla gdańszczan. Teraz?
49 min. - Świetne podanie Petterssona do Neupauera, nie opanował nowotarski napastnik krążka.
48 min. - Świetna obrona Bizuba po strzale Michała Rybaka.
47 min. - Zając na środek do Pesty, zblokowany strzał ląduje w siatce nad pleksą.
46 min. - Podhale dzisiaj w przewadze bije głową w mur, niewykorzystana pełna podwójna przewaga.
45 min. - Bepierszcz trafia w poprzeczkę.
45 min. - Długi zamek Szarotek, Neupauer do Ankudinowa i natychmiastowy strzał tego drugiego w finale tego zamka, łapie do raka Kieler.
45 min. - Będą dwa wykluczenia dla Stoczniowca. Rompkowski i Michał Rybak.
44 min. - Kontra Podhala Gajor świetnie zagrał do Słowakiewicza, młody napastnik Podhala nad prawym okienkiem bramki Kielera.
43 min. - Zając próbował z backhandu zmieścić w krótki róg Bizuba.
43 min. - 4 na 4, więcej miejsca na lodzie, Worwa sam przedzierał się, ale osaczony przez defensorów gości.
42 min. - Kolejne wykluczenie. Siły wyrównane, Neupauer -wysoki kij.
41 min. - Vachovec wywalczył krążek za bramką i zagrał do Petterssona, Szwed zrobił pauzę, ale zahaczany. Będzie kara dla gości.
Rozpoczynamy III tercję. 38 sekund przewagi Stoczniowca pozostaje na tablicy świetlnej.
Koniec II tercji. 4:1 dla Podhala. Przerwa.
40 min. - Rompkowski strącał krążek wrzucany na bramkę, Bizub z problemami, ale mrozi.
39 min. - Michał Rybak uderzał spod niebieskiej, broni Bizub.
39 min. - Będzie wykluczenie dla gospodarzy tym razem, Tomasik odpocznie 2 minuty.
38 min. - Bomba Petterssona ze środka od poprzeczki, ale nie przekracza linii bramkowej, jeszcze dwie poprawki Szweda, nie ma szczęścia.
37 min. - Słowakiewicz i Bochnak znowu aktywni pod bramką gości.
36 min. - Gol dla Podhala! Ofensywne wyjście Mrugały, rozegranie z Bepierszczem i obrońca Podhala zmieścił krążek po lodzie pod parkanami Kielera. 4:1.
35 min. - Birzins pokazał swoje techniczne umiejętności przy wejściu do tercji gości, ale nie skończyło się to zagrożeniem pod bramką.
34 min. - Łyszczarczyk dynamicznie wyszedł i świetnie dograł w akcji 2 na 1 do Petterssona, słupek po strzale Szweda.
33 min. - Słowakiewicz otrzymał podanie na środek przed bramkę i próbował podnieść krążek backhandem.
32 min. - Rompkowski dorzucał na bramkę, Bizub paruje nad pleksę.
32 min. - Chaloupka uderzał spod niebieskiej, Guzik przed bramką, próbował dobijać, ale zablokowany.
31 min. - Mocarski miał wyśmienitą okazję, sam na sam, w osłabieniu. Górą Bizub.
30 min. - Ankudinow przed bramkę do Guzika, wcześniej sygnalizacja kary. Goście znowu w osłabieniu.
30 min. - Fabian Kapica uderzał, mierząc między parkany, Ankudinow dobijał po lodzie, obok bramki.
29 min. - Guzik potężnie po podaniu Słowakiewicza, ale obok prawego słupka Kielera.
28 min. - Svec z Vachovcem, ten ostatni mierzył pod poprzeczkę z bliska, ale przestrzelił.
28 min. - Maciej Rybak huknął z prawej flanki, Bizub skrócił kąt.
27 min. - Kolejna przewaga Szarotek bez rezultatu bramkowego.
26 min. - Pettersson wziął sprawy w swoje ręce, strzał po długim rogu z prawego skrzydła, niewiele się pomylił.
25 min. - Sygnalizacja kary dla gości. Szarotki w sześciu.
25 min. - Birzins ofensywnie, dwójkowo rozegrał ze Svecem i kończył sam pod bramką, czujny golkiper gości.
24 min. - Bepierszcz sam ze środka, parkanami broni Kieler.
23 min. - Vitek wyłuskał krążek po błędzie Bizuba w wyprowadzeniu i zgrał przed bramkę, pustą, ale żaden z jego kolegów nie skończył tej akcji.
22 min. - Kapica najpierw przedarł się przy bandzie, później wyjechał przed bramkarza i podnosił backhandem krążek, ale był za blisko, bramkarz broni.
21 min. - Piękne zgranie Vachovca na środku do wychodzącego skrzydłem Bepierszcza, strzał na pełnym gazie broni Kieler.
Rozpoczynamy II tercję.
20 min. - Bizub broni wrzutkę z niebieskiej po rykoszecie i ta tercja kończy się dwubramkowym prowadzeniem Podhala. 3:1. Przerwa.
20 min. - Ankudinow wyłuskał pod bandą, zagrał do Kapicy ten po lodzie z obrotu szukał na środku Guzika, niewiele zabrakło.
19 min. - Jeszcze strzały Sulki i Bochnaka i koniec kary. Nie wykorzystana ta przewaga przez gospodarzy.
18 min. - Bepierszcz z bliska przed bramką dokładał kija do mocnego podania spod bandy.
17 min. - Bardzo koronkowo próbuje Podhale, Pettersson nagrywał do Łyszczarczyka, Tomasik wrzuca raz po raz z niebieskiej na bramkę.
16 min. - Już 5 na 4, ale ta kara dla Wali podwójna, więc Podhale ma sporo czasu w przewadze.
15 min. - Vachovec Bepierszcz i Svec koronkowo rozegrali w zamku, jakimś cudem zamroził to bramkarz gości.
14 min. - Dobry zamek w wykonaniu drugiej formacji Podhala, będzie jeszcze jedno wykluczenie. 5 na 3.
13 min. - Lehmann odpocznie za zahaczanie.
13 min. - Goście próbują coś ugrać w tej przewadze, ale Podhale kontruje, klepa Bepierszcza, ale w środek, broni Kieler.
12 min. - Będzie pierwsze wykluczenie. Neupauer odpocznie za podcinanie.
11 min. - Bepierszcz sprytnie przepuścił do Sveca, ten wyłożył przed bramkę Vachovcovi, nie ma hat tricka, broni Kieler.
10 min. - Pesta próbował strzału zza obrońcy.
9 min. - Gol dla Podhala! Neupauer wyszedł sam na sam z lewego skrzydła, zwiódł Kielera i posłał krążek między jego parkanami po lodzie. 3:1.
9 min. - Gol dla Podhala! Vachovec po raz drugi. Mocno pod poprzeczkę ze środka, Kieler bez szans. 2:1 dla Szarotek.
8 min. - Dobry strzał Bochnaka paruje nad bramkę golkiper gości.
7 min. - Fabian Kapica ładnie rozegrał krążek, wrzutka Gajora na bramkę zblokowana. Jeszcze Kapica miał szansę nad leżącym Kielerem posłać krążek, ale przestrzelił.
6 min. - Gol dla Podhala! Jest wyrównanie. Vachovec wyjechał sam na sam i nad prawym parkanem Kielera doprowadza do wyrównania. 1:1.
6 min. - Podhale próbuje szybko odrobić, młode wilki w akcji, strzał Bochnaka.
5 min. - Gol dla Stoczniowca. Zając dobił z powietrza strzał Bandarenki. Goście obejmują prowadzenie.
4 min. - Łyszczarczyk, Neupauer i Petterson zrobili wiatrak w tercji gości, ale przyjezdni wyszli z opresji cało.
3 min. - Mrugała pogubił się przy wyprowadzaniu krążka z własnej tercji i bracia Rybakowie mogli zrobić z tego użytek. Chwyta krążek Bizub.
2 min. - Fruczek znalazł się w dobrej sytuacji przed bramką Bizuba, ale strzał wysoko nad bramką.
1 min. - Łyszczarczyk wyjechał zza bramki i uderzał z pół obrotu, Kieler czujny.
1 min. - Pierwsza akcja Podhala, Bepierszcz i Svec próbowali mocno zacząć to spotkanie.
W bramce Podhala Paweł Bizub. W bramce gości Michał Kieler.
Zapraszamy na relację na żywo z Nowego Targu. Tauron Podhale Nowy Targ podejmuje Stoczniowiec Gdańsk. Mecz bez udziału publiczności.

Uwaga! TRWAJĄ JUŻ PRACE NAD NOWĄ ODSŁONĄ PORTALU dlatego Szanownych naszych czytelników prosimy o klikanie w reklamy na Hokej.Net. Nie bądź obojętny, to Cię nic nie kosztuje a nam pomoże! Z góry dziękujemy!

Już jest! Zamów teraz Hokejowy Niezbędnik Kibica na sezon 2020/21! Zapraszamy do zakupy --- > http://www.hokej.net/pl/news,artykul,5,55689,przedsprzedaz-hokejowego-niezbednika-kibica-20202021.html

#9 Bartłomiej Neupauer ŚR 1 0 0 0 1 1 4 2 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#17 Alexander Pettersson LS 0 1 1 0 1 1 2 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#25 Adrian Słowakiewicz ŚR 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#11 Wiktor Soliński B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#22 Dzmitryj Bandarenka PS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#93 Filip Pesta ŚR 0 1 1 0 1 -1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#97 Mateusz Rompkowski LO 0 0 0 0 0 -3 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#24 Maciej Rybak LS 0 0 0 0 0 -1 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#13 Michał Rybak ŚR 0 0 0 0 0 -2 4 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0