12:25 2 min. Dominik Jarosz #98 Atak z tyłu
12:25 10 min. Dominik Jarosz #98 Atak kijem trzymanym oburącz
18:35 2 min. Mateusz Zieliński #14 Wymuszanie kary (symulowanie)
18:35 2 min. Zackary Phillips #77 Zahaczenie
19:11 2 min. Mikołaj Łopuski #28 Atak kijem trzymanym oburącz
25:13 2 min. Māris Jass #3 Spowodowanie upadku przeciwnika
28:10 2 min. Dominik Paś #14 Spowodowanie upadku przeciwnika
28:49 2 min. Kara tech. dla drużyny Nadmierna liczba graczy na lodzie
32:45 4 min. Roman Rác #89 Wysoko uniesiony kij
36:41 2 min. Kara tech. dla drużyny Nadmierna liczba graczy na lodzie
44:08 2 min. Jiří Klimíček #57 Przeszkadzanie
45:51 2 min. Filip Starzyński #26 Przeszkadzanie
50 min - Franssila próbował pokonać Nechvatala z niebieskiej. Cały czas wynik ustalony po dwóch tercjach
47 min - Filip Starzyński na ławce kar za przeszkadzanie
45 min - Klimiczek 2 min za przeszkadzanie
45 min - Kasperlik sam na sam z Simbochem. W sukurs przyszedł słupek katowickiemu bramkarzowi
36 min - o czas poprosił trner Kalaber
34 min strzał Stoklasy łapie bramkarz JKH
33 min - kara dla Romana Raca 4 min za wysoki kij
33 min - 4:2 dla JKH Zawodnik gości nie atakowany, spokojnie przymierzył i krążek wylądował po długim rogu bramki Simbocha
31 min - kontra JKH w osłabieniu. Jeden z jastrzębian wyszedł sam na sam z Simbochem, jednak górą bramkarz GKS-u. JKH w pełnym zestawieniu
29 min - kolejna kara dla JKH. Za spowodowanie upadku przeciwnika 2 minuty odpoczywać będzie Dominik Paś. 40 sekund póxniej za nadmierną liczbę graczy na lodzie kolejna kara dla JKH. 1:21 5 na 3 grają gopodarze
28 min - JKH w komplecie. Katowice nie stworzyły zagrożenia pod bramką Nechvatala
26 min - kara dla Jassa za spowodowanie upadku przeciwnika. GieKSa szybko założyła zamek, jednak nie potrafi wypracować sytuacji strzeleckiej
26 min - strzał z niebieskiej, odbija parkanem Simboch
22 min - przerwa w grze. Jakiś uraz Nechvatala
22 min - JKH ponownie na prowadzeniu. Wykorzystana gra w przewadze. Zackary Philips wyjechał z lewej strony i pokonał Simbocha. 3:2 dla JKH
21 min - obie drużyny na lodzie. Rozpoczynamy drugą tercję
20 min - przerwa
20 min - 2:2 Wałęga doprowadza do remisu. W tym samym momencie sędziowei nakładają karę na Łopuskiego
19 min- obustronne wykluczenie. Philips z JKH, Cunik z GKS
19 min - Katowiczanie wychodzą na prowadzenie. Krążek dostał na niebieskiej Wajda. Spokojnie popatrzył, przymierzył i przestrzelił parkany bramkarza JKH. 2:1
16 min - dobra kacja Philipsa, ale czujny Simboch
13 min - kara dla Jarosza 2+10.... 22 sekundy napastnik JKH odpoczywał, bo do wyrównania doprowadzaja gospodarze. Strzał z niebieskiej odbił Nechvatal, jednak dobitka Krężołka skuteczna
12 min - Rać dobrze wypatrzył kolegę na niebieskiej, jednak Simboch nie miał problemów ze złapaniem gumy
10 min - szybkie spotkanie, sytuacje przenoszą się z jednej strony lodowiska na drugą
5 min - najpierw na ławkę kar odesłany Wanat za trzymanie, jednak po minucie Dominik Paś z Jastrzębia niepprzepisowo atakował jednego z katowiczan, za co otrzymał karę mniejszą
1:27min - 0:1 Goście otwierają wynik meczu. Strzał Hovorki odbił Simboch, jednak tak pechowo, że krążek odbił się od nogi Urbanowicza i wpadł do bramki. Sędziowie analizowali, czy gol został zdobyty prawidłowo
1 min początek meczu
Uwaga! TRWAJĄ JUŻ PRACE NAD NOWĄ ODSŁONĄ PORTALU dlatego Szanownych naszych czytelników prosimy o klikanie w reklamy na Hokej.Net. Nie bądź obojętny, to Cię nic nie kosztuje a nam pomoże! Z góry dziękujemy!

Już jest! Zamów teraz Hokejowy Niezbędnik Kibica na sezon 2020/21! Zapraszamy do zakupy --- > http://www.hokej.net/pl/news,artykul,5,55689,przedsprzedaz-hokejowego-niezbednika-kibica-20202021.html