09:12 2 min. Mateusz Rompkowski #97 Wysoko uniesiony kij
16:04 2 min. Michał Zając #8 Przeszkadzanie
18:57 2 min. Patryk Malicki #20 Przeszkadzanie
25:36 2 min. Filip Pesta #93 Opóźnianie gry
38:09 2 min. Miłosz Noworyta #18 Wysoko uniesiony kij
51:12 2 min. Filip Pesta #93 -
59:33 2 min. Filip Pesta #93 Przeszkadzanie
60. min - Kara dla Pesty.
59. min - Szykuje się największa niespodzianka w tym sezonie.
59. min - Unia bez bramkarza.
58. min - GOOOL! 4:2! Bandarenka kryty na radar pokonuje uderzeniem od zakrystii
55. min - Czas pracuje na korzyść gdańszczan. Pachnie wielką sensacją.
53. min - Przygodzki uderzył z pełnego zamachu. Broni Kieler
52. min - Na razie dużo wrzutek, brak szybkiego operowania krążkiem i elementu zaskoczenia.
52. min - Kara dla Pesty. Unia kolejny raz w przewadze.
49. min - Coraz mocniej pachnie niespodzianką. Unia wyraźnie bez formy.
47. min - GOOOL! 3:2! Pesta wjechał do tercji pociągnął z nadgarstka, a Lipiński nie zdołał zamknąć parkanów. Pachnie niespodzianką nad morzem, oj pachnie
46. min - Garszyn! Nie ma gola. Dostał znakomite dogranie od Da Costy. Wynik bez zmian.
45. min - Oriechin! Kolejna dobra okazja. Oświęcimianie mają problemy ze skutecznością.
45. min - Ładna solówka Sebastiana Kowalówki. Minął dwóch rywali, ale nie zdołał pokonać Kielera.
44. min - Kalan przejechał z krążkiem całą taflę. Uderzył, ale Kieler nie dał się zaskoczyć.
43. min - Michał Rybak! Posłał gumę nad poprzeczką.
43. min - Ładna akcja Heleniusa i Trandina. Dogranie do Sherbatova, ale ten z bliskiej odległości nie był w stanie trafić do siatki! Doskonała szansa zmarnowana.
42. min - Uderzenia Garszyna i Bezuszki zablokowane.
41. min - Pełne składy na lodzie.
41. min - Zaczynamy ostatnią odsłonę. Miłosz Noworyta przez 9 sekund na ławce kar.

40. min - Unia wybija krążek z własnej tercji.
39. min - Kara dla Miłosza Noworyty.
38. min - Mateusz Rompkowski z niebieskiej! Lipiński broni ten strzał.
37. min - Kąśliwy strzał Przygodzkiego! Kieler z problemami.
36. min - Teraz Oriechin! Starał się zmieścić gumę w krótkim rogu. Znów dobrze Kieler.
36. min - Aktywny jest dziś Teddy Da Costa. Kolejny strzał! Broni Kieler.
35. min - Strata Raitanena. Niedokładnie grają goście.
34. min - Teraz kontra gdańszczan. Bandarenka! Nie zdołał pokonać Lipińskiego
33. min - Da Costa potężny strzał! Broni Kieler.
32. min - Gdańszczanie dobrze bronią się w swojej tercji. W ostatnich minutach wyraźnie nastawieni na kontrę.
31. min - Wygląda to tak jakby Unia chciała wygrać jak najmniejszym nakładem sił. Brakuje zrywu, dynamiki, odrobiny cwaniactwa i przebojowości.
30. min - Unia zamknęła gdańszczan w ich tercji. Kilka strzałów, ale Kieler dobrze wywiązuje się ze swoich obowiązków.
30. min - Kowalówka wzdłuż bramki do Koblara. Słoweniec nie zdołał skierować gumy do siatki.
29. min - Ładna trójkowa akcja gospodarzy. Zając ostatecznie nie trafił w krążek.
29. min - Garszyn zjechał do środka, uderzył, ale nie zdołał zmieścić gumy między parkanem Kielera a słupkiem.
28. min - Gdańszczanie dobrze się bronią. Trzeci okres w osłabieniu, trzeci przetrzymany.
28. min - Delikatny kocioł pod bramką Stoczniowca. Nie ma jednak gola.
27. min - Trandin wepchnięty do pola bramkowego - spalony.
26. min - Bezuszka z niebieskiej! Obok bramki.
26. min - Pesta wystrzelił krążek z własnej tercji poza taflę. Unia znów w przewadze.
26. min - Świetny refleks bramkarza "Stoczni". Kalan ze slotu uderzył bez przyjęcia, golkiper gospodarzy nie dał się pokonać.
24. min - Potężnie Patryk Noworyta. Kieler interweniuje z problemami.
23. min - GOOOL! 2:2! Mamy wyrównującego gola. Michał Rybak dobija uderzenie Mateusza Rompkowskiego
23. min - Luża powalił Wołoszyka. Będzie kara dla oświęcimskiego defensora.
22. min - Koblar! Ładnie przymierzył, ale Kieler był na posterunku.
22. min - Malicki jest już na lodzie.
21. min - Próba Mateusza Rompkowskiego.
21. min - Zaczynamy drugą odsłonę. Gospodarze przez 57 sekund w przewadze.

20. min - GOOOL! 1:2! Kontra Unii i Oriechin strzałem z bekhendu pokonuje Kielera. Gol zdobyty w osłabieniu
19. min - Kara dla Malickiego.
19. min - Gdańszczanie w pełnym składzie.
18. min - Sherbatov z bulika! Broni Kieler.
17. min - Da Costa! Uderzył z bulika, Kieler zdołał złączyć parkany.
17. min - Kara dla Stoczniowca.
16. min - GOOOL! 1:1! Ładna dwójkowa akcja Piotrowicza z Przygodzkim. Ten pierwszy trafi do pustej bramki
15. min - Przedzierał się Malicki! Interwencja wysokim kijem uchroniła gdańszczan przed golem.
15. min - Koblar ładnie minął gdańskiego defensora, ale jego strzał nie był najlepszy.
14. min - Maciej Rybak! Szukał miejsca w krótkim rogu bramki Lipińskiego. Dobra interwencja golkipera wicemistrzów Polski.
13. min - Próba odpowiedzi Unii. Trandin do Sherbatova! Za głębokie dogranie.
12. min - GOOOL! 1:0! Vitek wykorzystuje dogranie Mocarskiego i z bliska pokonuje Lipińskiego. Gdańszczanie na prowadzeniu.
12. min - Starzy z braci Rompkowskich wrócił na lód. Gramy w pełnych składach.
11. min - Sebastian Kowalówka miał dobrą okazję, by otworzyć wynik spotkania. Niewiele zabrakło!
10. min - Bezuszka! Uderzył spod niebieskiej, ale Kieler wyłapał gumę.
10. min - Kara dla Mateusza Rompkowskiego.
9. min - Da Costa do Oriechina, ten uderzył bez przyjęcia. Niecelny strzał.
8. min - Kalan! Guma powędrowała obok słupka.
7. min - Na razie bardzo niedokładnie grają oświęcimianie.
5. min - Da Costa mierzył z lewego bulika! Nad bramką.
4. min - Uderzenie Piotrowicza, Kieler interweniuje z problemami.
3. min - Rompkowski! Zmiana lotu krążka przez Vitka. Broni "Lipa".
3. min - Lipiński ma już na swoim koncie trzy udane interwencje.
2. min - Pesta sprawdził czujność oświęcimskiego defensora.
1. min - Bronią Kieler i Lipiński.
#11 Wiktor Soliński B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#22 Dzmitryj Bandarenka PS 1 0 0 0 1 1 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#5 Daniel Drąg LS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#84 Kacper Fruczek PO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#9 Gilbert Leśniak PO 0 1 0 1 1 -2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
#7 Bartosz Liśkiewicz LO 0 0 0 0 0 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#23 Dawid Maciejewski PO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#21 Krystian Mocarski ŚR 0 1 1 0 1 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#17 Kacper Niedźwiecki PS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#33 Arciom Żurauski LO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#45 Sebastian Lipiński B 4 4.12 21 21 0 0 0 0 80.95 58:13 0 0 0 0.00 0 0 0 0 1 0 0
#9 Gregor Koblar PS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#12 Sebastian Kowalówka LS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#44 Łukasz Krzemień ŚR 0 1 0 1 1 -1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#24 Patrik Luža PO 0 0 0 0 0 -1 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#20 Patryk Malicki PO 0 0 0 0 0 -1 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0