01:51 2 min. Taylor Doherty #4 Przeszkadzanie
07:55 2 min. Robert Mrugała #77 Atak z tyłu
07:55 10 min. Robert Mrugała #77 Kara za niesportowe zachowanie 10min
08:32 2 min. Jakub Worwa #12 Wysoko uniesiony kij
14:55 2 min. Alan Łyszczarczyk #88 Uderzanie kijem
43:29 2 min. Richard Nejezchleb #10 Trzymanie przeciwnika
50:16 2 min. Petr Chaloupka #24 Opóźnianie gry
52:23 2 min. Bartłomiej Neupauer #9 Przeszkadzanie
61:01 4 min. Richard Nejezchleb #10 Ostrość
Podhale wygrywa po dogrywce 2:1. 2 punkty zostają w Nowym Targu. Strzały 21 do 48. Dziękujemy za uwagę.
62 min. - Gol dla Podhala! Bepierszcz powalczył o krążek, zagrał do Petterssona, Szwed oddał i Mateusz umieścił krążek w pustej bramce.
61 min. - Strzał Gajora, ale w środek bramki, bez problemu broni Petrasek.
Koniec III tercji. Będziemy mieli dogrywkę.
60 min. – Łyszczarczyk mierzył w okienko, złapał to Petrasek.
59 min. – Franek wywalczył krążek wyprowadzany przez Szarotki z własnej tercji, ale nie spożytkowali tego goście.
58 min. – Atomowe uderzenie Saura z niebieskiej. Groźniejsi są goście.
57 min. – Kapica wychodził sam na sam, ale Wiedźmin wygrał ten pojedynek.
57 min. - Dudas z ostrego kąta sprawdził Odrobnego.
56 min. - Aktywniejsi w ataku są goście, ale Słowakiewicz miał szansę wyjścia 1 na 1.
55 min. - Neupauer wyszedł z ławki kar i od razu dogrywał do Petterssona, nie przejął tego podania Szwed.
54 min. – Nejezchleb ze środka po lodzie, ale obok bramki.
53 min. – Kapica do Nemca, podobna sytuacja już była, zdążył przemieścić się Odrobny i zatrzymać ten strzał.
53 min. – Będzie kolejna kara dla gospodarzy. Jedna się skończyła, druga się zacznie.
53 min. – Nejezchleb zza bramki do Dohertego, strzał do raka łapie Odrobny.
52 min. – Gula uderzał z niebieskiej, wybijają krążek nowotarżanie.
51 min. – Nemec wyprowadził Gulę na strzał, chwilę później sam otrzymał świetne podanie od Kapicy. Odrobny się przemieścił.
51 min. - Sędziowie dają karę dla Podhala za wystrzelenie krążka. Chaloupka.
50 min. - Rykoszet po strzale Guli, niewiele nad bramką.
49 min. - Bomba Guzika w pełnym biegu, nad bramką.
48 min. - Svec strącał przed bramką strzał Jaśkiewicza, wcześniej powalczył w tercji gości Bepierszcz.
47 min. - Bomba Saura z niebieskiej po szybkim rozegraniu z bulika. Odrobny zatrzymuje krążek.
47 min. - Gutwald uderzył spod niebieskiej, parkanem broni golkiper Podhala.
46 min. - Strzał Brynkusa ze środka, nie przepuszcza między parkanami Wiedźmin.
45 min. – Kapica próbował się przedrzeć między dwoma zawodnikami Szarotek, ale ten manewr się nie udał.
44 min. – Będzie wykluczenie dla gości. Nejezchleb na ławce kar.
44 min. – Damian Kapica zrobił zamieszanie pod bramką Odrobnego, ruszona bramka, przerwana akcja.
43 min. – Drzewiecki sprytnie poszukał przed bramką Brynkusa, ale blisko byli obrońcy.
42 min. – Bezwiński z ostrego kąta mierzył pod poprzeczkę.
41 min. - Gajor objechał bramkę i podał do Bepierszcza, strzał, ale nie ma gola.
Zaczynamy III tercję.
Koniec II tercji. Strzały 14 do 35. Przerwa.
40 min. – Jeszcze szarża drugiego ataku Podhala, Łyszczarczyk – Neupauer i Pettersson z przytupem na koniec II tercji, ale wynik w tej odsłonie się nie zmieni.
39 min. – Gajor wrzucał na bramkę, próbował to strącać Bartłomiej Wsół, mrozi bramkarz gości.
38 min. – Pettersson objechał tercję, wrzucał ze środka spod niebieskiej, wyłapał to spokojnie Petrasek.
37 min. – Svec rozegrał z Vachovcem i uderzył po szybkim zwodzie. Nie ma gola.
36 min. – Podanie diagonalne do Łyszczarczyka, ale Alan nie opanował.
35 min. – Neupauer sam wjechał do tercji gości, ale osaczony przez zawodników w czarnych koszulkach.
34 min. – Franek dobijał strzał Gutwalda, Wiedźmin stoi na posterunku.
33 min. – Pettersson rozegrał z Sulką, strzał ponad bramką.
32 min. – Szarża Brynkusa pod bramką Podhala, odbija ten strzał Odrobny.
31 min. - Kamiński próbował dograć przed bramkę do Franka, na szczęście dla gospodarzy to podanie nie doszło.
30 min. - Widmar podnosił krążek z backhandu po podaniu Dohertego, dużo teraz się dzieje pod bramką Odrobnego.
29 min. – Neupauer podał sobie ręką odbity od bramkarza krążek po strzale Petterssona, ale nie zdołał uderzyć.
27 min. – Widmar miał wyśmienitą okazję sam przed Odrobnym, ale nie zdołał go pokonać.
26 min. - Gol dla Cracovii. Kapica sam przed bramką był dwa razy i w końcu umieścił krążek odbity od parkana Odrobnego w pustej już bramce. 1:1.
25 min. – Strzał Franka zza obrońcy, odbija się od Odrobnego.
24 min. – Tiala z Gulą dwójkowo rozegrali, ale ten ostatni nie dosięgnął krążka przed bramką gospodarzy.
23 min. – Bepierszcz wychodził lewym skrzydłem sam na sam, obronił parkanem Petrasek.
23 min. – Kolejny rajd Widmara, kończy się na Odrobnym, który mrozi krążek.
22 min. – Pettersson wywalczył krążek w tercji obronnej gości, ale nie było zagrożenia pod bramką.
21 min. – Strzał Jaśkiewicza, poprawka Sveca i Vachovca, ta ostatnia dobitka nad bramką.
Zaczynamy II tercję.
Koniec I tercji. W strzałach 7 do 17. Przerwa.
20 min. - Słowakiewicz zastawił krążek i zagrywał do Worwy, ale nie doszło to podanie.
19 min. - Vachovec strzelał spod bandy, ale pewnie złapał Petrasek i od razu uruchomił swoich zawodników.
18 min. - Sulka wrzucał na bramkę, Łyszczarczyk nie połapał się gdzie jest krążek.
17 min. - Podhale umiejętnie wybija Cracovię z uderzenia.
16 min. - Strzał Kapicy grzęźnie w gąszczu obrońców przed bramką Odrobnego.
15 min. - Alan Łyszczarczyk odpocznie za uderzanie.
15 min. – Nemec przejął krążek przed niebieską w tercji obronnej Podhala i uderzył natychmiast. Zbyt lekko. Krążek w łapaczce Odrobnego.
14 min. – Tiala z półobrotu z ostrego kąta w krótki róg, nie wypuszcza krążka Odrobny.
13 min. – Bomba Neupauera zablokowana przez Dohertego, wcześniej Svec wyjeżdżał przed bramkę, ale nie umieścił krążka w siatce po lodzie.
12 min. – Nemec z lewego skrzydła po podaniu Tiali, w boczną siatkę.
11 min. – Doherty strzelał, krążek zawieruszył się przed bramką Wiedźmina, ale ostatecznie Podhale go wyprowadza. Koniec drugiej kary.
10 min. – Gula ze środka. Broni Odrobny. Wybronili nowotarżanie 5 na 3.
9 min. – Nemec strzelał, przyjął to na nogę Jaśkiewicz.
9 min. – Worwa osłabi swój zespół. Będzie 5 na 3.
8 min. - Sygnalizacja kary dla Mrugały. Teraz goście zagrają w przewadze.
8 min. - Widmar dynamicznie wjechał do tercji Podhala, chwilę później jego dynamika doprowadza do spalonego na niebieskiej.
7 min. - Goście próbują szybko odrobić straty.
6 min. – Damian Kapica przejął bezpański, stracony krążek w tercji obronnej Podhala i zagroził bramce Odrobnego.
5 min. – Svec podawał do Vachovca w kontrze Podhala, ale minimalnie niedokładnie.
4 min. - Gol dla Podhala! Precyzyjnie rozegrany zamek. Neupauer podaje do Łyszczarczyka i ten ze środka pokonuje bramkarza gości.
3 min. - Łyszczarczyk uderzał z lewego bulika.
2 min. - Bartłomiej Wsół zaatakowany bez krążka. Doherty odpocznie 2 minuty.
1 min. - Strzał Sulki po wymianie krążka z Vachovcem.
Zapraszamy na relację na żywo z Nowego Targu. Tauron Podhale podejmuje Comarch Cracovię.
Uwaga! TRWAJĄ JUŻ PRACE NAD NOWĄ ODSŁONĄ PORTALU dlatego Szanownych naszych czytelników prosimy o klikanie w reklamy na Hokej.Net. Nie bądź obojętny, to Cię nic nie kosztuje a nam pomoże! Z góry dziękujemy!

Już jest! Zamów teraz Hokejowy Niezbędnik Kibica na sezon 2020/21! Zapraszamy do zakupy --- > http://www.hokej.net/pl/news,artykul,5,55689,przedsprzedaz-hokejowego-niezbednika-kibica-20202021.html

Tylko u nas gdy zarejestrujesz się z kodem HOKEJNET otrzymasz ofertę powitalną 155 zł zakład bez ryzyka i bonus od drugiego depozytu do 500 złotych. ----- >>>> KLIKNIJ TUTAJ
#50 Paweł Bizub B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#90 Przemysław Odrobny B 1 0.98 48 48 0 0 0 0 97.92 61:01 0 0 0 0.00 0 1 0 0 0 0 0
#77 Robert Mrugała LO 0 0 0 0 0 0 12 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#9 Bartłomiej Neupauer ŚR 0 1 1 0 1 -1 2 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#90 Przemysław Odrobny B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#17 Alexander Pettersson LS 0 1 1 0 1 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1
#25 Adrian Słowakiewicz ŚR 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#53 Robert Kowalówka B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#48 Michael Petrásek B 2 1.97 23 23 0 0 0 0 91.30 61:01 0 0 0 0.00 0 0 0 0 0 1 0
#34 Dawid Musioł LO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#10 Richard Nejezchleb PS 0 0 0 0 0 -1 6 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0