11:32 2 min. Jan Sołtys #18 Atak łokciem
12:54 2 min. Māris Jass #3 Opóźnianie gry
28:05 2 min. Māris Jass #3 Przeszkadzanie
30:45 2 min. Łukasz Nalewajka #20 Spowodowanie upadku przeciwnika
39:29 2 min. Juraj Šimboch #31 Ostrość
44:18 2 min. Jesse Rohtla #11 Atak kijem trzymanym oburącz
44:18 2 min. Patryk Wajda #8 Spowodowanie upadku przeciwnika
56:07 2 min. Miika Franssila #17 Trzymanie przeciwnika
Cały czas TRWAJĄ PRACE NAD NOWĄ ODSŁONĄ PORTALU, który wystartuje w pierwszym kwartale 2021 roku! Szanownych naszych czytelników prosimy o klikanie w reklamy na Hokej.Net. Nie bądź obojętny, to Cię nic nie kosztuje a nam pomoże! Z góry dziękujemy!

60. min - Robert Kalaber wziął czas. Do końca pozostało 55 sekund.
59. min - Soczysty strzał Fraszki wyłapany przez Nechvatala.
59. min - Franssila melduje się na lodzie.
57. min - Okazja dla JKH. Franssila odesłany na ławkę kar.
56. min - Adamus znalazł się w bliźniaczej sytuacji, jednak jej nie wykorzystał.
56. min - GOOOL! 1:2! Jastrzębianie tracą krążek za własną bramką. Kuronen dograł do Rohtli, a ten nie zmarnował doskonałej szansy!
54. min - Kasperlik popędził sam na sam, minimalnie chybił.
53. min - Kuronen! Kolejna zmarnowana szansa fińskiego napastnika.
52. min - Andriej Parfionow zdecydował się wziąć czas.
52. min - Ależ okazja JKH! Simboch wychodzi z opresji.
51. min - Kolejna próba Kruczka, krążek odbija się od bandy za bramką Nechvatala. Fraszko nie poradził sobie z opanowaniem "gumy".
50. min - Strzał Kruczka po lodzie mija słupek.
49. min - Wałęga z ostrego kąta. Zakotłowało się pod bramką.
48. min - Trójkowa akcja GieKSy zaprzepaszczona! Kapitalna interwencja Nechvatala po strzale Kuronena.
47. min - Jass oddał strzał z bulika, broni Simboch.
45. min - GOOOL! 1:1! Jastrzębianie nie zaprzepaścili tej szansy. Po kombinacyjnej akcji do niemalże pustej bramki strzelił Marek Hovorka!
44. min - Znakomita okazja gospodarzy na wyrównanie. W tym samym czasie na ławkę kar odesłani zostali Rohtla i Wajda.
44. min - GOOOL! 0:1! Zieliński przymierzył z nadgarstka spod niebieskiej i ściągnął pajęczynę z rogu bramki Nechvatala!
43. min - Podwójna interwencja Nechvatala. Szczęścia próbowali Adamus i Paszek.
43. min - Bryk z nadgarstka wprost do raka Simbocha. Ten szybko chciał wprowadzić do gry, ale podał wprost na kij Kasperlika. Czeski napastnik nie trafił jednakże w bramkę.
42. min - Obydwie drużyny w pełnym zestawieniu.
41. min - Rozpoczynamy finałową odsłonę.

Koniec II tercji. Strzały: 12-8.
40. min - Obustronne wykluczenie. Kary zostają przyznane Pasiowi i Simbochowi. Karę za bramkarza Katowic odsiaduje Skrodziuk. Gramy 4 na 4.
40. min - Paś wepchnięty na bramkarza. Otrzymał jeszcze "raz" od Simbocha i na lodzie zaiskrzyło.
40. min - Kuronen sam przed bramkarzem w polu bramkowym, Nechvatal nie dał się pokonać.
38. min - Kuronen mógł znaleźć się w dobrej pozycji strzeleckiej. Nie opanował jednak krążka.
38. min - Paś przejął krążek przed samą bramką, ale uderzył zbyt silnie; ponad poprzeczką.
37. min - Niezwykle kąśliwa wrzutka Sevcenki wyłapana przytomnie przez Simbocha.
36. min - Krawczyk upadł przed własną bramką i miał problem z podniesieniem się o własnych siłach. Gwizdek sędziego.
35. min - Krężołek dwukrotnie postraszył Nechvatala strzałami, ale wciąż czekamy na pierwszą bramkę.
33. min - Ponownie nikłe zagrożenie ze strony katowiczan z przewagą zawodnika.
32. min - Pasiut szukał luki przy krótkim słupku, ale Nechvatal był czujny.
31. min - Kolejna okazja GieKSy w przewadze. Sędziowali zadecydowali, że Nalewajka dopuścił się podcięcia rywala.
31. min - Jass wraca do gry. Wałęga sprytnie zagrał do niego ze skrzydła pod samo pole bramkowe, lecz Simboch mrozi go między parkanami.
30. min - Krążek po bloku Hovorki zmierzał groźnie w stronę Nechvatala, ale ten zdołał go wyłapać.
29. min - Kąśliwa wrzutka Wajdy nie znalazła nikogo, kto mógłby przekierować krążek do bramki.
29. min - Maris Jass po raz drugi w tym meczu odesłany na ławkę kar. Tym razem za przeszkadzanie.
28. min - Kasperlik z bliskiej odległości przymierzył minimalnie nad bramką.
27. min - Zaciekła gra po obydwu stronach. Nikt nie odpuszcza walki o krążek.
25. min - Mularczyk sprytnie chciał, zmieścić krążek miedzy nogami Nechvatala, ale ten w ostatniej chwili zdążył złączyć parkany.
25. min - Phillips chciał uderzyć z pierwszego krążka, ale nieczysto trafił w gumę.
23. min - Krężołek z nadgarstka, broni Nechvatal.
22. min - Michalski o włos od szczęścia. Do otwarcia wyniku zabrakło mu naprawdę niewiele.
21. min - Przed nami druga tercja. Liczymy na więcej emocji niż w pierwszych dwudziestu minutach gry.

Koniec I tercji. Strzały 9-13.
20. min - Kasperlik miał jeszcze okazję na indywidualny zryw, ale stracił krążek w okolicach linii niebieskiej przed tercją ofensywną rywala.
19. min - Skrodziuk trafiony kijem w twarz. Sędziowie nie podjęli natychmiastowej reakcji, a teraz naradzają się, czy przyznać wykluczenie.
18. min - Mocny strzał Sevcenki wyłapany przez Simbocha.
18. min - Wanat z nieukrywanym bólem zjeżdża do swojego boksu.
17. min - Michalski otrzymał krążek tuż pod samą bramką, strzał z bliskiej odległości zostaje zablokowany w ostatniej chwili.
15. min - Jass wraca na lód. Katowiczanie nie zaprezentowali zbyt wiele polotu w tej przewadze.
14. min - Sołtys już na lodzie.
14. min - Hovorka odzyskał krążek i ofiarnie go wybił.
13. min - Jass wrzucił głęboko krążek za bramkę, a ten grzęźnie w siatce okalającej bandy. Dwie minuty kary za opóźnianie gry. Katowiczanie przez 38 sekund grają 5 na 3.
12. min - Michalski z dystansu przetestował czujność Nechvatala.
12. min - Sołtys ostro potraktował Zielińskiego i odpocznie 2 minuty na ławce kar.
12. min - Kuronen w dobrej sytuacji nie znalazł sposobu na Nechvatala.
11. min - Hovorka dwukrotnie potężnie huknął z klepy. Pierwszy strzał wywołał sporo zamieszania, drugi natomiast nieznacznie minął bramkę.
10. min - Pelaczyk "uruchomiony" na skrzydle dobrym podaniem, próbował strzału po lodzie, ale czujny Simboch.
9. min - Mularczyk próbował indywidualnie, w ostatniej chwili zostaje powstrzymany przez Górnego.
7. min - Kontra GieKSy. Krężołek nieczysto trafił w krążek, a Nechvatal odprowadził go tylko wzrokiem.
5. min - Rohtla przedarł się po skrzydle, ale Nechvatal nie dał się zabrać na jego zwód, dobitka Kuronena także nieskuteczna. W odpowiedzi mocny strzał Pasia.
4. min - JKH starał się zagrozić Katowicom wrzutką wzdłuż bramki, ale krążek zostaje zamrożony przez bramkarza.
2. min - Rac stracił krążek na rzecz Rohtli, a ten wypalił wprost w Nechvatala.
1. min - Rozpoczynamy ostatni mecz ligowy na Jastorze w tym roku!

Tylko u nas gdy zarejestrujesz się z kodem HOKEJNET otrzymasz ofertę powitalną 155 zł zakład bez ryzyka i bonus od drugiego depozytu do 500 złotych. ----- >>>> KLIKNIJ TUTAJ