3:5 Daniił Oriechin #91 ( Victor Bartley #64, Teddy Da Costa #77 ) +/-
07:40 2 min. Klemen Pretnar #7 Wysoko uniesiony kij
14:28 2 min. Taylor Doherty #4 Przeszkadzanie
17:11 4 min. Damian Kapica #95 Ostrość
17:11 4 min. Miroslav Zaťko #6 Ostrość
17:11 10 min. Miroslav Zaťko #6 Kara za niesportowe zachowanie 10min
56:21 2 min. Richard Nejezchleb #10 Wysoko uniesiony kij
60. min - GOOOL! 3:5! Oriechin zmniejsza straty
60. min - Sędziowie sprawdzają czy gol został zdobyty w prawidłowy sposób.
58. min - GOOOL! 2:5! Murphy trafia do pustej bramki
57. min - Kara dla Nejezchleba za atak wysoko uniesionym kijem.
55. min - Tradycyjnie strona płata nam figla. Wynik bez zmian.
51. min - GOOOL! 2:4! Nejezchleb szybko odpowiada. To może być kluczowy moment meczu.
51. min - GOOOL! 2:3! Trandin do nadjeżdżającego Patryka Noworyty i mamy kontaktowego gola dla Unii!
51. min - Sherbatov dostał krążek w okolicach slotu! Chciał uderzyć z pierwszego krążka, ale nieczysto trafił w gumę. Golkiper "Pasów" złapał gumę do raka.
50. min - Teraz szczęście uśmiechnęło się do Unii. Krążek tańczył w polu bramkowym.
49. min - Ożywili się oświęcimianie.
48. min - Była szansa na kontaktowego gola. Robert Kowalówka ratuje swój zespół.
48. min - GOOOL! 1:3! Da Costa popisał się pięknym balansem i wypalił z nadgarstka. Guma odbiła się od poprzeczki i wpadła do siatki.
47. min - Murphy! Uderzył, mając przed sobą obrońcę, wypalił. Broni Saunders.
45. min - Cracovia jakby delikatnie wycofana. Ale nie ma co się dziwić. Wysoko prowadzi i może kontrolować przebieg spotkania.
44. min - Dobra zmiana w wykonaniu Bartleya. Atak ciałem, przechwyt, podłączenie się do akcji ofensywnej.
43. min - Pretnar! Znów poczarował, ale nie było z tego kąśliwego strzału.
42. min - Unia szuka gola, nastawiona znacznie ofensywnej.
41. min - Zaczynamy ostatnią odsłonę.

39. min - Pretnar jeszcze raz! Broni Kowalówka.
38. min - Teraz ładna sztuczka Pretnara. Nawinął rywala, wypalił nadgarstka, ale bez efektu bramkowego.
37. min - Chwila przerwy w grze. Otworzyły się drzwiczki. Bandy trzeszczą.
35. min - GOOOL! 0:3! Składna akcja Cracovii i oglądamy trzeciego gola. Murphy idealnie dograł do Jeżka, a ten złapał Saundersa na przemieszczeniu
33. min - Próba Nejezchleba! Saunders łapie gumę do raka.
32. min - Cracovia próbuje iść za ciosem.
31. min - GOOOL! 0:2! Franek znalazł się w odpowiednim miejscu i dobił z najbliższej odległości uderzenie swojego kolegi
30. min - Bardzo dobra interwencja obronna Miłosza Noworyty. Skasował dobrze zapowiadającą się kontrę Cracovii.
29. min - Brynkus do Widmara, ale uderzenie tego drugiego zablokowane.
28. min - Niedokładnie dogranie do Da Costy i uwolnienie.
27. min - Wydaje się, że oświęcimianie muszą zagrać odważniej w ofensywie.
25. min - Wrzutka Bartleya, przekierowanie Przygodzkiego. Kowalówka dobrze strzeże swojego posterunku.
24. min - Welsh sprytnym zagraniem chciał wjechać do tercji, ale sędziowie dopatrzyli się spalonego.
23. min - Zderzenie Jeżka i Przygodzkiego. Tym razem obeszło się bez kar.
22. min - Murphy do Franka! Ten nie zdołał pokonać Saundersa. Okazja była bardzo dobra.
21. min - Szybka akcja Unii, ale Kowalówka nie dał się pokonać.

19. min - Wrzutka Glenna! Broni Kowalówka.
18. min - Przepychanka pod bramką Saundersa. Zatko z Kapicą wymienili argumenty. Będą kary.
17. min - Doherty opuścił boks.
16. min - Bardzo niedokładnie grają oświęcimianie. Proste straty krążka.
15. min - Fatalnie rozpoczęli tę przewagę biało-niebiescy. Krakowianie łatwo wybijają gumę.
15. min - Kara dla Cracovii. Doherty melduje się na przymusowej odsiadce.
15. min - Zatko! Próbował zmieścić gumę między parkanami Kowalówki. Znów świetnie broni golkiper gości.
14. min - Trandin zza bramki do Garszyna! Ten przymierzył i sam jestem ciekawy, w jaki sposób bramkarz Cracovii obronił ten strzał.
14. min - Piękne zachowanie fair-play Bretta McKenziego. Sędziowie nałożyli na Cracovię karę dwóch minut za wystrzelenie krążka. Kanadyjczyk przyznał się, że musnął krążek.
14. min - Kalan! Miał dobrą okazję, ale fantastyczną interwencją popisał się Robert Kowalówka. Efektownie złapał krążek do raka.
12. min - Cracovia jak na razie jest zespołem lepszym.
11. min - Teraz podanie Sherbatova do Oriechina kijem przerwał Robert Kowalówka.
11. min - GOOOL! 0:1! Csamango dostał dobre podanie od Widmara i huknął z bulika. Saunders był bez szans.
10. min - Oriechin po dobrym dograniu Da Costy nie trafił do siatki.
10. min - Pretnar jest już na lodzie. Gramy więc w pełnych składach.
10. min - Cracovia nieźle rozgrywa przewagę.
9. min - Unia ofiarnie się broni.
9. min - Saur z nadgarstka! Słupek ratuje Saundersa.
8. min - Kara dla Pretnara. Cracovia zagra w przewadze!
6. min - Niezłe tempo tego meczu. Akcje przenoszą się spod jednej bramki pod drugą.
5. min - Ładna trójkowa akcja pierwszego ataku Unii. McKenzie po lodzie! Nie ma gola.
4. min - Da Costa! Słupek ratuje R. Kowalówkę.
4. min - Twarda walka z obu stron.
3. min - Czwarta para obrony Unii wygląda zacnie. Bartley - Pretnar.
3. min -
2. min - Dudasz! Zabrzęczała tylko poprzeczka bramki gospodarzy.
1. min - Rozpoczynamy starcie pomiędzy Unią Oświęcim i Comarch Cracovią. W bramkach odpowiednio Clarke Saunders i Robert Kowalówka.
#9 Gregor Koblar PS 0 0 0 0 0 -3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#12 Sebastian Kowalówka LS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#6 Miroslav Zaťko PO 0 0 0 0 0 1 14 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#53 Robert Kowalówka B 3 3.00 25 25 0 0 0 0 88.00 60:00 0 0 0 0.00 1 0 0 0 0 0 0
#48 Michael Petrásek B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0