01:55 2 min. Māris Jass #3 Spowodowanie upadku przeciwnika
04:39 4 min. Māris Jass #3 Wysoko uniesiony kij
05:33 2 min. Richard Nejezchleb #10 Zahaczenie
12:01 2 min. Luke Ferrara #82 Spowodowanie upadku przeciwnika
20:31 2 min. Kamil Górny #17 Trzymanie przeciwnika
24:15 2 min. Ēriks Ševčenko #6 Zahaczenie
25:43 2 min. Kara tech. dla drużyny Nadmierna liczba graczy na lodzie
37:25 2 min. Kara tech. dla drużyny Nadmierna liczba graczy na lodzie
47:24 2 min. Dominik Paś #14 Zahaczenie
61:18 2 min. David Goodwin #64 Zahaczenie
63. min - GOOOL! 2:1! Hovorka huknął z pierwszego krążka, zapewniając JKH 2 punkty!
63. min - Phillips popełnił błąd pod niebieską, a Nejezchleb wybił krążek.
62. min - Goodwin odesłany na ławkę kar.
61. min - Nejezchleb nie opanował krążka, na czym skorzystał Hovorka wprowadzając go do tercji ofensywnej. Niecelnie jednak podał, niwecząc szansę.
61. min - Nemec ponad poprzeczką.

Koniec III tercji. Strzały: 8-6.
60. min - Równo z syreną Roman Rac rozpaczliwie przymierzył z nadgarstka. Kowalówka ekspediuje krążek poza pole gry. Czeka nas dogrywka.
59. min - Maris Jass fatalnie uderzył o bandę, przerwana gra.
57. min - GOOOL! 1:1! Ferrara znakomicie obsłużył Nejezchleba, a ten huknął nie do obrony!
56. min - Tiala mógł zaskoczyć bramkarza, obracając się z krążkiem przed bramką, jego strzał był jednak niecelny.
53. min - Gula nieczysto trafił w krążek, na czym skorzystał Hovorka, który popędził sam na sam z Kowalówką. Krakowski bramkarz zdołał w porę złączyć parkany.
52. min - Goodwin szukał szczęścia strzałem z nadgarstka; nieskutecznie. Złość na twarzy Amerykanina.
52. min - Klimicek uratował się w ostatniej chwili po błędzie popełnionym na niebieskiej. Z boksu gości słychać protesty, domagające się odgwizdania faulu.
51. min - Kowalówka odbija uderzenie Łukasza Nalewajki kijem, a krążek wypada poza bandy.
49. min - Tiala z ostrego kąta chciał zaskoczyć Nechvatala, ten jednak zachował czujność.
48. min - Dominik Paś powstrzymując kontrę dopuścił się faulu.
48. min - Groźna akcja drugiej formacji jastrzębian. Nie ma jednak bramki.
47. min - Robert Kalaber wziął czas dla swojej drużyny. Nie da się ukryć, że Cracovia zdominowała w ostatnich minutach ekipę gospodarzy.
47. min - Tiala z bliska nie zdołał zapewnić wyrówania.
44. min - Tomas Franek opieczętował słupek!
44. min - Hovorka otrzymał dobre zagranie od Phillipsa, ale chybił.
43. min - Nemec z bliskiej odległości nie znalazł sposobu na Nechvatala. Chwilę później bramkarz gospodarzy musiał wspiąć się na wyżyny umiejętności, by obronić strzał Jezka.
41. min - Finałowa odsłona spotkania rozpoczęta.

Koniec II tercji. Strzały: 8-12.
40. min - Jastrzębianie grają już w piątkę.
39. min - Gula z niebieskiej, Nechvatal odbija przed siebie, zażegnując niebezpieczeństwo.
39. min - Murphy o krok od wpisania się na listę strzelców. Nechvatal błysnął refleksem.
38. min - Pomyłka gospodarzy, którzy dali się przyłapać z nadmierną liczbą zawodników. Na ławkę kar odesłany Horzelski.
37. min - GOOOL! 1:0! Tym razem się jednak nie pomylił! Kamil Wróbel uderzył tuż nad rakiem Kowalówki, otwierając wynik spotkania!
37. min - Wróbel otrzymał świetne podanie przed bramkę, ale niecelnie przymierzył!
35. min - Jarosz przedarł się przez defensywę Cracovii, zabrakło mu jednak miejsca do oddania skutecznego strzału.
35. min - Nechvatal intuicyjnie broni uderzenie Gutwalda.
34. min - Koronkowa akcja pierwszej formacji JKH! Kasperlik obija jedynie słupek.
32. min - Ferrara oko w oko z golkiperem! Górą bramkarz JKH.
32. min - Nemec po lodzie, Nechvatal natychmiast wznawia grę.
29. min - Franek! Krążek szybuje wysoko nad poprzeczką i opuszcza pole gry.
28. min - Cracovia w komplecie na lodzie.
27. min - Jastrzębie przez blisko półtorej minuty w liczebnej przewadze.
27. min - Nejezchleb w ostatniej chwili powstrzymany przez jastrzebian. W odpowiedzi ruszył Kamil Wróbel, ale jego kontra została rozbita na niebieskiej.
26. min - Błąd Cracovii, sędziowie sygnalizują sześciu zawodników na lodzie. Na ławkę kar desygnowany Franek.
26. min - Hovorka sprytnie chciał złapać Kowalówkę na przemieszczeniu, ale krążek nieznacznie minął bramkę.
25. min - Groźne starcie Jassa z Dudasem za bramką Nechvatala. Bez gwizdka sędziego.
25. min - Kolejny power-play "Pasów". Tym razem na ławce kar Sevcenko.
24. min - Górny odebrał krążek Kapicy, pognał na bramkę, ale jego strzał przeleciał nad poprzeczką.
23. min - Przewaga Cracovii wygasła.
23. min - Przyjezdni mają problem z założeniem zamka.
22. min - Dudas przed szansą, broni Nechvatal.
21. min - Szybko sprokurowany faul gospodarzy. Górny melduje się na ławce kar.
21. min - I ruszyli! Przed nami druga tercja.

17. min - Obydwie strony podkręciły tempo w samej końcówce. Brakuje jednak groźnych strzałów.
15. min - Krążek po potężnym strzale Dohertyego zakończył swój lot na kostce Radosława Nalewajki. Napastnik gospodarzy z grymasem zjechał do swojego boksu
15. min - Mocne uderzenie Gutwalda wyłapane przez Nechvatala.
15. min - Ferrara wrócił do gry.
14. min - Gospodarze zakładają zamek. Strzał Pasia wywołał sporo zamieszania.
14. min - Krakowianie odzyskują krążek i kradną cenne sekundy.
13. min - Przerwa w grze. Bryk zderzył się z bramką i trącił Roberta Kowalówkę. Wznowienie w tercji neutralnej.
13. min - Sołtys podcięty przez Ferrarę. Dobra okazja dla jastrzębian.
12. min - Kostek po lodzie; Kowalówka odbija parkanem.
11. min - Groźne podanie Sawickiego nie dotarło do Raca.
10. min - Wrzutka Horzelskiego zbyt słaba, by zaskoczyć Kowalówkę.
9. min - Jass powrócił już na lód.
9. min - Hovorka mógł zerwać się obronie, ale nie opanował krążka.
8. min - Nejezchleb na lodzie. "Pasy" jeszcze przez minutę w przewadze.
7. min - Horzelski pociągnął z nadgarstka. Pewnie broni Kowalówka.
6. min - Siły na lodzie wyrównują się na dwie minuty. Nejezchleb zahaczał rywala.
5. min - Kolejne wykluczenie dla jastrzębian. Jass ponownie dopuścił się faulu na Murphym, a sędziowie przyznali mu podwójną karę. Chwilę wcześniej Nechvatal wyszedł z opresji efektownym szpagatem.
4. min - Gospodarze w pełnym zestawieniu.
4. min - Pod bramką JKH zaiskrzyło pomiędzy Górnym a Dohertym. Defensorzy mieli sobie coś do wyjaśnienia.
2. min - Jass sfaulował Murphyego i został odesłany na ławkę kar.
2. min - Mocny strzał Dohertyego sparowany przez Nechvatala, z bliska krążek chciał wepchnąć Welsh, ale bez efektu.
1. min - Kowalówka bliski błędu na samym początku. Dwukrotnie bardzo niepewnie interweniował, ale ostatecznie zagrożenie zostało oddalone.
1. min - Pierwsze w tym roku spotkanie na Jastorze rozpoczęte. "Pasy" lepsze na buliku.
#15 Kamil Wróbel LS 1 0 0 0 1 1 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#53 Robert Kowalówka B 2 1.91 25 25 0 0 0 0 92.00 62:46 0 0 0 0.00 0 0 0 0 0 1 0
#48 Michael Petrásek B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0