3:1 Ryan Glenn #47 ( Luka Kalan #93 ) +/-
12:44 2 min. Luka Kalan #93 Przeszkadzanie
18:16 5 min. Victor Bartley #64 Atak w okolice głowy lub szyi
18:16 20 min. Victor Bartley #64 Kara za niesportowe zachowanie 10min
19:48 2 min. Martin Przygodzki #11 Trzymanie przeciwnika
28:34 2 min. Miroslav Zaťko #6 Ostrość
34:01 2 min. Bartosz Liśkiewicz #14 Zahaczenie
59. min - GOOOOL! 3:1! Glenn uderzył z 40 metrów i trafił do siatki
59. min - 110 sekund do końca, Stoczniowiec bez bramkarza.
58. min - Czas dla drużyny gości.
58. min - Zając z bulika! Broni Saunders.
58. min - Teraz szansa Trandina. Rosjanin uderzył nieskutecznie.
57. min - Sherbatov! Uderzył z lewego bulika, ale Kieler na posterunku.
55. min - Nie ma co ukrywać - nie jest to porywając widowisko.
54. min - Zając! Dopadł do odbitego krążka, złożył się do strzału, ale Saunders był na posterunku.
53. min - Pretnar huknął z niebieskiej! Kieler broni. Poprawka Zatki! Nie ma gola.
52. min - Glenn popisał się ładnym bodiczkiem Zatrzeszczała banda.
51. min - Sherbatov wjechał do tercji. Balansem ciała minął rywali, ale uderzył niecelnie.
50. min - Garszyn mknął lewym skrzydłem, ale dobrze zablokował go Lehmann.
49. min - Oświęcimianie starają się grać spokojnie w obronie i utrzymywać się przy krążku. To dla nich priorytet
47. min - Rajd Ryana Glenna. Szukał miejsca w krótkim rogu gdańskiej bramki. Niecelny strzał.
45. min - Saunders spokojnie rozegrał krążek. Kanadyjczyk w tej tercji nieco marzł.
44. min - Nie klei się dzisiaj gra oświęcimianom. Nie oddają zbyt wielu kąśliwych strzałów. Bez nich nie ma bramek.
42. min - Pretnar dalekim podaniem chciał uruchomić Kowalówkę. Gdański defensor w porę przeciął krążek.
41. min - Sherbatov zaatakował ciałem wyższego Walę.
41. min - Zaczynamy ostatnią odsłonę.

40. min - Równo z syreną strzał oddał Da Costa. Kieler odbił gumę.
40. min - 2,4 sekundy przed końcem bulik w gdańskiej tercji. Trener Kevin Constantine chciał ściągnąć bramkarza, ale uczynił to - zdaniem sędziów - zbyt późno.
39. min - Kolejny raz groźna wrzutka. Przygodzki popracował na bramkarzu, próbował sprytnie dobić. Kieler był na posterunku.
39. min - Pretnar wrzucił gumę z niebieskiej. Gumę zbił Krzemień! Nie ma gola!
37. min - Gramy w pełnych składach.
36. min - Zatko! Poprzeczka ratuje gości.
35. min - Kalan! Broni Kieler.
35. min - Kara dla gdańszczan. Liśkiewicz wędruje na ławkę kar.
34. min - Noworyta do Sherbatova! Nie ma gola. Izraelczyk miał dobrą okazję.
32. min - Mieliśmy drobne problemy techniczne. Wracamy! Wynik bez zmian.
31. min - Unia w pełnym składzie.
31. min - Pesta! Broni Saunders
30. min - Dobrze bronią się oświęcimianie.
29. min - Kara dla Zatki.
28. min - Glenn z niebieskiej! Broni golkiper gości.
27. min - Ładna akcja Przygodzkiego. Nie zmieścił gumy między parkanami Kielera.
26. min - Unia chce iść za ciosem.
25. min - GOOOL! 2:1! Brett McKenzie w sytuacji sam na sam pokonał Kielera. Unia na prowadzeniu
25. min - GOOOL! 1:1! Da Costa ładnie przymierzył z bulika i gdański golkiper nie zdołał w porę zareagować
24. min - Sherbatov do Oriechina! Rosjanin skiksował!
24. min - Malicki, który odsiadywał wykluczenie Bartleya, jest już na lodzie.
23. min - Koblar przejął krążek i wybił go do gdańskiej tercji.
22. min - Przygodzki jest już na lodzie.
22. min - Teraz szczęścia próbował Maciej Rompkowski. Znów dobrze oświęcimski bramkarz.
21. min - Uderzył ponownie Mateusz Rompkowski! Broni Saunders.
21. min - Zaczynamy drugą osłonę. Unia przez 108 sekund zagra jeszcze w trójkę.

20. min - Dwie minuty karne dla Przygodzkiego. Unia przez dwie minuty zagra w trójkę przeciwko piątce gdańszczan.
20. min - Na razie udało się dwukrotnie wystrzelić krążek z własnej tercji.
19. min - Unia przez pięć minut będzie musiała się bronić w czwórkę.
19. min - Kara meczu dla Bartleya. Mocno ucierpiał Michał Rybak, broczy krwią.
19. min - Po uderzeniu Bartleya... Kieler znalazł się w bramce. Gra przerwana.
18. min - Gospodarze ruszyli do ataku. Są odważniejsi.
17. min - Kolejny raz dobra interwencja golkipera gdańszczan. Uderzał Garszyn.
16. min - Koblar oddał strzał, ale Kieler był bardzo dobrze ustawiony.
15. min - GOOOL! 0:1! Gdańszczanie cztery sekundy po zakończeniu kary Kalana obejmują prowadzenie. Precyzyjne uderzenie Mateusza Rompkowskiego ląduje w bramce
14. min - Przygodzki z Krzemieniem ładnie popracowali w destrukcji. Krążek wybity, zagrożenie oddalone.
13. min - Wrzutka Mateusza Rompkowskiego i kocioł pod oświęcimską bramką. Saunders zdołał nakryć gumę rakiem.
13. min - Teraz słoweński środkowy odpocznie przez dwie minuty.
13. min - Kalan w trudnej pozycji oddał strzał. Kieler zdołał złączyć parkany.
12. min - Kontra gdańszczan. Michał Rybak uderzył z bulika, spokojnie interweniuje marznący od dłuższego czasu Saunders.
12. min - Uderzenie Miłosza Noworyty! Krążek wędruje poza taflę.
11. min - Gdańszczanie wybronili osłabienie.
10. min - Da Costa z bulika! Broni Kieler.
10. min - Bartley! Potężnie spod niebieskiej. Ofiarna interwencja jednego z gdańskich napastników.
10. min - McKenzie! Dobrze przymierzył.
9. min - Koronkowo rozegrana kontra przez Unię. Sęk w tym, że Trandin po podaniu Oriechina nie trafił w krążek!
9. min - Glenn trafiony krążkiem w głowę. Kanadyjczykowi nic się nie stało.
9. min - Kara dla Stoczniowca. Do boksu kar udaje się Lehmann.
8. min - Pokrzykuje z boksu Kevin Constantine. Jego uwagi dotyczą intensywności w tercji ataku.
8. min - Pretnar odważnie wjechał do tercji! Będąc przed 0Kielerem odegrał do Oriechina! Rosjanin miał genialną okazję! Nie ma gola!
7. min - Kowalówka wzdłuż bramki do Malickiego! Napastnik Unii był dobrze blokowany.
6. min - Teraz przymierzył Luża.
6. min - Za dużo podań wymieniają gospodarze. Brakuje strzałów.
5. min - Przechwyt Sherbatova! Izraelczyk zamiast oddać strzał szukał jeszcze podania do Przygodzkiego. Niepotrzebnie.
4. min - Teraz McKenzie do Brulego! Strzał w ostatniej chwili zablokowany.
3. min - Na razie oba zespoły nie oddały kąśliwego strzału.
2. min - Oba zespoły wchodzą na obroty, brakuje jeszcze dokładności.
1. min - Zaczynamy. W bramkach Saunders i Kieler.

Cały czas TRWAJĄ PRACE NAD NOWĄ ODSŁONĄ PORTALU, który wystartuje w pierwszym kwartale 2021 roku! Szanownych naszych czytelników prosimy o klikanie w reklamy na Hokej.Net. Nie bądź obojętny, to Cię nic nie kosztuje a nam pomoże! Z góry dziękujemy!

#9 Gregor Koblar PS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#12 Sebastian Kowalówka LS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#11 Wiktor Soliński B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#22 Dzmitryj Bandarenka PS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#5 Daniel Drąg ŚR 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#3 Oskar Lehmann LO 0 0 0 0 0 -2 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#9 Gilbert Leśniak PO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#14 Bartosz Liśkiewicz LO 0 0 0 0 0 -2 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#15 Szymon Łabinowicz LS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0