03:21 2 min. Taylor Doherty #4 Spowodowanie upadku przeciwnika
10:15 2 min. Filip Pesta #93 Spowodowanie upadku przeciwnika
23:59 2 min. Mateusz Strużyk #40 Trzymanie przeciwnika
26:15 2 min. Filip Drzewiecki #84 Natarcie
34:43 2 min. Maciej Rybak #24 Zahaczenie
38:40 2 min. Bartosz Wołoszyk #19 Zahaczenie
44:17 2 min. Filip Pesta #93 Atak kijem trzymanym oburącz
49:03 2 min. Kara tech. dla drużyny Nadmierna liczba graczy na lodzie
56:42 2 min. Kacper Niedźwiecki #17 Spowodowanie upadku przeciwnika
60. min - Koniec meczu. Stoczniowiec przegrywa z Cracovią 0:5.
59. min - GOOOL! Krakowianie wykorzystują przewagę jednego zawodnika.
58. min - Mocny napór drużyny z Krakowa i Kieler musi wielokrotnie interweniować.
57. min - Kara dla drużyny Stoczniowca. Na ławce kar ląduje Kacper Niedźwiecki.
56. min - Cracovia cały czas mocno atakuje gospodarzy. Bez radna obrona Stoczni Gdańskiej.
55. min - Strzał na bramkę Gdańszczan. Kieler pewnie łapie do raka.
53. min - Drzewiecki sam na sam, ale pewna interwencja Kielera.
50. min - GOOOL! Kolejna bramka dla Cracovii.
50. min - Gospodarze zdecydowanie przygaśli bo straconych bramkach.
48. min - Goście nabrali wiatru w żagle i często goszczą w tercji rywali.
46. min - GOOOL!! Krakowianie rozpędzają siłę ofensywną i mamy już 0:3.
45. min - GOOOL! Petarda z bulika i mamy 0:2!
45. min - Kara dla zawodnika ze Stoczni i będziemy mieli 5 na 4
43. min - Wrzucenie spod niebieskiej na bramkę gospodarze i nie pewna interwencja Michała Kielera.
42. min - Wstrzelenie za bramkę Kielera i mamy uwolnienie.
41. min - Rozpoczynamy trzecią tercję tego starcia.

Koniec 2 tercji.
40. min - Cracovia w przewadze, ale Stoczniowiec dobrze się broni i mamy koniec drugiej tercji.
39. min - Przez ostatnią minutę tej tercji gospodarze będą bronić się w 4 zawodników.
39. min - Stoczniowiec stara się budować akcje ofensywne, lecz Cracovia im na to nie pozwala.
38. min - Gdańszczanie wybronili to osłabienie.
37. min - Soczysty strzał spod niebieskiej, ale pewna interwencja bramkarza gospodarzy.
36. min - Zamieszanie pod bramką Kielera. Nie ma bramki.
35. min - Kolejna przepychanka pod bramką Stoczni, ale bez wykluczeń z obu stron.
34. min - Mocny strzał gospodarzy i niepewna interwencja bramkarza Comarch Cracovii.
33. min - Stocznia z akcją ofensywną, ale spalony na linii niebieskiej.
32. min - Petarda z bulika, ale nie celnie gracz Cracovii.
31. min - Gdańszczanie próbują zagrozić bramce gości ale nic z tego nie wynika.
30. min - Mocny strzał z bulika, ale pewna interwencja Kowalówki.
28. min - Stoczniowiec w zamku w tercji Cracovii, ale nie celne zagranie na niebieską i krążek opuszcza tercję gości.
27. min - Krakowianie będą musieli wybronić się w osłabieniu, ponieważ na ławce kar ląduje Filip Drzewiecki.
27. min - Obie drużyny grają w pełnym składzie.
26. min - Strzał z niebieskiej, pewnie broni ten strzał Kieler.
25. min - Przepychanka pod bramką Kielera i mamy obustronne wykluczenie.
24. min - Murphy zza bramki przed bramkę, ale żaden zawodnik Cracovii nie zdołał uderzyć krążka w stronę Kielera.
23. min - Kowalówka szczęśliwie interweniuje po uderzeniu gracza Stoczniowca.
21. min - Zaczynamy 2 tercję tego spotkania pomiędzy GKH Stoczniowiec Gdańsk vs Comarch Cracovia.

Koniec 1 tercji
20. min - Gracze Stoczniowca wychodzą z kontrą 3 na 2 ale obrońcy Cracovii "wyczyścili" akcję Stoczni.
18. min - Mocne uderzenie z linii niebieskiej gracza drużyny ze stolicy małopolski, ale Kieler odbija krążek.
17. min - Wołoszyk próbuje wyjść z kontrą, ale nic z tego.
16. min - Ferrara strzela na bramkę, tam jeszcze Welsh próbuje dobić ale nieskutecznie.
14. min - Krakowianie wygrywają wznowienie pod własną bramką, próbują wyjść z atakiem ale obrona Stoczniowca jest na swoim miejscu.
13. min - Gospodarze pod naporem drużyny spod Wawelu, ale udaje się Gdańszczanom przejąć krążek. Wystrzeliwują krążek do wychodzącego z ławki kar Pesty, lecz nie udaje mu się przejąć krążka.
11. min - Grad strzałów na bramke Kielera ale pewnie broni bramkarz Gospodarzy.
10. min - Bandarenka próbuje indywidualnie, ale obrona Cracovii na miejscu.
9. min - Cracovia zakłada zamek, ale gracze Gdańska wybijają krążek i mamy uwolnienie.
8. min - Kamiński uderza spod niebieskiej, ale pewnie do raka łapie krążek bramkarz Stoczni.
7. min - Nejezchleb wrzuca krążek na bramkę Kielera, próbował jeszcze Welsh ale Kieler mrozi krążek.
5. min - Kontra zespołu z Krakowa ale zdążył wrócić gracz Stoczni Gdańskiej i nie ma bramki.
4. min - Doherty fauluje gracza Stoczniowca i mamy pierwsze wykluczenie w tym spotkaniu.
3. min - Wołoszyk z kontrą ale dobrze obrońcy Cracovii.
1. min - GOOOL! Murphy otwiera worek z bramkami w Gdańsku.
1. min - Zaczynamy spotkanie w Gdańsku!

Cały czas TRWAJĄ PRACE NAD NOWĄ ODSŁONĄ PORTALU, który wystartuje w pierwszym kwartale 2021 roku! Szanownych naszych czytelników prosimy o klikanie w reklamy na Hokej.Net. Nie bądź obojętny, to Cię nic nie kosztuje a nam pomoże! Z góry dziękujemy!

#11 Wiktor Soliński B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#22 Dzmitryj Bandarenka PS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#5 Daniel Drąg LS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#28 Stanisław Drozd-Niekurzak ŚR 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#3 Oskar Lehmann PO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#9 Gilbert Leśniak PO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#14 Bartosz Liśkiewicz LO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#21 Krystian Mocarski ŚR 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#17 Kacper Niedźwiecki LO 0 0 0 0 0 -1 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#93 Filip Pesta ŚR 0 0 0 0 0 -1 4 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#27 Maciej Rompkowski PO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#97 Mateusz Rompkowski LO 0 0 0 0 0 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#33 Arciom Żurauski PO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#53 Robert Kowalówka B 0 0.00 22 22 0 0 0 0 100.00 60:00 1 0 0 0.00 1 0 0 0 0 0 0
#23 Jacek Szczepanik B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0