03:58 2 min. Michal Vachovec #69 Spóźniony atak ciałem
03:58 2 min. Teddy Da Costa #77 Atak kijem trzymanym oburącz
13:56 2 min. Klemen Pretnar #7 Trzymanie przeciwnika
16:22 2 min. Petr Chaloupka #24 Przeszkadzanie
16:38 2 min. Mateusz Bepierszcz #11 Opóźnianie gry
19:11 2 min. Luka Kalan #93 Spowodowanie upadku przeciwnika
23:55 2 min. Miroslav Zaťko #6 Atak kijem trzymanym oburącz
31:39 2 min. Kasper Bryniczka #13 Wysoko uniesiony kij
51:35 2 min. Karel Kubát #93 Atak kijem trzymanym oburącz
63:11 10 min. Karel Kubát #93 Kara za niesportowe zachowanie 10min
63:11 20 min. Karel Kubát #93 Kara meczu za niesportowe zachowanie
Koniec meczu. Podhale wygrywa w karnych. Dziękujemy za uwagę.
65 min. - Hiltunen sam na sam, nawinął na backhand, ale nie strzelił. Koniec dogrywki, będą karne.
65 min. – Chaloupka wychodził sam na bramkarza, uderzył, ale w niego.
64 min. – Da Costa indywidualnie, kontra Podhala Petterson podawał, przejęli goście.
64 min. – Kubat i Svec na linii niebieskiej, spalony, Kubat odesłany do szatni za krytykę sędziego. Szkoda.
63 min. – Bepierszcz sam mijał zawodników gości, niewiele zabrakło do szczęścia.
62 min. – Hiltunen wjechał do tercji i huknął z nadgarstka, z trudem łapaczką Saunders.
62 min. – Dobry rolling do Petterssona, ale lód nie jest wyczyszczony i zwolnił krążek.
61 min. - McKenzie do Glenna przed bramkę. Nie wpadło.
61 min. - Świewtne podanie do Sveca od Vachovca, nie opanował.

60 min. - Bomba Pretnara równo z syreną. Nie ma goli w regulaminowym czasie gry. Dogrywka.
59 min. – Zamieszanie tym razem pod bramką Unii. Bliski szczęścia Petersson.
58 min. – Podhale wychodzi z kontrą, Bepierszcz z lewego skrzydła, po kiju obrońcy krążek nad pleksą.
58 min. – Znowu kocioł pod bramką Podhala, spalony w polu bramkowym odgwizdany.
57 min. – Pretnar z prawego skrzydła strzelał, groźnie pod bramką gospodarzy.
57 min. – Luza z Glennem, wrzutka tego ostatniego pada łupem Odrobnego.
57 min. – Przygodzki spod bandy, potężnie obok głowy Odrobnego i minimalnie nad poprzeczką.
56 min. – Kubat w roli napastnika, ale nie przebił się przez obronę Unii.
55 min. – Kalan zakręcił w tercji gospodarzy i zagroził bramce, nikt z jego partnerów z drużyny nie dobił.
55 min. – Groźnie było kilka razy pod bramką Podhala, koniec kary, równe zestawy.
54 min. – Da Costa przełożył krążek na patce kilka razy i uderzył z lewego Bulika, Odrobny broni.
53 min. – McKenzie z Glennem rozgrywa zamek, ale wmieszał się w to Vachovec.
52 min. – Kubat odpocznie 2 minuty, nie może pogodzić się z decyzją sędziów.
51 min. – Sherbatov pokazał swoją szybkość, sam sobie wrzucił krążek i pognał za nim.
50 min. – Guzik z ostrego kąta, niewiele zabrakło, Saunders uwija się jak w ukropie. Po drugiej stronie bomba Pretnara obok bramki.
49 min. – Kowalówka indywidualną próbkę pokazał, połapali się obrońcy Podhala.
48 min. – Da Costa do Sherbatova, końcówkę kija dołożył Izraelczyk, ale bramkarz wybronił.
48 min. – Świetne zagranie Kalana do Koblara przed bramkę, ale wynik bez zmian.
47 min. – Zawodnicy dużo blokują się przy bandach, ale czysto.
46 min. – Neupauer na strącenie przed bramkę do Sveca, niewiele zabrakło.
45 min. – Bepierszcz z backhandu, broni Saunders.
44 min. – Słowakiewicz z ostrego kąta, jeszcze Bochnak zamykał akcję z drugiej flanki.
43 min. – Dużo walki przy bandach, w tercji Unii tym razem.
42 min. – Sherbatov z Przygodzkim powalczyli w tercji Podhala, ale gospodarze wychodzą.
41min. – Vachovec mocno uderzał sprzed bramki, obok.
41 min. – Goście zaczynają od uwolnienia.
Zaczynamy III tercję.
Koniec II tercji, ciągle bez bramek w Nowym Targu, ale mecz może się podobać. Dobry, szybki hokej. Strzały 15 do 13. Przerwa.
40 min. – Strzał Garszyna zza obrońcy, jeszcze Pettersson przedzierał się przy bandzie po drugiej stronie lodu.
39 min. – Strzał Guzika, dobijał Bryniczka. Jeszcze Sulka mógł poprawiać, ale ruszona bramka.
39 min. - Wrzutka Bryniczki pewnie wyłapana przez bramkarza Unii.
38 min. – Przygodzki z pół obrotu, wcześniej strzał Da Costy kijem odbił Odrobny.
37 min. – Kubat, świetny zwód i długie, prostopadłe podanie, nie wykorzystali tego koledzy.
36 min. – Bepierszcz strzelał z miejsca, nie było siły w tym strzale. Wznowienie w tercji gości.
35 min. - Bochnak strzelał po podaniu Słowakiewicza, po kiju obrońcy krążek ląduje nad pleksą.
34 min. – Gajor wywalczył krążek w tercji Unii, akurat skończyła się kara, mógł zaskoczyć Saundersa, ale bramkarz Unii skoncentrowany.
33 min. – Jeszcze wrzutka Glenna, Wiedźmin dobrze dysponowany dzisiaj.
33 min. – Sherbatov do Glenna, obronił strzał Odrobny.
32 min. – Atak Bryniczki przy bandzie, będzie wykluczenie dla zawodnika Podhala.
31 min. – Strzał Zatki po rykoszecie o centymetry minął słupek bramki Podhala.
30 min. – Da Costa miał szansę na szybką ripostę, sam się zastanawia jak on tego nie strzelił. Odrobny.
30 min. – Słupek po wrzutce Kubata, chwilę później krążek znowu zadźwięczał o ramę bramki Saundersa po strzale tego zawodnika.
29 min. – Babincew próbował mijać obrońców gości, wysokie umiejętności techniczne tego zawodnika.
28 min. - Teraz okres lepszej gry Unii, ale wychodzą obronną ręką nowotarżanie.
27 min. - Sherbatov zagrał świetnie do Kowalówki, napastnik Unii zablokowany.
26 min. – Pettersson w indywidualnej akcji wszedł jak między tyczki między zawodników gości, ale nie ma gola.
25 min. – Gospodarze mają problemy z założeniem zamka.
24 min. – Podhale zamyka Unię w ich tercji. Gwizdek. Kara dla unity za atak kijem trzymanym oburącz.
23 min. – Sherbatov miał dwie szanse w jednej akcji, zwłaszcza jego dobitka własnego strzału była groźna. Odrobny mrozi.
23 min. – Babincew do Szurowskiego, strzał, jeszcze Neupauer dopadł do krążka.
21 min. – Cztery strzały Vachovca, jeden Hiltunena, lepiej wyglądała ta przewaga od poprzedniej w wykonaniu Podhala.
Zaczynamy II tercję przy wyniku 0:0. 1:10 przewagi Podhala, jeśli nie padnie bramka dla gospodarzy.
Koniec I tercji. Szybkie, wyrównane spotkanie. Strzały 7 do 7.
20 min. - Hiltunen huknął po podaniu Chaloupki, obrońca nogą zablokował ten strzał.
20 min. - Będzie kara dla Unii, podcinany Gajor.
19 min. – Glenn, Sherbatov i McKenzie napsuli krwi broniącym się gospodarzom, ale Ci przetrwali.
18 min. – McKenzie z Glennem dobrze rozgrywali, wybijają Podhalanie.
17 min. - Wystrzelenie krążka. Bepierszcz odpocznie. Goście 5 na 3.
17 min. - Kowalówka dogrywał przed bramkę, Sherbatov faulowany, będzie kara dla Podhala.
16 min. - Babincew próbował sam rozwiązać akcję po krótkim rozegraniu zamka. Bramkarz na posterunku.
15 min. - Wybijają goście skutecznie z uderzenia gospodarzy.
14 min. – Sygnalizacja kary. Zjechał bramkarz Podhala.
13 min. – Petterson z ostrego kąta, Saunders broni.
12 min. – Wsół po podaniu Szurowskiego huknął bez namysłu, z trudem Saunders.
11 min. – Bepierszcz po stracie uderzał natychmiast, jeszcze Svec mógł ten strzał podprawić.
10 min. – Bryniczka indywidualnie, niewiele zabrakło do strzału, po drugiej stronie Sherbatov po lodzie minimalnie chybił.
9 min. - Goście zamknęli nowotarżan w ich tercji po stracie przy bandzie.
8 min. - Svec uderzał z prawego skrzydła, świetną szansę na dobitkę miał Vachovec.
7 min. - Strzał Pretnara z niebieskiej odbija bramkarz Szarotek.
6 min. - Wsół popędził lewą flanką i sam próbował rozwiązać akcję, parkanem odbił Saunders.
5 min. - McKenzie wywalczył krążek w tercji Podhala, wysoki pressing oświęcimian.
4 min. - Będzie obopólne wykluczenie. Da Costa i Vachovec.
4 min. - Kubat strzelał z niebieskiej, ale zbyt słabo.
3 min. - Garszyn z ostrego kąta po podaniu Zatki, Wiedźmin przykrył krótki róg.
2 min. - Bezuska uderzał spod niebieskiej, Odrobny skoncentrowany od początku. Po drugiej stronie bezpański krążek przed bramką wyłapuje Saunders.
1 min. - Wyjście McKenziego i Koblara, ale pogubili się unici w kontrze.
Zaczynamy. W bramce Podhala Odrobny, w bramce Unii Saunders.
Zapraszamy na relację na żywo z Nowego Targu. Tauron Podhale podejmuje Re-Plast Unię Oświęcim.
#31 Ihar Brykun B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#90 Przemysław Odrobny B 0 0.00 27 27 0 0 0 0 100.00 65:00 1 0 0 0.00 0 0 1 0 0 0 0