03:11 2 min. Martin Dudaš #2 Atak łokciem
33:10 2 min. Māris Jass #3 Trzymanie przeciwnika
37:22 2 min. Kamil Wróbel #15 Wysoko uniesiony kij
45:56 2 min. Aleš Ježek #90 Trzymanie kija przeciwnika
46:41 2 min. Maciej Urbanowicz #92 Ostrość
46:41 2 min. Michal Gutwald #19 Ostrość
46:41 2 min. Damian Kapica #95 Ostrość
53:37 2 min. Michal Gutwald #19 Spowodowanie upadku przeciwnika
Cały czas TRWAJĄ PRACE NAD NOWĄ ODSŁONĄ PORTALU! Szanownych naszych czytelników prosimy o klikanie w reklamy na Hokej.Net. Nie bądź obojętny, to Cię nic nie kosztuje a nam pomoże! Z góry dziękujemy!

60. min - Trener Kalaber zdecydował się wziąć czas na 8 sekund przed końcem spotkania.
60. min - Nechvatal zjechał do boksu. Do boju trener Kalaber posłał szóstego zawodnika.
56. min - Gutwald powrócił do gry.
55. min - Wałęga w samo spojenie!
54. min - Dwuminutowe wykluczenie dla gospodarzy. Ukaranym Michal Gutwald.
53. min - Oblężenie bramki Nechvatala! Wychodzi jednak zwycięsko z tych tarapatów.
52. min - GOOOL! 3:2! Jezek huknął bez zastanowienia i pokonał Nechvatala!
52. min - Brynkus! Ponad bramką.
51. min - GOOOL! 2:2! Kasperlik ruszył ze swoim popisowym rajdem, ale krążek został odbity od parkana bramkarza. Ignatowicz najeżdżał jednak na tyle niefortunnie, że odbił krążek łyżwą i pokonał własnego bramkarza
50. min - Rac z ostrego kąta. Chwilę później Murphy o krok od zdobycia gola po groźnym zbiciu krążka tuż przed Nechvatalem.
48. min - A tymczasem Cracovia powróciła do gry w pełnym zestawieniu.
48. min - Phillips! Krakowski bramkarz zdążył z interwencją, a krążek odbity od jego parkana uderzył w poprzeczkę i ugrzązł w... siatce na bramce.
48. min - Sawicki z bekhendu. Pieriewozczikow zdążył dołożyć parkan.
48. min - Wałęga huknął z pierwszego krążka. Kompletnie przestrzelił.
47. min - Zaiskrzyło teraz pod bramką Pieriewozczikowa. Starcie Hovorki z Kapicą rozpętało małą awanturę.
46. min - A przed jastrzębianami kolejna dobra okazja. Na ławce kar zameldował się Ales Jezek.
46. min - Niebezpieczny strzał Górnego, nie dał on jednak wyrównania ekipie przyjezdnej.
46. min - Zamieszanie pod bramką Cracovii. Gospodarze wychodzą z tego obronną ręką.
44. min - Murphy zerwał się obronie, stanął oko w oko z Nechvatalem i... trafił wprost w słupek!
44. min - Próba Kostka, pewnie broni Pieriewozczikow.
42. min - Jastrzębianie śmiało zaatakowali od początku tej odsłony, dążąc do wyrównania. Na razie bez efektu bramkowego.
41. min - I ruszyli! Rozpoczynamy finałową tercję tego pojedynku.

40. min - Krakowianie nie stworzyli wiele zagrożenia w tym power-playu.
38. min - Wróbel faulował Sołowjowa, a "Pasy" ponownie staną przed szansą gry w przewadze.
36. min - Jass wrócił już do gry.
35. min - Swojej okazji szukał także Dominik Paś, został jednak powstrzymany przez Saukko.
34. min - Groźna kontra gości w osłabieniu, nie przyniosła ona jednak bramki.
34. min - Ferrara podcięty przez Jassa, co nie umknęło uwadze sędziów.
33. min - Fatalna strata Raca za bramką jego własnej drużyny. Stracił krążek na rzecz Csamango, ten jednak nie wykorzystał takiej okazji.
32. min - Pelaczyk chciał zaskoczyć Pieriewozczikowa zza bramki, ale nieskutecznie. Chwilę później mógł dobić krążek do niemalże pustej bramki, nie skorzystał jednak z tego prezentu.
30. min - GOOOL! 2:1! Taylor Doherty podłączył się do ataku i znakomicie ustawił przed bramką Nechvatala, pokonując go pewnym strzałem!
29. min - Rac próbował objechać bramkę. Trafił jednak wprost w parkany bramkarza.
28. min - GOOOL! Urbanowicz ruszył skrzydłem i dograł do Zacka Phillipsa, a ten już wiedział, co ma uczynić z krążkiem!
27. min - Welsh mógł huknąć z klepy, został jednak powstrzymany w ostatniej chwili.
26. min - Mecz wytracił sporo tempa względem pierwszej tercji. Do gry wkradło się sporo uwolnień i spalonych.
24. min - Rac technicznie przedostał się za bramkę "Pasów", wycofał krążka do Bryka, lecz ten nie trafił do celu.
23. min - Brynkus mógł zerwać się obronie JKH, nie wszedł jednak w posiadanie krążka.
21. min - Groźna akcja pierwszej formacji JKH. Pieriewozczikow był dobrze dysponowany i poradził sobie z tym strzałem.
21. min - Przed nami druga tercja spotkania.

20. min - Ciężar gry przeniósł się w ostatniej minucie do tercji JKH.
19. min - Paś nie zdecydował się ruszyć z kontrą, pozwalając sobie i kolegom na zmianę.
18. min - Indywidualnie Wróbel, miał jednak problem z utrzymaniem się przy krążku.
17. min - Jastrzębianie mają problem z przedarciem się do tercji Cracovii.
16. min - GOOOL! 1:0! Damian Kapica z bliskiej odległości podał do Davida Goodwina, a temu nie pozostało nic innego, jak tylko posłać krążek obok bezradnego Nechvatala!
15. min - Jezek wykorzystał swoje dobre warunki fizyczne do odbioru krążka, czym wypracował dobrą pozycję Csamango. Ten nie znalazł jednak sposobu na golkipera z Jastrzębia-Zdroju.
14. min - Hovorka pozostawił krążek Urbanowiczowi, a ten był o włos od pierwszej bramki w tym meczu.
14. min - Nechvatal broni strzał Goodwina i zatrzymuje akcję gospodarzy.
13. min - Oksanen próbował pokonać Nechvatala "od zakrystii", nie udało mu się jednak oddać strzału.
12. min - Po drugiej stronie tafli w niezłej pozycji znalazł się Jass. Krążek minął jednak bramkę.
11. min - Nemec groźnie po podaniu Welsha. Nechvatal zmuszony do interewencji.
10. min - W odpowiedzi Kasperlik, który został szybko zatrzymany przez defensora.
10. min - Przebojowa akcja Kapicy, zgubił jednak krążek. Próba kolejnego strzału także nie przyniosła zamierzonego efektu.
9. min - Michałowski wrzucił krążek z tercji neutralnej na bramkę Pieriewozczikowa, zmuszając go do zamrożenia "gumy".
8. min - Wykreować akcję postarał się teraz Luke Ferrara. On także jednak nie był w stanie celnie zagrać krążka do partnera.
7. min - Klimicek podłączył się do ataku, szukał dogrania do partnera, lecz jego podanie zostało przecięte w ostatniej chwili.
7. min - Rac dynamicznie wjechał po skrzydle do tercji Cracovii. Pieriewozczikow zamroził krążek.
6. min - Cracovia gra w pełnym zestawieniu.
5. min - Niedługo później Marek Hovorka mógł dograć do dobrze ustawionego Phillipsa. Krążek nie znalazł jednak drogi na łopatkę jego kija.
5. min - Chwila nieuwagi jastrzębian zmusiła Mateusza Bryka do interwencji w defensywie.
4. min - Sevcenko bez zastanowienia wypalił przed siebie po wygranym wyniku. Pieriewozczikow był jednak czujny.
4. min - Martin Dudas nieprzepisowo próbował powstrzymać Dominika Pasia i został odesłany na ławkę kar.
3. min - Pierwsza dogodna okazja dla JKH. Hovorka dograł przed bramkę do Phillipsa, ten jednak uderzył wprost w golkipera Cracovii.
2. min - A teraz Jezek znalazł się niepilnowany przed Nechvatalem! On także nie był w stanie otworzyć wyniku.
1. min - "Pasy" rzuciły się na swych rywali od pierwszego wznowienia. Najpierw swych sił spróbował Nemec, a chwilę później Ignatowicz.
1. min - Taylor Doherty posłał świetne podanie do Damiana Kapicy. Ten znalazł się w dogodnej sytuacji przed Nechvatalem, ale przymierzył niecelnie.
1. min - Rozpoczynamy starcie na Siedleckiego! Pierwszy krążek padł łupem gospodarzy.