13:04 2 min. Jiří Klimíček #57 Trzymanie przeciwnika
13:50 2 min. Michaił Szabanow #44 Uderzanie kijem
16:16 2 min. Konsta Jaakola #79 Przeszkadzanie
30:39 2 min. Patryk Matusik #24 Zahaczenie
32:02 2 min. Elias Elomaa #47 Spowodowanie upadku przeciwnika
37:15 2 min. Bartosz Skólmowski #16 Spowodowanie upadku przeciwnika
37:39 2 min. Jegor Fieofanow #84 Spowodowanie upadku przeciwnika
47:26 2 min. Bartosz Skólmowski #16 Atak kijem trzymanym oburącz
53:32 2 min. Jarosław Dołęga #29 Atak kijem trzymanym oburącz
53:49 2 min. Jan Sołtys #18 Trzymanie kija przeciwnika
Cały czas TRWAJĄ PRACE NAD NOWĄ ODSŁONĄ PORTALU! Szanownych naszych czytelników prosimy o klikanie w reklamy na Hokej.Net. Nie bądź obojętny, to Cię nic nie kosztuje a nam pomoże! Z góry dziękujemy!

58. min - Wałęga technicznie obkręcił się z krążkiem, ale nie znalazł sposobu na Studzińskiego.
56. min - GOOOL! 6:4! Kostek przebojowo wyprowadził krążek i wystawił krążek Hovorce, a ten skompletował hat-tricka!
55. min - Sierguszkin przymierzył wprost w Kielera.
55. min - Groźny strzał Fieofanowa. Krążek minął bramkę.
54. min - Jastrzębianie nie cieszyli się długo z przewagi. Na ławkę kar odesłany został Jan Sołtys.
54. min - Chwilę później rozjemcy przyznali karę Jarosławowi Dołędze, który zaatakował kijem trzymanym oburącz.
54. min - Kolejne uwolnienie spowodowane przez JKH. Z boksu gospodarzy rozlegają się protesty.
50. min - Strata Phillipsa, krążek przejął Bondaruk, lecz posłał krążek tuż nad poprzeczką. A tymczasem Skólmowski opuścił ławkę kar.
48. min - Kara przyznana Skólmowskiemu. Czy gospodarze dołożą kolejne trafienie w power-playu?
46. min - Hovorka z Phillipsem pozostawili w tyle obronę. Słowak dograł do Kanadyjczyka, ale ten nie trafił w bramkę.
44. min - Gospodarze po raz kolejny prokurują uwolnienie.
43. min - Trener Kalaber zdecydował się wziąć czas.
41. min - GOOOL! 5:4! Przyjezdni szybko łapią kontakt. Nowożyłow dobrze odnalazł się w podbramkowym zamieszaniu i posłał krążek między słupki.
41. min - Przed nami finałowa odsłona spotkania.

Koniec II tercji. Strzały: 13-10.
40. min - GOOOL! 5:3! Gospodarze dokładają kolejne trafienie! Kolejny mocny strzał Hovorki przyniósł mu drugą bramkę w tym meczu.
39. min - GOOOL! 4:3! Kamil Górny pociągnął z nadgarstka, wieńcząc tę przewagę!
38. min - Nie upłynęło 25, sekund, a już dołączył do niego Jegor Fieofanow. Wyborna okazja przed JKH.
38. min - Okazja przed jastrzębianami. Skólmowski odesłany na ławkę kar.
37. min - Obydwie strony starają się narzucić swoje warunki, w efekcie ciężar gry przeniósł się do tercji neutralnej.
34. min - GOOOL! 3:3! Hovorka huknął potężnie w sam środek bramki, ale to w zupełności wystarczyło, by pokonać Studzińskiego!
34. min - Roman Rac także zameldował się na lodzie.
33. min - Czwanczikow trafił w zewnętrzną część słupka. Matusik powrócił do gry.
33. min - A teraz gra toczy się w układzie 4 na 3. Kara nałożona na Eliasa Elomę.
32. min - "Stalowe Pierniki" przez 1,5 minuty w podwójnej przewadze! Do Matusika dołączył Roman Rac.
31. min - Kłopoty JKH. Wkrótce na ławkę kar oddelegowany został Patryk Matusik.
31. min - GOOOL! 2:3! Sędziowie uznają bramkę, a torunianie wychodzą na prowadzenie! Gol zapisany na konto Dienisa Sierguszkina.
31. min - Trójkowa akcja gospodarzy nie przyniosła efektu. W odpowiedzi torunianie, lecz także nieskutecznie. Po gwizdku wybuchło małe zamieszanie pod bramką Kielera. Zarządzono analizę wideo.
30. min - Hovorka! Obok bramki.
30. min - Kostek mógł przymierzyć z pierwszego krążka, nie trafił jednak w gumę.
29. min - Sawicki mógł wyjść sam na sam, nie sięgnął jednak krążka.
28. min - Paś! Znalazł się w dogodnej sytuacji, ale nie trafił w krążek.
27. min - Phillips po lodzie, zagrożenie zostaje szybko zneutralizowane.
25. min - Radosław Nalewajka strzałem z bliskiej odległości mógł wyprowadzić swój zespół na ekipę; zadźwięczał tylko słupek.
25. min - Jastrzębianie zagościli teraz w tercji torunian, lecz nie mieli dobrej okazji do oddania strzału. W końcu próba Pasia została zablokowana, a krążek opuścił taflę.
22. min - GOOOL! 2:2! Po dynamicznej akcji wyrównanie "Stalowym Piernikom" zapewnia Ville Saloranta!
21. min - Rozpoczynamy drugą tercję.

Koniec I tercji. Strzały: 11-6.
19. min - Ta przewaga nie przyniosła bramkowego efektu.
17. min - Wałęga podcięty przez Jaakolę.
16. min - Szabanow także już zmaledował się na lodzie.
16. min - Jastrzębianie w pełnym zestawieniu.
14. min - Siły na lodzie wyrównują się. Na ławce kar zasiadł Szabanow.
14. min - Kara Klimicka. Podciął on Salorantę.
12. min - GOOOL! 2:1! Nowożyłow oddał strzał na dalszy słupek bramki Kielera i zdobył bramkę kontaktową!
10. min - GOOOL! 2:0! Rac z bekhendu podwyższa prowadzenie gospodarzy
10. min - Ekwilibrystyczny strzał Raca został zablokowany.
8. min - Dobra okazja przed Klimickiem! Nie znalazł jednak sposobu na pokonanie Studzińskiego.
6. min - GOOOL! 1:0! Sołtys otrzymał dobre podanie przed bramkę i nie zmarnował tej okazji.
4. min - Jastrzębianie zbyt kombinacyjnie podeszli do tej akcji i nie zdołali oddać strzału.
3. min - Wróbel nie zmieścił krążka w bramce z bliskiej odległości.
3. min - Nalewajka z bekhendu; nieskutecznie.
2. min - Pierwsza interwencja Kielera, zażegnał zagrożenie mrożąc krążek.
1. min – Rozpoczynamy ostatnie starcie sezonu zasadniczego.

#45 Szymon Guranowski B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#51 Mateusz Studziński B 7 7.00 38 38 0 0 0 0 81.58 60:00 0 0 0 0.00 0 0 0 0 1 0 0
#12 Gleb Bondaruk LS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#75 Andriej Czwanczikow ŚR 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#8 Dienis Sierguszkin PS 1 1 1 0 2 1 0 0 0 0 1 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#16 Bartosz Skólmowski LO 0 0 0 0 0 -2 4 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0