2:0 Kamil Wałęga #21 ( Dominik Paś #14, Jiří Klimíček #57 ) +/-
00:16 2 min. Alaksandr Kułakou #81 Atak kijem trzymanym oburącz
05:39 2 min. Robert Mrugała #77 Atak kijem trzymanym oburącz
06:49 2 min. Roman Rác #89 Ostrość
28:11 2 min. Mateusz Bryk #69 Opóźnianie gry
44:42 2 min. Kasper Bryniczka #13 Zahaczenie
48:48 2 min. Marek Hovorka #25 Przeszkadzanie
60. min - W ostatnich sekundach mecz na czas zdecydował się także trener Kalaber.
60. min - Do zakończenia meczu pozostało ponad 30 sekund, trener Gusow wziął czas dla swoich podopiecznych. Nowotarżanie wracają na lód z szóśtką graczy w polu.
58. min - Efektowny rajd Bryka zwieńczony kąśliwym strzałem. Brykun zapobiegł utracie trzeciej bramki.
56 min - Wałęga! Obił tylko pleksę za bramką rywali.
53. min - Górny rozminął się z krążkiem i nie zdołał go złapać, na czym skorzystał Neupauer. Był o krok od zdobycia pierwszej bramki dla gości.
51. min - Hovorka wraca na lód.
49. min - A teraz otwiera się przed nimi kolejna szansa na kontakt. Hovorka odesłany na ławkę kar.
49. min - Podhale mogło w efektowny sposób zdobyć bramkę kontaktową. Neupauer nie zdołał jednak strącić krążka.
48. min - Kasperlik przemierzył z krążkiem całe lodowisko, ale w końcowej fazie rajdu jego strzał został zablokowany.
47. min - GOOOL! 2:0! Dosyć rozpaczliwy strzał Jastrzębia przyniósł bramkę Wałęgi!
46. min - Jastrzębianie mają olbrzymi problem z założeniem zamka. Defensorzy Podhala dobrze neutralizują ich ataki, a do końca kary zostało już naprawdę niewiele.
45. min - Klimicek podcięty przez Bryniczkę. Szansa JKH w przewadze.
45. min - Gospodarze oddali strzał po gwizdku, co zdecydowanie nie spodobało się Robertowi Mrugale. Wznowienie w tercji neutralnej, spalony bramkowy.
45. min - Wałęga ze slotu. Brykun zdążył złączyć parkany.
44. min - Kubat przymierzył z klasycznego slapshota. Nechvatal złapał krążek i go zamroził, dociskając go do własnej piersi.
43. min - Trzecia tercja rozpoczęła się zdecydowanie spokojniej niż dwie poprzednie.
41. min - I ruszyli! Finałowa odsłona rozpoczęta.

40. min - Horzelski ustrzelił przejeżdżającego właśnie Klimiczka, w skutek czego jastrzębianie stracili krążek. Nie ponieśli jednak większych konsekwencji tego nieporozumienia.
38. min - Hovorka przymierzył z pierwszego krążka, ale bardzo dobrze ustawiony był Brykun.
37. min - Pettersson z ostrego kąta, Nechvatal zbija krążek parkanem.
36. min - Gdyby Łukasz Nalewajka podniósł wyżej krążek, mógłby cieszyć się z trafienia. Brykun nie dał się pokonać.
34. min - Koronkowa akcja gospodarzy, zabrakło jednak końcowego kontaktu.
33. min - Kolejna dobra okazja Kułakoua. Wykończenie z bekhendu okazało się być jednak zbyt słabe.
32. min - Worwa mógł się zerwać obronie JKH, został powstrzymany w ostatniej chwili przez Horzelskiego.
31. min - Grad strzałów na bramkę Brykuna. Gospodarzom brakuje jednak celności.
31. min - Hovorka zdecydował się na indywidualne zainicjowanie kontry, ale nie stworzył zagrożenia. Próbował jeszcze Górny, ale jego strzał został zablokowany.
30. min - Kułakou przymierzył z ostrego kąta i minimalnie się pomylił, a krążek po bandzie opuścił pole gry.
29. min - Kubat! Włożył jednak w to uderzenie zbyt mało siły.
29. min - Na ławce kar zameldował się Mateusz Bryk, który nieprzepisowo wybił krążek poza lód.
29. min - W odpowiedzi Svec. Wprost w Nechvatala.
28. min - Ależ szansa otworzyła się przed Martinem Kasperlikiem. Krążek nie znalazł jednak drogi do bramki w gąszczu kijów.
27. min - Neupauer! Kąśliwy strzał z nadgarstka minimalnie przeleciał ponad poprzeczką.
27. min - Sołtys potężnie huknął ze slotu, zmarnował jednak wyborną sytuację posyłając krążek poza światło bramki.
26. min - Wałęga! Kompletnie niecelnie.
25. min - Bramkarz JKH wyjaśnia podbramkową sytuację mrożąc krążek.
24. min - Próba Kubata zbyt słaba, by zaskoczyć Nechvatala.
23. min - Strzał Górnego sprawił mu jednak sporo problemów, Brykun sam sobie stworzył zagrożenie, odsłaniając przy interwencji sporą część bramki.
23. min - Paś powstrzymany pod bramką Brykuna, na czym ucierpiał nieco sam bramkarz. Nie będzie miał jednak problemów z kontynuowaniem gry.
22. min - Urbanowicz mógł wykończyć dwójkową akcję, ale nie trafił czysto w krążek.
21. min - Obiecująca akcja Podhala, ale w bramce zamiast krążka znalazłsię... Vachovec. Spalony w polu bramkowym.
21. min - Wracamy do gry. Tuż po pierwszym wznowieniu Kasperlik postraszył Brykuna strzałem po lodzie.

Koniec I tercji. Strzały: 13-8.
20. min - Phillips stracił krążek przy próbie wyprowadzenia akcji. Przyjezdni nie skorzystali jednak z tego prezentu.
19. min - Urbanowicz! Górą ponownie Brykun.
18. min - Bryk podłączył się do ataku, udana interwencja Brykuna.
17. min - Hokeiści JKH grają teraz nieco szerzej, nowotarżanie cierpliwie wyczekują okazji do kontry.
15. min - Kolejne ostre spięcie na lodzie. Tym razem to jastrzębianie wzięli w obronę swojego bramkarza, kiedy rywal starał się jeszcze wyłuskać gumę po zamrożeniu krążka. Obyło się jednak bez kar, co sprzyja duchowi gry.
14. min - Brykun uporał się z lekkim strzałem Hovorki.
14. min - Zablokowany strzał Urbanowicza opuszcza pole gry.
12. min - Mniej klarownych sytuacji po obydwu stronach tafli, na lodzie dominuje twarda gra.
10. min - Wróbel wypracował sobie dogodną sytuację do oddania strzału, krążek nie szybował jednak w światło bramki.
9. min - Neupuer opieczętował poprzeczkę, ale czy wcześniej nie było spalonego? Rozlegają się głośne protesty z boksu JKH.
8. min - Na ławkę kar wracają także zawodnicy, którzy w tym momencie odsiadywali akurat
8. min - GOOOL! 1:0! Bramka Dominika Pasia zostaje uznana po wideoanalizie! Cofamy się zatem do 8. minuty spotkania.

Przerwa w grze. Sędziowie analizują sytuację z 8. minuty.

10. min - Bandy aż trzeszczą od twardej, fizycznej gry.
8. min - Dominik Paś uniósł w geście triumfu... ale czy krążek po jego strzale przekroczył linię bramkową? Sędziowie sygnalizują, że będzie wideoweryfikacja, a tymczasem gra toczy się dalej.
7. min - Zgotowało się teraz pod bramką Brykuna. Nie obędzie się bez kar. Ze strony Podhala na dwie minuty wykluczony Sulka, podwójną karę otrzymał natomiast Rac.
7. min - Hovorka sprzed bulika, krążek mija bramkę.
6. min - Drugie wykluczenie dla Podhala. Mrugała zbyt ostro potraktował Wróbla za własną bramką i odpocznie teraz na ławce kar.
5. min - Klimicek zdecydował się na bezpośredni atak ciałem, ale został z łatwością wymanewrowany przez Gajora. Ten oddał groźny strzał na bramkę Nechvatala.
4. min - Pierwsza dobra okazja gości, zostali powstrzymani w ostatniej chwili.
3. min - Wróbel z bliska, ale bez bramkowego efektu.
3. min - Kułakou wrócił do gry.
2. min - Sawicki próbował kąśliwie uderzyć, z interwencją zdążył Brykun.
1. min - Hovorka z klepy, ofiarnie zablokował Wsół.
1. min - Szybkie wykluczenie dla Kułakoua. Nieprzepisowo zaatakował swojego rywala kijem trzymanym oburącz.
1. min - Rozpoczynamy pierwszy pojedynek jastrzębsko-nowotarskiej rywalizacji.
#1 Michał Kieler B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#7 Patrik Nechvátal B 0 0.00 22 22 0 0 0 0 100.00 60:00 1 0 0 0.00 1 0 0 0 0 0 0
#77 Robert Mrugała PO 0 0 0 0 0 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#9 Bartłomiej Neupauer ŚR 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#90 Przemysław Odrobny B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#17 Alexander Pettersson PS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#25 Adrian Słowakiewicz ŚR 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0