10:17 2 min. Martin Kasperlík #82 Spowodowanie upadku przeciwnika
30:33 2 min. Māris Jass #3 Trzymanie przeciwnika
38:19 2 min. Jakub Šaur #33 Spowodowanie upadku przeciwnika
55:05 2 min. Zackary Phillips #77 Uderzanie kijem
59:48 2 min. Aleš Ježek #90 Ostrość
59:52 2 min. Taylor Doherty #4 Opóźnianie gry
60. min - Ales Jezek przesadził pod bramką JKH, faulując Nechvatala.
59. min - GOOOL! 3:0! Jastrzębianie natychmiast kontrują Cracovię. Krążek do pustej bramki posłał Urbanowicz..
59. min - Kowalówka zjechał do boksu.
59. min - Niepowtarzalna okazja dla Cracovii, zmarnowana przez Sołowjowa.
59. min - Czas dla JKH.
58. min - Nechvatalowi dopisała teraz fura szczęścia. Jedyne co mógł zrobić w tej sytuacji, to dostawić parkan do słupka i liczyć, że rywal nie podniesie krążka. Udana interwencja czeskiego golkipera.
57. min - Hovorka wykorzystał błąd w ustawieniu krakowskich defensorów, nie zdołał jednak z bekhendu pokonać Kowalówki. Dobitka Pasia również okazała się być nieskuteczna.
56. min - Czas dla trenera Rohacka.
56. min - Kara dla Phillipsa. Wcześniej szczęścia silnym strzałem szukał Welsh, ale Nechvatal sobie z nim poradził.
55. min - Phillips przymierzył niespodziewanie sprzed bramki, górą Kowalówka.
53. min - Przerwa w grze. Maris Jass ucierpiał pechowo przy jednej z akcji i długo nie podnosił się z lodu.
52. min - Brynkus chciał zaskoczyć Nechvatala, ten jednak poradził sobie z jego uderzeniem.
48. min - Kostek śmiało wjechał w tercję, lecz został zablokowany, a krążek opuścił pole gry.
47. min - Wróbel wypalił bez namysłu zaraz po przyjęciu krażka, na posterunku Kowalówa.
45. min - Kowalówka stracił krążek na rzecz rywala, ale była to pomyłka bez poważniejszych konsekwencji.
44. min - Dudas po lodzie, nie zdołał jednak znaleźć sposobu na Nechvatala.
43. min - Gula próbował z niebieskiej, nie trafił jednak dobrze w krążek.
41. min - Kasperlik indywidualnie, przestrzelił ponad poprzeczką z bliskiej odległości.
41. min - Saur powraca do gry.

40. min - Hovorka z klepy, niecelnie.
39. min - Przewaga JKH. Saur dopuścił się nieprzepisowego zagrania.
38. min - Szybka decyzja - nie ma gola.
38. min - Spore zamieszanie pod bramką Nechvatala. Sędziowie będą analizowali całą sytuację na powtórce wideo.
36. min - GOOOL! 2:0! Kasperlik wykonał sporo zamieszania swoją indywidualną akcją. Roman Rac znalazł sposób na skuteczną dobitkę, po uprzednim zagraniu Phillipsa.
34. min - Wróbel z ostrego kąta, nie zdołał jednak zmieścić krążka obok bramkarza.
33. min - Jass opuścił ławkę kar i szybko znalazł się przed dobrą okazją strzelecką, jednak jej nie wykorzystał.
33. min - Saur wypalił z całej sił, krążek został jednak zablokowany.
31. min - Okazja dla gości na szybkie wyrównanie. Maris Jass odesłany na ławkę kar.
30. min - GOOOL! 1:0! Martin Kasperlik zerwał się obronie Cracovii i na pełnej szybkości pokonał bramkarza, otwierając wynik meczu!
28. min - Jarosz starał się zmieścić krążek między parkanami Kowalówki, ten zdołał jednak w porę zainterweniować.
25. min - Górny spod niebieskiej, Kowalówka interweniuje parkanem.
24. min - Kostek wrzucił krążek ze skrzydła, lecz Radosław Nalewajka nie trafił czysto w krążek.
22. min - Phillips do Hovorki, lecz ten nie opanował krążka.
21. min - Przed nami druga tercja.

Koniec i tercji
19. min - Phillips posłał świetne podanie do Hovorki, ten jednak fatalnie spudłował.
18. min - Dudas z dystansu, ustrzelił jednak Welsha.
17. min - Jass, ale ponad bramką.
16. min - Gula wrzucał spod niebieskiej, krążek zmienił trajektorię lotu, ale Nechvatal instynktownie obronił.
14. min - Hovorka! Wprost w Kowalówkę.
13. min - Kasperlik już się zameldował na lodzie.
11. min - Pierwsza przewaga dla przyjezdnych. Ukarany Kasperlik.
9. min - Hovorka z niebieskiej, Kowalówka dobrze ustawił raka.
8. min - Phillips! Krążek minął nieznacznie poprzeczkę.
5. min - Sawicki holował krążek na bekhendzie, ale ostatecznie został powstrzymany przez defensorów.
4. min - Sevcenko z dystansu po lodzie, strzał był zbyt słąby by zaskoczyć bramkarza.
3. min - Radosław Nalewajka wrzucił miękko krążek ze skrzydła, a bramkarz "Pasów" go zamroził.
2. min - Urbanowicz nie zdołał oddać strzału, a chwilę później poprawił Jass. Górą Kowalówka.
1. min - Nemec popędził skrzydłem, przymierzył po lodzie, ale krążek minął słupek.
1. min - Finał czas zacząć! Pierwsze wznowienie dla Comarch Cracovii.
#1 Michał Kieler B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#7 Patrik Nechvátal B 0 0.00 30 30 0 0 0 0 100.00 60:00 1 0 0 0.00 1 0 0 0 0 0 0