06:20 2 min. Māris Jass #3 Trzymanie przeciwnika
13:16 4 min. Radosław Nalewajka #22 Ostrość
18:08 2 min. Dmitrij Kostromitin #65 Atak kijem trzymanym oburącz
25:38 2 min. Kara tech. dla drużyny Nadmierna liczba graczy na lodzie
29:41 2 min. Arkadiusz Kostek #16 Przeszkadzanie
37:39 2 min. Jewgienij Sołowjow #92 Atak kijem trzymanym oburącz
49:56 2 min. Māris Jass #3 Natarcie
56:32 2 min. Štěpán Csamangó #94 Przeszkadzanie
76:04 2 min. Jakub Šaur #33 Uderzanie kijem
77. min - GOOOL! 1:2! Zackary Phillips nie pomylił się i przybliżył swój zespół do tytułu mistrzowskiego!
77. min - Rzut karny dla JKH! Ales Jezek dopuscil się faulu jako ostatni obrońca. Na ławkę kar wędruje ponadto Jakub Saur.
75. min - Kasperlik z bekhendu z ostrego kąta, bramkarz zdążył dostawić parkan.
72. min - Phillips wywalczył sobie dobre miejsce przed bramką, został powstrzymany w ostatniej chwili.
71. min - Welsh z bekhendu, krążek ląduje w raku Nechvatala.
69. min - Próba Kasperlika, Pieriewozczikow interweniuje odbijaczką.
67. min - Phillips! Niecelnie z nadgarstka.
66. min - Kasperlik najeżdżał z ostrego kąta, zdecydował się na zagranie przed bramkę, ale krakowscy defensorzy odczytali jego interwencje.
64. min - Saur! Nechvatal paruje krążek obok słupka.
64. min - Jeremy Welsh zderzył się z Nechvatalem, sędziowie uznali jednak, że było to przypadkowe zajście.
63. min - Rac indywidualnie, zgubił jednak krążek przed Pieriewozczikowem.
61. min - Zaczynamy dogrywkę, która jest rozgrywana systemem 3 na 3.

Koniec III tercji. Czeka nas dogrywka.
60. min - Dobra okazja gości, Pieriewozczikow na posterunku.
58. min - GOOOL! 1:1! Niefortunnie odbity krążek po strzale Wałęgi zaskoczył bramkarza "Pasów" i mamy wyrównanie!
57. min - Csamango uderzył kijem Wałęgę, jastrzębianie po raz kolejny mają przewagę w ostatnich minutach tercji. Robert Kalaber wziął czas.
56. min - Rac z nadgarstka, został jednak powstrzymany.
52. min - Kolejna niewykorzystana przewaga. Urbanowicz zdecydował się na indywidualną kontrę, trafił jednak wprost w Pieriewozczikowa.
50. min - Maris Jass po raz drugi odesłany na ławkę kar. Nieprzepisowo zaatakował rywala ciałem.
48. min - Kasperlik próbował ze skrzydła, nie zaskoczył jednak bramkarza.
45. min - Jastrzębianie wciąż utrzymują optyczną przewagę, nie przekłada to się jednak na gole.
42. min - Hovorka próbował ze slotu, ale Pieriewozczikow zamroził ten krążek.
41. min - Rozpoczynamy finałową odsłonę. Liczymy na więcej trafień, aniżeli miało to miejsce w ostatnich 40 minutach.

40. min - Kolejna nieskuteczna przewaga. Sołowjow powrócił do gry na ostatnie 20 sekund drugiej tercji.
39. min - Wrzutka Phillipsa, Paś chciał przekierować krążek; nieskutecznie.
38. min - Kara dla Sołowjowa. Jastrzębianie ponownie przed szansą w przewadze w samej końcówce tercji.
38. min - Urbanowicz pressingiem zmusił Ignatowicza do błędu, przed dobrą okazją stanął Phillips, lecz trafił wprost w bramkarza.
35. min - Goodwin przedarł się przez defensywne zasieki gości, na jego drodze stanął Nechvatal, który zatrzymał krążek parkanem.
34. min - Phillips posłał przed bramkę świetne podanie z bekhendu, które trafiło do Macieja Urbanowicza. Kapitan JKH nie skorzystał jednak z tego prezentu.
33. min - Welsh przed dobrą okazją, nie zdołał jednak dobić krążka odbitego przez Nechvatala.
32. min - Obydwie ekipy mają dziś problem z grą w przewagach. Kara zainkasowana przez Kostka nie poprawiła obrazu tej sytuacji, bowiem jastrzębski defensor opuścił już ławkę kar.
31. min - Podbramkowa okazja Sołowjowa, który do ostatniego momentu walczył o wyłuskanie krążka. W obronie bramkarza swojej drużyny stanął Dominik Paś, a na lodzie zawiązało się małe spięcie.
30. min - Oksanen zerwał się defensywie, przechwytując krążek. Arkadiusz Kostek, który zawinił w tej sytuacji, musiał ratować się faulem.
29. min - Dobra dwójkowa akcja Sołtysa i Wałęgi. Pieriewozczikow dalej niepokonany.
28. min - Ponownie bezowocny power-play w wykonaniu podopiecznych trenera Kalabera.
26. min - Dziękujemy realizatorom TVP Sport za kilkukrotny skrót meczu Polska - Węgry na sport.tvp.pl. Tymczasem na krakowskim lodowisku kara nałożona na gospodarzy za nadmierną liczbę graczy na lodzie.
25 min - Z boku uderzył Saur, odbija Nechvatal.
25 min - Jastrzębianie atakują, lecz nie ma na razie poważnego zagrożenia pod bramką gospodarzy. Wysoki pressing gości.
24 min - Sporo wznowień w pierwszych minutach drugiej odsłony.
23 min - Potężny strzał Bryka ląduje wysoko nad poprzeczką.

20. min - Jastrzębianie bili głową w mur, próbując zwieńczyć tę przewagę. Gospodarze dowieźli bezpieczny wynik do przerwy.
19. min - Csamango skorzystał na niefrasobliwości obrony rywala, Nechvatal uratował swoich kolegów przed utratą drugiej bramki.
18. min - Pierwsza liczebna przewaga dla przyjezdnych. Kostromitin zaatakował rywala kijem trzymanym oburącz.
18. min - Gula! Krążek zatrzymał się na poprzeczce.
16. min - Przewaga Cracovii właśnie wygasła.
16. min - Śmiała próba Jakuba Saura, lecz Nechvatal poradził sobie z tym uderzeniem.
14. min - Przewaga "Pasów", ma ona zapewne związek z agresywnym zachowaniem Nalewajki w starciu z Jezkiem.
14. min - Zakotłowało się po gwizdku sędziego. Nie obędzie się bez wykluczeń.
12. min - Goście narzucili teraz swym rywalom wysoki pressing, na lodzie toczy się zaciekła walka.
10. min - Goodwin o krok od przejęcia krążka przed bramką Nechvatala, szczęście dopisało teraz jastrzębskiej defensywie.
9. min - Ponownie przerwana okazja gości - tym razem odgwizdany spalony.
9. min - Dobra sytuacja jastrzębian, lecz sędziowie przerywają grę - poruszona bramka Pieriewozczikowa.
9. min - Jass powrócił już na lód.
8. min - A teraz Gula! Nechvatal niepewnie interweniował, lecz zapobiegł utracie kolejnego gola.
7. min - Sołowjow! Krążek minął bramkę.
7. min - Pierwsze wykluczenie w dzisiejszym meczu. Maris Jass zjechał na ławkę kar za nieprzepisowe przytrzymywanie rywala.
6. min - Ciężar gry przenosi się pod bramkę Pieriewozczikowa. Hokeiści z Jastrzębia-Zdroju nie potrafią jednak wypracować sobie dogodnej pozycji do oddania strzału.
4. min - GOOOL! 1:0! Kostromitin otwiera wynik meczu! Nechvatal pomylił się w obliczeniach, podbił krążek rękawicą, a ten wpadł do jego bramki!
4. min - Dwójkowa akcja Goodwina z Tialą. Nechvatal efektownie wyłapał strzał fińskiego napastnika.
3. min - Przyjezdni wywalczyli wznowienie pod bramką Cracovii.
2. min - Pieriewozczikow po raz pierwszy zmuszony do interwencji. Urbanowicz próbował z ostrego kąta.
1. min - Dynamiczny wjazd Jezka do tercji jastrzębian, chwilę później krążek dobijał Doherty, lecz nie znalazł sposobu na umieszczenie go w siatce.
1. min - Jastrzębianie z przytupem chcieli rozpocząć to spotkanie. Bryk strzelił jednak ponad bramką.
1. min - Rozpoczynamy czwarty pojedynek finałowy pomiędzy Comarch Cracovią a JKH GKS Jastrzębie! Pierwszy bulik dla gospodarzy.