1:3 Erik Němec #14 ( Maksim Ignatowicz #43, Jewgienij Bodrow #10 ) +/-
2:3 Zackary Phillips #7 ( Łukasz Krzemień #44, Andrej Themár #88 ) +/-
13:15 2 min. Martin Dudaš #2 Trzymanie przeciwnika
26:48 2 min. Maksim Ignatowicz #43 Uderzanie kijem
26:48 2 min. Teddy Da Costa #77 Atak kijem trzymanym oburącz
26:48 2 min. Maksim Ignatowicz #43 Ostrość

Koniec meczu
60. min - Dobrze bronią się krakowianie pod pressingiem oświęcimian.
59. min - Czas dla drużyny Re-Plast Unii Oświęcim.
59. min - Gorąco zrobiło się pod krakowską bramką. Duża liczba strzałów i bezbłędny rosyjski bramkarz.
59. min - Saunders w oświęcimskim boksie.
58. min - Oriechin z najbliższej odległości, lecz blokowany i nie wpakował gumy do siatki.
57. min - Kapica z ostrego kąta! Broni Saunders.
56. min - MacDonald po lodzie z niebieskiej, lecz broni to uderznie rosyjski golkiper.
54. min - MacDonald nieczysto zagrał do Wanata, lecz nie wykorzystał tego błędu Bezwiński.
53. min - Kontra gości zatrzymana przez Petera Bezuske.
53. min - Dziubiński pociągnął z bulika, lecz mrozi krążek Pieriewozczikow.
52. min - Skinnars zagrał przed krakowską bramkę, lecz nie było tam nikogo z oświęcimian.
50. min - Oświęcimianie w natarciu.
49. min - Themar samotnie w tercji rywala, lecz ofiarnie interweniował Saur i zablokował możliwość oddania strzału słowackiemu napastnikowi.
47. min - Zagranie na drugą stronę lodowiska do Oriechina, ten samotnie pocisnął, lecz z ostrego kąta nie trafił w światło bramki.
46. min - Dudas dwukrotnie próbował swojego szczęścia z bliska, lecz Pieriewozczikow dobrze interweniuje.
45. min - Skinnars mocno huknął z niebieskiej, lecz krążek powędrował obok bramki.
43. min - Dobre zagranie na drugą stronę lodowiska do Krzemienia, lecz ten miał jednego obrońcę na sobie i nie był w stanie oddać precyzyjnego strzału.
42. min - Oświęcimianie cały czas mocno atakują swoich rywali.
41. min - Ofiarnie walczy o gumę za krakowską bramką Carlsson.

Koniec II tercji
40. min - MacDonald mocno przymierzył z niebieskiej, lecz Pieriewozczikow obronił to uderzenie ze stoickim spokojem.
39. min - Kontra gospodarzy, lecz za mocne zagranie do Carlssona i Pieriewozczikow zamroził ten krążek.
38. min - Dwójkowa kontra Unii. Phillips zagrał przed bramkę do Themara, ten jednak nie zdołał umieścić krążka w bramce.
36. min - Dudas na drugą stronę do Da Costy, ten przymierzył z pierwszego krążka, lecz niecelnie.
35. min - Nemec wymanewrował oświęcimską obronę, lecz z bliska trafił nad oświęcimską bramką.
33. min - GOOOL!!! Szybka odpowiedź oświęcimian. Krzemień zagrał zza bramki do Phillipsa, a ten z najbliższej odległości wpakował gumę do siatki.
32. min - GOOOL!!! Kontra gości, strzał z bliska obroniony przez Saundersa, ale przy dobitce do pustej bramki kanadyjski bramkarz pozostał bez szans i Nemec podwyższa prowadzenie gości na 3:1.
32. min - Miłosz Noworyta w samotnej akcji, lecz z bliskiej odległości nie umieścił krążka w krakowskiej bramce.
31. min - Patryk Noworyta pociągnął z niebieskiej, lecz krążek powędrował obok bramki.
30. min - Duża liczba strzałów na bramkę Pieriewozczikowa, ale dobre interwencje z jego strony.
29. min - MacDonald próbował swojego szczęścia z niebieskiej, ale na raty mrozi gumę Pieriewozczikow.
28. min - Jesse Dudas mocno pociągnął z niebieskiej, ale odbił ten krążek do boku Pieriewozczikow.
27. min - Zagranie na drugą stronę tafli do Da Costy, ten jednak był blokowany przez krakowskiego obrońcę.
26. min - Szybkie zagranie na niebieską do Oriechina, ten niestety przy strzale złamał swój kij.
25. min - Sebastian Kowalówka pociągnął z nadgarstka, ale wyłapał to uderzenie Pieriewozczikow.
24. min - Wishart przedarł się przez krakowską obronę, zagrał do Carlssona, ten nie zdołał umieścić krążka przy bliższym słupku.
23. min - Themar próbował swojego szczęścia od zakrystii, ale trafił jedynie w słupek bramki.
22. min - Jesse Dudas pociągnął z niebieskiej, ale odpowiednio szybko złączył parkany rosyjski bramkarz gości.
21. min - Carlsson samotnie pognał do tercji rywala, z bliskiej odległości próbował umieścić gumę w okienku, lecz poruszona bramka przez Pieriewozczikowa.

Koniec I tercji
20. min - Strzał z niebieskiej Martina Dudasa, ale mrozi gumę kanadyjski golkiper.
19. min - Oriechin pognał do przodu, został krążek Dziubińskiemu, ten zgarnął od razu krążek, ale z najbliższej odległości nie trafił w światło bramki.
18. min - Nieco szarpany okres gry ze strony obu ekip.
16. min - Dobry strzał Wisharta z niebieskiej, zasłonięty był Pieriewozczikow, ale jednak skutecznie interweniował.
15. min - Dobrze bronią się krakowianie w tym osłabieniu.
14. min - Wykluczenie dla zawodnika Cracovii i szansa na wyrównanie dla Re-Plast Unii Oświęcim.
13. min - Bomba spod bulika Nemca. Ofiarnie obronił to uderzenie Bezuska i ostatkiem sił opuszcza taflę.
12. min - GOOOL!!! Dwójkowa kontra Cracovii, pierwszy strzał zatrzymany przez Saundersa, lecz przy dobitce przez Kamińskiego oświęcimski golkiper pozostał bez szans na skuteczną obronę.
11. min - Bezuska zagrał na środek do Oriechina, ale Pieriewozczikow złapał krążęk.
10. min - Dwa mocne strzały Krzemienia zatrzymane przez Pieriewozczikowa.
10. min - Mocny strzał Miłosza Noworyty z niebieskiej, lecz powędrował obok bramki.
9. min - GOOOL!!! Dobre zagranie Themara do Łukasza Krzemienia, ten z pierwszego krążka wypalił i wpakował gumę do siatki.
7. min - Da Costa wymanewrował dwóch obrońców Comarch Cracovii, oddał mocny strzał z okolic bulika, ale bez większych trudów obronił ten strzał Pieriewozczikow.
6. min - Kapica samotnie pognał do przodu, mocno przydymił z bulika, ale broni to uderzenie Saunders.
5. min - Csamango przedziera się do tercji rywali, lecz potknął się i nie zdążył oddać strzału.
4. min - Kontra gości, ale ofiarnie interweniuje Miłosz Noworyta.
3. min - Niecelne zagranie na drugą stronę tafli na niebieską do Paszka i strata krążka.
2. min - Phillips dwukrotnie próbował zaskoczyć Pieriewozczikowa z najbliższej odległości, lecz nie zdobył wyrównującej bramki dla swojej drużyny.
1. min - GOOOL!!! Pierwsza akcja gości, Kapica huknął pomiędzy bulikami i zaskoczył Saundersa.

#22 Jesse Dudás PO 0 1 0 1 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#61 Krystian Dziubiński ŚR 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#17 Adam Kot PO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#53 Robert Kowalówka B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#12 Sebastian Kowalówka PS 0 0 0 0 0 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#7 Zackary Phillips LS 1 0 0 0 1 1 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#15 Victor Rollin Carlsson ŚR 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#90 Clarke Saunders B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#21 Johan Skinnars LS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#88 Andrej Themár PS 0 2 1 1 2 1 0 0 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#87 Aleksiej Trandin ŚR 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#10 Dariusz Wanat LS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#6 Ty Wishart PO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#5 Dienis Pieriewozczikow B 2 2.00 32 0 0 32 0 0 93.75 60:00 0 0 0 0.00 1 0 0 0 0 0 0
#72 David Zabolotny B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0