4:2 Zackary Phillips #7 ( Jesse Dudás #22 ) +/-
02:14 2 min. Miłosz Noworyta #18 Trzymanie przeciwnika
05:23 2 min. Teddy Da Costa #77 Przeszkadzanie
06:51 2 min. Anthon Eriksson #53 Spowodowanie upadku przeciwnika
46:32 2 min. Joona Monto #9 Trzymanie przeciwnika
55:30 2 min. Victor Rollin Carlsson #15 Ostrość
56:15 2 min. Mateusz Michalski #92 Przeszkadzanie

60. min - GOOOL!!! Zack Phillips w ostatniej sekundzie spotkania pozbawił szans katowiczan na wyrównanie i wpakował gumę do pustej siatki rywali.
60. min - Strzały oświęcimian z własnej tercji tuż obok katowickiej bramki.
60. min - Czas dla GKS-u Katowice.
59. min - Pusta bramka GieKSy.
58. min - Dobrze wybronili oświęcimianie napór rywali.
57. min - Przez 75 sekund obie drużyny zagrają w 4 na 4. Na ławce kar melduje się Michalski.
56. min - Wykluczenie dla Carlssona i szansa na wyrównanie dla katowiczan.
55. min - Wanacki walczył o gumę w oświęcimskiej tercji, ale dobrze interweniował Bezuska.
54. min - Kruczek samotnie w tercji rywala, ale zatrzymany przez MacDonalda.
53. min - Katowiczanie dużo czasu spędzają w tercji rywali, ale oświęcimianie bardzo dobrze się bronią.
52. min - Phillips z ostrego kąta! Obija to uderzenie do boku Murray.
51. min - Mocny strzał w stronę Saundersa, ale nie dał się zaskoczyć
49. min - Wishart mocno z niebieskiej, ale ofiarnie interweniuje jeden z katowickich obrońców.
48. min - Dudas mocno pociągnął z bulika, ale trafił jedynie w poprzeczkę bramki gości.
47. min - Carlsson faulowany przez Montę i oświęcimianie zagrają w dwuminutowej przewadze.
obronił to uderzenie.
44. min - Pasiut mocno przymierzył, ale trafił jedynie w słupek bramki.
44. min - GOOOL!!! Wronka zagrał na drugą stronę do Hudsona, a ten z najbliższej odległości umieścił krążek w bramce tuż przy bliższym słupku.
42. min - Wanat z bulika! Broni to uderzenie Murray.
41. min - Goście dużo czasu spędzają w tercji rywali, ale ci dobrze się bronią.

39. min - GOOOL!!! Oriechin otrzymał dobre zagranie do tercji rywala od Krzemienia i swoim profesorskim strzałem w okienko zaskoczył golkipera gości.
38. min - Wronka z najbliższej odległości, lecz nie trafił w światło bramki.
37. min - Eriksson z ostrego kąta! Broni Saunders.
35. min - GOOOL!!! Lehtonen z najbliższej odległości wpakował gumę do siatki pod poprzeczkę i pozostawił Saundersa bez szans.
35. min - Eriksson samotnie pognał do przodu, wymanewrował oświęcimską defensywę, ale przed oddaniem strzału w sytuacji sam na sam powstrzymał go MacDonald.
34. min - Oriechin zagrał przed bramkę do Krzemienia, lecz ten był blokowany i nie zdołał oddać precyzyjnego strzału.
32. min - Dwójkowa kontra gospodarzy Skinnars-Da Costa. Szwed zagrał na drugą stronę do Da Costy, lecz jego strzał zdążył zablokować kijem katowicki obrońca.
31. min - Saunders mrozi strzał Wajdy.
31. min - Oświęcimianie zamknięci we własnej tercji
30. min - Rompkowski z niebieskiej! Ale odpowiednio szybko zdążył złączyć parkany Saunders i nie ma bramki dla GieKSy.
28. min - Da Costa mocnym strzałem z bulika próbował zaskoczyć Murraya, lecz ten nie przepuścił tego uderzenia.
28. min - Wanat mocno wkomponował do bandy Wajdę.
27. min - Bezuska z niebieskiej! Broni popularny "Jasiek Murarz".
26. min - Sebastian Kowalówka próbował umieścić krążek przy słupku od zakrystii, ale ruszona bramka i gwizdek arbitra głównego.
25. min - Wishart pociągnął z nadgarstka z okolic bulika, ale ostatecznie ten strzał nie doszedł do Murraya.
24. min - Wanat długo holował krążek w tercji rywala, ale ostatecznie stracił gumę.
23. min - Hudson mocno przymierzył z niebieskiej, ale pewnie interweniuje golkiper gospodarzy.
22. min - Prokurat z bliska! Obija do boku Saunders.
21. min - Mocny strzał Da Costy spod bulika obroniony przez Murraya.

20. min - Dziubiński ofiarnie wybił krążek z własnej tercji.
19. min - Fraszko długo holował krążek w tercji rywala. Ostatecznie oddał strzał, który okazał się niecelny.
18. min - Bezuska mocno przygwoździł do bandy Erikssona.
17. min - Da Costa samotnie pognał na bramkę rywala, ale trafił jedynie w słupek katowickiej bramki.
17. min - Katowiczanie w natarciu.
15. min - Strzał katowiczan z bulika po raz kolejny zatrzymany przez Saundersa.
13. min - Strzał Wronki z niebieskiej zatrzymany przez kanadyjskiego bramkarza gospodarzy.
12. min - Patryk Noworyta przymierzył z niebieskiej, ale krążek poodbijał się od zawodników i ostatecznie nie musiał interweniować John Murray.
11. min - Kontra Katowic 2 na 2 zatrzymana przez Petera Bezuskę.
9. min - GOOOL!!! Phiilips zagrał zza bramki na bulik do Wisharta, ten pociągnął z nadgarstka i strzałem pomiędzy parkanami zaskoczył golkipera GKS-u Katowic.
8. min - Kontra gości 3 na 1 zatrzymana przez MacDonalda.
7. min - Eriksson melduje się na ławce kar i przez 32 sekundy obie drużyny będą grał w 4 na 4.
6. min - Kolejne wykluczenie dla oświęcimian. Protesty kibiców na trybunach.
5. min - GOOOL!!!! Cole MacDonald samotnie przedarł się przed bramkę Murraya i z najbliższej odległości wpakował gumę do siatki tuż przy bliższym słupku.
5. min - Dziubiński samotnie przedarł się przez obronę Katowic, oddał strzał pomiędzy bulikami, ale skutecznie interweniuje Murray.
5. min - Wronka przymierzył w bulika, ale pewnie broni Saunders.
4. min - Dobrze powalczył duet szwedzki oświęcimian w tercji rywala.
3. min - Pierwsze wykluczenie dla oświęcimian.
3. min - Michalski wjechał przed bramkę z zakrystii, lecz z najbliższej odległości nie pokonał bramkarza, ponieważ został faulowany.
2. min - Wronka z bulika! Mrozi gumę Saunders.
1. min - Bezuska mocno pociągnął z niebieskiej! Obok bramki.

#22 Jesse Dudás PO 0 2 2 0 2 1 0 0 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
#61 Krystian Dziubiński ŚR 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#12 Sebastian Kowalówka PS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0