05:14 2 min. Dawid Majoch #10 Zahaczenie
09:23 2 min. Anthon Eriksson #53 Trzymanie przeciwnika
12:00 2 min. Carl Hudson #2 Spowodowanie upadku przeciwnika
14:14 2 min. John Murray #31 Przeszkadzanie
18:23 2 min. Kasper Bryniczka #13 Spowodowanie upadku przeciwnika
22:26 2 min. Kara tech. dla drużyny Nadmierna liczba graczy na lodzie
30:57 2 min. Jakub Wanacki #5 Przeszkadzanie
33:53 2 min. Damian Tomasik #15 Opóźnianie gry
50:28 2 min. Jakub Michalski #92 Trzymanie przeciwnika
57:57 2 min. Carl Hudson #2 Zahaczenie
59:13 2 min. Wiktor Bochnak #14 Wysoko uniesiony kij

60 min - koniec meczu
57 min na 123 sekundy przed końcem meczu kara dla GieKSy. Trener Gusow wziął czas i ściągnął Bizuba
56 min - Lehtonen zwodem wyminął obrońcę Podhala i znalazł się sam na sam z Bizubem, ale przestrzelił
55 min - Pasiut z koła bulikowego prosto w Bizuba
52 min - kara dl Podhala Jakub Michalski za trzymanie odpocznie 2 minuty
51 min - Patryk Krężołek trafia w poprzeczkę
46 min - GOOOOLLLL Patryk Wronka otrzymał podanie od Grzegurza Pasiuta i strzałem do pustej bramki podwyża prowadzenie GieKSy
41 min - rozpoczynamy trzecią tercję pojedynku GkS Katowice - Tauron Podhale Nowy Targ

III tercja

40 min - koniec II tercji
40 min - w ostatnich sekundach drugiej tercji Bochnak strzałem po lodzie w krótki róg próbował doprowadzić do wyrównania.
38 min - co za interwencja Bizuba, po akcji Wronki
34 min - kara dla Tomasika
33 min - koniec kary Wanackiego
31 min - Wanacki na ławce kar
28 min - strzał Słowakiewicza odbija Murray
26 min - najpierw Hudson, później dwukrotnie Pasiut próbowali podwyższyć prowadzenie, ale za każdym razem Bizub nie dał się pokonać
25 - gospodarze w komplecie
23 min - błąd katowiczan przy zmianie zawodników, co wyłapali sędziowie i ukarali GieKSe karą 2 minut
22 min katowiczanie wymienili szybko trzy- cztery podania, po których Krężołek w dogodnej sytuacji chybił
21 min - Rozpoczynamy drugą tercję

II Tercja

20 min - GOOOLLLL gospodarze obejmują prowadzenie . Strzał Bepierszcza odbił Bizub, jednak krążek trafił na kij Fraszki, który równo z syreną zdobywa pierwszego gola w tym meczu. Zanim gol został uznany arbitrzy musieli skorzystać z zapisu wideo, gdyż nie byli pewni, czy krążek zanim przekroczył linię bramkową odbił się od kija, czy łyżwy katowickiego napastnika
19 min - kara dla Podhala.
17 min - Hudson uderzył spod niebieskiej, "guma" odbiłą się od obrońców, myląc Bizuba, jednak żaden zawodnik gospodarzy nie potrafił umieścić krążka w pustej bramce
14 min - jedna kara się skończyła, a po 14 sekundach kolejny katowiczanin został odesłany na 2 minutowy odpoczynek
12- kolejne wykluczenie gospodarzy
12 min - gospodarze przetrzymali osłabienie
10 min - Patryk Krężołek zmarnował 100 procentową sytuację. Wyszedł sam na sam z Bizubem, jednak nie trafił nawet w śwaitło bramki. Kara dla gospodarzy
8 min - Musioł w dogodnej sytuacji trafia prosto w Bizuba. Goście w komplecie
6 min - kara dla gości
6 min - dobra okazja Monto, jednak Bizub odbija krążek poza lodowisko. Na razie spokojne tempo, obie drużyny grają uważnie w obronie
3 min - Igor Smal z korytarza międzybulikowego nie trafia w światło bramki
2 min - błąd Lehtonena w środkowej strefie lodowiska, krążek przejął Bodnaruk, wyszedł sam na sam, lecz jego strzał nie sprawił problemu Murrayowi
1 min - Rozpoczynamy mecz.

Już jest! Hokejowy Niezbędnik Kibica na sezon 2021/22! Zapraszamy do zakupu --- > ZAMÓW JUŻ DZIŚ (KLIKNIJ)

Tylko u nas gdy zarejestrujesz się z kodem HOKEJNET otrzymasz ofertę powitalną 155 zł zakład bez ryzyka i bonus od drugiego depozytu do 500 złotych. ----- >>>> KLIKNIJ TUTAJ