04:48 2 min. Samuel Mlynarovič #22 Atak kijem trzymanym oburącz
09:28 2 min. Jakub Šaur #33 Spowodowanie upadku przeciwnika
14:10 2 min. Vitālijs Pavlovs #79 Atak kolanem
23:05 2 min. Roman Rác #89 Przeszkadzanie
29:07 2 min. Collin Shirley #15 Przeszkadzanie
36:16 2 min. Dominik Jarosz #98 Przeszkadzanie
46:55 2 min. Radosław Nalewajka #22 Ostrość
46:55 2 min. Jiří Gula #89 Ostrość
59:00 2 min. Maciej Urbanowicz #92 Atak w okolice głowy lub szyi

Koniec meczu. Krakowianie meldują się w Turnieju Finałowym Pucharu Polski
60. min - Krakowianie grają na czas i nie spieszą się z założeniem zamku w tercji rywala.
59. min - Urbanowicz mocno potraktował Bodrowa i odpocznie do końca spotkania na ławce kar.
59. min - Nechvatal w boskie i szóstka graczy Jastrzębia w polu.
58. min - Czas dla JKH GKS-u Jastrzębie.
58. min - GOOOL!!!! Miszczenko wywalczył gumę pod bandą w tercji rywala, wypatrzył najeżdżającego na bramkę Nemca, ten mocno pociągnął z nadgarstka i trafił w samo okno jastrzębskiej bramki.
58. min - Jacenko wyłuskał krążek i pognał do przodu, ale jastrzębianie powstrzymali go przed oddaniem strzału.
58. min - Razgals samotnie, uderza spod bulika, lecz nie trafia w bramkę gospodarzy.
57. min - Kostek na niebieską do Raca, ten huknął, jednakże Zabolotny zamroził ten strzał.
56. min - Rac samotnie wprowadza krążek do tercji Cracovii, uderza z ostrego kąta, ale Zabolotny odbija to uderzenie.
55. min - Jastrzębianie pod pressingiem Cracovii nerwowo wystrzeliwują gumę z własnej tercji.
54. min - Miszczenko wywalczył gumę w tercji neutralnej, wjechał z nią do tercji Jastrzębia, przymierzył z niebieskiej, lecz nie trafił w światło bramki.
53. min - GOOOL!!!! Kinnunen mocno przymierzył z niebieskiej z pierwszego krążka i umieścił gumę w siatce przy prawym okienku.
52. min - Nemec wywalczył gumę za bramką Jastrzębia, zagrał do Kapicy, ale ostatecznie krakowianie tracą krążek.
52. min - Pavlovs spod koła bulikowego! Mrozi gumę jednak Zabolotny.
51. min - Kalns zza bramki do Mlynarovicia, ten jednak z najbliższej odległości nie pokonał Zabolotnego.
50. min - Jastrzębianie mocno atakują swoich rywali w ich tercji.
49. min - Csamango lewą flanką, uderzył z ostrego kąta, ale nie trafił w jastrzębską bramkę.
47. min - Wykluczenie dla obu zespołów i przez 120 sekund obie drużyny zagrają w zestawieniach 4 na 4.
47. min - GOOOL!!!! Kapica w samotnym rajdzie przez całą długość tafli, przedarł się przez szyki Jastrzębia i w ostatecznej fazie wymanewrował Nechvatala.
46. min - Urbanowicz z bulika próbował umieścić gumę tuż przy słupku, ale dobrze pokrył bliższy słupek Zabolotny.
46. min - Csamango próbował coś ugrać w tercji rywala, lecz nic z tego nie wyniknęło.
46. min - Popiticz próbował zagrać na środek do kolegi z drużyny, lecz niecelnie i krakowianie stracili gumę.
45. min - Mlynarović wyłuskał krążek od Bodrowa, wyprowadził akcję ofensywną, ale nie udało mu się zakończyć jej celnym strzałem.
44. min - Urbanowicz blokowany przez trójkę "pasów" w ich tercji.
43. min - Csamango uderzył! Obronił jednak jego uderzenie Patrik Nechvatal.
42. min - Ismagiłow powalczył o gumę z dwoma jastrzębianami w ich tercji, zagrał na środek do Woroszyły, ten jednak nie pokonał Nechvatal.
41. min - Jastrzębianie napędzają akcję ofensywną, ale w ostatecznej fazie krakowianie uniemożliwi gościom oddanie strzału.

40. min - Woroszyło ze slotu, ale Nechvatal skutecznie obronił to uderzenie.
39. min - GOOOL!!!! Jarosz zza bramki na bulik do Bahalejszy, ten pociągnął pod poprzeczkę i umieścił gumę w siatce.
38. min - Nemec w akcji sam na sam, ale ponownie Nechvatala inkasuje dobrą interwencję.
38. min - GOOOL!!!! Rac z niebieskiej na środek do Urbanowicza, ten dołożył kija i wcisnął gumę pomiędzy parkany Zabolotnego.
38. min - Dwójkowa kontra gospodarzy, ale fenomenalną interwencją popisał się Nechvatal i zatrzymał uderzenie Popiticza.
37. min - Łukasz Nalewajka napędza akcję gości, uderza samotnie z okolic bulika, lecz nie pokonał krakowskiego golkipera.
36. min - Kalns próbował zagrać przed bramkę z bulika, ale Jezek mu to uniemożliwił.
36. min - Wymiana podań krakowian we własnej tercji w oczekiwaniu na ruchy rywali.
35. min - Kostek z koła bulikowego... krążek mija bramkę.
35. min - Jarosz bekhendem z ostrego kąta, lecz nie trafił w światło bramki.
34. min - Woroszyło z lewego bulika, lecz wprost w Nechvatala.
34. min - Górny z koła bulikowego, ale Zabolotny łapie gumę do raka.
33. min - Baszyrow z pierwszego krążka ze slotu, ale Zabolotny zatrzymał to uderzenie.
32. min - Jacenko z niebieskiej, Csamango jeszcze próbował dobijać to uderzenie, ale Nechvatal wychodzi z tego starcia obronną ręką.
31. min - Brynkus utrudnia wyprowadzenie akcji jastrzębianom za ich bramką.
30. min - GOOOL!!! Rac pociągnął z bulika i pokonał zasłoniętego przez Baszyrowa Zabolotnego i wykorzystał przewagę liczebną swojego zespołu.
30. min - Shirley na ławce kar i 120 sekund szans dla jastrzębian na "powrót do meczu".
29. min - Bombardowanie jastrzębskiej bramki, ale ostatecznie sędzia pokazuje brak trzeciej bramki dla Cracovii.
28. min - Bodrow na niebieską do Kinnunena, ten pociągnął z nadgarstka, ale Nechvatal zatrzymał jego uderzenie.
27. min - Jezek na bulik do Nemca, ten na bramkę do Kapicy, jednakże nie udało się rozklepać krakowianom jastrzębskiej obrony.
27. min - Kolejne wykluczenie dla JKH GKS-u Jastrzębie.
26. min - Krakowianie z kontrą. Jezek zostawił gumę na niebieskiej Csamandze, ten jednak nie pokonał Nechvatala.
25. min - Bahalejsza na środek do Baszyrowa, temu jednak nie udało się precyzyjnie przekierować toru lotu krążka.
25. min - Razgals napędza akcję jastrzębian, ale ostatecznie goście nie utrzymali na dłużej gumy w tercji Cracovii.
24. min - GOOOL!!! Miszczenko z bulika na niebieską do Guli, ten huknął po lodzie i trafił pomiędzy parkanami Nechvatala.
24. min - Gula nieczysto z bulika, Jezek stojący przed bramkarzem starał się jeszcze przekierować gumę, ale obronił to Nechvatal.
24. min - Rac z kontrą, miał po drugiej stronie kolegę z drużyny, ale zdecydował się na samotny strzał, który jednak został zatrzymany przez Zabolotnego.
23. min - Csamango samotnie w tercji rywala, pociągnął z koła bulikowego, ale trafił wprost w Nechvatala.
23. min - Strzał jastrzębian z bulika zatrzymany przez Zabolotnego.
23. min - Ismagiłow za bramkę Nechvatala do kolegi z drużyny, ale jastrzębski defensor przejął to zagranie.
22. min - Kamienieu pociągnął z niebieskiej, lecz nie trafił w światło bramki.
21. min - A. Sevcenko ze slotu pomiędzy dwoma zawodnikami Cracovii, ale Zabolotnemu udało się obronić to uderzenie.
21. min - Jastrzębianie z kontrą, ale nie mogą wprowadzić odpowiednio szybko gumy do tercji Cracovii, ponieważ jeden z zawodników Jastrzębia za wcześniej opuścił tercję neutralną.

20. min - Kapica przed bramkę do Augustyniaka, lecz to zagranie zostało przecięte przez jastrzębian.
20. min - Csamango mocno wkomponował do bandy Pelaczyka.
19. min - Jacenko samotnie z niebieskiej i do boku odbija gumę Nechvatal.
18. min - Krakowianie próbowali wyprowadzić akcję ofensywną, lecz niecelne podania pogrzebały szansę na skuteczną akcję.
17. min - Kapica z Nemcem walczą o krążek w tercji gości.
17. min - Jastrzębianie przejęli gumę i próbowali zagrać do wychodzącego z boksu Pavlovsa, lecz pospieszyli się i za wcześnie zagrali gumę i Pavlovs nie zdążył na czas wyjść na lód.
16. min - Łukasz Nalewajka dobrze przeszkadza Jacence w zagraniu krążka do współpartnera.
15. min - Jastrzębianie ofiarnie wybijają gumę z własnej tercji.
15. min - Gula odgrywa gumę na bulik do Miszczenki, ten przymierzył, lecz niecelnie.
15. min - Pavlovs osłabia swój zespół powodując stratę jednego zawodnika w polu przez 120 sekund.
14. min - Miszczenko próbował oddać celny strzał z koła bulikowego, ale został zatrzymany przez obrońcę gości.
13. min - Trzech jastrzębian oraz dwóch krakowian mocno walczą o gumę za bramką Nechvatala.
13. min - Kalns samotnie z gumą w tercji Cracovii, próbował wymanewrować krakowianina zagraniem krążka od bandy, lecz nie udał mu się ten manewr.
12. min - Jarosz wprowadził krążek do tercji gospodarzy, zagrał na środek do Urbanowicza, ale ten był blokowany, co uniemożliwiło mu oddanie precyzyjnego strzału.
11. min - Rac z bulika usiłował zagrać gumę na środek, ale krakowianie przecięli to zagranie i wyekspediowali krążek z własnej tercji.
10. min - Rac wygrał wznowienie w tercji rywala, zagrał na niebieską do Bahalejszy, ten mocno uderzył, ale zatrzymał to uderzenie Zabolotny.
10. min - Wykluczenie dla Jakuba Saura i okazja do wyrównania dla jastrzębian.
9. min - Pelaczyk mocno ze slotu, ale zamroził gumę Zabolotny.
9. min - Jastrzębianie podrażnieni stratą bramki i mocno ruszyli do ataku.
8. min - Kalns samotnie wdarł się do tercji rywala, przymierzył z bulika, ale czujnie w tej sytuacji zachował się Zabolotny.
7. min - GOOOL!!! Bodrow z bulika zagrał na niebieską do Kinnunena, ten od razu mu odegrał i Bodrow bez zastanowienia huknął jak z armaty i trafił w samo okienko jastrzębskiej bramki zostawiając Nechvatala bez jakiejkolwiek możliwości obrony tego strzału.
7. min - Kinnunen przydymił po lodzie spod niebieskiej, ale Nechvatal parkanem obronił to uderzenie i ostatecznie krążek opuścił taflę.
6. min - Nemec mocno przymierzył z bulika, lecz jego strzał okazał się niecelny.
5. min - Szybkie przejęcie gumy przez jastrzębian i momentalne wybicie krążka z własnej tercji.
5. min - Mlynarovic dopuścił się nieczystego zagranie i osłabił swój zespół, przez co krakowianie przez 120 sekund zagrają z przewagą jednego zawodnika.
5. min - Razgals samotnie próbował z koła bulikowego trafić w dalszy słupek, ale Zabolotny obronił to uderzenie i momentalnie zamroził krążek.
5. min - Kolejny strzał krakowian zamrożony przez Nechvatala i wznowienie w tercji jastrzębia po prawej stronie golkipera gości.
5. min - Saur próbował swojego szczęścia z niebieskiej, ale Nechvatal skutecznie odbił gumę do boku.
4. min - Woroszyło próbował umiejętnie wybić gumę z własnej tercji, ale od razu gumę przejęli jastrzębianie, którym jednak nie udało się wyjść z kontrą.
4. min - Górny z Baszyrowem ambitnie powalczyli o gumę za bramką Zabolotnego.
3. min - Shirley próbował uderzać z bulika, ale zatrzymany przez Razgalsa i krakowianie tracą posiadanie krążka.
2. min - Jastrzębie próbowało wyjść z kontrą, ale krakowianie ich powstrzymali.
2. min - Dudas wybijaja gumę z własnej tercji, jednak nie będzie uwolnienia, bo udało się jednemu z zawodników dotknąć krążek pod niebieską rywala.
1. min - Bodrow powalczył o gumę pod bandą w tercji gości.
1. min - Jastrzębianom od razu udało się założyć zamek w tercji rywala i oddać strzał z niebieskiej, który jednak nie zaskoczył Davida Zabolotnego.
1. min - Rozpoczynamy to spotkanie, które zostało poprzedzone minutą ciszy z okazji dnia zadusznego.
Obie ekipy meldują się na lodzie i już za dosłownie moment rozpoczniemy zaległe starcie 11 kolejki, który wyłoni ostatecznych uczestników Turnieju Finałowego Pucharu Polski.

#16 Saku Kinnunen PO 0 3 3 0 3 1 0 0 0 0 0 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
#32 Grigorij Miszczenko LS 0 2 2 0 2 2 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#90 Jakub Müller PO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#14 Erik Němec ŚR 1 0 0 0 1 1 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#13 Jewgienij Popiticz PS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#33 Jakub Šaur PO 0 0 0 0 0 1 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#15 Collin Shirley ŚR 0 0 0 0 0 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#88 Artiom Woroszyło PS 0 1 0 1 1 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
#72 David Zabolotny B 0 1 0 1 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#7 Patrik Nechvátal B 5 5.00 42 0 0 42 0 0 88.10 60:00 0 0 0 0.00 0 0 0 0 1 0 0
#78 Siarhiej Bahalejsza PO 1 1 1 0 2 -2 0 0 0 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0