04:15 2 min. Erik Němec #14 Atak kijem trzymanym oburącz
23:51 2 min. Saku Kinnunen #16 Uderzanie kijem
25:30 2 min. Damian Kapica #95 Uderzanie kijem
27:14 2 min. Aleš Ježek #90 Kara za niesportowe zachowanie 10min
27:14 2 min. Aleš Ježek #90 Atak kijem trzymanym oburącz
29:00 2 min. Kara tech. dla drużyny Nadmierna liczba graczy na lodzie
34:39 2 min. Jiří Gula #89 Wysoko uniesiony kij
40:00 2 min. Jakub Prokurat #11 Wysoko uniesiony kij
56:10 2 min. Jiří Gula #89 Wysoko uniesiony kij

- Koniec Meczu.
- 60 min. - Jeszcze po meczu podczas podziękowań obu drużyn do wymiany zdań doszło między Dudasem a Fraszko o sytuację z 35. minuty gdy Gula wszedł w zawodnika Katowic.
- 59 min. - Zamieszanie pod bramką, ale krążek mrozi Murray, któremu pomógł Wajda.
- 58 min. - 1:47 do końca i do boksu przywołany Pieriewozczikow.
- 58 min. - Uderzenie Mullera odbija Murray.
- 58 min. - Uderzenie Pasiuta trafia w kask bramkarza, przerwa w grze po sygnalizacji bramkarza gości.
- 57 min. - Z bliska Lehtonen, na raty mrozi gumę bramkarz Cracovii.
- 56 min. - Sygnalizowana kara dla gości, bez bramkarza gospodarze a liniowy się pomylił i pokazuje 6 na lodzie ...
- 55 min. - Pasiut pod bramkę, ale gumę przejmują zawodnicy Cracovii.
- 53 min. - Strzał Nemeca z bliska broni Murray.
- 52 min. - Na ramkę ruszył Bepierszcz ale zablokowany i wpadł na bramkę rywala.
- 50 min. - Bepierszcz wystawił gumę Michalskiemu, ten będąc przed bramkarzem nie zdołał go pokonać!
- 49 min. - GOL! 4-2! Miszczenko wzdłuż bramki do Kapicy a ten ze spokojem zamyka celnym strzałem do siatki akcję.
- 48 min. - Rompkowski w uliczkę do Pasiuta, ten sam przed Pieriewozczikow - trafia w słupek!
- 48 min. - Fraszko z bulika, z łatwością łapie Pieriewozczikow
- 46 min. - Wronka do Krężołka, ten z trzech metrów potężnie uderzył na bramkę rywala ale Pieriewozczikow upadając odbija gumę!
- 46 min. - Cracovia w natarciu w tercji rywala, uderzenie Guli odbija Murray.
- 45 min. - Kapica z backhandu, ale ponad poprzeczką.
- 44 min. - Pasiut sam na sam, ale lepszy okazał się Pieriewozczikow
- 43 min. - Strzał Shirleya prosto w bramkarza gospodarzy.
- 43 min. - Z niebieskiej Dudas, broni Murray.
- 42 min. - Ponownie Nemec ale Murray zdążył się przesunąć do drugiego słupka.
- 41 min. - Strzał Nemca po rykoszecie nad poprzeczką.
- 40 min. - Cracovia zamyka rywali w ich tercji podczas okresu gry w przewadze.

- Koniec II tercji. Strzały: 33-23.
- 40 min. - Prokurat objechał bramkę, próbował wcisnąć krążek przy słupku - parkan wystawił bramkarz gości. Kara dla katowiczanina.
- 39 min. - Po strzale Jacenki krążek zatrzymał się przed niebieską linią bramkową - wybija Wronka.
- 38 min. - Uderzał z daleka Dudas, odbija Murray.
- 37 min. - Strzał Bepierszcza odbija Pieriewozczikow
- 36 min. - Mocny strzał Hudsona, łapie Pieriewozczikow
- 36 min. - Lehtonen uderzył niecelnie.
- 35 min. - Na ławkę kar siada Gula. Sędziowie ponownie musieli się naradzić ....
- 35 min. - Fraszko ucierpiał na środku tafli, interweniują fizjoterapeuci.
- 34 min. - Uderzenie Popiticza łapie Murray.
- 34 min. - Strzał z niebieskiej Mullera zablokowany.
- 32 min. - GOL! 4-1! Sam na sam Prokurat i mocnym strzałem z nadgarstka lokuję gumę w bramce!
- 31 min. - Fraszko do Kruczka, ale ten nie trafił w krążek z bulika.
- 30 min. - Strzał Krężołka, odbija Pieriewozczikow
- 30 min. - Błąd w ekipie gości i nadmierna ilość zawodników na lodzie. Dwie minuty zagrają gospodarze 5 na 3.
- 29 min. - Kontra Bodrowa, podał do Miszczenki ale ten z pierwszego krążka obok bramki.
- 29 min. - Sędziowie dzisiaj dają popis, naradzają się po interwencji Dudasa. Kilka minut przerwy.
- 28 min. - Strzał Pasiuta spod niebieskiej, łapie Pieriewozczikow.
- 28 min. - 2+2 dla Jezka, w przewadze ponownie gospodarze. Pierwsza za uderzanie a druga za niesportowe zachowanie.
- 27 min. - Lehtonen pod bramkę, ale Pasiut nie zamknął akcji. Jęk zawodu na trybunach.
- 26 min. - GOL 3-1! Pasiut uderzył z pierwszego krążka, guma po rykoszecie ląduje pod poprzeczkę bramki Pieriewozczikowa
- 25 min. - Kara dla Kapicy i przez 21 sekund gospodarze zagrają 5 na 3.
- 25 min. - Kruczek pod bramką, ale nieczysto trafił w krążek.
- 24 min. - Strzał Krężołka łapie Pieriewozczikow.
- 24 min. - Kinnunen na ławce kar. W przewadze GieKSa
- 23 min. - Gula spod bandy, spokojnie parkanem odbija Murray.
- 23 min. - Nemec z kontra, był powstrzymywany przez wracającego Wajdę ale zdołał oddać strzał - broni Murray.
- 22 min. - Lehtonen z bulika, guma mija słupek bramki gości.
- 21 min. - Michalski do Monto, odbija Pieriewozczikow.

Koniec I tercji. Strzały: 11-16.
20. min - Bepierszcz z bulika, lecz niecelnie.
19. min - Nemec z najbliższej odległości, ale porusza katowicka bramka.
18. min - Jakimienko z bekhendu, lecz niecelnie.
18. min - GOOOL!!! Miszczenko z najbliższej odległości wymanewrował Johna Murraya i wpakował gumę do siatki.
15. min - Michalski mocno pociągnął z ostrego kąta, ale nie dał się zaskoczyć Pieriewozczikow.
14. min - Shirley z bekhendu, ale nie pokonał Murraya.
13. min - Gula mocno z bulika, ale wciąż pozostaje niepokonany katowicki golkiper.
12. min - Dudas huknął z niebieskiej, ale Murray szybko złączył parkany i nie przepuścił tego uderzenia.
11. min - Strzał krakowian z niebieskiej, ale nie dał się zaskoczyć John Murray.
10. min - Wanacki przekierował gumę z okolic bulika, ale skutecznie zamroził tę gumę Pieriewozczikow.
9. min - Czas dla Comarch Cracovii.
9. min - GOOOL!!!! Kruczek z niebieskiej pomiędzy bulikami do Krężołka, ten obrócił się i umieścił krążek tuż pod poprzeczką.
9. min - Prokurat z najbliższej odległości dwukrotnie próbował swojego szczęścia, lecz nie pokonał Pieriewozczikowa.
8. min - Kapica z bliska, lecz niecelnie.
7. min - Jakimienko do rozpędzającego się Pasiuta, lecz ten miał czterech zawodników na sobie i nie przejął tego podania.
6. min - Krakowianie z kontrą, lecz nie oddali celnego strzału na katowicką bramkę.
5. min - Katowiczanie w przewadze jednego zawodnika, ale dobrze przeszkadzają im w rozgrywaniu akcji krakowianie.
4. min - Wronka zza bramki do Pasiuta, ten mocno przymierzył, lecz niecelnie.
4. min - Kapica rozpędza się pomiędzy bulikami, ale nie zdołał wymanewrować Murraya.
3. min - Kontra gości zatrzymana przez Musioła.
1. min - GOOOL!!!! Pasiut mocno pociągnął z nadgarstka z okolic bulika, a stojący przed bramkarzem Wronka skierował gumę wprost do bramki.
1. min - Rompkowski mocno z niebieskiej, lecz niecelnie.

#31 John Murray B 2 2.00 39 16 7 16 0 0 94.87 60:00 0 0 0 0.00 1 0 0 0 0 0 0
#24 Mateusz Bepierszcz LS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#10 Bartosz Fraszko LS 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#2 Carl Hudson LO 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
#98 Aleksandr Jakimienko PO 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#95 Patryk Wronka PS 1 0 0 0 1 1 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#5 Dienis Pieriewozczikow B 4 4.12 42 11 22 9 0 0 90.48 58:13 0 0 0 0.00 0 0 0 0 1 0 0
#16 Saku Kinnunen PO 0 0 0 0 0 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#32 Grigorij Miszczenko LS 1 1 1 0 2 0 0 0 0 0 1 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#90 Jakub Müller PO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#14 Erik Němec ŚR 0 2 0 2 2 0 2 1 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#5 Dienis Pieriewozczikow B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#13 Jewgienij Popiticz PS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#33 Jakub Šaur PO 0 0 0 0 0 -1 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0