5:2 Egils Kalns #13 ( Rusłan Baszyrow #77, Roman Rác #89 ) +/-
11:21 2 min. Radosław Nalewajka #22 Opóźnianie gry
13:32 2 min. Vitālijs Pavlovs #79 Zahaczenie
13:37 2 min. Jakub Gimiński #94 Wysoko uniesiony kij
15:57 2 min. Peter Bezuška #4 Spowodowanie upadku przeciwnika
16:54 2 min. Roman Rác #89 Ostrość
16:54 2 min. Patryk Noworyta #55 Ostrość
19:34 2 min. Krystian Dziubiński #61 Atak łokciem
36:36 2 min. Radosław Nalewajka #22 Wysoko uniesiony kij

60. min - Oświęcimianie nie pozwalają wyjść rywalom z ich tercji.
59. min - Kowalówka z ostrego kąta, ale ofiarnie położył się przed strzałem jastrzębski defensor.
57. min - Miłosz Noworyta niecelnie wybił krążek z własnej tercji, co poskutkowało przejęciem krążka przez Kasperlika, lecz ten nie pokonał oświęcimskiego bramkarza.
56. min - Baszyrow pomiędzy bulikami! Saunders wychodzi górą z tego starcia.
54. min - Młodszy z braci Noworytów ofiarnie rzuca się pod krążek przed własną bramką, zatrzymując strzał gości.
53. min - Da Costa skutecznie zwiódł dwójkę napastników we własnej tercji.
52. min - Razgals mocno z bulika, lecz krążek po rykoszecie nie zmierza w kierunku bramki gospodarzy.
51. min - Jastrzębianie mocno atakują swoich rywali, ale dobrze spisuje się dzisiaj obrona Re-Plast Unii Oświęcim.
50. min - Czas dla Re-Plast Unii Oświęcim.
49. min - Dzubiński przedarł się do tercji rywala, zagrał na środek do Skinnarsa, ten odegrał na drugą stronę do Wanata, lecz wychowanek Unii nie zdołał przyjąć tego krążka.
47. min - Jastrzębianie bombardują oświęcimską bramkę, lecz nie są w stanie pokonać Clarka Saundersa.
46. min - Trandin z bekhendu zagrywa krążek na drugą stronę tafli, lecz niedokładnie.
45. min - GOOOL!!! Jastrzębianie rozklepali oświęcimską obronę i Egils Kalns wpakował gumę do niemalże pustej siatki gospodarzy.
44. min - Carlsson samotnie pognał do przodu, lecz z bliskiej odległości nie zdołał zwieść Kielera.
44. min - Kamienieu z niebieskiej, lecz niecelnie.
43. min - Nieco spadło nam tempo tego spotkania względem dwóch poprzednich tercji.
41. min - Themar z tercji neutralnej, lecz krążek ląduje poza taflą.

40. min - Patryk Noworyta w pojedynkę powstrzymał kontrę Rusłana Baszyrowa.
38. min - Piąta wpuszczona bramka przez czeskiego bramkarza poskutkowała zmianą w jastrzębskiej bramce. Patrika Nechvatala zastąpił Michał Kieler.
38. min - GOOOL!!!! Johan Skinnars strzałem z pierwszego krążka zaskoczył Nechvatala i wpakował gumę do siatki tuż nad jego parkanem.
38. min - Skinnars szukał okienka bramki z pozycji bulika, lecz jego strzał okazał się niecelnym.
37. min - Paszek ponownie próbował z niebieskiej, lecz strzał minął światło bramki.
36. min - Sevcenko z ostrego kąta, lecz niecelnie.
36. min - Prusak samotnie szukał dalszego okienka, lecz przymierzył niecelnie.
35. min - Paszek z niebieskiej! Pod bramką próbował jeszcze wcisnąć ten krążek Themar, ale ostatecznie jastrzębianie wyszli spod naporu oświęcimian.
34. min - Jastrzębianie mocno podirytowani stratą czwartej bramki.
33. min - GOOOL!!!! Themar z okolic bulika uderza w krótki róg i umiejscawia gumę nad parkanem Nechvatala.
32. min - Dziubiński przejmuje krążek po błędzie jastrzębian, zagrywa na drugą stronę do Themara, lecz ostatecznie oświęcimianom nie udało się oddać strzału.
31. min - Bezuska ambitnie powalczył o gumę w tercji gości.
30. min - Themar samotnie przedarł się do jastrzębskiej tercji, lecz obrońcy drużyny przyjezdnej uniemożliwili mu oddanie precyzyjnego strzału.
29. min - Kostek z niebieskiej, ale czujnie Saunders.
29. min - Krzemień trafiony krążkiem w twarz przez jastrzębskiego zawodnika. Oświęcimski zawodnik zjeżdża do szatni. Na lodzie pojawiła się obsługa lodowiska i sprząta krew zawodnika z tafli lodowej.
28. min - Oświęcimianie ambitnie walczą o gumę w tercji gości.
27. min - Kalns pociągnął z nadgarstka, lecz Saunders pewnie mrozi gumę.
27. min - Jastrzębianie zamknięci we własnej tercji.
25. min - Kasperlik próbował swojego szczęścia z bulika, lecz jego strzał nie powędrował w światło bramki.
24. min - Bezuska mocno pociągnął z niebieskiej tuż po wygranym przez oświęcimian buliku w tercji Jastrzębia, lecz Nechvatal broni uderzenie parkanem i krążek ląduje poza taflą.
24. min - Rac wychodzi samotnie w akcji sam na sam, lecz sędzia liniowy momentalnie odgwizdał spalonego na linii niebieskiej.
22. min - GOOOL!!!! Sevcenko mocno przymierzył z okolic bulika i zaskoczył kanadyjskiego golkipera i tym samym natchnął nadzieją jastrzębski zespół.
22. min - Oświęcimianie dobrze bronią się w tym osłabieniu. Uniemożliwiają gościom oddania strzałów i często wystrzeliwują gumę z własnej tercji.
21. min - Górny z niebieskiej, lecz krążek trafił w oświęcimskiego zawodnika.

20. min - Oświęcimianie będący w czwórkę na lodzie przez długi okres czasu holują gumę i uniemożliwiają jastrzębianom stworzyć zagrożenia pod własną bramką.
19. min - GOOOL!!! MacDonald zagrywa do stojącego pomiędzy bulikami Themara, a ten uderza z pierwszego krążka i umieszcza gumę w siatce.
19. min - Zagranie do wychodzącego z ławki kar Bezuski, ten wychodzi samotnie na jastrzębską bramkę, kieruje się tuż za nią, zagrywa do najeżdżającego Da Costy, ten mocno przymierzył, lecz Nechvatal broni to uderzenie.
18. min - Duża liczba podań zawodników JKH, lecz brakuje celnych strzałów.
17. min - Spora liczba strzałów na bramkę Unii, Kasperlik trafia w słupek, ale ostatecznie nie ma bramki dla gości.
16. min - Kowalówka próbował zaskoczyć Nechvatala strzałem z ostrego kąta, ale nie umieścił krążka w siatce.
15. min - GOOOL!!!! Skinnars z niebieskiej wypatrzył niepilnowanego Da Costę na buliku, zagrał do niego, a ten mocno przymierzył z pierwszego krążka i pokonał jastrzębskiego bramkarza.
14. min - Tuż po wygranym przez oświęcimian wznowieniu w tercji Jastrzębia, Gimiński dopuścił się przewinienia na oświęcimskim zawodniku i przez 114 sekund gospodarze zagrają z przewagą dwóch zawodników.
14. min - MacDonald huknął z niebieskiej, Nechvatal nie widział tego uderzenia, lecz strzał powędrował nad jastrzębską bramką.
13. min - Carlsson na bulik do Skinnarsa, ten mocno przymierzył z pierwszego krążka, ale obronił to uderzenie jastrzębski bramkarz.
11. min - Kamienieu niedokładnie zagrał do partnera z własnej tercji. Krzemień przejął to podanie, zagrał do Trandina, ale ten nie wykorzystał posiadania krążka, ponieważ został przyblokowany przez jastrzębskiego obrońcę.
10. min - GOOOL!!!! Lekkie zamieszanie pod bramką Nechvatala, Trandin wyłuskał krążek i strzałem pomiędzy bulikami zaskoczył Nechvatala, który nie obronił uderzenia obok słupka.
9. min - Skinnars mocno z niebieskiej, ale pewnie łapie gumę Nechvatal.
9. min - A. Sevcenko przed bramkę do Mlynarovica, lecz ten jednak nie pokonał kanadyjskiego golkipera.
8. min - Sebastian Kowalówka z najbliższej odległości nie zdołał umieścić krążka pomiędzy parkanami Nechvatala.
7. min - Carlsson do Da Costy, ten mocno przymierzył spod niebieskiej, ale skutecznie parkanem obronił ten strzał Nechvatal.
6. min - Oriechin pognał do przodu i z ostrego kąta trafia w spojenie jastrzębskiej bramki.
5. min - Wanat mocno powalczył o gumę w tercji rywala.
4. min - Trójkowa akcja gości. Ponownie Saunders wychodzi górą z tego starcia.
3. min - Razgals mocno z bulika, ale skutecznie obronił to uderzenie Saunders.
2. min - Mlynarovic samotnie pognał do przodu, oddał strzał z okolic bulika, lecz nie zaskoczył oświęcimskiego bramkarza.
1. min - Kasperlik rozpędza akcję ofensywną, zagrywa do Raca, lecz w ostatniej fazie akcji Saunders skutecznie broni strzał jastrzębian.

#77 Teddy Da Costa PS 1 1 0 1 2 0 0 0 0 0 0 1 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
#61 Krystian Dziubiński ŚR 0 1 1 0 1 0 2 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#40 Wasilij Jerasow ŚR 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#12 Sebastian Kowalówka PS 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#14 Adrian Prusak LS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#15 Victor Rollin Carlsson ŚR 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#7 Patrik Nechvátal B 5 7.90 19 0 19 0 0 0 73.68 37:58 0 0 0 0.00 0 0 0 0 0 0 0
#78 Siarhiej Bahalejsza PO 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#77 Rusłan Baszyrow LS 0 2 2 0 2 2 0 0 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#94 Jakub Gimiński PO 0 0 0 0 0 -1 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#17 Kamil Górny LO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#59 Marcin Horzelski LO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#98 Dominik Jarosz ŚR 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#13 Egils Kalns PS 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#9 Jauhienij Kamienieu PO 0 1 0 1 1 -2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#82 Martin Kasperlík LS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#16 Arkadiusz Kostek LO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#18 Patryk Matusik LO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#22 Samuel Mlynarovič ŚR 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#20 Łukasz Nalewajka PS 0 0 0 0 0 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#22 Radosław Nalewajka LS 0 0 0 0 0 -2 4 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0