20:11 2 min. Damian Kapica #95 Spowodowanie upadku przeciwnika
28:05 2 min. Teddy Da Costa #77 Spowodowanie upadku przeciwnika
28:41 2 min. Krystian Dziubiński #61 Spowodowanie upadku przeciwnika
34:21 2 min. Saku Kinnunen #16 Trzymanie przeciwnika
37:09 2 min. Martin Dudaš #2 Atak kijem trzymanym oburącz
46:06 2 min. Adrian Prusak #14 Spowodowanie upadku przeciwnika
47:31 2 min. Krystian Dziubiński #61 Spowodowanie upadku przeciwnika
49:50 2 min. Victor Rollin Carlsson #15 Uderzanie kijem

60. min - GOOOL!!!! Da Costa wyłuskał krążek i trafił do pustej krakowskiej bramki.
59. min - Krakowianie w szóstkę na lodzie zamykają oświęcimian w ich tercji.
59. min - Nemec z najbliższej odległości, ale po rykoszecie krążek ląduje poza taflą.
58. min - Czas dla Comarch Cracovii.
57. min - Trwa bombardowanie oświęcimskiej bramki, ale skutecznie póki co spisuje się Saunders.
56. min - Solowa kontra Themara zatrzymana przez Zabolotnego.
56. min - Csamango z bulika, lecz ponad bramką.
55. min - Jezek mocno po lodzie z bulika, ale Saunders odpowiednio szybko zdążył złączyć parkany.
54. min - Oświęcimianie pod sporym naporem rywali.
52. min - Krakowianie nie wykorzystali przewagi dwóch zawodników.
50. min - Gula mocno z niebieskiej, lecz pewnie broni to uderzenie Saunders.
49. min - Kolejne wykluczenie dla oświęcimian. Ponownie na ławce kar melduje się Krystian Dziubiński.
47. min - GOOOL!!!! Jezek z najbliższej odległości po małym zamieszaniu pod oświęcimską bramką ostatecznie wpakował gumę do siatki.
47. min - Gula z niebieskiej! Broni Saunders.
45. min - Dziubiński na środek do Wanata, lecz ten nie najlepiej przyjął sobie to zagranie i nie zdołał oddać celnego strzału.
44. min - Da Costa samotnie walczy o krążek w tercji gospodarzy.
43. min - Nemec przed bramkę, ale Kapica nie sięgnął tego krążka.
42. min - Mocny pressing ze strony Cracovii.

40. min - GOOOL!!!! Oriechin od zakrystii podaje przed bramkę do Trandina, ten dwukrotnie uderza i przy dobitce pokonuje Zabolotnego.
39. min - Themar pomiędzy bulikami, lecz niecelnie.
38. min - Shirley nie zdołał wymanewrować Saundersa i ostatecznie nie wykorzystuje rzutu karnego.
38. min - Shirley w samotnej kontrze, ale faulowany i mamy rzut karny.
37. min - Kowalówka samotnie uderza z bulika, ale Zabolotny bez najmniejszych problemów mrozi ten strzał.
36. min - Bezuska mocno z niebieskiej, lecz niecelnie.
35. min - Dwójkowa kontra gości nieprzepisowo zatrzymana przez Kinnuena.
34. min - Jezek z ostrego kąta próbował zaskoczyć Saundersa strzałem z bekhendu, ale nie ma wyrównującej bramki dla pasów.
32. min - Jezek z niebieskiej, ale pewnie łapie gumę Saunders.
30. min - GOOOL!!!! Gula pomiędzy bulikami i wpakował krążek tuż pod poprzeczkę.
30. min - GOOOL!!!! Miszczenko przed bramkarzem, dostał zagranie od kolegi z drużyny i wpakował gumę do siatki.
29. min - GOOOL!!!! Kowalówka przejął gumę na niebieskiej, pognał do przodu i w solowej akcji pokonał Zabolotnego.
28. min - Oriechin na drugą stronę do Skinnarsa, ale Zabolotny zdążył się przesunąć w bramce i nie ma czwartej bramki dla Unii.
28. min - Miszczenko pomiędzy bulikami, ale łapie gumę Saunders.
27. min - Paszek mocno z niebieskiej, lecz niecelnie.
26. min - Oriechin samotnie spod bulika, ale Zabolotny skutecznie łapie krążek.
25. min - Dziubiński samotnie, ale Zabolotny pewnie mrozi gumę.
24. min - Oświęcimianie ofiarnie bronią się przed mocno atakującą Cracovią.
23. min - Da Costa w sytuacji sam na sam, ale uciekł mu krążek i nie zdołał oddać precyzyjnego strzału.
22. min - Skutecznie bronią się w tym osłabieniu krakowianie.
21. min - Dwójkowa kontra gości, ale strzał Nemca zatrzymany przez Saundersa.
21. min - Damian Kapica fauluje zawodnika Re-Plast Unii Oświęcim i mamy pierwsze wykluczenie w tym spotkaniu.

19. min - GOOOL!!!! Da Costa przejął gumę w okolicach linii niebieskiej po błędzie krakowskiej obrony, został w akcji sam na sam i po parkanie Zabolotnego umieścił krążek w krakowskiej bramce.
18. min - GOOOL!!!! Bezuska niedokładnie zablokował gumę i Popiticz niemalże wjechał do bramki z krążkiem i dał impuls gospodarzom do odrabiania strat.
16. min - Carlsson samotnie objechał bramkę i strzałem pomiędzy bulikami próbował zaskoczyć Zabolotnego, lecz jego strzał okazał się niecelny.
15. min - Wanat samotnie w tercji rywala, ale pod pressingiem rywala stracił gumę.
14. min - GOOOL!!!! Da Costa zza bramki do stojącego pomiędzy bulikami Themara, a ten z pierwszego krążka trafił tuż pod poprzeczkę krakowskiej bramki.
13. min - Bodrow mocno z okolic linii niebieskiej, ale dobrą interwencją popisał się kanadyjski bramkarz.
12. min - Miszczenko z bliska, lecz nie trafił w światło bramki.
11. min - Oświęcimianie ofiarnie walczą o gumę w krakowskiej tercji.
10. min - Jacenko z ostrego kąta, ale zablokowane to zagranie.
9. min - Kowalówka z bliskiej odległości próbował swojego szczęścia strzałem z bekhendu, ale nie zaskoczył Zabolotnego.
8. min - Skinnars spod bulika! Zabolotny nie mrozi gumy, Carlsson próbuje dobijać to uderzenie, ale nie dał się pokonać golkiper gospodarzy.
7. min - Krakowianie dużo czasu spędzają w tercji gości.
6. min - Mocny strzał krakowian obroniony przez Saundersa.
5. min - GOOOL!!!! Johan Skinnars samotnie pognał do przodu i pozostał w sytuacji sam na sam z krakowskim bramkarzem i trafił w prawe okienko bramki i pozostawił Zabolotnego bez jakichkolwiek szans na obronę tego strzału.
4. min - Saunders na łopatkach, ale nie wykorzystał tego faktu Ismagiłow!
4. min - Muller z niebieskiej! Strzał jednak nie dotarł do oświęcimskiego bramkarza.
3. min - Gula mocno z dystansu, ale skutecznie broni to uderzenie Saunders.
2. min - Jezek huknął z niebieskiej, lecz niecelnie.
1. min - Themar próbował samotnie przedrzeć się do tercji rywala, lecz powstrzymali go krakowscy obrońcy.

#16 Saku Kinnunen PO 0 0 0 0 0 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#32 Grigorij Miszczenko LS 1 0 0 0 1 -2 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#90 Jakub Müller PO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#14 Erik Němec ŚR 0 2 1 1 2 -2 0 0 0 0 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0