2:2 Krystian Dziubiński #61 ( Ryan Glenn #47, Dariusz Wanat #10 ) +/-
2:3 Daniił Oriechin #91 Karny decydujący 65:00
16:55 2 min. Miłosz Noworyta #18 Spowodowanie upadku przeciwnika
21:05 2 min. Carl Hudson #2 Trzymanie przeciwnika
24:08 2 min. Aleksiej Trandin #87 Atak kijem trzymanym oburącz
31:51 2 min. Krystian Dziubiński #61 Przeszkadzanie
64:25 2 min. Carl Hudson #2 Przeszkadzanie

65 - karne
65 min - w ostatnich sekundach Murray kilka razy ratował swój zespół przed porażką.
65 min kara za trzymanie dla Hudsona. do końca dogrywki 35 sekund. Czas dla gości
65 min - Sebastian Kowalówka niecelnie
63 min - Pasiut z bulika, broni Kowalówka
61 min- rozpoczynamy dodatkowy czas gry
Dogrywka

Strzały: 14-13
60 min - koniec trzeciej tercji. Przed nami dogrywka
57 min - obie drużyny miały dogodne sytuacje. Najpierw niepewnie bronił Murray, a krążek przetoczył się koło słupka. W odpowiedzi gospodarze wyszli z kontrą 3 na 1. Pasiut odegrał do Wronki, lecz jego strzał zablokował obrońca gości
54 min - goście już cieszyli się z prowadzenia w tym meczu, lecz krążek minimalnie minął katowicką bramkę
52 min - GOOOLLLL kapitan oświęcimskiej Unii strzałem do pustej bramki doprowadza do remisu
51 min - da Costa z niebieskiej prosto w raka katowickiego bramkarza
48 min - fatalny błąd Bepierszcza ale Murray naprawia błąd kolegi
47 min - Bepierszcz wyszedł z kontrą, lecz jego strzał trafił na dobrze ustawionego bramkarza gości
46 min - katowiczanie przejęli krążek w środkowej części lodowiska, wyszli z kontrą 3 na 2, lecz przekombinowali w tej akcji i krążek minął bramkę gości
44 min - Carlsson strzela, broni Murray
42 min - kilka groźnych strzałów oddali katowiczanie w stronę oświęcimskiej bramki, lecz wynik nie uległ zmianie
41 min - zaczynamy trzecią tercję
Tercja III

Strzały 19-11
40 min - przerwa
38 min - GOOLLLLL 2:1 dla gospodarzy. Monto finalizuje strzałem po dalszym słupku kontrę
36 min - Bepierszcz prosto w Kowalówkę
34 min - Unia w komplecie
32 min - kara dla kapitana Unii za przeszkadzanie
30 min - GOLLLL Da Costa wygrał bulik, odegrał do Themara, a ten zza koła bulikowego huknął w okienko katowickiej bramki. 1:1
29 min - analiza wideo po strzale Krężołka. Nie ma gola
29 min - strzał Glenna zablokowany przez obrońców gospodarzy, w odpowiedzi indywidualną akcją popisał się Eriksson, ale trafił prosto w Robert Kowalówke
27 min - wychodzący z ławki kar pognał na bramkę GieKSy, lecz strzał zbyt słaby i czytelny, by mógł zaskoczyć bramkarza gospodarzy
25 min - Trandin na ławce kar
24 min - gospodarze grają w pełnym zestawieniu
22 min - GOOOLLLLL Gospodarze wyszli z kontrą 2 na 1 Fraszko do Pasiuta, a ten otwiera wynik spotkania
22 min - kara dla Hudsona
21 min - podanie wzdłuż lodowiska do Hudsona, jednak Kowalówka zdążył się przemieścić i zamrozić krążek po strzale kanadyjskiego obrońcy
21 min - Przy wyniku 0:0 rozpoczynamy drugą tercję spotkania
Tercja II

Strzały 12-3
20 min - przerwa
19 min - goście w komplecie
18 min - Hudson z niebieskiej wprost w raka Kowalowki
17 - min - kara dla Miłosza Noworyty
16 min - kolejny raz swojej szansy szukał Fraszko, i znowu bramkarz gości nie daje się zaskoczyć
13 min - strzał Dziubińskiego odbija Murray
10 min - strzał spod bandy, pewnie łapie Murray
9 min - Fraszko prosto w Kowalówke, ze chwilę dobrze zablokowany Pasiut przez zawodników gości.
7 min - najpierw Sebastian Kowalówka próbował pokonać Murraya, w odpowiedzi Fraszko trafił prosto w oświęcimskiego bramkarza
4 min - Wronka pociągnął z nadgarstka, ale krążęk minął bramkę Kowalówki
3 min - obie druzyny uważnie w obronie, nie pozwalają przeciwnikowi na zbyt wiele
1 min - rozpoczynamy mecz. Do pierwszego krążka podchodzą obaj kapitanowie.

Tercja I

Obie drużyny pojawiają się już na lodzie

Witamy z "Satelity", gdzie za parę minut rozpocznie się mecz na szczycie pomiędzy liderem tabeli - GKS-em Katowice z wiceliderem Re-Plast Unią Oświęcim

#31 John Murray B 2 1.85 32 3 11 13 4 1 93.75 65:00 0 4 2 50.00 0 0 0 0 0 0 1
#24 Mateusz Bepierszcz PS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#19 Piotr Ciepielewski LS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#53 Anthon Eriksson LS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
#10 Bartosz Fraszko LS 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
#2 Carl Hudson LO 0 0 0 0 0 -2 4 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#98 Aleksandr Jakimienko PO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#95 Patryk Wronka PS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
#53 Robert Kowalówka B 2 1.85 49 12 19 14 4 0 95.92 65:00 0 4 0 100.00 0 0 1 0 0 0 0
#31 Filip Płonka B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#4 Peter Bezuška PO 0 0 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#77 Teddy Da Costa PS 0 1 1 0 1 -1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
#61 Krystian Dziubiński ŚR 1 0 0 0 1 -1 2 1 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0