09:44 2 min. Marcin Horzelski #59 Zahaczenie
15:48 2 min. Aleš Ježek #90 Atak kolanem
27:38 2 min. Saku Kinnunen #16 Spowodowanie upadku przeciwnika
28:17 5 min. Samuel Mlynarovič #22 Bójka
28:17 2 min. Samuel Mlynarovič #22 Ostrość
28:17 20 min. Erik Němec #14 Kara meczu za niesportowe zachowanie
28:17 20 min. Samuel Mlynarovič #22 Kara meczu za niesportowe zachowanie
30:17 2 min. Radosław Nalewajka #22 Uderzanie kijem
54:21 2 min. Jakub Müller #90 Spowodowanie upadku przeciwnika
55:51 2 min. Artūrs Ševčenko #27 Spowodowanie upadku przeciwnika

56. min - Dobrze bronią się krakowianie.
55. min - Muller fauluje rywala i przez 120 sekund odpocznie na ławce kar.
54. min - Muller z niebieskiej! Obok bramki.
54. min - Czas dla JKH GKS-u Jastrzębie.
52. min - Gula mocno z niebieskiej! Krążek mija światło bramki.
51. min - Brynkus za bramkę do Jezka, ale jastrzębianie dobrze prezentują się w defensywie.
50. min - Kapica samotnie w tercji rywala, ale nie wymanewrował jastrzębskiego defensora.
50. min - Czas dla Comarch Cracovii.
48. min - Gula z niebieskiej! Krążek jednak nie powędrował do Nechvatala.
46. min - Kolejny strzał krakowian z bulika, lecz niecelny.
45. min - GOOOL!!!! Pavlovs wyłuskał gumę w tercji neutralnej, przedarł się z nią do tercji rywala, podał gumę do stojącego przed bramkarzem Razgalsa, a ten ponad parkanem Zabolotnego tuż przy słupku posłał krążek do bramki.
43. min - Rac na środek do Radosława Nalewajki, ten jednak nie pokonał krakowskiego golkipera.
42. min - Kinnunen z dalszej odległości, ale strzał minął bramkę.
41. min - Brynkus z ostrego kąta, ale jednak obronił to uderzenie Nechvatal.

40. min - Groźne sytuacje krakowian pod bramką Nechvatala.
38. min - Csamango wrzucił krążek do tercji rywala z tercji neutralnej, aby jego koledzy mogli się zmienić.
37. min - GOOOL!!!! Zagranie z bulika do niekrytego Woroszyły, a ten stojący przed bramkarzem dołożył tylko patkę kija i przekierował gumę do pustej siatki.
36. min - Pavlovs holuje gumę w tercji rywala.
35. min - GOOOL!!! Horzelski mocno przymierzył z niebieskiej i strzałem przy dalszym słupku pokonał zasłoniętego Zabolotnego.
34. min - Bahalejsza od zakrystii, ale czujnie w bramce Zabolotny.
33. min - Jastrzębianie kilkukrotnie z okolic bulika, lecz nie pokonali Zabolotnego.
31. min - Gula z bulika! Broni ten strzał Nechvatal.
30. min - Jacenko z tercji neutralnej, ale Nechvatal zamroził to uderzenie.
29. min - Szarpanina Mlynarovicia z Nemcem pod bandą w tercji gości. Obaj zawodnicy zostali odesłani do szatni.
28. min - Kalns huknął z bulika, ale zdążył przesunąć się Zabolotny.
27. min - Pelaczyk ponownie z bliskiej odległości, ale tym razem nie pokonał Zabolotnego.
26. min - E. Sevcenko przymierzył z niebieskiej, ale nie pokonał Zabolotnego.
25. min - Krakowianie po zdobytym golu zaczęli grać nieco agresywniej.
23. min - GOOOL!!! Kapica spod niebieskiej dostrzegł najeżdżającego na bramkę Miszczenkę, ten huknął z pierwszego krążka i umieścił gumę pomiędzy parkanami Nechvatala.
23. min - GOOOL!!! Saur niecelnie zagrał krążek do kolegi, Pelaczyk przejął gumę. Został w sytuacji sam na sam i zdołał wymanewrować Zabolotnego i umieścił gumę pod poprzeczką.
22. min - Woroszyło z niebieskiej i nie mrozi gumy Nechvatal.
21. min - Rozpoczynamy drugą tercję tego spotkania.

20. min - Pavlovs wyłuskał gumę za bramką Zabolotnego, podał do kolegi z drużyny, ale ostatecznie krakowianie przejęli gumę i wystrzelili krążek z własnej tercji.
19. min - Krakowianie próbują przedrzeć się do tercji rywala, ale dobrze spisują się dzisiaj w obronie jastrzębianie.
18. min - Pavlovs samotnie wymanewrował rywali w ich tercji, zagrał gumę na niebieską do Bahalejszy, ten mocno przymierzył i ze sporymi problemami ostatecznie Zabolotny mrozi krążek.
17. min - GOOOL!!!! Bombardowanie krakowskiej bramki, kilkukrotne dobitki jastrzębian, ostatecznie Kalns przejął gumę i trafił do pustej bramki gości.
17. min - Mlynarovic ze slotu nie pokonał Zabolotnego.
16. min - Jezek wkomponował do bandy Urbanowicza i gospodarze przez 2 minuty będą grali z przewagą jednego zawodnika.
15. min - Krakowianie pod naporem swoich rywali.
14. min - Urbanowicz przymierzył z bulika, ale krążek po rykoszecie mija światło bramki.
13. min - Shirley samotnie z koła bulikowego i na raty mrozi gumę Nechvatal.
12. min - Jacenko mocno z bulika, ale zatrzymał to uderzenie Kostek.
11. min - Gula przymierzył z nadgarstka spod niebieskiej, ale nie pokonał Nechvatala.
10. min - Pierwsze wykluczenie w tym spotkaniu. Krakowianie przez 120 sekund zagrają z przewagą jednego zawodnika.
9. min - Jarosz mocno przymierzył bez przyjęcia z bulika, ale obronił to uderzenie Zabolotny.
8. min - Pelaczyk z ostrego kąta przymierzył z bekhendu, ale nic z tego nie wyniknęło.
7. min - Jezek huknął spod niebieskiej, lecz niecelnie.
6. min - Nemec mocno potraktowany przez Urbanowicza, ale wszystko zgodnie z przepisami.
5. min - Krakowianie ruszyli do ataku, ale zostali przyblokowani przez gospodarzy. Jastrzębianie przejęli gumę i ruszyli z kontrą, ale dwukrotnie dobrze interweniował Zabolotny.
4. min - Woroszyło huknął z niebieskiej i niepewnie broni to uderzenie Nechvatal.
3. min - A. Sevcenko szukał z bulika bliższego słupka, ale dobrze pokrył go Zabolotny.
2. min - Górny w kontrataku. Jastrzębianie jednak nie zaskoczyli Zabolotnego.
1. min - Bodrow z bulika! Mrozi gumę Nechvatal.
1. min - E. Sevcenko z kontrą, ale Saur nie pozwolił mu na wjazd do tercji gości.

#7 Patrik Nechvátal B 3 3.00 31 0 0 31 0 0 90.32 60:00 0 0 0 0.00 1 0 0 0 0 0 0
#78 Siarhiej Bahalejsza PO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#77 Rusłan Baszyrow LS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#94 Jakub Gimiński PO 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#17 Kamil Górny LO 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#59 Marcin Horzelski PO 1 0 0 0 1 1 2 1 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#98 Dominik Jarosz ŚR 0 1 0 1 1 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#13 Egils Kalns PS 1 1 1 0 2 0 0 0 0 0 0 1 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#9 Jauhienij Kamienieu PO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0