
Już 23 kwietnia w Oświęcimiu rozpocznie się turniej Mistrzostw Polski Amatorów Dywizji I. Przez cztery dni 16 najlepszych drużyn w kraju powalczy o tytuł, a rywalizacja - jak co roku - zapowiada się niezwykle ciekawie.

Już dzisiaj wystartują Mistrzostwa Polski Amatorów drugiej dywizji. Turniej rozgrywany będzie w Sanoku, a udział w nim weźmie aż 12 zespołów.

Hokej w Oświęcimiu ma szczególne miejsce. Miasto wsparło organizację Mistrzostw Polski Amatorów, które już w kwietniu przyciągną na lód drużyny z całego kraju. Będzie sportowa rywalizacja, emocje i promocja hokejowej tradycji.

Za nami kolejny intensywny miesiąc rywalizacji w rozgrywkach PALH. Nie brakowało wysokich wyników, dominujących liderów, ale też drużyn, które wyraźnie straciły dystans do czołówki. Sprawdźmy, jak prezentuje się sytuacja w poszczególnych ligach i grupach po rozegranych kolejkach.

Za nami bardzo intensywne tygodnie w PALH. Od połowy października do dziś na taflach działo się naprawdę dużo – mieliśmy efektowne zwycięstwa, pierwsze ucieczki w tabeli oraz kilka bardzo bolesnych porażek. Sprawdźmy, jak wygląda sytuacja w każdej z grup.

Emocje, nowe twarze i mocne otwarcie sezonu 2025/26 w Południowej Amatorskiej Lidze Hokeja.

W miniony weekend na krynickim lodowisku rozegrano Mistrzostwa Polski amatorów powyżej 35 roku życia. Podobnie jak przed rokiem tytuł wywalczyła drużyna Wojowników Oświęcim.

W ostatnim czasie większość informacji napływających z krakowskiego środowiska hokejowego nie napawała optymizmem. Na przekór niełatwej rzeczywistości wyszli zawodnicy amatorskiego klubu hokejowego Łotry Kraków, którzy zajęli trzecie miejsce w prestiżowym turnieju Royal Krony Cup rozgrywanym w Pradze. W decydującym spotkaniu polski zespół pokonał rywali z Kanady.

Najważniejsze święto amatorów za nami. W Gdańsku wyłoniono nowego Mistrza Polski Amatorów, którym została Unia Oświęcim.

W dniach 24–27 kwietnia 2025 roku, Hala Olivia w Gdańsku zamieni się w hokejową stolicę Polski. To właśnie tutaj rozegrane zostaną 22.Mistrzostwa Polski Amatorów w Hokeju na Lodzie – prestiżowy turniej skupiający drużyny z całego kraju, które łączy jedno - pasja do gry.

Podczas minionego weekendu poznaliśmy rozstrzygnięcia w czwartej dywizji amatorów. Mistrzostwa Polski zostały rozegrany na „Jastorze”.

Cztery drużyny powalczą o awans a cztery spadną o dywizję niżej. Dziś rozpoczyna się turniej finałowy dywizji czwartej w Jastrzębiu-Zdroju.

W niedawno zakończonym turnieju mistrzostw Polski amatorów dywizji trzeciej drużyny Dragons Tychy i LUCE Bielsko-Biała okazały się najlepsze i awansowały do wyższej dywizji. Spadek zanotowały natomiast cztery zespoły.

Zbliżający się weekend to amatorskie mistrzostwa Polski dywizji trzeciej, które w tym roku rozegrane zostaną w Nowym Targu. Dwa najlepsze zespoły wywalczą awans do dywizji II, cztery najgorsze pożegnają się z dywizją III.

Husaria Białystok i Katowickie Byki podczas niedawno zakończonego turnieju w Krynicy-Zdrój wywalczyły awans do dywizji pierwszej. Zaplecze elity opuszczają Vikings Oświęcim i Zagłębie Sosnowiec.

Od jutra do niedzieli Krynica-Zdrój będzie miejscem rozgrywek amatorów drugiej dywizji. Dwa najlepsze zespoły awansują do najlepszej szesnastki w kraju.

Drużyna KS Power Silesia II wygrała zmagania szóstej dywizji Mistrzostwa Polski amatorów, które w miniony weekend odbyły się w Opolu. Awans do dywizji piątej oprócz katowiczan wywalczył zespół Żubry Kraków.

W najbliższy weekend w Opolu odbędzie się turniej szóstej dywizji Mistrzostw Polski amatorów. W tym sezonie jest to nowość wśród rozgrywek amatorskiego hokeja.

W miniony weekend rozegrano Mistrzostwa Polski amatorów dywizji piątej. Przez dwa dni rywalizacja w Skarżysku-Kamiennej wyłoniła cztery drużyny, które awansowały o szczebel wyżej.

Od jutra Skarżysko-Kamienna gościć będzie amatorów w ramach turnieju mistrzostw Polski amatorów dywizji piątej.