Hokej.net Logo

Terminarz: 2018/19 - I liga: Regularny

1 runda - sezon zasadniczy
1 kolejka
2018-09-22 18:00 GKS Stoczniowiec - SMS Toruń 4:1 (0:1, 3:0, 1:0)
2018-09-22 19:00 Naprzód Janów - UKH Unia Oświęcim 2:3 (1:1, 1:1, 0:1)
2018-10-20 16:00 UKH Dębica - SMS PZHL Katowice 2:7 (0:4, 2:1, 0:2)
2018-11-03 18:15 KTH S.A Krynica - PTH Koziołki Poznań 7:1 (2:0, 3:1, 2:0)
2 kolejka
2018-09-23 12:00 GKS Stoczniowiec - SMS Toruń 5:6 (4:0, 0:1, 1:5)
2018-09-23 19:00 Naprzód Janów - UKH Unia Oświęcim 8:2 (5:0, 2:2, 1:0)
2018-10-21 12:00 UKH Dębica - SMS PZHL Katowice 3:5 (1:3, 1:2, 1:0)
2018-11-04 15:00 KTH S.A Krynica - PTH Koziołki Poznań 3:5 (0:2, 3:2, 0:1)
3 kolejka
2018-09-29 17:45 UKH Unia Oświęcim - PTH Koziołki Poznań 8:2 (1:0, 3:1, 4:1)
2018-09-29 18:00 KTH S.A Krynica - UKH Dębica 5:0 (Walkower)
2018-09-29 18:45 SMS Toruń - Naprzód Janów 6:11 (2:3, 2:4, 2:4)
2018-09-29 19:00 SMS PZHL Katowice - GKS Stoczniowiec 3:0 (1:0, 1:0, 1:0)
4 kolejka
2018-09-30 10:00 SMS PZHL Katowice - GKS Stoczniowiec 7:2 (1:1, 4:0, 2:1)
2018-09-30 11:30 SMS Toruń - Naprzód Janów 0:13 (0:4, 0:4, 0:5)
2018-09-30 12:00 UKH Unia Oświęcim - PTH Koziołki Poznań 9:3 (2:1, 3:1, 4:1)
2018-09-30 18:00 KTH S.A Krynica - UKH Dębica 5:0 (Walkower)
5 kolejka
2018-10-06 16:00 UKH Dębica - UKH Unia Oświęcim 6:10 (1:0, 2:5, 3:5)
2018-10-06 18:00 PTH Koziołki Poznań - SMS Toruń 5:2 (1:0, 2:2, 2:0)
2018-10-06 19:00 KTH S.A Krynica - SMS PZHL Katowice 4:5 d. (1:0, 2:0, 1:4, d. 0:1)
2018-10-06 19:00 Naprzód Janów - GKS Stoczniowiec 10:2 (3:0, 5:1, 2:1)
6 kolejka
2018-10-07 12:00 UKH Dębica - UKH Unia Oświęcim 5:0 (Walkower)
2018-10-07 12:30 PTH Koziołki Poznań - SMS Toruń 8:3 (0:2, 3:0, 5:1)
2018-10-07 13:00 Naprzód Janów - GKS Stoczniowiec 8:2 (2:2, 3:0, 3:0)
2018-10-07 16:00 KTH S.A Krynica - SMS PZHL Katowice 3:0 (1:0, 0:0, 2:0)
7 kolejka
2018-10-13 17:00 UKH Unia Oświęcim - SMS PZHL Katowice 4:3 k. (0:2, 1:0, 2:1, d. 0:0, k. 2:0)
2018-10-13 18:00 GKS Stoczniowiec - KTH S.A Krynica 2:8 (2:1, 0:4, 0:3)
2018-10-13 18:45 SMS Toruń - UKH Dębica 7:1 (4:1, 1:0, 2:0)
2018-10-13 19:00 Naprzód Janów - PTH Koziołki Poznań 9:1 (3:1, 4:0, 2:0)
8 kolejka
2018-10-14 10:30 SMS Toruń - UKH Dębica 7:2 (3:0, 1:1, 3:1)
2018-10-14 11:00 GKS Stoczniowiec - KTH S.A Krynica 2:11 (0:3, 1:5, 1:3)
2018-10-14 11:00 UKH Unia Oświęcim - SMS PZHL Katowice 4:7 (2:3, 1:3, 1:1)
2018-10-14 13:00 Naprzód Janów - PTH Koziołki Poznań 12:4 (5:1, 2:2, 5:1)
9 kolejka
2018-10-27 16:00 UKH Dębica - Naprzód Janów 1:3 (0:1, 0:1, 1:1)
2018-10-27 18:00 PTH Koziołki Poznań - GKS Stoczniowiec 7:5 (2:2, 1:2, 4:1)
2018-10-27 18:00 KTH S.A Krynica - UKH Unia Oświęcim 4:5 k. (0:1, 2:0, 2:3, d. 0:0, k. 0:2)
2018-10-27 19:30 SMS PZHL Katowice - SMS Toruń 9:2 (1:2, 3:0, 5:0)
10 kolejka
2018-10-28 12:00 UKH Dębica - Naprzód Janów 2:6 (2:3, 0:1, 0:2)
2018-10-28 12:30 PTH Koziołki Poznań - GKS Stoczniowiec 3:2 d. (0:2, 1:0, 1:0, d. 1:0)
2018-10-28 13:00 SMS PZHL Katowice - SMS Toruń 4:1 (3:0, 0:1, 1:0)
2018-10-28 16:00 KTH S.A Krynica - UKH Unia Oświęcim 9:4 (1:1, 2:2, 6:1)
11 kolejka
2018-11-17 15:00 GKS Stoczniowiec - UKH Unia Oświęcim 4:1 (0:1, 2:0, 2:0)
2018-11-17 18:00 PTH Koziołki Poznań - UKH Dębica 7:6 (3:2, 1:2, 3:2)
2018-11-17 18:00 SMS Toruń - KTH S.A Krynica 2:13 (0:2, 0:6, 2:5)
2018-11-17 19:00 Naprzód Janów - SMS PZHL Katowice 4:1 (2:1, 1:0, 1:0)
12 kolejka
2018-11-18 12:30 PTH Koziołki Poznań - UKH Dębica 7:5 (1:0, 2:3, 4:2)
2018-11-18 13:00 GKS Stoczniowiec - UKH Unia Oświęcim 1:3 (0:0, 0:1, 1:2)
2018-11-18 18:00 SMS Toruń - KTH S.A Krynica 4:8 (1:2, 1:2, 2:4)
2018-11-18 18:00 Naprzód Janów - SMS PZHL Katowice 4:1 (1:0, 1:0, 2:1)
13 kolejka
2018-09-22 18:00 PTH Koziołki Poznań - SMS PZHL Katowice 3:4 k. (2:0, 0:2, 1:1, d. 0:0, k. 1:2)
2018-11-24 18:00 UKH Unia Oświęcim - SMS Toruń 4:2 (1:0, 1:1, 2:1)
2018-11-24 18:00 UKH Dębica - GKS Stoczniowiec 5:2 (1:1, 2:1, 2:0)
2018-12-22 18:00 Naprzód Janów - KTH S.A Krynica 5:0 (Walkower)
14 kolejka
2018-09-23 12:30 PTH Koziołki Poznań - SMS PZHL Katowice 6:3 (0:0, 3:1, 3:2)
2018-11-25 18:00 UKH Dębica - GKS Stoczniowiec 3:7 (0:4, 1:1, 2:2)
2018-11-25 18:00 UKH Unia Oświęcim - SMS Toruń 4:1 (1:1, 1:0, 2:0)
2018-12-23 18:00 Naprzód Janów - KTH S.A Krynica 5:0 (Walkower)
2 runda - sezon zasadniczy
15 kolejka
2018-11-10 18:00 PTH Koziołki Poznań - KTH S.A Krynica 5:7 (3:2, 0:2, 2:3)
2018-12-01 18:00 SMS PZHL Katowice - UKH Dębica 5:2 (0:0, 2:2, 3:0)
2018-12-01 18:00 UKH Unia Oświęcim - Naprzód Janów 2:4 (1:3, 0:0, 1:1)
2018-12-01 18:00 SMS Toruń - GKS Stoczniowiec 7:4 (2:3, 3:0, 2:1)
16 kolejka
2018-11-11 12:30 PTH Koziołki Poznań - KTH S.A Krynica 2:10 (1:4, 1:2, 0:4)
2018-12-02 18:00 UKH Unia Oświęcim - Naprzód Janów 3:8 (1:4, 1:3, 1:1)
2018-12-02 18:00 SMS Toruń - GKS Stoczniowiec 4:6 (2:0, 0:1, 2:5)
2018-12-02 18:00 SMS PZHL Katowice - UKH Dębica 6:0 (3:0, 0:0, 3:0)
17 kolejka
2018-12-15 18:00 Naprzód Janów - SMS Toruń 10:0 (4:0, 3:0, 3:0)
2018-12-15 18:00 UKH Dębica - KTH S.A Krynica 13:3 (4:1, 6:2, 3:0)
2018-12-15 18:00 GKS Stoczniowiec - SMS PZHL Katowice 0:3 (0:1, 0:2, 0:0)
2019-02-09 18:00 PTH Koziołki Poznań - UKH Unia Oświęcim 4:5 (1:2, 2:1, 1:2)
18 kolejka
2018-12-16 18:00 GKS Stoczniowiec - SMS PZHL Katowice 6:3 (2:0, 3:1, 1:2)
2018-12-16 18:00 UKH Dębica - KTH S.A Krynica 5:6 d. (2:1, 2:1, 1:3, d. 0:1)
2018-12-16 18:00 Naprzód Janów - SMS Toruń 6:0 (0:0, 3:0, 3:0)
2019-02-10 12:30 PTH Koziołki Poznań - UKH Unia Oświęcim 10:5 (3:2, 3:2, 4:1)
19 kolejka
2019-01-04 18:15 SMS Toruń - PTH Koziołki Poznań 4:10 (1:0, 1:4, 2:6)
2019-01-05 14:30 UKH Unia Oświęcim - UKH Dębica 4:6 (2:1, 0:2, 2:3)
2019-01-05 17:30 GKS Stoczniowiec - Naprzód Janów 3:4 (1:0, 1:1, 1:3)
2019-01-05 18:00 SMS PZHL Katowice - KTH S.A Krynica 5:0 (Walkower)
20 kolejka
2019-01-05 09:00 SMS Toruń - PTH Koziołki Poznań 4:7 (2:3, 1:2, 1:2)
2019-01-06 11:00 GKS Stoczniowiec - Naprzód Janów 2:6 (0:0, 2:3, 0:3)
2019-01-06 12:15 UKH Unia Oświęcim - UKH Dębica 2:6 (1:1, 0:3, 1:2)
2019-01-06 18:00 SMS PZHL Katowice - KTH S.A Krynica 5:0 (Walkower)
21 kolejka
2019-01-12 18:00 UKH Dębica - SMS Toruń 9:8 (3:2, 3:3, 3:3)
2019-01-12 18:00 PTH Koziołki Poznań - Naprzód Janów 5:6 (2:1, 3:3, 0:2)
2019-01-12 18:00 KTH S.A Krynica - GKS Stoczniowiec 5:0 (Walkower)
2019-01-12 19:30 SMS PZHL Katowice - UKH Unia Oświęcim 2:3 k. (0:1, 0:1, 2:0, d. 0:0, k. 1:2)
22 kolejka
2019-01-13 12:00 UKH Dębica - SMS Toruń 7:6 d. (1:1, 5:4, 0:1, d. 1:0)
2019-01-13 12:30 PTH Koziołki Poznań - Naprzód Janów 6:7 (1:1, 2:3, 3:3)
2019-01-13 18:00 KTH S.A Krynica - GKS Stoczniowiec 5:0 (Walkower)
2019-01-13 19:30 SMS PZHL Katowice - UKH Unia Oświęcim 3:1 (2:0, 1:1, 0:0)
23 kolejka
2019-01-19 18:00 UKH Unia Oświęcim - KTH S.A Krynica 5:0 (Walkower)
2019-01-19 18:00 GKS Stoczniowiec - PTH Koziołki Poznań 11:2 (2:0, 2:1, 7:1)
2019-01-19 18:00 Naprzód Janów - UKH Dębica 3:1 (1:1, 2:0, 0:0)
2019-02-10 20:00 SMS Toruń - SMS PZHL Katowice 1:3 (1:1, 0:1, 0:1)
24 kolejka
2019-01-20 11:00 GKS Stoczniowiec - PTH Koziołki Poznań 7:3 (4:2, 2:0, 1:1)
2019-01-20 12:15 Naprzód Janów - UKH Dębica 8:3 (4:1, 2:1, 2:1)
2019-01-20 18:00 UKH Unia Oświęcim - KTH S.A Krynica 5:0 (Walkower)
2019-02-11 13:45 SMS Toruń - SMS PZHL Katowice 5:7 (1:3, 2:2, 2:2)
25 kolejka
2019-01-26 16:00 UKH Dębica - PTH Koziołki Poznań 4:7 (3:2, 0:1, 1:4)
2019-01-26 16:00 UKH Unia Oświęcim - GKS Stoczniowiec 1:5 (0:1, 0:2, 1:2)
2019-01-26 18:00 KTH S.A Krynica - SMS Toruń 5:0 (Walkower)
2019-01-26 19:00 SMS PZHL Katowice - Naprzód Janów 3:7 (2:1, 1:1, 0:5)
26 kolejka
2019-01-27 12:00 UKH Dębica - PTH Koziołki Poznań 6:4 (2:0, 3:2, 1:2)
2019-01-27 12:30 UKH Unia Oświęcim - GKS Stoczniowiec 2:4 (0:2, 0:1, 2:1)
2019-01-27 18:00 KTH S.A Krynica - SMS Toruń 5:0 (Walkower)
2019-01-27 19:00 SMS PZHL Katowice - Naprzód Janów 3:8 (2:0, 1:4, 0:4)
27 kolejka
2019-02-02 18:00 Naprzód Janów - KTH S.A Krynica 5:0 (Walkower)
2019-02-02 18:00 GKS Stoczniowiec - UKH Dębica 14:1 (3:1, 5:0, 6:0)
2019-02-02 19:15 SMS PZHL Katowice - PTH Koziołki Poznań 2:5 (0:0, 1:2, 1:3)
2019-02-02 19:15 SMS Toruń - UKH Unia Oświęcim 3:2 (2:2, 1:0, 0:0)
28 kolejka
2019-02-03 12:00 GKS Stoczniowiec - UKH Dębica 8:3 (0:1, 4:0, 4:2)
2019-02-03 12:15 SMS PZHL Katowice - PTH Koziołki Poznań 2:6 (2:3, 0:1, 0:2)
2019-02-03 12:15 SMS Toruń - UKH Unia Oświęcim 3:4 (1:1, 1:1, 1:2)
2019-02-03 18:00 Naprzód Janów - KTH S.A Krynica 5:0 (Walkower)
© Copyright 2003 - 2022 Hokej.Net | Realizacja portalu Strony internetowe