Hokej.net Logo

Terminarz: 2019/20 - I liga: Regularny

1 runda
1. kolejka
2019-09-07 09:00 MKS Cracovia - KH Polonia 3:4 (0:1, 2:1, 1:2)
2019-09-07 13:30 MKS Sokoły - GKS Stoczniowiec Gdańsk 5:10 (1:1, 1:5, 3:4)
2019-09-07 16:00 MMKS Podhale - UKS Zagłębie 1:12 (0:6, 1:3, 0:3)
2019-09-07 16:45 SMS Toruń - JKH GKS II Jastrzębie 3:9 (1:4, 1:3, 1:2)
2019-09-07 17:00 ŁKH Łódź - MOSM Tychy 2:11 (0:3, 0:4, 2:4)
2019-09-07 18:00 UKS Niedźwiadki - MUKS Naprzód 5:0 (Walkower)
2. kolejka
2019-09-08 13:30 SMS Toruń - MOSM Tychy 2:3 (1:2, 0:1, 1:0)
2019-09-08 15:00 ŁKH Łódź - JKH GKS II Jastrzębie 0:12 (0:3, 0:5, 0:4)
2019-09-08 16:00 MKS Cracovia - UKS Zagłębie 4:11 (3:2, 1:6, 0:3)
2019-09-08 16:00 MMKS Podhale - KH Polonia 6:1 (0:1, 3:0, 3:0)
2019-11-03 17:00 UKS Niedźwiadki - UKH Unia Oświęcim 6:5 (3:2, 2:2, 1:1)
3. kolejka
2019-09-14 10:30 MKS Cracovia - JKH GKS II Jastrzębie 7:2 (6:0, 1:1, 0:1)
2019-09-14 12:30 MOSM Tychy - MMKS Podhale 9:0 (1:0, 5:0, 3:0)
2019-09-14 14:45 MKS Sokoły - ŁKH Łódź 14:4 (3:0, 4:2, 7:2)
2019-09-14 16:00 UKH Unia Oświęcim - MUKS Naprzód 1:4 (1:0, 0:2, 0:2)
2019-09-14 18:00 UKS Niedźwiadki - KH Polonia 7:1 (4:0, 1:0, 2:1)
2019-09-14 19:00 GKS Stoczniowiec Gdańsk - SMS Toruń 4:1 (1:1, 3:0, 0:0)
4. kolejka
2019-09-15 10:30 MKS Cracovia - MOSM Tychy 5:3 (1:2, 3:0, 1:1)
2019-09-15 13:30 MKS Sokoły - SMS Toruń 2:6 (0:4, 2:0, 0:2)
2019-09-15 14:00 JKH GKS II Jastrzębie - MMKS Podhale 8:2 (2:0, 3:1, 3:1)
2019-09-15 16:30 GKS Stoczniowiec Gdańsk - ŁKH Łódź 10:2 (5:0, 2:1, 3:1)
2019-09-15 17:00 UKS Zagłębie - UKS Niedźwiadki 6:3 (2:1, 1:0, 3:2)
5. kolejka
2019-09-21 14:30 UKH Unia Oświęcim - UKS Zagłębie 2:3 (2:3, 0:0, 0:0)
2019-09-21 16:00 MUKS Naprzód - KH Polonia 2:9 (0:1, 0:5, 2:3)
2019-09-21 16:30 MMKS Podhale - MKS Sokoły 1:3 (1:0, 0:1, 0:2)
2019-09-21 17:00 ŁKH Łódź - SMS Toruń 6:5 k. (1:2, 3:2, 1:1, d. 0:0, k. 2:1)
2019-09-21 19:30 MKS Cracovia - GKS Stoczniowiec Gdańsk 1:6 (0:0, 1:2, 0:4)
2019-09-21 20:15 UKS Niedźwiadki - JKH GKS II Jastrzębie 1:8 (0:3, 1:4, 0:1)
6. kolejka
2019-09-22 12:30 MKS Cracovia - MKS Sokoły 5:1 (2:0, 1:1, 2:0)
2019-09-22 13:00 MMKS Podhale - GKS Stoczniowiec Gdańsk 1:4 (0:1, 1:0, 0:3)
2019-09-22 14:45 MUKS Naprzód - UKS Zagłębie 2:6 (2:2, 0:1, 0:3)
2019-09-22 15:30 UKH Unia Oświęcim - KH Polonia 1:4 (0:2, 1:0, 0:2)
2019-09-22 17:00 UKS Niedźwiadki - MOSM Tychy 5:1 (0:0, 2:0, 3:1)
7. kolejka
2019-09-28 13:30 MOSM Tychy - UKH Unia Oświęcim 3:2 d. (0:0, 0:2, 2:0, d. 1:0)
2019-09-28 18:00 UKS Zagłębie - KH Polonia 6:3 (3:2, 1:1, 2:0)
2019-09-28 18:00 GKS Stoczniowiec Gdańsk - UKS Niedźwiadki 8:2 (4:2, 2:0, 2:0)
2019-09-28 18:30 SMS Toruń - MKS Cracovia 3:5 (1:2, 1:2, 1:1)
2019-09-28 19:45 JKH GKS II Jastrzębie - MUKS Naprzód 5:4 (1:0, 2:3, 2:1)
2019-11-22 18:00 ŁKH Łódź - MMKS Podhale 5:2 (2:0, 2:2, 1:0)
8. kolejka
2019-09-29 11:30 MKS Sokoły - UKS Niedźwiadki 2:3 (2:1, 0:1, 0:1)
2019-09-29 13:00 MOSM Tychy - MUKS Naprzód 3:2 (0:1, 2:1, 1:0)
2019-09-29 15:30 JKH GKS II Jastrzębie - UKH Unia Oświęcim 4:0 (1:0, 3:0, 0:0)
2019-09-29 17:00 ŁKH Łódź - MKS Cracovia 3:5 (1:1, 1:4, 1:0)
2019-11-25 12:30 SMS Toruń - MMKS Podhale 8:2 (2:0, 3:1, 3:1)
9. kolejka
2019-10-05 13:40 UKH Unia Oświęcim - MKS Sokoły 12:2 (4:2, 3:0, 5:0)
2019-10-05 14:30 UKS Niedźwiadki - SMS Toruń 2:5 (1:0, 0:1, 1:4)
2019-10-05 17:30 MMKS Podhale - MKS Cracovia 0:2 (0:0, 0:1, 0:1)
2019-10-05 18:00 UKS Zagłębie - MOSM Tychy 16:3 (3:0, 9:0, 4:3)
2019-10-05 19:15 MUKS Naprzód - GKS Stoczniowiec Gdańsk 2:6 (0:2, 1:3, 1:1)
2019-10-05 19:45 JKH GKS II Jastrzębie - KH Polonia 5:4 (3:2, 0:1, 2:1)
10. kolejka
2019-10-06 13:00 MUKS Naprzód - MKS Sokoły 8:0 (3:0, 3:0, 2:0)
2019-10-06 13:00 UKH Unia Oświęcim - GKS Stoczniowiec Gdańsk 2:1 (1:1, 1:0, 0:0)
2019-10-06 13:00 MOSM Tychy - KH Polonia 1:4 (0:2, 1:0, 0:2)
2019-10-06 17:00 UKS Niedźwiadki - ŁKH Łódź 13:3 (4:0, 4:2, 5:1)
2019-10-06 17:15 UKS Zagłębie - JKH GKS II Jastrzębie 7:6 d. (2:2, 3:2, 1:2, d. 1:0)
11. kolejka
2019-10-12 12:30 MKS Cracovia - UKS Niedźwiadki 2:4 (0:2, 1:0, 1:2)
2019-10-12 15:00 MKS Sokoły - UKS Zagłębie 2:5 (0:3, 2:1, 0:1)
2019-10-12 15:30 MOSM Tychy - JKH GKS II Jastrzębie 3:10 (1:3, 1:4, 1:3)
2019-10-12 17:30 SMS Toruń - MUKS Naprzód 2:4 (0:2, 1:0, 1:2)
2019-10-12 18:00 ŁKH Łódź - UKH Unia Oświęcim 6:7 d. (0:3, 2:3, 4:0, d. 0:1)
2019-10-12 18:15 GKS Stoczniowiec Gdańsk - KH Polonia 5:2 (2:0, 2:1, 1:1)
12. kolejka
2019-10-13 12:45 SMS Toruń - UKH Unia Oświęcim 7:1 (3:0, 1:1, 3:0)
2019-10-13 13:30 MKS Sokoły - KH Polonia 9:3 (3:0, 1:2, 5:1)
2019-10-13 14:00 GKS Stoczniowiec Gdańsk - UKS Zagłębie 3:4 k. (1:1, 1:2, 1:0, d. 0:0, k. 2:3)
2019-10-13 14:00 MMKS Podhale - UKS Niedźwiadki 4:8 (1:2, 1:3, 2:3)
2019-10-13 16:00 ŁKH Łódź - MUKS Naprzód 5:2 (1:0, 1:0, 3:2)
13. kolejka
2019-10-19 15:00 UKH Unia Oświęcim - MMKS Podhale 0:1 (0:1, 0:0, 0:0)
2019-10-19 16:00 UKS Zagłębie - ŁKH Łódź 9:0 (2:0, 6:0, 1:0)
2019-10-19 18:50 MOSM Tychy - MKS Sokoły 4:3 k. (2:0, 1:2, 0:1, d. 0:0, k. 2:0)
2019-10-19 19:15 MUKS Naprzód - MKS Cracovia 2:3 k. (0:1, 2:0, 0:1, d. 0:0, k. 0:1)
2019-10-19 19:45 JKH GKS II Jastrzębie - GKS Stoczniowiec Gdańsk 4:3 k. (0:2, 1:1, 2:0, d. 0:0, k. 2:1)
2019-10-19 20:30 KH Polonia - SMS Toruń 6:2 (4:2, 1:0, 1:0)
14. kolejka
2019-10-20 13:10 MOSM Tychy - GKS Stoczniowiec Gdańsk 5:4 d. (1:1, 2:1, 1:2, d. 1:0)
2019-10-20 14:00 JKH GKS II Jastrzębie - MKS Sokoły 11:4 (4:1, 2:3, 5:0)
2019-10-20 14:00 UKH Unia Oświęcim - MKS Cracovia 3:2 (0:0, 2:2, 1:0)
2019-10-20 14:00 UKS Zagłębie - SMS Toruń 6:1 (1:1, 3:0, 2:0)
2019-10-20 16:15 ŁKH Łódź - KH Polonia 4:5 (1:1, 1:2, 2:2)
2019-10-20 19:15 MUKS Naprzód - MMKS Podhale 5:3 (2:1, 3:0, 0:2)
2 runda
15. kolejka
2019-10-26 15:30 GKS Stoczniowiec Gdańsk - MKS Sokoły 5:2 (0:1, 1:1, 4:0)
2019-10-26 16:00 UKS Zagłębie - MMKS Podhale 3:0 (2:0, 1:0, 0:0)
2019-10-26 19:10 MOSM Tychy - ŁKH Łódź 6:2 (1:1, 3:0, 2:1)
2019-10-26 19:15 MUKS Naprzód - UKS Niedźwiadki 0:11 (0:3, 0:3, 0:5)
2019-10-26 19:45 JKH GKS II Jastrzębie - SMS Toruń 5:2 (1:1, 1:0, 3:1)
2019-10-26 20:30 KH Polonia - MKS Cracovia 6:3 (1:0, 3:1, 2:2)
16. kolejka
2019-10-27 13:10 MOSM Tychy - SMS Toruń 4:5 d. (3:1, 1:3, 0:0, d. 0:1)
2019-10-27 14:00 JKH GKS II Jastrzębie - ŁKH Łódź 7:2 (1:0, 4:1, 2:1)
2019-10-27 14:30 UKH Unia Oświęcim - UKS Niedźwiadki 5:6 (3:2, 1:1, 1:3)
2019-10-27 15:30 MMKS Podhale - KH Polonia 2:4 (0:2, 2:0, 0:2)
2019-10-27 20:00 UKS Zagłębie - MKS Cracovia 7:2 (3:1, 3:1, 1:0)
17. kolejka
2019-11-16 16:15 ŁKH Łódź - MKS Sokoły 2:9 (1:0, 1:5, 0:4)
2019-11-16 16:30 MMKS Podhale - MOSM Tychy 2:4 (0:0, 1:2, 1:2)
2019-11-16 17:00 UKS Niedźwiadki - KH Polonia 1:5 (0:2, 1:2, 0:1)
2019-11-16 18:30 SMS Toruń - GKS Stoczniowiec Gdańsk 6:3 (3:0, 1:3, 2:0)
2019-11-16 19:15 MUKS Naprzód - UKH Unia Oświęcim 2:7 (1:3, 1:2, 0:2)
2019-11-16 19:45 JKH GKS II Jastrzębie - MKS Cracovia 8:1 (1:1, 5:0, 2:0)
18. kolejka
2019-11-17 13:15 SMS Toruń - MKS Sokoły 8:4 (5:0, 3:1, 0:3)
2019-11-17 13:15 MOSM Tychy - MKS Cracovia 4:2 (1:1, 1:0, 2:1)
2019-11-17 16:15 ŁKH Łódź - GKS Stoczniowiec Gdańsk 2:7 (2:3, 0:3, 0:1)
2019-11-17 16:30 MMKS Podhale - JKH GKS II Jastrzębie 1:6 (1:2, 0:1, 0:3)
2019-11-17 18:00 UKS Niedźwiadki - UKS Zagłębie 3:2 k. (0:1, 0:1, 2:0, d. 0:0, k. 1:0)
19. kolejka
2019-11-23 17:15 SMS Toruń - ŁKH Łódź 4:0 (1:0, 2:0, 1:0)
2019-11-23 18:00 GKS Stoczniowiec Gdańsk - MKS Cracovia 5:2 (2:1, 2:1, 1:0)
2019-11-23 18:00 UKS Zagłębie - UKH Unia Oświęcim 14:5 (4:1, 4:2, 6:2)
2019-11-23 19:00 MUKS Naprzód - KH Polonia 2:11 (1:2, 0:6, 1:3)
2019-11-23 19:45 JKH GKS II Jastrzębie - UKS Niedźwiadki 4:1 (1:1, 3:0, 0:0)
2019-11-23 20:15 MKS Sokoły - MMKS Podhale 5:4 (2:1, 2:2, 1:1)
20. kolejka
2019-11-21 19:00 UKH Unia Oświęcim - KH Polonia 3:5 (0:1, 3:3, 0:1)
2019-11-24 13:00 MKS Sokoły - MKS Cracovia 3:9 (0:3, 1:1, 2:5)
2019-11-24 13:00 GKS Stoczniowiec Gdańsk - MMKS Podhale 3:1 (0:1, 0:0, 3:0)
2019-11-24 13:15 MOSM Tychy - UKS Niedźwiadki 8:6 (3:0, 4:4, 1:2)
2019-11-24 13:30 UKS Zagłębie - MUKS Naprzód 13:0 (4:0, 6:0, 3:0)
21. kolejka
2020-01-04 13:20 UKH Unia Oświęcim - MOSM Tychy 6:0 (1:0, 3:0, 2:0)
2020-01-04 16:00 UKS Niedźwiadki - GKS Stoczniowiec Gdańsk 7:1 (3:1, 3:0, 1:0)
2020-01-04 18:00 UKS Zagłębie - KH Polonia 8:5 (1:3, 4:1, 3:1)
2020-01-04 18:15 MMKS Podhale - ŁKH Łódź 2:0 (2:0, 0:0, 0:0)
2020-01-04 19:30 MUKS Naprzód - JKH GKS II Jastrzębie 1:3 (0:1, 1:1, 0:1)
2020-01-06 09:30 MKS Cracovia - SMS Toruń 4:6 (0:2, 1:2, 3:2)
22. kolejka
2020-01-05 00:00 UKS Niedźwiadki - MKS Sokoły 5:0 (Walkower)
2020-01-05 10:45 MKS Cracovia - ŁKH Łódź 4:1 (1:0, 1:0, 2:1)
2020-01-05 12:00 UKH Unia Oświęcim - JKH GKS II Jastrzębie 2:5 (2:2, 0:0, 0:3)
2020-01-05 16:15 MMKS Podhale - SMS Toruń 3:5 (1:3, 1:0, 1:2)
2020-01-05 19:30 MUKS Naprzód - MOSM Tychy 7:2 (3:0, 4:1, 0:1)
23. kolejka
2020-01-11 09:00 MKS Cracovia - MMKS Podhale 8:2 (4:0, 2:2, 2:0)
2020-01-11 19:15 MOSM Tychy - UKS Zagłębie 0:9 (0:4, 0:3, 0:2)
2020-01-11 19:45 JKH GKS II Jastrzębie - KH Polonia 2:6 (0:1, 2:2, 0:3)
2020-01-11 20:00 GKS Stoczniowiec Gdańsk - MUKS Naprzód 11:2 (2:1, 2:0, 7:1)
2020-01-11 20:45 MKS Sokoły - UKH Unia Oświęcim 5:3 (0:2, 1:0, 4:1)
2020-01-13 15:45 SMS Toruń - UKS Niedźwiadki 4:10 (3:1, 1:5, 0:4)
24. kolejka
2020-01-12 09:00 MKS Sokoły - MUKS Naprzód 3:4 d. (0:1, 2:0, 1:2, d. 0:1)
2020-01-12 12:15 MOSM Tychy - KH Polonia 3:4 d. (0:1, 2:1, 1:1, d. 0:1)
2020-01-12 13:15 GKS Stoczniowiec Gdańsk - UKH Unia Oświęcim 4:1 (2:0, 1:1, 1:0)
2020-01-12 16:30 ŁKH Łódź - UKS Niedźwiadki 4:9 (1:1, 2:5, 1:3)
2020-01-12 20:00 JKH GKS II Jastrzębie - UKS Zagłębie 3:6 (1:3, 1:1, 1:2)
25. kolejka
2020-01-18 14:00 UKS Niedźwiadki - MKS Cracovia 3:5 (0:1, 0:3, 3:1)
2020-01-18 15:30 UKH Unia Oświęcim - ŁKH Łódź 2:0 (1:0, 0:0, 1:0)
2020-01-18 16:00 UKS Zagłębie - MKS Sokoły 8:1 (2:0, 4:0, 2:1)
2020-01-18 19:00 KH Polonia - GKS Stoczniowiec Gdańsk 5:6 (1:1, 1:2, 3:3)
2020-01-18 19:00 MUKS Naprzód - SMS Toruń 1:7 (0:1, 0:2, 1:4)
2020-01-18 19:45 JKH GKS II Jastrzębie - MOSM Tychy 0:10 (0:2, 0:5, 0:3)
26. kolejka
2020-01-19 12:15 UKH Unia Oświęcim - SMS Toruń 3:1 (1:0, 0:1, 2:0)
2020-01-19 15:00 UKS Zagłębie - GKS Stoczniowiec Gdańsk 6:0 (0:0, 4:0, 2:0)
2020-01-19 17:00 UKS Niedźwiadki - MMKS Podhale 6:4 (2:1, 3:1, 1:2)
2020-01-19 18:00 MUKS Naprzód - ŁKH Łódź 2:5 (1:5, 1:0, 0:0)
2020-01-19 18:00 KH Polonia - MKS Sokoły 8:2 (3:2, 2:0, 3:0)
27. kolejka
2020-01-25 10:30 MKS Cracovia - MUKS Naprzód 2:1 (0:1, 0:0, 2:0)
2020-01-25 14:30 MKS Sokoły - MOSM Tychy 7:5 (2:2, 2:3, 3:0)
2020-01-25 16:30 ŁKH Łódź - UKS Zagłębie 2:7 (1:1, 0:2, 1:4)
2020-01-25 17:15 MMKS Podhale - UKH Unia Oświęcim 2:6 (1:2, 1:4, 0:0)
2020-01-25 17:30 SMS Toruń - KH Polonia 4:5 d. (1:3, 1:1, 2:0, d. 0:1)
2020-01-25 18:00 GKS Stoczniowiec Gdańsk - JKH GKS II Jastrzębie 4:1 (0:0, 2:0, 2:1)
28. kolejka
2020-01-26 11:45 SMS Toruń - UKS Zagłębie 6:4 (3:1, 1:1, 2:2)
2020-01-26 11:45 MKS Cracovia - UKH Unia Oświęcim 5:3 (2:1, 1:2, 2:0)
2020-01-26 12:00 GKS Stoczniowiec Gdańsk - MOSM Tychy 4:3 (1:0, 3:1, 0:2)
2020-01-26 13:30 MMKS Podhale - MUKS Naprzód 3:1 (1:0, 2:1, 0:0)
2020-01-26 14:45 MKS Sokoły - JKH GKS II Jastrzębie 3:0 (1:0, 0:0, 2:0)
2020-01-26 16:30 ŁKH Łódź - KH Polonia 4:8 (1:3, 3:2, 0:3)
© Copyright 2003 - 2022 Hokej.Net | Realizacja portalu Strony internetowe