Eliminacje do Mistrzostw Polski Juniorów |
Grupa A |
2020-01-30 11:15 |
MKS Cracovia
MKS Cracovia
|
- |
UKH Unia Oświęcim
UKH Unia
|
4:3
(1:0, 2:2, 1:1)
|
2020-01-31 10:45 |
MKS Cracovia
MKS Cracovia
|
- |
MMKS Podhale
MMKS Podhale
|
2:3
(0:0, 2:2, 0:1)
|
2020-01-31 19:15 |
UKS Niedźwiadki Sanok
UKS Niedźwiadki
|
- |
UKH Unia Oświęcim
UKH Unia
|
14:0
(2:0, 7:0, 5:0)
|
2020-02-01 09:00 |
MKS Cracovia
MKS Cracovia
|
- |
UKS Niedźwiadki Sanok
UKS Niedźwiadki
|
7:6
d.
(1:0, 3:4, 2:2, d. 1:0)
|
2020-02-01 13:00 |
UKH Unia Oświęcim
UKH Unia
|
- |
MMKS Podhale
MMKS Podhale
|
2:3
(0:0, 2:1, 0:2)
|
2020-02-02 10:45 |
UKS Niedźwiadki Sanok
UKS Niedźwiadki
|
- |
MMKS Podhale
MMKS Podhale
|
2:3
(0:0, 1:1, 1:2)
|
2020-02-14 16:00 |
UKH Unia Oświęcim
UKH Unia
|
- |
MKS Cracovia
MKS Cracovia
|
1:2
(1:0, 0:0, 0:2)
|
2020-02-14 19:15 |
UKS Niedźwiadki Sanok
UKS Niedźwiadki
|
- |
MMKS Podhale
MMKS Podhale
|
4:3
d.
(2:0, 1:1, 0:2, d. 1:0)
|
2020-02-15 09:15 |
UKH Unia Oświęcim
UKH Unia
|
- |
MMKS Podhale
MMKS Podhale
|
3:2
(0:1, 2:0, 1:1)
|
2020-02-15 12:15 |
UKS Niedźwiadki Sanok
UKS Niedźwiadki
|
- |
MKS Cracovia
MKS Cracovia
|
6:3
(1:1, 0:1, 5:1)
|
2020-02-16 09:30 |
UKS Niedźwiadki Sanok
UKS Niedźwiadki
|
- |
UKH Unia Oświęcim
UKH Unia
|
11:1
(8:0, 2:1, 1:0)
|
2020-02-16 12:30 |
MMKS Podhale
MMKS Podhale
|
- |
MKS Cracovia
MKS Cracovia
|
1:3
(0:1, 0:2, 1:0)
|
2020-03-06 14:30 |
UKH Unia Oświęcim
UKH Unia
|
- |
MKS Cracovia
MKS Cracovia
|
0:7
(0:5, 0:0, 0:2)
|
2020-03-06 17:30 |
MMKS Podhale
MMKS Podhale
|
- |
UKS Niedźwiadki Sanok
UKS Niedźwiadki
|
1:4
(0:2, 1:0, 0:2)
|
2020-03-07 14:40 |
UKH Unia Oświęcim
UKH Unia
|
- |
MMKS Podhale
MMKS Podhale
|
2:3
(0:3, 0:0, 2:0)
|
2020-03-07 18:30 |
UKS Niedźwiadki Sanok
UKS Niedźwiadki
|
- |
MKS Cracovia
MKS Cracovia
|
2:1
(0:0, 0:1, 2:0)
|
2020-03-08 12:00 |
MKS Cracovia
MKS Cracovia
|
- |
MMKS Podhale
MMKS Podhale
|
5:2
(3:0, 2:1, 0:1)
|
2020-03-08 15:00 |
UKH Unia Oświęcim
UKH Unia
|
- |
UKS Niedźwiadki Sanok
UKS Niedźwiadki
|
5:10
(0:3, 2:3, 3:4)
|
Grupa B |
2020-01-31 12:15 |
MKS Sokoły Toruń
MKS Sokoły
|
- |
KH Polonia Bytom
KH Polonia
|
2:1
(0:0, 2:0, 0:1)
|
2020-01-31 15:15 |
MUKS Naprzód
MUKS Naprzód
|
- |
GKS Stoczniowiec Gdańsk
GKS Stoczniowiec
|
2:4
(0:1, 0:2, 2:1)
|
2020-02-01 13:00 |
MUKS Naprzód
MUKS Naprzód
|
- |
MKS Sokoły Toruń
MKS Sokoły
|
2:4
(1:2, 1:1, 0:1)
|
2020-02-01 18:00 |
KH Polonia Bytom
KH Polonia
|
- |
GKS Stoczniowiec Gdańsk
GKS Stoczniowiec
|
6:3
(2:0, 2:2, 2:1)
|
2020-02-02 13:00 |
MKS Sokoły Toruń
MKS Sokoły
|
- |
GKS Stoczniowiec Gdańsk
GKS Stoczniowiec
|
5:1
(1:0, 3:1, 1:0)
|
2020-02-02 18:00 |
MUKS Naprzód
MUKS Naprzód
|
- |
KH Polonia Bytom
KH Polonia
|
2:3
(1:2, 1:0, 0:1)
|
2020-02-14 16:00 |
KH Polonia Bytom
KH Polonia
|
- |
MKS Sokoły Toruń
MKS Sokoły
|
4:5
(0:0, 3:4, 1:1)
|
2020-02-14 19:00 |
GKS Stoczniowiec Gdańsk
GKS Stoczniowiec
|
- |
MUKS Naprzód
MUKS Naprzód
|
8:3
(2:0, 3:1, 3:2)
|
2020-02-15 14:00 |
MKS Sokoły Toruń
MKS Sokoły
|
- |
MUKS Naprzód
MUKS Naprzód
|
10:2
(4:2, 3:0, 3:0)
|
2020-02-15 17:00 |
GKS Stoczniowiec Gdańsk
GKS Stoczniowiec
|
- |
KH Polonia Bytom
KH Polonia
|
5:3
(1:0, 1:2, 3:1)
|
2020-02-16 13:00 |
MUKS Naprzód
MUKS Naprzód
|
- |
KH Polonia Bytom
KH Polonia
|
2:9
(1:3, 0:4, 1:2)
|
2020-02-16 20:00 |
GKS Stoczniowiec Gdańsk
GKS Stoczniowiec
|
- |
MKS Sokoły Toruń
MKS Sokoły
|
6:8
(3:1, 3:3, 0:4)
|
2020-03-06 11:00 |
KH Polonia Bytom
KH Polonia
|
- |
MUKS Naprzód
MUKS Naprzód
|
1:0
(0:0, 0:0, 1:0)
|
2020-03-06 19:00 |
GKS Stoczniowiec Gdańsk
GKS Stoczniowiec
|
- |
MKS Sokoły Toruń
MKS Sokoły
|
5:3
(0:1, 2:1, 3:1)
|
2020-03-07 14:00 |
KH Polonia Bytom
KH Polonia
|
- |
MKS Sokoły Toruń
MKS Sokoły
|
5:1
(1:0, 2:0, 2:1)
|
2020-03-07 17:00 |
MUKS Naprzód
MUKS Naprzód
|
- |
GKS Stoczniowiec Gdańsk
GKS Stoczniowiec
|
2:7
(1:2, 1:1, 0:4)
|
2020-03-08 14:00 |
KH Polonia Bytom
KH Polonia
|
- |
GKS Stoczniowiec Gdańsk
GKS Stoczniowiec
|
1:3
(0:1, 0:2, 1:0)
|
2020-03-08 17:00 |
MKS Sokoły Toruń
MKS Sokoły
|
- |
MUKS Naprzód
MUKS Naprzód
|
4:2
(0:0, 0:2, 4:0)
|
Grupa C |
2020-01-31 14:00 |
UKS Zagłębie
UKS Zagłębie
|
- |
MOSM Tychy
MOSM Tychy
|
7:1
(2:0, 2:1, 3:0)
|
2020-01-31 18:00 |
JKH GKS Jastrzębie
JKH GKS
|
- |
ŁKH Łódź
ŁKH Łódź
|
5:0
(Walkower)
|
2020-02-01 08:00 |
ŁKH Łódź
ŁKH Łódź
|
- |
UKS Zagłębie
UKS Zagłębie
|
5:0
(Walkower)
|
2020-02-01 12:30 |
JKH GKS Jastrzębie
JKH GKS
|
- |
MOSM Tychy
MOSM Tychy
|
7:4
(2:1, 3:0, 2:3)
|
2020-02-02 17:00 |
MOSM Tychy
MOSM Tychy
|
- |
ŁKH Łódź
ŁKH Łódź
|
5:0
(Walkower)
|
2020-02-02 20:00 |
JKH GKS Jastrzębie
JKH GKS
|
- |
UKS Zagłębie
UKS Zagłębie
|
5:4
(2:0, 1:3, 2:1)
|
2020-02-14 00:00 |
JKH GKS Jastrzębie
JKH GKS
|
- |
ŁKH Łódź
ŁKH Łódź
|
5:0
(Walkower)
|
2020-02-14 13:00 |
MOSM Tychy
MOSM Tychy
|
- |
UKS Zagłębie
UKS Zagłębie
|
2:11
(1:4, 0:4, 1:3)
|
2020-02-15 00:00 |
MOSM Tychy
MOSM Tychy
|
- |
ŁKH Łódź
ŁKH Łódź
|
5:0
(Walkower)
|
2020-02-15 13:45 |
UKS Zagłębie
UKS Zagłębie
|
- |
JKH GKS Jastrzębie
JKH GKS
|
5:1
(0:1, 4:0, 1:0)
|
2020-02-16 00:00 |
ŁKH Łódź
ŁKH Łódź
|
- |
UKS Zagłębie
UKS Zagłębie
|
5:0
(Walkower)
|
2020-02-16 15:45 |
MOSM Tychy
MOSM Tychy
|
- |
JKH GKS Jastrzębie
JKH GKS
|
4:1
(1:1, 0:0, 3:0)
|
2020-03-06 00:00 |
ŁKH Łódź
ŁKH Łódź
|
- |
JKH GKS Jastrzębie
JKH GKS
|
5:0
(Walkower)
|
2020-03-06 18:00 |
MOSM Tychy
MOSM Tychy
|
- |
UKS Zagłębie
UKS Zagłębie
|
0:10
(0:6, 0:1, 0:3)
|
2020-03-07 00:00 |
ŁKH Łódź
ŁKH Łódź
|
- |
MOSM Tychy
MOSM Tychy
|
5:0
(Walkower)
|
2020-03-07 13:45 |
JKH GKS Jastrzębie
JKH GKS
|
- |
UKS Zagłębie
UKS Zagłębie
|
2:9
(0:1, 1:2, 1:6)
|
2020-03-08 00:00 |
ŁKH Łódź
ŁKH Łódź
|
- |
UKS Zagłębie
UKS Zagłębie
|
5:0
(Walkower)
|
2020-03-08 12:30 |
MOSM Tychy
MOSM Tychy
|
- |
JKH GKS Jastrzębie
JKH GKS
|
0:4
(0:1, 0:2, 0:1)
|