Etap I - Runda I |
1 kolejka |
2008-09-05 17:00 |
JKH GKS
JKH GKS
|
- |
ComArch Cracovia
ComArch Cracovia
|
2:3
(1:0, 1:2, 0:1)
|
2008-09-05 17:00 |
Wojas Podhale
Wojas Podhale
|
- |
Ciarko KH
Ciarko KH
|
2:4
(0:0, 1:2, 1:2)
|
2008-09-05 17:00 |
KH Pol-Aqua Zagłębie
KH Pol-Aqua Zagłębie
|
- |
TKH Nesta
TKH Nesta
|
6:0
(1:0, 1:0, 4:0)
|
2008-09-05 17:00 |
Energa Stoczniowiec
Energa Stoczniowiec
|
- |
Akuna Naprzód
Akuna Naprzód
|
4:2
(1:0, 0:1, 3:1)
|
2008-09-05 18:00 |
GKS Tychy
GKS Tychy
|
- |
Bisset Polonia
Bisset Polonia
|
5:2
(4:0, 1:2, 0:0)
|
2 kolejka |
2008-09-07 17:00 |
GKS Tychy
GKS Tychy
|
- |
ComArch Cracovia
ComArch Cracovia
|
1:2
(0:1, 1:1, 0:0)
|
2008-09-07 17:00 |
Ciarko KH
Ciarko KH
|
- |
KH Pol-Aqua Zagłębie
KH Pol-Aqua Zagłębie
|
3:5
(1:2, 0:1, 2:2)
|
2008-09-07 17:00 |
TKH Nesta
TKH Nesta
|
- |
Energa Stoczniowiec
Energa Stoczniowiec
|
1:2
k.
(0:1, 0:0, 1:0, d. 0:0, k. 0:1)
|
2008-09-07 17:00 |
JKH GKS
JKH GKS
|
- |
Akuna Naprzód
Akuna Naprzód
|
4:2
(2:0, 0:1, 2:1)
|
2008-09-07 18:00 |
Bisset Polonia
Bisset Polonia
|
- |
Wojas Podhale
Wojas Podhale
|
0:5
(0:2, 0:2, 0:1)
|
3 kolejka |
2008-09-09 18:00 |
Akuna Naprzód
Akuna Naprzód
|
- |
TKH Nesta
TKH Nesta
|
5:2
(1:1, 1:1, 3:0)
|
2008-09-09 18:00 |
Energa Stoczniowiec
Energa Stoczniowiec
|
- |
Ciarko KH
Ciarko KH
|
5:1
(2:0, 0:0, 3:1)
|
2008-09-09 18:00 |
KH Pol-Aqua Zagłębie
KH Pol-Aqua Zagłębie
|
- |
Bisset Polonia
Bisset Polonia
|
9:0
(3:0, 2:0, 4:0)
|
2008-09-09 18:00 |
Wojas Podhale
Wojas Podhale
|
- |
ComArch Cracovia
ComArch Cracovia
|
6:5
(2:0, 3:2, 1:3)
|
2008-09-09 18:00 |
GKS Tychy
GKS Tychy
|
- |
JKH GKS
JKH GKS
|
6:1
(1:0, 2:0, 3:1)
|
4 kolejka |
2008-09-12 17:00 |
JKH GKS
JKH GKS
|
- |
TKH Nesta
TKH Nesta
|
5:2
(1:0, 3:1, 1:1)
|
2008-09-12 17:00 |
Ciarko KH
Ciarko KH
|
- |
Akuna Naprzód
Akuna Naprzód
|
5:6
(1:1, 3:1, 1:4)
|
2008-09-12 17:00 |
GKS Tychy
GKS Tychy
|
- |
Wojas Podhale
Wojas Podhale
|
1:7
(1:3, 0:3, 0:1)
|
2008-09-12 18:00 |
KH Pol-Aqua Zagłębie
KH Pol-Aqua Zagłębie
|
- |
ComArch Cracovia
ComArch Cracovia
|
1:4
(0:0, 1:1, 0:3)
|
2008-09-12 18:00 |
Bisset Polonia
Bisset Polonia
|
- |
Energa Stoczniowiec
Energa Stoczniowiec
|
1:10
(0:4, 0:1, 1:5)
|
5 kolejka |
2008-09-14 17:00 |
TKH Nesta
TKH Nesta
|
- |
Ciarko KH
Ciarko KH
|
3:2
k.
(0:0, 1:0, 1:2, d. 0:0, k. 2:1)
|
2008-09-14 17:00 |
Akuna Naprzód
Akuna Naprzód
|
- |
Bisset Polonia
Bisset Polonia
|
4:1
(2:0, 2:1, 0:0)
|
2008-09-14 17:00 |
Energa Stoczniowiec
Energa Stoczniowiec
|
- |
ComArch Cracovia
ComArch Cracovia
|
4:5
k.
(1:1, 3:1, 0:2, d. 0:0, k. 1:2)
|
2008-09-14 17:00 |
KH Pol-Aqua Zagłębie
KH Pol-Aqua Zagłębie
|
- |
GKS Tychy
GKS Tychy
|
3:2
(1:1, 1:0, 1:1)
|
2008-09-14 17:00 |
Wojas Podhale
Wojas Podhale
|
- |
JKH GKS
JKH GKS
|
6:3
(0:0, 3:1, 3:2)
|
6 kolejka |
2008-09-19 18:00 |
GKS Tychy
GKS Tychy
|
- |
Energa Stoczniowiec
Energa Stoczniowiec
|
2:4
(0:1, 0:3, 2:0)
|
2008-09-19 18:00 |
Wojas Podhale
Wojas Podhale
|
- |
KH Pol-Aqua Zagłębie
KH Pol-Aqua Zagłębie
|
5:4
k.
(1:2, 1:1, 2:1, d. 0:0, k. 1:0)
|
2008-09-19 18:00 |
Akuna Naprzód
Akuna Naprzód
|
- |
ComArch Cracovia
ComArch Cracovia
|
2:1
(0:1, 2:0, 0:0)
|
2008-09-19 18:00 |
Bisset Polonia
Bisset Polonia
|
- |
TKH Nesta
TKH Nesta
|
2:3
k.
(1:1, 1:0, 0:1, d. 0:0, k. 0:1)
|
2008-09-19 18:00 |
JKH GKS
JKH GKS
|
- |
Ciarko KH
Ciarko KH
|
4:3
k.
(1:1, 1:0, 1:2, d. 0:0, k. 1:0)
|
7 kolejka |
2008-09-21 16:00 |
TKH Nesta
TKH Nesta
|
- |
ComArch Cracovia
ComArch Cracovia
|
3:4
d.
(1:1, 2:2, 0:0, d. 0:1)
|
2008-09-21 17:00 |
Akuna Naprzód
Akuna Naprzód
|
- |
GKS Tychy
GKS Tychy
|
5:3
(1:2, 2:0, 2:1)
|
2008-09-21 17:00 |
Energa Stoczniowiec
Energa Stoczniowiec
|
- |
Wojas Podhale
Wojas Podhale
|
4:3
(1:2, 1:1, 2:0)
|
2008-09-21 17:00 |
KH Pol-Aqua Zagłębie
KH Pol-Aqua Zagłębie
|
- |
JKH GKS
JKH GKS
|
3:2
(0:0, 0:1, 3:1)
|
2008-09-21 19:00 |
Ciarko KH
Ciarko KH
|
- |
Bisset Polonia
Bisset Polonia
|
6:0
(3:0, 0:0, 3:0)
|
8 kolejka |
2008-09-23 18:00 |
KH Pol-Aqua Zagłębie
KH Pol-Aqua Zagłębie
|
- |
Energa Stoczniowiec
Energa Stoczniowiec
|
1:3
(0:0, 0:0, 1:3)
|
2008-09-23 18:00 |
Wojas Podhale
Wojas Podhale
|
- |
Akuna Naprzód
Akuna Naprzód
|
11:2
(2:1, 4:0, 5:1)
|
2008-09-23 18:00 |
GKS Tychy
GKS Tychy
|
- |
TKH Nesta
TKH Nesta
|
4:0
(2:0, 2:0, 0:0)
|
2008-09-23 18:00 |
ComArch Cracovia
ComArch Cracovia
|
- |
Ciarko KH
Ciarko KH
|
3:0
(0:0, 3:0, 0:0)
|
2008-09-23 18:00 |
JKH GKS
JKH GKS
|
- |
Bisset Polonia
Bisset Polonia
|
5:0
(0:0, 1:0, 4:0)
|
9 kolejka |
2008-09-26 17:00 |
Energa Stoczniowiec
Energa Stoczniowiec
|
- |
JKH GKS
JKH GKS
|
2:0
(1:0, 1:0, 0:0)
|
2008-09-26 18:00 |
Bisset Polonia
Bisset Polonia
|
- |
ComArch Cracovia
ComArch Cracovia
|
1:11
(0:1, 0:5, 1:5)
|
2008-09-26 18:00 |
Ciarko KH
Ciarko KH
|
- |
GKS Tychy
GKS Tychy
|
5:0
(5:0, 0:0, 0:0)
|
2008-09-26 18:30 |
TKH Nesta
TKH Nesta
|
- |
Wojas Podhale
Wojas Podhale
|
4:3
d.
(2:1, 1:1, 0:1, d. 1:0)
|
2008-09-26 19:15 |
Akuna Naprzód
Akuna Naprzód
|
- |
KH Pol-Aqua Zagłębie
KH Pol-Aqua Zagłębie
|
3:2
(0:1, 0:1, 2:0)
|
Etap I - Runda II |
10 kolejka |
2008-09-28 17:00 |
Ciarko KH
Ciarko KH
|
- |
Wojas Podhale
Wojas Podhale
|
1:7
(0:1, 0:2, 1:4)
|
2008-09-28 17:00 |
Akuna Naprzód
Akuna Naprzód
|
- |
Energa Stoczniowiec
Energa Stoczniowiec
|
4:5
(3:2, 1:2, 0:1)
|
2008-09-28 17:30 |
TKH Nesta
TKH Nesta
|
- |
KH Pol-Aqua Zagłębie
KH Pol-Aqua Zagłębie
|
4:3
(1:1, 2:1, 0:1)
|
2008-09-28 18:00 |
ComArch Cracovia
ComArch Cracovia
|
- |
JKH GKS
JKH GKS
|
2:3
(0:0, 1:1, 1:2)
|
2008-09-28 18:00 |
Bisset Polonia
Bisset Polonia
|
- |
GKS Tychy
GKS Tychy
|
3:6
(0:3, 2:2, 1:1)
|
11 kolejka |
2008-10-03 17:00 |
ComArch Cracovia
ComArch Cracovia
|
- |
GKS Tychy
GKS Tychy
|
4:6
(2:1, 1:2, 1:3)
|
2008-10-03 18:00 |
KH Pol-Aqua Zagłębie
KH Pol-Aqua Zagłębie
|
- |
Ciarko KH
Ciarko KH
|
4:2
(0:0, 1:0, 3:2)
|
2008-10-03 18:00 |
Wojas Podhale
Wojas Podhale
|
- |
Bisset Polonia
Bisset Polonia
|
6:1
(2:0, 3:0, 1:1)
|
2008-10-03 18:00 |
Akuna Naprzód
Akuna Naprzód
|
- |
JKH GKS
JKH GKS
|
4:5
d.
(1:1, 3:2, 0:1, d. 0:1)
|
2008-10-03 19:15 |
Energa Stoczniowiec
Energa Stoczniowiec
|
- |
TKH Nesta
TKH Nesta
|
4:1
(0:0, 1:1, 3:0)
|
12 kolejka |
2008-10-05 17:00 |
Ciarko KH
Ciarko KH
|
- |
Energa Stoczniowiec
Energa Stoczniowiec
|
8:3
(2:1, 2:1, 4:1)
|
2008-10-05 17:30 |
TKH Nesta
TKH Nesta
|
- |
Akuna Naprzód
Akuna Naprzód
|
2:1
d.
(0:0, 0:1, 1:0, d. 1:0)
|
2008-10-05 18:00 |
Bisset Polonia
Bisset Polonia
|
- |
KH Pol-Aqua Zagłębie
KH Pol-Aqua Zagłębie
|
3:5
(1:0, 2:3, 0:2)
|
2008-10-05 18:00 |
JKH GKS
JKH GKS
|
- |
GKS Tychy
GKS Tychy
|
1:2
(0:2, 1:0, 0:0)
|
2008-12-16 18:00 |
ComArch Cracovia
ComArch Cracovia
|
- |
Wojas Podhale
Wojas Podhale
|
5:3
(0:1, 4:1, 1:1)
|
13 kolejka |
2008-10-07 18:00 |
Akuna Naprzód
Akuna Naprzód
|
- |
Ciarko KH
Ciarko KH
|
5:4
(2:1, 1:1, 1:2)
|
2008-10-07 18:00 |
Energa Stoczniowiec
Energa Stoczniowiec
|
- |
Bisset Polonia
Bisset Polonia
|
3:2
(1:2, 0:0, 2:0)
|
2008-10-07 18:00 |
Wojas Podhale
Wojas Podhale
|
- |
GKS Tychy
GKS Tychy
|
4:3
(2:0, 1:2, 1:1)
|
2008-10-07 18:30 |
TKH Nesta
TKH Nesta
|
- |
JKH GKS
JKH GKS
|
1:4
(1:0, 0:2, 0:2)
|
2008-11-18 18:00 |
ComArch Cracovia
ComArch Cracovia
|
- |
KH Pol-Aqua Zagłębie
KH Pol-Aqua Zagłębie
|
7:3
(2:2, 5:1, 0:0)
|
14 kolejka |
2008-10-10 18:00 |
Ciarko KH
Ciarko KH
|
- |
TKH Nesta
TKH Nesta
|
5:3
(1:0, 2:1, 2:2)
|
2008-10-10 18:00 |
Bisset Polonia
Bisset Polonia
|
- |
Akuna Naprzód
Akuna Naprzód
|
1:7
(0:0, 1:4, 0:3)
|
2008-10-10 18:00 |
GKS Tychy
GKS Tychy
|
- |
KH Pol-Aqua Zagłębie
KH Pol-Aqua Zagłębie
|
2:3
(0:2, 0:0, 2:1)
|
2008-10-10 18:00 |
JKH GKS
JKH GKS
|
- |
Wojas Podhale
Wojas Podhale
|
3:1
(1:1, 1:0, 1:0)
|
2008-10-10 19:15 |
Energa Stoczniowiec
Energa Stoczniowiec
|
- |
ComArch Cracovia
ComArch Cracovia
|
4:2
(1:1, 1:1, 2:0)
|
15 kolejka |
2008-10-12 16:00 |
TKH Nesta
TKH Nesta
|
- |
Bisset Polonia
Bisset Polonia
|
4:2
(2:0, 1:2, 1:0)
|
2008-10-12 17:00 |
KH Pol-Aqua Zagłębie
KH Pol-Aqua Zagłębie
|
- |
Wojas Podhale
Wojas Podhale
|
5:1
(1:0, 0:0, 4:1)
|
2008-10-12 17:00 |
Akuna Naprzód
Akuna Naprzód
|
- |
ComArch Cracovia
ComArch Cracovia
|
4:1
(2:1, 1:0, 1:0)
|
2008-10-12 17:00 |
Ciarko KH
Ciarko KH
|
- |
JKH GKS
JKH GKS
|
5:4
(1:1, 2:1, 2:2)
|
2008-10-12 18:00 |
Energa Stoczniowiec
Energa Stoczniowiec
|
- |
GKS Tychy
GKS Tychy
|
3:0
(1:0, 2:0, 0:0)
|
16 kolejka |
2008-09-02 18:30 |
TKH Nesta
TKH Nesta
|
- |
ComArch Cracovia
ComArch Cracovia
|
3:7
(1:6, 1:1, 1:0)
|
2008-10-17 18:00 |
JKH GKS
JKH GKS
|
- |
KH Pol-Aqua Zagłębie
KH Pol-Aqua Zagłębie
|
4:7
(1:4, 1:3, 2:0)
|
2008-10-17 18:00 |
Wojas Podhale
Wojas Podhale
|
- |
Energa Stoczniowiec
Energa Stoczniowiec
|
5:6
(2:3, 1:1, 2:2)
|
2008-10-17 18:00 |
GKS Tychy
GKS Tychy
|
- |
Akuna Naprzód
Akuna Naprzód
|
3:6
(1:0, 1:4, 1:2)
|
2008-10-17 18:00 |
Bisset Polonia
Bisset Polonia
|
- |
Ciarko KH
Ciarko KH
|
0:4
(0:0, 0:2, 0:2)
|
17 kolejka |
2008-09-30 18:00 |
Ciarko KH
Ciarko KH
|
- |
ComArch Cracovia
ComArch Cracovia
|
3:4
k.
(1:2, 1:0, 1:1, d. 0:0, k. 0:1)
|
2008-10-19 16:00 |
TKH Nesta
TKH Nesta
|
- |
GKS Tychy
GKS Tychy
|
1:2
(0:0, 0:2, 1:0)
|
2008-10-19 17:00 |
Energa Stoczniowiec
Energa Stoczniowiec
|
- |
KH Pol-Aqua Zagłębie
KH Pol-Aqua Zagłębie
|
3:2
d.
(1:0, 1:2, 0:0, d. 1:0)
|
2008-10-19 18:00 |
Bisset Polonia
Bisset Polonia
|
- |
JKH GKS
JKH GKS
|
0:6
(0:4, 0:1, 0:1)
|
2008-10-19 19:30 |
Akuna Naprzód
Akuna Naprzód
|
- |
Wojas Podhale
Wojas Podhale
|
1:2
(1:1, 0:1, 0:0)
|
18 kolejka |
2008-10-21 18:00 |
GKS Tychy
GKS Tychy
|
- |
Ciarko KH
Ciarko KH
|
8:1
(4:0, 2:1, 2:0)
|
2008-10-21 18:00 |
Wojas Podhale
Wojas Podhale
|
- |
TKH Nesta
TKH Nesta
|
5:2
(3:1, 0:1, 2:0)
|
2008-10-21 18:00 |
KH Pol-Aqua Zagłębie
KH Pol-Aqua Zagłębie
|
- |
Akuna Naprzód
Akuna Naprzód
|
5:1
(1:1, 3:0, 1:0)
|
2008-10-21 18:00 |
JKH GKS
JKH GKS
|
- |
Energa Stoczniowiec
Energa Stoczniowiec
|
3:2
(1:1, 0:0, 2:1)
|
2008-10-22 18:00 |
Bisset Polonia
Bisset Polonia
|
- |
ComArch Cracovia
ComArch Cracovia
|
1:10
(0:3, 0:2, 1:5)
|
Etap I - Runda III |
19 kolejka |
2008-10-24 18:00 |
JKH GKS
JKH GKS
|
- |
ComArch Cracovia
ComArch Cracovia
|
2:3
(1:1, 0:0, 1:2)
|
2008-10-24 18:00 |
GKS Tychy
GKS Tychy
|
- |
Bisset Polonia
Bisset Polonia
|
10:0
(1:0, 2:0, 7:0)
|
2008-10-24 18:00 |
Wojas Podhale
Wojas Podhale
|
- |
Ciarko KH
Ciarko KH
|
4:1
(2:1, 1:0, 1:0)
|
2008-10-24 18:00 |
Energa Stoczniowiec
Energa Stoczniowiec
|
- |
Akuna Naprzód
Akuna Naprzód
|
6:7
d.
(0:2, 4:1, 2:3, d. 0:1)
|
2008-10-24 19:15 |
KH Pol-Aqua Zagłębie
KH Pol-Aqua Zagłębie
|
- |
TKH Nesta
TKH Nesta
|
3:1
(0:1, 2:0, 1:0)
|
20 kolejka |
2008-10-26 17:00 |
Ciarko KH
Ciarko KH
|
- |
KH Pol-Aqua Zagłębie
KH Pol-Aqua Zagłębie
|
6:1
(2:1, 3:0, 1:0)
|
2008-10-26 17:30 |
TKH Nesta
TKH Nesta
|
- |
Energa Stoczniowiec
Energa Stoczniowiec
|
3:2
(1:1, 0:0, 2:1)
|
2008-10-26 18:00 |
JKH GKS
JKH GKS
|
- |
Akuna Naprzód
Akuna Naprzód
|
2:4
(0:1, 0:1, 2:2)
|
2008-10-26 18:00 |
Bisset Polonia
Bisset Polonia
|
- |
Wojas Podhale
Wojas Podhale
|
4:6
(1:1, 3:1, 0:4)
|
2008-12-02 18:00 |
ComArch Cracovia
ComArch Cracovia
|
- |
GKS Tychy
GKS Tychy
|
4:3
(0:0, 4:0, 0:3)
|
21 kolejka |
2008-11-12 18:00 |
Akuna Naprzód
Akuna Naprzód
|
- |
TKH Nesta
TKH Nesta
|
3:4
(1:0, 0:2, 2:2)
|
2008-11-12 18:00 |
Energa Stoczniowiec
Energa Stoczniowiec
|
- |
Ciarko KH
Ciarko KH
|
4:5
d.
(2:2, 2:2, 0:0, d. 0:1)
|
2008-11-12 18:00 |
KH Pol-Aqua Zagłębie
KH Pol-Aqua Zagłębie
|
- |
Bisset Polonia
Bisset Polonia
|
7:1
(1:0, 5:1, 1:0)
|
2008-11-12 18:00 |
Wojas Podhale
Wojas Podhale
|
- |
ComArch Cracovia
ComArch Cracovia
|
3:1
(1:1, 0:0, 2:0)
|
2008-11-12 18:00 |
GKS Tychy
GKS Tychy
|
- |
JKH GKS
JKH GKS
|
5:3
(2:2, 2:1, 1:0)
|
22 kolejka |
2008-11-14 18:00 |
ComArch Cracovia
ComArch Cracovia
|
- |
KH Pol-Aqua Zagłębie
KH Pol-Aqua Zagłębie
|
6:2
(3:1, 3:1, 0:0)
|
2008-11-14 18:00 |
GKS Tychy
GKS Tychy
|
- |
Wojas Podhale
Wojas Podhale
|
3:2
(0:2, 1:0, 1:0)
|
2008-11-14 18:00 |
Bisset Polonia
Bisset Polonia
|
- |
Energa Stoczniowiec
Energa Stoczniowiec
|
0:2
(0:1, 0:0, 0:1)
|
2008-11-14 18:00 |
JKH GKS
JKH GKS
|
- |
TKH Nesta
TKH Nesta
|
4:8
(2:4, 1:4, 1:0)
|
2008-11-14 19:15 |
Ciarko KH
Ciarko KH
|
- |
Akuna Naprzód
Akuna Naprzód
|
1:6
(0:4, 0:1, 1:1)
|
23 kolejka |
2008-11-16 17:00 |
Akuna Naprzód
Akuna Naprzód
|
- |
Bisset Polonia
Bisset Polonia
|
2:3
(0:0, 0:2, 2:1)
|
2008-11-16 17:00 |
KH Pol-Aqua Zagłębie
KH Pol-Aqua Zagłębie
|
- |
GKS Tychy
GKS Tychy
|
3:4
(0:1, 2:0, 1:2)
|
2008-11-16 17:30 |
TKH Nesta
TKH Nesta
|
- |
Ciarko KH
Ciarko KH
|
4:3
(1:1, 0:1, 2:1)
|
2008-11-16 18:00 |
ComArch Cracovia
ComArch Cracovia
|
- |
Energa Stoczniowiec
Energa Stoczniowiec
|
3:6
(1:1, 1:1, 1:4)
|
2008-11-16 18:00 |
Wojas Podhale
Wojas Podhale
|
- |
JKH GKS
JKH GKS
|
6:1
(2:1, 2:0, 2:0)
|
24 kolejka |
2008-11-21 18:00 |
GKS Tychy
GKS Tychy
|
- |
Energa Stoczniowiec
Energa Stoczniowiec
|
1:2
(1:1, 0:1, 0:0)
|
2008-11-21 18:00 |
ComArch Cracovia
ComArch Cracovia
|
- |
Akuna Naprzód
Akuna Naprzód
|
2:3
(2:1, 0:2, 0:0)
|
2008-11-21 18:00 |
Bisset Polonia
Bisset Polonia
|
- |
TKH Nesta
TKH Nesta
|
2:3
(0:0, 1:1, 1:2)
|
2008-11-21 18:00 |
JKH GKS
JKH GKS
|
- |
Ciarko KH
Ciarko KH
|
0:1
(0:0, 0:0, 0:0)
|
2008-11-21 19:15 |
Wojas Podhale
Wojas Podhale
|
- |
KH Pol-Aqua Zagłębie
KH Pol-Aqua Zagłębie
|
Szczegóły
/
Miejska Hala Lodowa (Nowy Targ, PL)
|
25 kolejka |
2008-11-23 17:00 |
KH Pol-Aqua Zagłębie
KH Pol-Aqua Zagłębie
|
- |
JKH GKS
JKH GKS
|
Szczegóły
/
Stadion Zimowy (Sosnowiec, PL)
|
2008-11-23 17:00 |
Akuna Naprzód
Akuna Naprzód
|
- |
GKS Tychy
GKS Tychy
|
Szczegóły
/
Jantor (Janów (Katowice), PL)
|
2008-11-23 17:40 |
Ciarko KH
Ciarko KH
|
- |
Bisset Polonia
Bisset Polonia
|
2:3
(1:1, 0:1, 1:1)
|
2008-11-23 18:00 |
Energa Stoczniowiec
Energa Stoczniowiec
|
- |
Wojas Podhale
Wojas Podhale
|
Szczegóły
/
Hala Olivia (Gdańsk, PL)
|
2008-11-23 18:00 |
ComArch Cracovia
ComArch Cracovia
|
- |
TKH Nesta
TKH Nesta
|
Szczegóły
/
Lodowisko im. Adama "Rocha" Kowalskiego (Kraków, PL)
|
26 kolejka |
2008-11-25 18:00 |
KH Pol-Aqua Zagłębie
KH Pol-Aqua Zagłębie
|
- |
Energa Stoczniowiec
Energa Stoczniowiec
|
Szczegóły
/
Stadion Zimowy (Sosnowiec, PL)
|
2008-11-25 18:00 |
Wojas Podhale
Wojas Podhale
|
- |
Akuna Naprzód
Akuna Naprzód
|
Szczegóły
/
Miejska Hala Lodowa (Nowy Targ, PL)
|
2008-11-25 18:00 |
GKS Tychy
GKS Tychy
|
- |
TKH Nesta
TKH Nesta
|
Szczegóły
/
Stadion Zimowy (Tychy, PL)
|
2008-11-25 18:00 |
ComArch Cracovia
ComArch Cracovia
|
- |
Ciarko KH
Ciarko KH
|
Szczegóły
/
Lodowisko im. Adama "Rocha" Kowalskiego (Kraków, PL)
|
2008-11-25 18:00 |
JKH GKS
JKH GKS
|
- |
Bisset Polonia
Bisset Polonia
|
12:0
(1:0, 5:0, 6:0)
|
27 kolejka |
2008-11-28 18:00 |
Akuna Naprzód
Akuna Naprzód
|
- |
KH Pol-Aqua Zagłębie
KH Pol-Aqua Zagłębie
|
Szczegóły
/
Jantor (Janów (Katowice), PL)
|
2008-11-28 18:00 |
Ciarko KH
Ciarko KH
|
- |
GKS Tychy
GKS Tychy
|
Szczegóły
/
Arena Sanok (Sanok, PL)
|
2008-11-28 18:00 |
ComArch Cracovia
ComArch Cracovia
|
- |
Bisset Polonia
Bisset Polonia
|
8:0
(3:0, 4:0, 1:0)
|
2008-11-28 18:30 |
TKH Nesta
TKH Nesta
|
- |
Wojas Podhale
Wojas Podhale
|
Szczegóły
/
Tor-Tor im. Józefa Stogowskiego (Toruń, PL)
|
2008-11-28 19:15 |
Energa Stoczniowiec
Energa Stoczniowiec
|
- |
JKH GKS
JKH GKS
|
Szczegóły
/
Hala Olivia (Gdańsk, PL)
|
Etap I - Runda IV |
28 kolejka |
2008-11-30 17:00 |
Akuna Naprzód
Akuna Naprzód
|
- |
Energa Stoczniowiec
Energa Stoczniowiec
|
Szczegóły
/
Jantor (Janów (Katowice), PL)
|
2008-11-30 17:00 |
Ciarko KH
Ciarko KH
|
- |
Wojas Podhale
Wojas Podhale
|
Szczegóły
/
Arena Sanok (Sanok, PL)
|
2008-11-30 17:30 |
TKH Nesta
TKH Nesta
|
- |
KH Pol-Aqua Zagłębie
KH Pol-Aqua Zagłębie
|
Szczegóły
/
Tor-Tor im. Józefa Stogowskiego (Toruń, PL)
|
2008-11-30 18:00 |
Bisset Polonia
Bisset Polonia
|
- |
GKS Tychy
GKS Tychy
|
0:5
(0:3, 0:0, 0:2)
|
2008-11-30 18:00 |
ComArch Cracovia
ComArch Cracovia
|
- |
JKH GKS
JKH GKS
|
Szczegóły
/
Lodowisko im. Adama "Rocha" Kowalskiego (Kraków, PL)
|
29 kolejka |
2008-12-05 18:00 |
Akuna Naprzód
Akuna Naprzód
|
- |
JKH GKS
JKH GKS
|
Szczegóły
/
Jantor (Janów (Katowice), PL)
|
2008-12-05 18:00 |
Energa Stoczniowiec
Energa Stoczniowiec
|
- |
TKH Nesta
TKH Nesta
|
Szczegóły
/
Hala Olivia (Gdańsk, PL)
|
2008-12-05 18:00 |
KH Pol-Aqua Zagłębie
KH Pol-Aqua Zagłębie
|
- |
Ciarko KH
Ciarko KH
|
Szczegóły
/
Stadion Zimowy (Sosnowiec, PL)
|
2008-12-05 18:00 |
Wojas Podhale
Wojas Podhale
|
- |
Bisset Polonia
Bisset Polonia
|
6:1
(1:0, 4:1, 1:0)
|
2008-12-05 19:15 |
GKS Tychy
GKS Tychy
|
- |
ComArch Cracovia
ComArch Cracovia
|
Szczegóły
/
"Satelita" Spodek (Katowice, PL)
|
30 kolejka |
2008-12-07 17:00 |
Ciarko KH
Ciarko KH
|
- |
Energa Stoczniowiec
Energa Stoczniowiec
|
Szczegóły
/
Arena Sanok (Sanok, PL)
|
2008-12-07 17:30 |
TKH Nesta
TKH Nesta
|
- |
Akuna Naprzód
Akuna Naprzód
|
Szczegóły
/
Tor-Tor im. Józefa Stogowskiego (Toruń, PL)
|
2008-12-07 18:00 |
JKH GKS
JKH GKS
|
- |
GKS Tychy
GKS Tychy
|
Szczegóły
/
Jastor (Jastrzębie Zdrój, PL)
|
2008-12-07 18:00 |
ComArch Cracovia
ComArch Cracovia
|
- |
Wojas Podhale
Wojas Podhale
|
Szczegóły
/
Lodowisko im. Adama "Rocha" Kowalskiego (Kraków, PL)
|
2008-12-07 18:00 |
Bisset Polonia
Bisset Polonia
|
- |
KH Pol-Aqua Zagłębie
KH Pol-Aqua Zagłębie
|
2:6
(1:1, 1:4, 0:1)
|
31 kolejka |
2008-12-09 18:00 |
Wojas Podhale
Wojas Podhale
|
- |
GKS Tychy
GKS Tychy
|
Szczegóły
/
Miejska Hala Lodowa (Nowy Targ, PL)
|
2008-12-09 18:00 |
KH Pol-Aqua Zagłębie
KH Pol-Aqua Zagłębie
|
- |
ComArch Cracovia
ComArch Cracovia
|
Szczegóły
/
Stadion Zimowy (Sosnowiec, PL)
|
2008-12-09 18:00 |
Energa Stoczniowiec
Energa Stoczniowiec
|
- |
Bisset Polonia
Bisset Polonia
|
Szczegóły
/
Hala Olivia (Gdańsk, PL)
|
2008-12-09 18:00 |
Akuna Naprzód
Akuna Naprzód
|
- |
Ciarko KH
Ciarko KH
|
Szczegóły
/
Jantor (Janów (Katowice), PL)
|
2008-12-09 18:30 |
TKH Nesta
TKH Nesta
|
- |
JKH GKS
JKH GKS
|
Szczegóły
/
Tor-Tor im. Józefa Stogowskiego (Toruń, PL)
|
32 kolejka |
2008-12-12 17:00 |
JKH GKS
JKH GKS
|
- |
Wojas Podhale
Wojas Podhale
|
Szczegóły
/
Jastor (Jastrzębie Zdrój, PL)
|
2008-12-12 17:00 |
GKS Tychy
GKS Tychy
|
- |
KH Pol-Aqua Zagłębie
KH Pol-Aqua Zagłębie
|
Szczegóły
/
Stadion Zimowy (Tychy, PL)
|
2008-12-12 17:00 |
ComArch Cracovia
ComArch Cracovia
|
- |
Energa Stoczniowiec
Energa Stoczniowiec
|
Szczegóły
/
Lodowisko im. Adama "Rocha" Kowalskiego (Kraków, PL)
|
2008-12-12 17:00 |
Bisset Polonia
Bisset Polonia
|
- |
Akuna Naprzód
Akuna Naprzód
|
Szczegóły
/
Lodowisko im. Braci Nikodemowiczów (Bytom, PL)
|
2008-12-12 17:00 |
Ciarko KH
Ciarko KH
|
- |
TKH Nesta
TKH Nesta
|
Szczegóły
/
Arena Sanok (Sanok, PL)
|
33 kolejka |
2008-12-14 17:00 |
Energa Stoczniowiec
Energa Stoczniowiec
|
- |
GKS Tychy
GKS Tychy
|
Szczegóły
/
Hala Olivia (Gdańsk, PL)
|
2008-12-14 17:00 |
Ciarko KH
Ciarko KH
|
- |
JKH GKS
JKH GKS
|
Szczegóły
/
Arena Sanok (Sanok, PL)
|
2008-12-14 17:30 |
TKH Nesta
TKH Nesta
|
- |
Bisset Polonia
Bisset Polonia
|
Szczegóły
/
Tor-Tor im. Józefa Stogowskiego (Toruń, PL)
|
2008-12-14 18:00 |
ComArch Cracovia
ComArch Cracovia
|
- |
Akuna Naprzód
Akuna Naprzód
|
Szczegóły
/
Lodowisko im. Adama "Rocha" Kowalskiego (Kraków, PL)
|
2008-12-14 18:00 |
KH Pol-Aqua Zagłębie
KH Pol-Aqua Zagłębie
|
- |
Wojas Podhale
Wojas Podhale
|
Szczegóły
/
Stadion Zimowy (Sosnowiec, PL)
|
34 kolejka |
2008-12-19 18:00 |
ComArch Cracovia
ComArch Cracovia
|
- |
TKH Nesta
TKH Nesta
|
Szczegóły
/
Lodowisko im. Adama "Rocha" Kowalskiego (Kraków, PL)
|
2008-12-19 18:00 |
Bisset Polonia
Bisset Polonia
|
- |
Ciarko KH
Ciarko KH
|
Szczegóły
/
Lodowisko im. Braci Nikodemowiczów (Bytom, PL)
|
2008-12-19 18:00 |
GKS Tychy
GKS Tychy
|
- |
Akuna Naprzód
Akuna Naprzód
|
Szczegóły
/
Stadion Zimowy (Tychy, PL)
|
2008-12-19 18:00 |
JKH GKS
JKH GKS
|
- |
KH Pol-Aqua Zagłębie
KH Pol-Aqua Zagłębie
|
Szczegóły
/
Jastor (Jastrzębie Zdrój, PL)
|
2008-12-19 19:00 |
Wojas Podhale
Wojas Podhale
|
- |
Energa Stoczniowiec
Energa Stoczniowiec
|
Szczegóły
/
Miejska Hala Lodowa (Nowy Targ, PL)
|
35 kolejka |
2008-12-21 17:00 |
Ciarko KH
Ciarko KH
|
- |
ComArch Cracovia
ComArch Cracovia
|
Szczegóły
/
Arena Sanok (Sanok, PL)
|
2008-12-21 17:00 |
Akuna Naprzód
Akuna Naprzód
|
- |
Wojas Podhale
Wojas Podhale
|
Szczegóły
/
Jantor (Janów (Katowice), PL)
|
2008-12-21 17:00 |
Energa Stoczniowiec
Energa Stoczniowiec
|
- |
KH Pol-Aqua Zagłębie
KH Pol-Aqua Zagłębie
|
Szczegóły
/
Hala Olivia (Gdańsk, PL)
|
2008-12-21 17:30 |
TKH Nesta
TKH Nesta
|
- |
GKS Tychy
GKS Tychy
|
Szczegóły
/
Tor-Tor im. Józefa Stogowskiego (Toruń, PL)
|
2008-12-21 18:00 |
Bisset Polonia
Bisset Polonia
|
- |
JKH GKS
JKH GKS
|
Szczegóły
/
Lodowisko im. Braci Nikodemowiczów (Bytom, PL)
|
36 kolejka |
2008-12-02 18:00 |
JKH GKS
JKH GKS
|
- |
Energa Stoczniowiec
Energa Stoczniowiec
|
Szczegóły
/
Jastor (Jastrzębie Zdrój, PL)
|
2008-12-23 18:00 |
ComArch Cracovia
ComArch Cracovia
|
- |
Bisset Polonia
Bisset Polonia
|
Szczegóły
/
Lodowisko im. Adama "Rocha" Kowalskiego (Kraków, PL)
|
2008-12-23 18:00 |
GKS Tychy
GKS Tychy
|
- |
Ciarko KH
Ciarko KH
|
Szczegóły
/
Stadion Zimowy (Tychy, PL)
|
2008-12-23 18:00 |
Wojas Podhale
Wojas Podhale
|
- |
TKH Nesta
TKH Nesta
|
Szczegóły
/
Miejska Hala Lodowa (Nowy Targ, PL)
|
2008-12-23 18:00 |
KH Pol-Aqua Zagłębie
KH Pol-Aqua Zagłębie
|
- |
Akuna Naprzód
Akuna Naprzód
|
Szczegóły
/
Stadion Zimowy (Sosnowiec, PL)
|
Etap II - Runda I (1-6) |
1 kolejka |
2009-01-27 18:00 |
Wojas Podhale
Wojas Podhale
|
- |
GKS Tychy
GKS Tychy
|
Szczegóły
/
Miejska Hala Lodowa (Nowy Targ, PL)
|
2009-01-27 18:00 |
ComArch Cracovia
ComArch Cracovia
|
- |
Akuna Naprzód
Akuna Naprzód
|
Szczegóły
/
Lodowisko im. Adama "Rocha" Kowalskiego (Kraków, PL)
|
2009-01-27 18:00 |
Energa Stoczniowiec
Energa Stoczniowiec
|
- |
KH Pol-Aqua Zagłębie
KH Pol-Aqua Zagłębie
|
Szczegóły
/
Hala Olivia (Gdańsk, PL)
|
2 kolejka |
2009-01-04 17:00 |
Akuna Naprzód
Akuna Naprzód
|
- |
Energa Stoczniowiec
Energa Stoczniowiec
|
Szczegóły
/
Jantor (Janów (Katowice), PL)
|
2009-01-04 17:00 |
KH Pol-Aqua Zagłębie
KH Pol-Aqua Zagłębie
|
- |
GKS Tychy
GKS Tychy
|
Szczegóły
/
Stadion Zimowy (Sosnowiec, PL)
|
2009-01-04 18:00 |
Wojas Podhale
Wojas Podhale
|
- |
ComArch Cracovia
ComArch Cracovia
|
Szczegóły
/
Miejska Hala Lodowa (Nowy Targ, PL)
|
3 kolejka |
2009-01-06 18:00 |
Energa Stoczniowiec
Energa Stoczniowiec
|
- |
Wojas Podhale
Wojas Podhale
|
Szczegóły
/
Hala Olivia (Gdańsk, PL)
|
2009-01-06 18:00 |
KH Pol-Aqua Zagłębie
KH Pol-Aqua Zagłębie
|
- |
Akuna Naprzód
Akuna Naprzód
|
Szczegóły
/
Stadion Zimowy (Sosnowiec, PL)
|
2009-01-06 18:00 |
ComArch Cracovia
ComArch Cracovia
|
- |
GKS Tychy
GKS Tychy
|
Szczegóły
/
Lodowisko im. Adama "Rocha" Kowalskiego (Kraków, PL)
|
4 kolejka |
2009-01-09 18:00 |
ComArch Cracovia
ComArch Cracovia
|
- |
Energa Stoczniowiec
Energa Stoczniowiec
|
Szczegóły
/
Lodowisko im. Adama "Rocha" Kowalskiego (Kraków, PL)
|
2009-01-09 18:00 |
Akuna Naprzód
Akuna Naprzód
|
- |
GKS Tychy
GKS Tychy
|
Szczegóły
/
Jantor (Janów (Katowice), PL)
|
2009-01-09 19:45 |
Wojas Podhale
Wojas Podhale
|
- |
KH Pol-Aqua Zagłębie
KH Pol-Aqua Zagłębie
|
Szczegóły
/
Miejska Hala Lodowa (Nowy Targ, PL)
|
5 kolejka |
2009-01-11 17:00 |
Akuna Naprzód
Akuna Naprzód
|
- |
Wojas Podhale
Wojas Podhale
|
Szczegóły
/
Jantor (Janów (Katowice), PL)
|
2009-01-11 17:00 |
KH Pol-Aqua Zagłębie
KH Pol-Aqua Zagłębie
|
- |
ComArch Cracovia
ComArch Cracovia
|
Szczegóły
/
Stadion Zimowy (Sosnowiec, PL)
|
2009-01-11 17:00 |
Energa Stoczniowiec
Energa Stoczniowiec
|
- |
GKS Tychy
GKS Tychy
|
Szczegóły
/
Hala Olivia (Gdańsk, PL)
|
Etap II - Runda II (1-6) |
6 kolejka |
2009-01-16 17:00 |
Akuna Naprzód
Akuna Naprzód
|
- |
ComArch Cracovia
ComArch Cracovia
|
Szczegóły
/
Jantor (Janów (Katowice), PL)
|
2009-01-16 18:00 |
KH Pol-Aqua Zagłębie
KH Pol-Aqua Zagłębie
|
- |
Energa Stoczniowiec
Energa Stoczniowiec
|
Szczegóły
/
Stadion Zimowy (Sosnowiec, PL)
|
2009-01-16 18:00 |
GKS Tychy
GKS Tychy
|
- |
Wojas Podhale
Wojas Podhale
|
Szczegóły
/
Stadion Zimowy (Tychy, PL)
|
7 kolejka |
2009-01-18 17:00 |
GKS Tychy
GKS Tychy
|
- |
KH Pol-Aqua Zagłębie
KH Pol-Aqua Zagłębie
|
Szczegóły
/
Stadion Zimowy (Tychy, PL)
|
2009-01-18 18:00 |
ComArch Cracovia
ComArch Cracovia
|
- |
Wojas Podhale
Wojas Podhale
|
Szczegóły
/
Lodowisko im. Adama "Rocha" Kowalskiego (Kraków, PL)
|
2009-01-18 18:00 |
Energa Stoczniowiec
Energa Stoczniowiec
|
- |
Akuna Naprzód
Akuna Naprzód
|
Szczegóły
/
Hala Olivia (Gdańsk, PL)
|
8 kolejka |
2009-01-20 18:00 |
Akuna Naprzód
Akuna Naprzód
|
- |
KH Pol-Aqua Zagłębie
KH Pol-Aqua Zagłębie
|
Szczegóły
/
Jantor (Janów (Katowice), PL)
|
2009-01-20 18:00 |
Wojas Podhale
Wojas Podhale
|
- |
Energa Stoczniowiec
Energa Stoczniowiec
|
Szczegóły
/
Miejska Hala Lodowa (Nowy Targ, PL)
|
2009-01-20 18:00 |
GKS Tychy
GKS Tychy
|
- |
ComArch Cracovia
ComArch Cracovia
|
Szczegóły
/
Stadion Zimowy (Tychy, PL)
|
9 kolejka |
2009-01-23 18:00 |
KH Pol-Aqua Zagłębie
KH Pol-Aqua Zagłębie
|
- |
Wojas Podhale
Wojas Podhale
|
Szczegóły
/
Stadion Zimowy (Sosnowiec, PL)
|
2009-01-23 18:00 |
GKS Tychy
GKS Tychy
|
- |
Akuna Naprzód
Akuna Naprzód
|
Szczegóły
/
Stadion Zimowy (Tychy, PL)
|
2009-01-23 18:00 |
Energa Stoczniowiec
Energa Stoczniowiec
|
- |
ComArch Cracovia
ComArch Cracovia
|
Szczegóły
/
Hala Olivia (Gdańsk, PL)
|
10 kolejka |
2009-01-25 18:00 |
GKS Tychy
GKS Tychy
|
- |
Energa Stoczniowiec
Energa Stoczniowiec
|
Szczegóły
/
Stadion Zimowy (Tychy, PL)
|
2009-01-25 18:00 |
ComArch Cracovia
ComArch Cracovia
|
- |
KH Pol-Aqua Zagłębie
KH Pol-Aqua Zagłębie
|
Szczegóły
/
Lodowisko im. Adama "Rocha" Kowalskiego (Kraków, PL)
|
2009-01-25 18:00 |
Wojas Podhale
Wojas Podhale
|
- |
Akuna Naprzód
Akuna Naprzód
|
Szczegóły
/
Miejska Hala Lodowa (Nowy Targ, PL)
|
Etap II - Runda I (7-10) |
1 kolejka |
2009-01-04 17:30 |
TKH Nesta
TKH Nesta
|
- |
Ciarko KH
Ciarko KH
|
Szczegóły
/
Tor-Tor im. Józefa Stogowskiego (Toruń, PL)
|
2009-01-04 18:00 |
JKH GKS
JKH GKS
|
- |
Bisset Polonia
Bisset Polonia
|
Szczegóły
/
Jastor (Jastrzębie Zdrój, PL)
|
2 kolejka |
2009-01-09 18:00 |
JKH GKS
JKH GKS
|
- |
TKH Nesta
TKH Nesta
|
Szczegóły
/
Jastor (Jastrzębie Zdrój, PL)
|
2009-01-09 18:00 |
Bisset Polonia
Bisset Polonia
|
- |
Ciarko KH
Ciarko KH
|
Szczegóły
/
Lodowisko im. Braci Nikodemowiczów (Bytom, PL)
|
3 kolejka |
2009-01-11 17:00 |
Ciarko KH
Ciarko KH
|
- |
JKH GKS
JKH GKS
|
Szczegóły
/
Arena Sanok (Sanok, PL)
|
2009-01-11 18:00 |
Bisset Polonia
Bisset Polonia
|
- |
TKH Nesta
TKH Nesta
|
Szczegóły
/
Lodowisko im. Braci Nikodemowiczów (Bytom, PL)
|
Etap II - Runda II (7-10) |
4 kolejka |
2009-01-16 18:00 |
Bisset Polonia
Bisset Polonia
|
- |
JKH GKS
JKH GKS
|
Szczegóły
/
Lodowisko im. Braci Nikodemowiczów (Bytom, PL)
|
2009-01-16 18:00 |
Ciarko KH
Ciarko KH
|
- |
TKH Nesta
TKH Nesta
|
Szczegóły
/
Arena Sanok (Sanok, PL)
|
5 kolejka |
2009-01-18 17:00 |
Ciarko KH
Ciarko KH
|
- |
Bisset Polonia
Bisset Polonia
|
Szczegóły
/
Arena Sanok (Sanok, PL)
|
2009-01-18 17:30 |
TKH Nesta
TKH Nesta
|
- |
JKH GKS
JKH GKS
|
Szczegóły
/
Tor-Tor im. Józefa Stogowskiego (Toruń, PL)
|
6 kolejka |
2009-01-23 18:00 |
JKH GKS
JKH GKS
|
- |
Ciarko KH
Ciarko KH
|
Szczegóły
/
Jastor (Jastrzębie Zdrój, PL)
|
2009-01-23 18:30 |
TKH Nesta
TKH Nesta
|
- |
Bisset Polonia
Bisset Polonia
|
Szczegóły
/
Tor-Tor im. Józefa Stogowskiego (Toruń, PL)
|