Hokej.net Logo

Błażej Chodor

Informacje
Chodor Błażej
fot. hokej.gkskatowice.eu
Imię
Błażej
Nazwisko
Chodor
Data ur.
2005-09-26 (20 lat)
Kraj, Miasto
Polska, Mysłowice
Obywatel
PL
Funkcje
Zawodnik
Wzrost
189
Waga
94
Uchwyt kija
L






Artkuły - Błażej Chodor

Pierwsze decyzje w Katowicach. Trzech młodych zostaje!

Hokeiści GKS-u Katowice zakończyli rozgrywki ze srebrnymi medalami. Przed ekipą GieKSy nowe wyzwania. 

Katowiczanie wydali ważny komunikat. Dotyczy zdrowia zawodników

Trener Jacek Płachta w najbliższych spotkaniach nie będzie mógł skorzystać z usług czterech zawodników. Jak długo będą pauzować? Szefostwo GKS-u Katowice odniosło się do tego faktu w swoich mediach społecznościowych.

Chodor: Chcę pomóc drużynie na tyle, ile to możlwe

GKS Katowice rozbił przed własną publicznością 6:0 Texom STS Sanok. Katowickich kibiców poza wynikiem może z pewnością cieszyć postawa wchodzących do drużyny młodych polskich hokeistów. O komentarz pomeczowy poprosiliśmy Błażeja Chodora, obrońcę GieKSy.

Trzech młodych graczy dołączyło do GieKSy. "Mają czas na naukę"

Szefostwo GKS-u Katowice poinformowało, że do zespołu wicemistrzów Polski dołączyło trzech młodych graczy. Znajdą się w kadrze na sezon 2024/2025 i mają walczyć o miejsce w składzie.

Więcej artkułów - Błażej Chodor
© Copyright 2003 - 2025 Hokej.Net | Realizacja portalu Strony internetowe