2:1 Artiom Woroszyło #88 ( Saku Kinnunen #16, Iwan Jacenko #50 ) +/-
06:11 2 min. Aleksandr Rodionow #2 Uderzanie kijem
08:52 2 min. Jakub Müller #90 Przeszkadzanie
09:20 2 min. Henri Limma #24 Zahaczenie
36:48 2 min. Mateusz Zieliński #4 Opóźnianie gry

65. min - Woroszyło samotnie z bulika i zdołał ulokować gumę w siatce!
64. min - Kontra Arraka z Huhdanpą, ale nie pokonali torunianie Zabolotnego.
63. min - Shirley próbował przedrzeć się pomiędzy obrońcami, ale nie pozwolili na to torunianie.
62. min - Syty z niebieskiej, ale Zabolotny pewnie broni.
61. min - Kogut z kontrą, ale zatrzymany przez Gulę.
61. min - Nemec z ostrego kąta, ale wprost w Studzińskiego.

Koniec III tercji
59. min - GOOOL!!!! Saur z niebieskiej, Csamango przed bramką zmienia tor lotu krążka i "pasy" wyrównują na 1:1!
59. min - David Zabolotny już w swoim boksie.
58. min - Czas dla Comarch Cracovii.
58. min - Gula z bulika, ale przestrzelił i guma minęła światło bramki.
56. min - Shirley przed bramkarzem oddaje strzał z półobrotu, ale wciąż Studziński z czystym kontem.
55. min - Shirley dostał dobre zagranie zza własnej bramki na niebiską w tercji rywala, ale za szybko wjechał do tercji obronnej Torunia i sędzia liniowy odgwizduje spalonego.
54. min - Muller z ostrego kąta, lecz nie trafił w bramkę.
53. min - Strzał z ostrego kąta, ale ponownie górą Studziński!
52. min - Csamango z bulika i boczna siatka!
51. min - GOOOL!!! Arrak pognał do przodu i wypatrzył po drugiej stronie niekrytego Huhdanpę, a ten nie pomylił się i zdołał pokonać Zabolotnego mocnym strzałem bez przyjęcia po lodzie.
50. min - Wenker mocno spod bulika, lecz ponad bramką.
49. min - Shirley na środek do nadjeżdżającego Nemca, ten jednak nie sięgnął tego krążka.
48. min - Csamango samotnie z bulika, lecz krążek został zablokowany przez torunianina.
47. min - Gula do Bodrowa, a ten w sytuacji sam na sam nie pokonał toruńskiego bramkarza!
46. min - Szkodienko huknął z niebieskiej, ale trafił tylko do raka Zabolotnego.
44. min - Samotna kontra Olszewskiego, który został w sytuacji sam na sam, ale nie zdołał jednak wymanewrować Zabolotnego.
44. min - Gula z niebieskiej, ale krążek nie trafia do Studzińskiego i zostaje przejęty przez toruńskiego defensora.
43. min - Dwójkowa kontra torunian, ale Limma przestrzelił i guma powędrowała obok krakowskiej bramki.
42. min - Arrak z ostrego kąta, jednak trafia wprost w parkan Zabolotnego.
41. min - Dudas z niebieskiej wprost w golkipera przyjezdnych.

Koniec II tercji. Strzały: 21-22
40. min - Odpowiedź Dudasa spod niebieskiej, lecz krążek po rykoszecie opuszcza taflę.
40. min - Arrak z bliska, ale nie pokonał Studzińskiego.
40. min - Syty samotnie wyłuskał gumę i pognał do przodu, ale nie zdołał pokonać Studzińskiego.
39. min - Woroszyło z ostrego kąta! Jednakże nie ma bramki.
38. min - Saur atakowany w tercji rywali, zagrywa na niebieską do Guli, lecz niecelnie i krakowianie muszą opuścić tercję gości.
37. min - Bezwiński przejmuje gumę w tercji rywala po błędzie toruńskiej obrony, ale po mocnym strzale z bliska trafia wprost w toruńskiego golkipera.
35. min - Nemec trafia wprost w parkan Studzińskiego i nie wykorzystuje rzutu karnego.
35. min - Shirley z kontrą, ale faulowany i mamy rzut karny!
35. min - Ponownie Szkodienko, tym razem uderzał z bulika, ale trafia prosto do raka Zabolotnego.
35. min - Szkodienko z niebieskiej... jednak niecelnie.
34. min - Jacenko ze slotu, Studziński odbija przed siebie, dobija krakowianin, ale nie trafia w bramkę i wciąż mamy 0:0!
33. min - Skólmowski z bulika, ale krążek po rykoszecie mija światło bramki.
32. min - Popiticz z ostrego kąta, ale trafia w boczną siatkę bramki!
30. min - Kogut spod niebieskiej, ale Zabolotny odbija gumę do boku.
30. min - Mocne starcie na bandzie, ale obaj zawodnicy wychodzą z niego bez szwanku.
29. min - Nemec ze slotu na czystej pozycji nie trafia w światło bramki!
28. min - Strzał krakowian i guma toczy się po linii bramkowej, ale toruńskiemu obrońcy udaje się oddalić zagrożenie!
27. min - Rodionow napędza akcję torunian, ale guma wybita na uwolnienie.
26. min - Kalinowski dwukrotnie z bliska, ale wciąż nie pokonał Zabolotnego.
25. min - Limma dobija gumę z najbliższej odległości, ale górą Zabolotny!
24. min - Huhdanpaa z bliska, ale Kinnunen zatrzymał jego strzał.
23. min - Szkodienko mocno z niebieskiej, ale wprost w Zabolotnego.
21. min - Huhdanpaa z bulika, ale niecelnie.

Koniec I tercji. Strzały: 13-10
20. min - Rodionow z niebieskiej, Szabanow jeszcze zmienił tor lotu, ale udało się obronić Zabolotnemu ten strzał parkanem.
19. min - Korczocha z niebieskiej, lecz niecelnie.
18. min - Arrak próbował umieścić gumę pod parkanami i krążek wręcz zatańczył na niebieskiej, ale ostatecznie udało się zamrozić gumę Zabolotnemu.
17. min - Strzał Skólmowskiego spod niebieskiej zatrzymany przez Zabolotnego.
16. min - Ismagiłow samotnie wymanewrował toruńską obronę, ale w ostatecznej fazie nie pokonał Studzińskiego.
15. min - Dudas spod niebieskiej, lecz niecelnie.
14. min - Gąszcz zawodników przed Studzińskim, ale nie zdołał wykorzystać tego faktu Kinnunen.
13. min - Jacenko do Brynkusa, a ten spod bulika trafia w polskiego golkipera.
13. min - Wenker samotnie przed bramkarzem, jednak nie trafił w światło bramki.
12. min - Trójkowa kontra gości zakończona niecelnym podaniem.
11. min - Popiticz mocno z niebieskiej, ale nie zdołał pokonać toruńskiego bramkarza.
10. min - Woroszyło samotnie przed Studzińskim, jednak nie zdołał umieścić gumy w siatce.
10. min - Szabanow samotnie z bulika, ale wprost w Zabolotnego.
9. min - Niewykorzystana przewaga przez gospodarzy i mamy obrót spraw o 180 stopni i wykluczenie dla Jakuba Mullera.
8. min - Nemec z niebieskiej, dobitka Saura z bliskiej odległości, ale wciąż Studziński z czystym kontem!
8. min - Gula spod niebieskiej i Studziński nie widział tego strzału, jednak krążek nie wpadł do bramki.
7. min - Zabolotny mrozi gumę po strzale z niebieskiej.
6. min - Gula mocno z niebieskiej, ale również nie zdołał pokonać toruńskiego golkipera.
6. min - Strzał Bezwińskiego tuż spod bulika zatrzymany przez Studzińskiego.
5. min - Kalinowski rozpędza się lewą flanką, ale został zatrzymany przez krakowskiego defensora.
4. min - Dwójkowa kontra torunian, ale powstrzymani przez Mullera.
3. min - Muller z niebieskiej, lecz wprost do raka Studzińskiego.
2. min - Woroszyło mocno z bulika, ale zamroził tę gumę Studziński.
1. min - Ismagiłow z najbliższej odległości nie trafia czysto w krążek!

#5 Dienis Pieriewozczikow B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#72 David Zabolotny B 1 0.93 37 10 12 11 4 0 97.30 64:20 0 0 0 0.00 0 1 0 0 0 0 0