06:55 2 min. Bartłomiej Wsół #71 Atak kijem trzymanym oburącz
06:55 2 min. Vitālijs Pavlovs #79 Atak kijem trzymanym oburącz
38:38 2 min. Bartłomiej Neupauer #9 Zahaczenie
40:40 2 min. Artūrs Ševčenko #27 Spowodowanie upadku przeciwnika
41:24 2 min. Paweł Bizub #50 Opóźnianie gry
43:38 2 min. Martin Kasperlík #82 Przeszkadzanie
59:41 2 min. Ēriks Ševčenko #6 Atak kijem trzymanym oburącz

Koniec. Jastrzębie wygrywa 2:1. Dziękujemy za uwagę. Strzały 18 do 34.
60 min. - Jastrzębianie wybijają. Zostały 2 sekundy, ale była do końca intryga w tym meczu.
60 min. - Wykluczenie dla gracza JKH, 19 sekund.
60 min. - Podhale bez bramkarza, walczy o wyrównanie. Ruszona bramka, przerwa w grze.
60 min. - Czas dla Podhala. Będzie wznowienie w tercji gości.
59 min. - Tomasik ładnie wjechał do tercji gości, znowu Kasperlik wyszedł z kontrą, powstrzymany przez Sulkę.
58 min. - Kasperlik urwał się z kontrą, ale przestrzelił z lewej flanki.
57 min. - Worwa powalczył o krążek, ale jastrzębianie oddalają do z własnej tercji skutecznie.
56 min. - Rac do Kalnsa, Szurowski blokuje strzał tego ostatniego.
55 min. - Lob ze środka, łapie Bizub i nie ryzykował, nie wypuszcza krążka. Gwizdek sędziego.
54 min. - Kalns do Kostka, ale ten nie miał pomysłu co zrobić z krążkiem.
53 min. - Dużo walki z obu stron, Szarotkom czas się kurczy.
52 min. - Wrzutka Gimińskiego z niebieskiej, zadzwonił słupek.
51 min. - Strzał Szurowskiego z niebieskiej, zablokowany.
50 min. - Ten mecz jeszcze nie jest rozstrzygnięty, gra się wyrównała.
49 min. - Czwanczikow do Neupauera, strzał zablokowany.
48 min. - Podhale poczuło krew.
47 min. - Znowu kontra Podhala, strzał Tomasika zablokowany.
46 min. - Gol dla Podhala! Świetna kontra Szarotek wykończona strzałem w okienko Fabiana Kapicy. Górale łapią kontakt. Już tylko 1:2.
46 min. - Volrab i Kolusz próbowali zagrozić bramce Nechvatala, strzał Volraba obok bramki.
45 min. - Szurowski do Bondaruka, ten pomierzył, ale przestrzelił.
44 min. - Będzie kara dla Kasperlika. Za przeszkadzanie.
43 min. - Kalns miał dwie szanse w jednej akcji, ale pewnie Bizub strzeże ostatniej instancji Podhala.
42 min. - Strzał Pavlovsa nad bramką.
42 min. - Kuriozalna sytuacja. Bizub ukarany karą 2 minut za opuszczenie strefy.
41 min. - Goście szybko założyli zamek, ale tej przewagi nie wykorzystali. Teraz Podhale będzie grać 5 na 4.
Zaczynamy III tercję.
Koniec II tercji. Wyraźna przewaga Jastrzębia, ale w tej odsłonie bramek nie było. Wynik 2:0 dla JKH. Przerwa. Strzały 11 do 25.
40 min. - Podhale umiejętnie wybija graczy gości z rytmu, nie udaje się JKH założyć zamka.
39 min. - Kara dla zawodnika Podhala, Neupauer za zahaczanie odpocznie 2 minuty.
38 min. - Słowakiewicz w kontrze zagrał do Kolusza, potężny strzał, ale tylko zadźwięczała pleksa za bramką.
37 min. - Jeszcze raz Rac w świetnej sytuacji przekładał na backhand, obronił to jakimś cudem Bizub.
36 min. - Strzał Raca z backhandu mija bramkę Podhala.
35 min. - Fabian Kapica przejął krążek w tercji gości, zagrał do Wielkiewicza, strzał tego ostatniego broni Nechvatal.
35 min. - Strzał Urbanowicza zablokowany, krążek ląduje nad pleksą za bramką Bizuba.
34 min. - Bondaruk objechał bramkę i zagrywał na środek, ale to podanie nie doszło do partnerów.
33 min. - Razgals z lewego skrzydła na niewygodnej dla bramkarza wysokości uderzał, ale Bizub zapobiegł utracie gola.
32 min. - Strzał Kolusza z niebieskiej. Broni Nechvatal.
31 min. - Nowotarżanie zamknięci we własnej tercji, choć gra toczy się 5 na 5.
30 min. - Świetny zwód Razgalsa, chwilę później jego strzał z niebieskiej niewiele chybił celu.
29 min. - Znowu Kasperlik, jeszcze Kalns poprawiał, zamieszanie pod bramką Bizuba, coraz groźniejsze ataki gości.
28 min. - Górny spokojnie i sprytnie rozegrał z Kasperlikiem, ale ten nie znalazł drogi do siatki.
28 min. - Urbanowicz wjechał do tercji, zrobił pauzę i kąśliwie strzelał nad parkanem, bramkarz Szarotek nie dał się zaskoczyć.
27 min. - Ładne wyjście Podhala kilkoma podaniami, ale skasowany atak w tercji gości, długi zastój przy bandzie, w końcu gwizdek sędziego.
26 min. - Pierwsza formacja Podhala długo nie mogła się zmienić, odczuwają trudy tej długiej zmiany.
25 min. - Jarosz strącał wrzutkę z niebieskiej, jeszcze dobijał, groźnie.
24 min. - Arturs Sevcenko przestrzelił z bliska po dobrym podaniu Pavlovsa.
23 min. - Kasperlik, ze swoją szybkością, wjeżdżał środkiem, strzał zblokowany broni parkanem Bizub.
22 min. - Jarosz dwa razy w jednej indywidualnej akcji zagroził bramce Podhala.
21 min. - Rac uderzał zza obrońcy raz po razie, Bizub wyszedł na II tercję skoncentrowany.
Zaczynamy II tercję.
Koniec I tercji. Szybki, wyrównany mecz, ale dwa oczka zaksięgowane po stronie gości. 2:0 prowadzi JKH. Przerwa. Strzały 7 do 13.
20 min. - Razgals objechał środek tercji Podhala, Arturs Sevcenko próbował strącać, nad bramką.
19 min. - Szurowski do Neupauera, natychmiastowy strzał z bulika, ale zablokowany.
18 min. - Volrab z Koluszem rozgrywali zamek, strzał tego pierwszego broni bramkarz.
17 min. - Rac na ławce kar, przewaga Podhala.
16 min. - Gol dla JKH. Arturs Sevcenko kończy akcję ze środka po dobrym podaniu zza bramki. 2:0 dla gości.
16 min. - Słowakiewicz najeżdżał na bramkę, zabrakło miejsca na oddanie strzału, dogrywał przed bramkę. Po drugiej stronie lodu Górny wrzucał na bramkę, Bizub widział krążek, pewnie chwyta.
15 min. - Efektowna siłowa akcja Czwanczikowa za bramką, wywalczył krążek dla swojej drużyny.
14 min. - Napór Jastrzębia, aktywny Eriks Sevcenko.
13 min. - Goście uspokajają grę, Podhale próbuje się szybko odkuć.
12 min. - Gol dla JKH. Razgals rozegrał z Pavlovsem, przesunęli bramkarza i krążek wpada do siatki Bizuba.
11 min. - Strzał Kostka, który dopadł do bezpańskiego krążka.
10 min. - Szurowski poczekał za bramką, aż zmienią się jego partnerzy.
9 min. - Bondaruk ładnie objeżdżał obrońców, strzał z backhandu minął bramkę gości.
9 min. - Piękny strzał z niebieskiej, Kamienieu, efektownie do raka chwyta Bizub.
8 min. - 4 na 4, więcej miejsca na lodzie.
7 min.- Będzie obustronne wykluczenie.
7 min. - Rac do Bryka na niebieską, niebezpieczny strzał po rykoszecie mógł zmylić Bizuba. Po drugiej stronie lodu Patryk Wsół kąśliwie wrzucał na bramkę, Nechvatal czujnie.
6 min. - Szurowski wrzucał krążek do tercji jastrzębian, ale zrobił to zza linii czerwonej, mamy uwolnienie.
5 min. - Radosław Nalewajka zza obrońcy próbował zaskoczyć bramkarza Szarotek.
4 min. - Bondaruk przejął krążek w tercji rywala i miał sytuację sam na sam, strzelił po lodzie, Nechvatal obronił parkanem.
3 min. - Jeszcze raz Urbanowicz, ale w nogi obrońcy. Po drugiej stronie lodu szansa Kolusza.
2 min. - Strzał Urbanowicza ze środka, broni Bizub.
1 min. - Dynamiczne wejście Kolusza do tercji gości, ale osaczony przez rywali.
Zaczynamy.
Zapraszamy na relację na żywo z Nowego Targu. Tauron Podhale podejmuje JKH GKS Jastrzębie.

#22 Gleb Bondaruk LS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#88 Andriej Czwanczikow PS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#91 Fabian Kapica ŚR 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#95 Tobiasz Kapica PO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#20 Marcin Kolusz PO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#40 Jakub Malasiński ŚR 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#9 Bartłomiej Neupauer ŚR 0 0 0 0 0 -1 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#72 Oskar Polak B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#11 Łukasz Siuty PS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#25 Adrian Słowakiewicz ŚR 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#13 Egils Kalns PS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#9 Jauhienij Kamienieu LO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0