05:36 5 min. Mateusz Bezwiński #81 Rzucenie na bandę
06:24 2 min. Gleb Bondaruk #22 Wysoko uniesiony kij
09:42 2 min. Jewgienij Bodrow #10 Atak kolanem
09:47 2 min. Bartłomiej Neupauer #9 Spowodowanie upadku przeciwnika
14:14 2 min. Iwan Jacenko #50 Przeszkadzanie
17:50 2 min. Collin Shirley #15 Zahaczenie
43:24 2 min. Bartłomiej Wsół #71 Atak kolanem
46:36 2 min. Erik Němec #14 Zahaczenie
49:47 2 min. Jewgienij Bodrow #10 Wysoko uniesiony kij
56:32 2 min. Jiří Gula #89 Przeszkadzanie

Koniec 3. tercji! Comarch Cracovia wygrywa 4:1
60. min - Już nic nie wydarzy się w tym spotkaniu! Gospodarze lepsi od przyjezdnych trzema trafieniami!
59. min - Woroszyło i Gula przeciwko trójce obrońców z Nowego Targu. Zwycięsko z tej batalii wyszli goście.
58. min - Czwancznikow przed bramką Zabolotnego, ale sytuacje wyjaśnia obrońca krakowski.
55. min - Muller przed bramkę Bizuba! Mamy zamieszanie, ale krążek wyprowadzają z własnej tercji nowotarżanie.
54. min - Zakotłowało się pod bramką Zabolotnego! Jeden z graczy nowotarskich oddaje strzał, ale prosto w golkipera "pasów"!
54. min - Kamiński huknął bardzo niecelnie obok bramki Bizuba!
53. min - Świetne podanie przez pół lodowiska, ale Jezek okazał się szybszy od krążka i mamy spalonego.
52. min - Kolusz pognał lewą stroną, uderzył mocno po lodzie w parkany golkipera gospodarzy!
51. min - Siuty do Tomasika ten z pierwszego krążka, ale na posterunku Zabolotny!
50. min - Strzał z lewej strony pewnie broni golkiper z Nowego Targu.
49. min - Bizub fatalnie zagrywa do przeciwnika, ale skończyło się tylko na strachu.
48. min - W kontrze krakowianie, którzy jednak zdecydowali się utrzymać krążek w posiadaniu i kraść cenne sekundy w osłabieniu.
47. min - Nowotarżanie w przewadze. Szurowski mocno po lodzie z niebieskiej, jednak niecelnie.
46. min - GOOOL!! Potężne uderzenie z prawego bulika Artioma Woroszyły! Krążek przelatuje obok bezradnego Bizuba, który nie miał nawet czasu na reakcje!
46. min - Kinnunen próbował szczęścia, jednak za lekko i prosto w BIzuba.
45. min - Bezproduktywna gra w przewadze Cracovii, która straciła minutę.
44. min - Przed doskonałą okazją gracz "pasów", który otrzymał podanie praktycznie do pustej bramki, ale fatalnie się pomylił!
43. min - Shirley lewą stroną chciał dograć do Popiticza, ale Szurowski odbija krążek łyżwą i mrozi go golkiper przyjezdnych.
42. min - Dużo niedokładności na początku trzeciej tercji. Wznowienie pod bramką Bizuba.
41. min - Pierwsza próba ataku gospodarzy nieudana mamy spalonego.
41. min - Wznowienie dla Cracovii!

Koniec 2. tercji.
40. min - Mocny strzał Sulki sprzed prawego bulika, ale krążek bez problemu ląduję w raku Zabolotnego!
39. min - Goście w końcówce szukają bramki kontaktowej, jednak są zbyt przewidywalni i bez problemu w obronie przesuwają się gospodarze.
38. min - Patryk Wsół lewą stroną, ale powstrzymany przez trzech obrońców "pasów"!
37. min - Nowotarżanie z kontrą! Czwancznikow podaję przed bramkę, ale bardzo niedokładnie i mamy uwolnienie pod krakowską bramką.
36. min - Popiticz z prawego skrzydła na lewe, ale ta próba kończy się na stracie krążka.
35. min - GOOOLL! Fatalnie na buliku pod bramką gospodarzy hokeiści z Nowego Targu. Brynkus przejmuję krążek i sam pognał w stronę Bizuba, którego pokonał sprytnym strzałem po lodzie i guma wylądowała między jego parkanami!
35. min - Bondaruk z lewego bulika prosto do raka Zabolotnego.
34. min - Doskonała okazja przed Shirleyem, który staję oko w oko z Bizubem, ale górą nowotarski bramkarz!
33. min - Moment gorszej gry obu ekip i większość wydarzeń dzieje się w tercji neutralnej.
32. min - Podhalanie szukają swoich okazji, ale są na tyle niedokładni, że krakowska obrona spokojnie odpiera te ataki.
31. min - Bochnak z uderza z prawej strony! Broni golkiper gospodarzy, a krążek przelatuję nad poprzeczką.
30. min - Słowakiewicz z prawej strony podaję do Worwy, ten przed bramkę Zabolotnego, ale w ostatnim momencie krakowski obrońca odbiera mu krążek.
29. min - Kontratak "pasów" Brynkus z lewego bulika przed bramkę gości, jednak po raz kolejny nie udało się sfinalizować akcji.
28. min - Niebezpiecznie przed nowotarską bramką! Bodrow za pleców Bizuba dogrywa, ale nikt nie trącił krążka.
27. min - Nemec sam w świetnej technicznej akcji, oddaję strzał, który broni golkiper przyjezdnych!
26. min - Rajd prawą stroną zawodnika gospodarzy zatrzymany przez nowotarską defensywę.
25. min - Krążek przed bramkę gości, ale Jezek do niego nie dopada.
24. min - GOOOL! Ismagiłow świetnie wypatrzył swojego rodaka, który złamał z krążkiem do środka i precyzyjnym strzałem umieszcza gumę w bramce Bizuba!
24. min - Nemec indywidualnie środkiem lodowiska, ale zatrzymany przez dwójkę nowotarski obrońców.
23. min - Strata w tercji neutralnej "szarotek", jednak bez większych konsekwencji.
22. min - Brynkus lewą stroną, dogrywa wzdłuż bramki, ale nikt nie przeciął toru lotu krążka.
22. min - Worwa odzyskuje gumę w tercji gospodarzy i mocno z prawego bulika uderza prosto w Zabolotnego.
21. min - Przyjezdni chcą pójść za ciosem i agresywnie zaczynają drugie dwadzieścia minut.
21. min - Czas na drugą odsłonę starcia w Krakowie!

Koniec 1. tercji.
20. min - GOOOL! W końcu "szarotki" dopięły swego! Potężne uderzenie z niebieskiej broni golkiper gości, ale wprost pod łyżwy Siutego, który daję wyrównanie swojej drużynie!
19. min - Rajd Bondaruka lewym skrzydłem, objeżdża bramkę, ale dobrze ustawiona krakowska defensywa.
18. min - Ostatnie fragmenty pierwszej tercji. Ponownie goście w przewadze!
18. min - "Szarotki" ponownie próbują zaskoczyć Zabolotnego z tercji neutralnej, jednak ten pozostaje czujny i odbija parkanem krążek do boku.
17 min - Bezwiński w kontrataku wysoko nad poprzeczką.
17. min - Po raz kolejny wygrany bulik przez gospodarzy, krążek trafia do Dudasa, ale kolejna próba kończy się na bandzie za bramką Bizuba.
16. min - Neupauer mocno uderzył po lodzie, ale golkiper "pasów" broni parkanem!
15. min - Kolejna przewaga nowotarżan, z której nic nie wynika.
14. min - Mrugała po lodzie z niebieskiej bardzo niecelnie.
13. min - Bondaruk z ostrego kąta trafia w słupek bramki Zabolotnego!
12. min - Gula piekielnie mocno w Bizuba, która radzi sobie z tym uderzeniem!
11. min - Tomasik dwukrotnie uderzał, ale dwukrotnie w Karlssona!
10. min - Jesteśmy świadkami festiwalu kar z obu stron.
10. min - Volrab z własnej tercji napędza atak gości, jednak bezskutecznie.
9. min - Koniec kary Bondaruka. "Szarotki" dwie minuty w przewadze!
9. min - Strzał z tercji neutralnej. Mrozi gumę golkiper gospodarzy.
8. min - Jezek płasko po lodzie przed bramkę nowotarżan, jednak nikt nie zdążył sfinalizować tego podania.
7. min - Dudas potężnie huknął sprzed lewego bulika, ale Bizub czujnie mrozi gumę!
6. min - Bondaruk w indywidualnej akcji z bekhendu prosto w Zabolotnego.
6. min - Mamy pierwszą karę w meczu. Bezwiński mocno potraktował Czwanczikowa i pięć minut goście w przewadze.
6. min - Mocny strzał z lewego bulika! Pewnie do raka łapie Bizub.
5. min - Csamango prawą stroną pewnie zdobywa przestrzeń, objeżdża bramkę, ale podaję niecelnie i gospodarze od nowa muszą budować swoją akcję.
4. min - Szurowski utrzymał gumę w tercji "pasów", zagrywa przed bramkę, ale krążek ląduje na kiju obrońcy, który wyjaśnia sytuację. Mamy wznowienie pod bramką Zabolotnego.
3. min - Muller z niebieskiej obok bramki.
2. min - GOOOL! Strata nowotarskiego obrońcy we własnej tercji. Do krążka dopada Csamango i wykłada krążek Brynkusowi do pustej bramki!
2. min - W pierwszej akcji Cracovia, ale bez większego zagrożenia pod bramką Bizuba.
1. min - Rozpoczynamy zmagania derbowe! Wznowienie dla przyjezdnych!

#14 Erik Němec ŚR 0 0 0 0 0 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#59 Dienis Pieriewozczikow B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#22 Gleb Bondaruk LS 0 0 0 0 0 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#88 Andriej Czwanczikow ŚR 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#11 Łukasz Siuty PS 1 0 0 0 1 -1 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#25 Adrian Słowakiewicz ŚR 0 0 0 0 0 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0